Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

Grubaska

a ja liczylam na kase w tym miesiacu lefti a ty z tym swoim numerem to niezle pojechales uwierzylam ze pracowales dla CBs i jeszcze do Dario dzwonilam z kim on sie zadaje

gregor

znam wiele osob ktorym nie zaplacila ta firma w niemczech i tak samo zrobi w angli puzniej we franci itd a naiwniakow nie brak

joanna

Nie załamujcie mnie. Ja liczę na kasę do końca roku ? Słuchajcie a może razem załóżmy sprawę

lefti

Oczywiscie ze CBS BUTLER nie oglosil jeszcze upadlosci.A to oznacza jedno.Niedostaniemy pieniedzy dopoki tego nie zrobia.A to moze trwac nawet pol roku!

ona

czy macie jakies informacje od swoich adwokatów lub syndyków. Mi karzą czekać. Post wcześniejszy nie jest prawdziwy, Butler nie ma orzeczonej jeszcze upadłości państwowej. Wiecie może coś, jak sprawy postępują? cokolwiek? Ile możemy czekać i czy się wogóle doczekamy?

ona

Skoro firma upadla, to skąd w internecie ogłoszenia, że poszukują pracowników? i to z dnia 11.08.2015

tomek

Czy do CBS butler można sie jeszcze dodzwonic na jakis numer.Nie mam odcinka za czerwiec.Czy dostane dokumenty do rozliczenia rocznego?

tedi

Wpisz w google insolvenz otworzy sie strona potem nazwe firmy i wszystko bedziesz wiedział

Albin

Upadłość jest już ogłoszona publicznie !!!!

@Albin

Jestes pewny???Skad masz takie informacje?

Tak zgadza się. Tylko dziwne jest to, że przyjmują na kontrakty nowe osoby, ktorym będa placić za prace, mając zaległości u obecnych pracownikow. to już jest chore!!!!!!!!!!!

lefti

Z tego co ja wiem to oni zlozyli tylko wniosek o upadlosc a to jest roznica!Do poki nie oglosza upadlosci nie dostaniemy nawet 1 euro!A to moze trwac i trwac.Dlatego ja juz przestalem liczyc na jakies pieniadze.

no tak administrator usunął link do ofert CBS Butler z dnia 11 sierpnia 2015 co bylo glownym tematem postu teraz caly powyższy post nie ma sensu.

praca
@Andrzej

przykro nam ze tyle osob stracilo prace, jezeli jest ktos zainteresowany pracąw Wielkiej Brytanii jako:stolarz , spawacz, operator CNC moze przeslać cv na adres praca@meeritt.pl. Placimy na czas

@praca

kolejna firma ,,krzak'' polecam sprawdzić opinie w internecie

Stan
@praca

Jade do Angli, zaczynam w poniedzialek. Nie wyglada na krzak dostalem umowe, jedyny minus to taki ze nie daja mieszkan ale pomogli z pokojem. Place za to sam i nie bedzie zadnego odciagania z wypalty. Kasa ujdzie bo funt lepeiej stoi od euro. Napisze po wyplacie.

daro
@Stan

Dostaleś umowę? Dzisiaj dodali posta, a ty juz masz umowę? Dobry żart!!!! gdyby nawet mailem przesłali, to podpisaleś nie podpisane przez nich papiery, czyli na dzień dzisiejszy nie masz nic. Dla mnie to poprostu szybka riposta firmy na okreslenie ,,Firma krzak". Brawo!!!! Szybko działacie, ale troche bezmyślnie

Stan
@daro

Tak dostalem na maila. Napisalem do agencji poprosili o numer telefonu i zadzwonili do mnie. Potem musialem wyslac fote dowodu fote biletu do angli i inne papiery i dostalem umowe na maila.

A wczoraj znalazlem cos takiego. (usunięte przez administratora) Jak to możliwe. Nie mają pieniędzy na nasze wyplaty, firma w upadlości, a poszukuja nowych pracownikow, ktorym przeceiz bedzie trzeba zaplacić za mieszkania w ktorych beda mieszkać. a po miesiacu wyplacić im pieniadze za pracę. Ktoś rozumie o co tu chodzi? Nam wszystkim też nie wypowiedzieli umowy o prace, czyli logicznie myśląć powinniśmy dalej pracować. Tylko nikt nie powiedzial kto nam za to zaplaci. Mowa byla tylko o tym kto zapalci za zaległośći za maj czerwiec i lipiec. Ktos ma jakies informacje???

Krystian G

Mi nie zaplacili za kw.i maj. Okolo 3tys. Euro netto. Nie licze juz na nawet Euro zwrotu z Insolvenz. Grunt, ze w miare sie zorientowalem i podjalem inna prace. Mi nie wstyd bo nie czuje sie polaczkiem, ale jak ta banda drobnych polskich zlodzieii wyglada w oczach Niemcow? Kradna auta, telefony, nawet swoich okradaja! Ta cala banda powinna siedziec w wiezieniu. Pomozcie sobie kwoty kilkutysieczne przez dziesiątki oszukanych osob jaka to kasa. Moze my jej nie mamy, ale ktos sie dobrze ustawil. Dziwic sie...polaczki 90%to pijaki, zlodzieje, prostota, bandyctwo i prostytucja. Chamstwo i cholota chlopska. Byle chlop niemiecki ma wiecej kultury, wiary i nadzieii niz polski wyksztalcony cham. PRZYPOMINAM, ze te polskie zlodzieje, to elita tych polaczkow. DZIADY polskie!!!

Piotrek

Ja dostalem od tych ku..w kundigung..ale juz pracowalem gdzies indziej,w normalnej firmie. Kundigung dostalem,bo niemiecka firma wypowiedziala baranom umowe,ale nam pomogla. Wisza mi dzieki Bogu tylko za 23 dni kwietnia. Dobrze dziadom..powinni pozamykac zlodzieji. Mieli gdzies wszystkich pracownikow,to ze ktos na chleb nie mial..ciagneli ile sie da. Czy ktos zna moze adres prywatny "prezesa"? Chociaz miasto? Z ta nazwa firma angielska watpie ze znajdzie chetnych do pracy..

oszukany
@Piotrek

pochodzi z Krakowa albo okolic.

A czy otrzymał ktos dokumenty wypowiadające wam umowę o pracę? Z tego co wiem, to CBS Butler złożył papiery o upadlość, ale jej nie ogłosił. Sprawa o upadłość firmy nie oznacza jeszcze jej upadlośći. Druga ciekawa sprawa że brytyjskie filia CBSButler nadal działa. polska i niemiecka filia upadła a brytyjska nadal werbuje ludzi

od roku ostrzegalem ze bedzie taka sytuacja. Widac to bylo jednym okiem jak tam bylo zle zarzadzane. Insolvenzen Änderung/Eintragung im Handelsregister für die Firma CBS Butler Deutschland GmbH, HRB 73630 vom 04.08.2015 - Sonstiges Die letzte Eintragung bzw. Veränderung im Handelsregister der Firma CBS Butler Deutschland GmbH, HRB 73630 wurde am 04.08.2015 vorgenommen. Es handelt sich um Insolvenzen,

i tak dlugo musze czekac na moja kase to jest chore

i tak dlugo musze czekac na moja kase to jest chore

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler