Sprider Stores Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Sprider Stores Polska Sp. z o.o.

ghdk
użytkownik zarejestrowany

hej hej! Powiedzcie prosze czym konkretnie zajmuje się Sprider Stores Polska Sp. z o.o.? Pytam, bo mam rozbieżne informacje i liczę że od was na gowork dowiem sie czegoś wiecej o firmie :) z góry dzieki

tomasz, poznań

No właśnie, co z nimi? Mają (mieli?) naprawdę fajne ciuchy. Po dłuższej przerwie wczoraj się do nich wybrałem, a tam zamknięte : ( Nic z tego nie rozumiem i prawdę mówiąc zmartwiło mnie to. Sklepy z badziewiami się trzymają, a z twarzowymi, wygodnymi i niedrogimi produktami nie. Jeśli ktoś ma jakieś informacje co się z nimi stało, byłoby miło gdyby się nimi podzielił. Może się przenieśli? Pozdrawiam

klient22

No właśnie, czy ktoś wie co z tym sklepem się stało? Już jakiś czas jest zamknięty?!

kuba

są ok a właściwie to byli chyba się zawineli

Zostaw opinię o Sprider Stores Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sprider Stores Polska Sp. z o.o.