Opinie o CBS Butler w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CBS Butler o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w München

nick

To może napisze ktoś kto tam pracuje . Jaki problem wpisać w goole insolwence potem wejść na ich stronę wpisać cbs butler w ich wyszukiwarce i wszystko jest numet do syndyka i imgormacja o cbs . A kto dodaje ogłoszenia to wielka niewiadoma

daro

Dlaczego piszecie bzdury że CBSButler nie istnieje to cześć ogłoszenia ze strony Money.... ,,Magazynier / Komisjoner / Pakowacz Z J. NIEMIECKIM! (k/m) CBS Butler Deutschland GmbH Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy pracowników magazynowych : magazynierów, komisjonerów, pakowaczy, sortowaczy itp. Oferujemy stałą pracę w Niemczech, zatrudnienie bezpośrednio w...'' data dodania 16 września więc kto dodaje te ogloszenia?

mateusz

prosze napisz mi ten numer na mojego mejla mateuszioliwia@o2.pl bo wiczisz ze kasują zeby nie dzwonic

nic

Bardzo proszę numer do syndyka (usunięte przez administratora)

5 OSÓB DOSTAŁO KASĘ I TYLE PYTAM SIE TYLKO O NUMER TO NIEMA NIKOGO

nick
@mateusz

Do kogo chcesz numer ? Cbs butler de już nie istnieje . A kasę dostali wszyscy z którymi pracowałem

@nick

numer do takiej osoby ktura sie zajmuje tą upadłosciol w niemczech czyli adwokat

ania

Również otrzymałam 02.09.pieniądze

Happy

Wraz z chłopakiem dostaliśmy zaległe wypłaty (łącznie 4)!! Juupi (oczywiście z urzędu...;) 3mamy kciuki za resztę ! Powodzenia dla wszystkich "poszkodowanych". Oby ostatni raz w takiej sytuacji!

@Happy

mam pytanie a odsetki tesz dostaliście od państwa i czy macie jakis numer do tego adwokata który to prowadzi czekam na numer

daro

jest kasa, nareszcie !!!!!!!

abarax

Wlasnie otrzymalem wynagrodzenie za marzec z Bundesagentur

@abarax

Gratulacje !!!

Piotrek

Dostaliscie calosc??? U mnie sie nie zgadza o okolo 150€.

dostałem pieniądze hurrrraaa

dario

dzisiaj dostałem kase za zaległe miesiące maj,czerwiec i lipiec z Bundesagentur

ghost

ja dzisiaj dostalem pismo, wszedlem na kont i okazalo sie ze juz kasa na koncie jest. oddali mi za dwa niezaplacone miesiace. wszystko zalatwialem sam w urzedzie pracy

joanna

ja dostałam jakieś pismo z agencji, ale żadnych wieści o kasie i o dokumentach

tedi

Dalej ktoś kasuje wpisy czyżby pan Kamil dalej pracuje w cbs ? Kasa przyszła z agencji pracy ale żadnych dokumentów z cbs

daro

a czy ktos otrzymal jakiekolwiek dokumenty wypowiedzenie, świadectwo pracy cokolwiek?

@daro

daro : ja jak się zwalniałem to poprosiłem o świadectwo pracy i kilku telefonach dostałem. Różni się od naszego ale może być, jest data rozpoczęcia i końca pracy no i pieczątka CBS. Inaczej oni sami nic ci nie wystawią.

@andre

ale ja do tej pory jestem strasznie chory ;-) a wczesniej wypisalem im wniosek urlopowy wedlug wczesniejszych ustalen oni minie nie zwolnili, bo nie otrzymalem oficjalnego pisma, zero papierow, a ja tez sie nie zwolnilem i kontynuuje zatrudnienie a skoro CBSButler wystawia kolejne oferty pracy, więc firma nie oglosila upadlości, tylko nadal dziala więc bedą musieli zaplacić

Czy ktoś już dostał zaległą kasę????

@ja

podejrzewam że jeszcze nikt nie dostał jeszcze kasy i mam wrażenie, że im dłużej to trwa, tym mniejsze szanse na pieniądze, niestety

joanna

Od sierpnia ? A nie mamy za chwilę września ? He he bajki

bodi

pracowalem w cbs pieniedzy nie mam zaplaconych od kwietnia z tego co mi wiadomo od sierpnia firme przejol syndyk maja wyplacac w pierwszej kolejnosci pieniazki za maj czerwiec i dalej jedno jest pewne nie polecam nikomu tej firmy pozdrawiam wszystkich przekreconych na pieniadze i czekajmy na splate

wydymany

Wy na prawde liczycie na kase? ?? Przeciez to farsa. Jak dostaniecie na pizze to gora. Ja dalem sobie spokoj. Szkoda mi jedymie dwoch miesiecznie pracy za free. To 3 tys.euro. Gdybym w bajzlu stracil to bym mial chociaz ucieche. Musze o tym zapomniec i nie licze nawet na 1 euro. Najgorsze ze moi wierzyciele o tym nie zapomnieli i teraz bede splacal raty i zadluzenia przez najblizsze pol roku. Jak to dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak Cbs. Firma ok!

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - München

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler