Opinie o TSL Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TSL Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie TSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Sp. z o.o. w Lublin

piniondz

Zjazdów na pusto mało, poukładane wszystko naprawdę dobrze, pieniądze na czas na koncie- z tym nie było nigdy problemów. Jazda na dwóch dobra tylko jak masz kogoś pewnego, a nie jakiegoś oszołoma -.-

Trucker

Ja nie miałem doświadczenia to zmiennika dostałem z góry, ale nie wiem jak ktoś przyjdzie po kilku/-nastu jazdy na ciężarówce. Zależy pewnie od stażu, ale ogólnie na początku bywało ciężko, bo do ciężarówki nie szło mi się przyzwyczaić, ale ogarnąłem temat.

www

ostatnich 6 krótkich wpisów to kant totalny lub opis zupelnie innej firmy lub sami probuja poprawic sobie ocene

co wy głupki piszecie znam firme od początku i te ostatnie wpisy są napewno nie o tslu z chełma [jakies umowy,dobre podstawy,itp,sami sobie piszecie te bzdury czy co] zus masz do zaplacenia nie zapomnij smieszny kierowco

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Tomasz

W TSL kierowcy raczej pewniacy. Nie poją jakoś nałogowo, dbają o czystość swoją jak i ciężarówki. W kadrach też ludzie ogarnięci.

Polecam

Przychodziłem świeżo po prawku jak szukali jakiś małolatów na mniejszy kaliber z możliwym przejściem na porządny ciagnik. Jeździłem 3,5t najpierw, ale szybko szef przerzucił mnie na ciągnik i teraz jeżdżę już druugi rok.

Edek

Sam jeździłem i było finansowo lepiej niż w dwójkę. W TSL mam dobrą podstawę i większość to nie są takie długie trasy, czasem 1000km się zdarzy, ale tak to raczej mniej.

Muczos Gracjas

Umowa dobra, podstawa + diety. Nie ma codziennie spana na ciężaróce, czasem się zdarzy gdzieś w jakimś innym miejscu. Jeśli jesteś zainteresowany jazdą 2 na 1 na Scanii to dawaj znaka.

Gin

Poszukuję osoby do jazdy 2 na 1. Firma zgodziła się na takie wyjście, bo finansowo też im się to opłaca. Potrzeba jednak żebym znalazł kogoś kto mi też będzie odpowiadał, bo 'wspólne życie' to inna sprawa.

tacho sracho

Dobra firma. Nie ma sensu kombinować z tacho, bo za jazdę bez madatów są dodatkowe premie. Już do pracy na pace się przyzwyczaiłem i jakoś mi to nie przeszkadza. Czasem różne śmieszne akcje się zdarzają, jedyny minus to jest to że żadko bywa się w domu, ale rekompensuje to kasa.

bulwers

Narzekać każdy może a jeździć ni ma komu :( Zleceń na potęgę, a potem zaskoczenie że kasy mało - jak jeździcie tyle co kot napłakał to nie ma co się dziwić. Ja tam póki nie mam rodziny to staram się jak najwięcej pracować, żeby jak najwięcej odłożyć kasy.

@bulwers

tak dobre podejscie jezdzij na okraglo po co ci rodzina w tej firmie to kierowca z rodzina to jak kierowca kulawy czyi nie dyspozycyjny,jak tu jezdzisz to znasz takich co wiecznie jada swieta nie swieta bo kilometry i co rodziny nie mają i miec nie bedą, a jak mieli to już daawno mamuską ktos sie opiekuje ,tagze filozofuj i dawaj jestes na dobrej drodze zeby za dwa,trzy lata pierdyknac sie na galezi

ja to lubie

Jak jesteś ogarnięty, jeździsz płynnie to jest spoko, dopiero po jakimś czasie doceniłem pracę w TSL. Kasa zawsze na czas, ale to w transporcie nie zawsze norma, można z ludźmi pogadać na pace, teraz trochę bezpieczniej w transporcie, nie ma polowań na transporty, bo jak jeździł mój ojciec to różnie bywało

Vasco~

Na tyle pozytywnych opinie srednia ocena pracodawcy tylko 2/6, heh???gdzie tu sa te negatywy pany, czego sami siebie oszukujecie ze tak super, tylko miod i malina. Prawde piszcie...nauczyliscie sie juz usuwac wpisu. Do wyzysku nie daleko. Grosze w porownaniu co mozna zarobic na rynku pracy. Super traktuja kierowcow??? kiedy pytam.Hejo

@Vasco~

jak sie obijasz i nie praucjesz w porzadku to sie potem nie dziw

Zuzanna

Na stronie firmy TSL Sp. z o.o. można znaleźć informacje o obecnie prowadzonej rekrutacji. http://www.tsl.info.pl/kariera Obecnie poszukują osoby na stanowisko kierowcy. Jak wygląda praca kierowcy? Co możecie podpowiedzieć osobom rozważającym przesłanie swojego CV?

@Zuzanna

Jeżeli ktoś idzie do takiej firmy pracować to wie jak wygląda praca kierowcy. To nie jest tak, ze pracujesz gdzieś w biurze czy sklepie i nagle rzucasz rpace i zatrudniasz się w firmie transportowej. Więc co to za głupie pytanie....

Krzysztof

Trafiłem na nich przypadkie, bez zrobienia rozeznania zaryzykowalem i w sumie to jestem zadowolny. Kasa się zgadza z tym co przewidywalem i sobie zalozylem wiec super.

....

Firma wypłacalna i uczciwa

M.Yto

jestem kierowcą c+e adr na terenie UE i mogę powiedzieć, ze TSL to uczciwa firma, dobrze traktuje kierowców, wszystko jest wypłącane w termninie, nie mam z nimi żadnych problemów. Polecam, pracodawca godny zaufania.

Micro

Ej no, źle nie jest, płacą kasę. Praca nie taka straszna. Jest dobrze,..

Tiro

Płacą dobrze, terminowo, ja jestem zadowolony. Firma wypłącalna.

Kierowca

a ja pracuje w Niemczech na ADR, codziennie w mieszkaniu, 240h w miesiacu, zarobki 2500 Euro netto = 11000 złotych, w ciagu roku zarobie 132000, w TSL zarobki 2600-2800 złotych, w ciagu roku zarobie 31200 złotych, jaka różnica? wychodzi ze w Niemczech zarobie ponad 4x wiecej. Czyli jeden rok przepracowany w Nimeczech to 4 lata pracy w Polsce. (usunięte przez administratora) Nie ma mozliwosci by czegos w zyciu dorobic sie....

Maniana
@Kierowca

240 godz....... 2500 euro (usunięte przez administratora) nie urywa

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w TSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TSL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 7 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TSL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TSL Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TSL Sp. z o.o.