Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Piaskowy S.C. w Pszczyna

Trauma

Witam ponownie, nie umiem nawet wyrazic swojego oburzenia sytuacja, ktora ma tutaj miejsce otoz kulturalnie napisane opinie opisujace prawdziwy stan atmosfery i warunki pracy u tego pracodawcy sa usuwane, pozostaja w wiekszosci opinie smieci majace sie nijak do rzeczywistosci. Wiec jesli zastanawiasz sie czy podjac tu prace.. Po prostu zapytaj albo tu albo kogos kto na zywo mial okazje sprawdzic jak tam jest.. Jakos mam pewnosc ze kazdy byly pracownik powie to samo...

zadowolona

Nie mam pojęcia skąd biorą się te wszystkie negatywne opinie - podejrzewam, że są pisane przez konkurencję. Ja bardzo polecam - wysokość zarobków i atmosfera w pracy jest super, a goście zostawiają duże napiwki ;)

Pracownica kuchni

Pracowałam na kuchni, atmosfera w porządku i co najwazniejsze pieniądze zawsze na czas. Ja nie miałam na co narzekać. W innych obiektach z pieniędzmi bywało róznie.

Życzliwy

HOTEL PIASKOWY ZNAJDUJE SIĘ W PSZCZYNIE UL. PIECHURÓW 3 OTO LINK DO NIEGO: http://www.hotelpiaskowy.pl/index.php uważajcie i nie dajcie się nabrać bo zmieniają w opisie miejscowość z Pszczyny na jakieś Resko Żal...

Recepcjonistka

wysłałam Cv, na następny dzień dostałam tel. Rozmowa bardzo luźna, choć rektuterzy sami przyznali, że pierwszy raz przeprowadzili taką luźną rozmowę. Ogólnie bardzo dobrze :)

Wszelkie pytania po angielsku + raczej standardowe pytania jakie pojawiają się na rozmowach kwalifikacyjnych.

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Super miejsce, pieniądze w porządku, wszystko w terminie, umowa o pracę od początku, szkolenie zapewniają i nie wymagają od pracownika cudów. Szefowie normalni wiec naprawdę polecam prace bo jak na Pszczynę to lepszej nie znalazłem.

ubiegająca się o pracę

Rozmowy kwalifikacyjne bardzo profesjonalne, aplikowałam na recepcjonistkę, ale, że nie mam doświadczenia bo jestem świeżo po szkole średniej, to owszem wypytywali o poprzednie prace sezonowe, to czy jetem jedynaczką czy mam rodzeństwo i nic w tym złego nie widziałam bo przecież to też jest istotne czy mam w sobie empatię, czy potrafię pracować w grupie czy może w związku z tym, że jestem jedynaczką to wolę pracować bez pomocy innych, jestem bardziej samodzielna.

ogrodnik

Pracowałem w ubiegłym roku przy pielęgnacji trawników. Właściciel co tu dużo mówić jest bardzo solidny.Co raz mniej jest takich ludzi.

zadowolona z pracy

Pracuje tam już ponad dwa lata i nigdy nie spotkałam się z tym żeby szef był arogancki, wścibski, itp. wręcz przeciwnie! spotkałam się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze.

Drogi Panie Andrzeju, Nikt z obecnych nie krytykuje hotelu jako miejsca. Są to opinie wystawione na podstawie pracy i atmosfery tam panującej. Owszem hotel może jest ładny i zadbany co pracodawca podkreśla swoim pracownikom na każdym kroku. Nie mniej jednak by pracować gdzieś nie wystarczy tylko ładne otoczenie. Składa się na to szereg innych rzeczy. Są to w mojej ocenie fakty już nie do naprawienia.

Wyjazdowy Bootcamp Programistyczny 240h

Tak, to prawda! Programiści są jedną z najbardziej rozchwytywanych grup zawodowych. Mogą przebierać w ofertach pracy i świetnie zarabiają. Teraz możesz zostać jednym z nich! Nieważne, czy jesteś umysłem ścisłym, czy typowym humanistą. Nieważne, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Programować może każdy. Co więcej, jest to praca, którą można wykonywać wszędzie: w dowolnym miejscu, dowolnym czasie. Forma kursu Kurs odbywa się w miejscowości Serpelice nad Bugiem. Jest to bardzo intensywne szkolenie, które przybrało postać bootcampu, czyli kursu inspirowanego treningami armii amerykańskiej. Nauka odbywa się od poniedziałku do piątku (8h dziennie). Weekendy są wolne, jednak zalecamy wygospodarować trochę czasu na powtarzanie materiału. Miejscowość oferuje mnóstwo atrakcji turystycznych oraz spore zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, m.in. szkołę survivalu, zjazdy na linie nad Bugiem, rejsy statkiem, spływy tratwami czy basen. Kto może zostać programistą? Odpowiedź jest prosta: każdy. Możliwe, że obawiasz się nauki programowania, bo nigdy nie byłeś dobry z matematyki. Nie martw się – w programowaniu najważniejsze jest logiczne myślenie, a tę umiejętność opanowała większość ludzi. Warto jednak, byś znał język angielski na tyle, by móc samodzielnie zdobywać informacje, ponieważ spora część materiałów dotyczących programowania jest dostępna tylko w tym języku. Tak naprawdę jedyne, czego będziemy od Ciebie wymagać na wstępie, to: · sprawna obsługa komputera (znajomość skrótów klawiaturowych, szybkie pisanie) · znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1 · zdolność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów · gotowość do ciężkiej pracy (nie tylko na kursie, ale także w domu) Reszta zależy już tylko od tego, co zrobisz z wiedzą, którą Ci przekażemy. Informacje praktyczne Kurs odbywa się w miejscowości Serpelice nad Bugiem, w województwie mazowieckim. Kursy rozpoczynają się w poniedziałki. Zakwaterowanie uczestników odbywa się w niedzielę. Tego samego dnia przewidziana jest także impreza integracyjna. Dojazd do Serpelic we własnym zakresie. Czym jest Front-end a czym Back-end? Wiele osób pyta nas, co wybrać: front-end czy back-end. To naturalne - przed kursem nie musisz przecież wiedzieć, w czym sprawdzisz się lepiej. Dlatego wprowadziliśmy innowacyjną formułę opartą na jednym kursie i dwóch specjalizacjach: Front-end i Back-end. Specjalizację wybierasz dopiero po dwóch tygodniach zajęć, gdy już nieco oswoisz się z programowaniem. Back-end jest niewidoczny dla zwykłego użytkownika stron internetowych. Są to między innymi bazy danych, obliczenia czy architektura aplikacji. Nie jest szczególnie ważne, jak wygląda to, co tworzy programista back-end. Dla niego aplikacja musi działać i jest to wszystko, co go tak naprawdę interesuje. Front-end jest tym, co widzimy na monitorze po wpisaniu adresu danej strony internetowej. Programista Front-end to osoba, która tworzy strony www zamieniając statyczną grafikę w stronę interaktywną. Z reguły są to osoby dokładne, ale jednocześnie kreatywne. Mają też duże poczucie estetyki. Jak wygląda nauka programowania w Szkole Programowania CodeSkills? Cały kurs trwa łącznie 6 tygodni – od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 18:00 (z godzinną przerwą na obiad). Pierwsze dwa tygodnie to wstęp do programowania. W trakcie tych zajęć stworzysz swoje środowisko pracy, poznasz HTML, CSS oraz JavaScript. Podczas nauki powoli będziesz odkrywał swoje mocne strony oraz nareszcie dowiesz się, czy wolisz Front-end czy Back-end. W ten sposób już po drugim tygodniu wybierzesz swoją specjalizację, na której spędzisz kolejne trzy tygodnie. Ostatni tydzień zajęć to warsztaty, podczas których będziesz budował swoje portfolio. W tym czasie będziesz mógł dopracować małe projekty, które tworzyłeś podczas poprzednich tygodni zajęć, a także stworzysz jeden, większy projekt. Ten tydzień to także czas, gdy poznasz specyfikę pracy w zespole. Dzięki temu, gdy trafisz do pierwszej pracy jako programista, będziesz już wiedział, jak to wszystko wygląda w praktyce. Jak zakwalifikować się na kurs? Zanim zapiszemy Cię na kurs programowania, przystąpisz do egzaminu z języka angielskiego oraz z logiki. Na tydzień przed rozpoczęciem kursu dostaniesz od nas materiały przygotowujące do pierwszych zajęć. Ich przerobienie zajmie Ci ok. 12 godzin. Egzaminy Na tym kursie nie ma typowego egzaminu. Zamiast niego w ostatnim dniu odbywa się Hackhaton. Tutaj nie ma przegranych, za to zwycięski zespół otrzymuj

Norbert W.

Jestem bardzo zadowolony z usług tego hotelu , pracownicy bardzo mili i profesjonalni . Mimo , ze obiekt jest blisko drogi w pokojach jest nawet cicho . Gastronomia na wysokim poziomie . Przydała by się duża siłownia i fajny kort .

red

W sumie taki przedstawiciel handlowy może liczyć na dwuskładnikowe wynagrodzenie pewnie, a to dobry znak.

Kiler

Ja tam teraz kolego pracuje i jest dobrze , ale CV dostarczyłem osobiście i mnie zaprosili na dzień próbny i tak już zostało do dziś , że mnie zatrudnili . Byłem ostatnio na szkoleniu , ale to całkiem prywatnie . Ja nie narzekam , jest okey. Ale i tak myślę o własnej knajpce w Zakopanym . Hej...

Goha

A ja dostałam teraz pracę jako przedstawiciel w fajnej firmie i się wyprowadzam z tej naszej ładnej Pszczyny do Wrocka , mam nadzieje , że mi się uda , ha,ha ha

OLA

Jestem pracownikiem księgowości od wielu lat i jest wszystko w porządku . Dużo papierów do ogarnięcia ale taki fach . Ostatnio testujemy z koleżanką nowy program Demo może wtedy będzie trocha luźniej i szybciej . Z ostatnich naszych planów to wiem , że mamy zaplanowany urlop i to mnie cieszy .

Adolf

Ja już skończyłem z gastronomią i wolę być kierowcą Tira , dopiero teraz mam satysfakcję z roboty i świata zwiedzę a zarobki 3tyś euro na rękę , ale trzeba harować za kółkiem non stop , coś za coś

Orzeł

Polecam pracę w restauracji , jest czysto i fajna ekipa . Wszystko na swoim miejscu , a znam się trochę na tym , ponieważ teraz prowadzę swoją i wiem jak jest , jest oki .

Arek

Ja byłem pięć lat w Londynie i chyba tam wracam , mimo że jest nie bezpiecznie wolę pracować za granicą i wszystko w temacie .

młody 1994

Witam wszystkich zainteresowanych dobrą robotą i powiem tak najlepsze zarobki to są w Wrocławiu , Warszawie no i może w Katowicach . Trzeba tam się osiedlić i zacząć dobre życie jak ja młody i energiczny student hotelarstwa , nie żałuję nic a nic takiego wyboru , pozdrowionka ha, ha,

Celina D.

Widziałam dużo ogłoszeń do hoteli w Bielsku , to takie miasto turystyczne , może warto tam poszukać jak ktoś nie ma pracy a szuka w hotelarstwie . Bielsko w porównaniu do innych miast ma hotele o różnej kategoryzacji . Ja pracuje w czterogwiazdkowym i jest miło i sympatycznie .

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Piaskowy S.C. - Pszczyna

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Piaskowy S.C.?

Kandydaci do pracy w Hotel Piaskowy S.C. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Piaskowy S.C.