Skrzeszewscy Sp.j.

Adres: Plac Zwycięstwa 27, 28-100 Busko-Zdrój

NIP: 6551003635 KRS: 0000078256

Skrzeszewscy Sp.j.
5 135 6 1

Opinie o Skrzeszewscy Sp.j.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaka jest forma umowy

Xyz
@Igor 24.08.2018 17:35

5 miesięcy siedzisz na zleceniu zanim dadzą Ci umowę . z miesiąca na miesiąc odpisujesz nową... Eiem bo pracowałem tak..

Łukasz
@Xyz 27.10.2018 19:17

Czy następna umowa tuż po zleceniu jest już umową na czas określony? Praca na zleceniu to pewna niedogodność związana z brakiem płatnego urlopu i chorobowego, stąd moje pytanie. Dodatkowo zachęcam Cię do przybliżenia warunków zatrudnienia dotyczących wynagrodzenia. Czy są jakiekolwiek premie, szkolenia, lub pakiet socjalny? Czekam na Twoją opinię.

Discoverer
@Łukasz 04.12.2018 13:27

Dzień dobry moderatorze z Gowork. Każda następna umowa po zleceniu jest umową o pracę. Firma oferuje szkolenia, premie.

Strongmax
@Discoverer 04.12.2018 16:17

Jakie szkolenia ? Jedyne szkole nie to szkolenie factory z obsługi Nie firma organizuje tylko centrum

Strongmax

Praca tam to jedna wielka porażka . kasa ok . I tylko kasa . (usunięte przez administratora)nieziemski ale kierowniczka nie ma szacunku dla nikogo. Przrmadrzala lala. Problem z reklamacja czy uznac czy nie - rrreklamacje rozpatruje kierownik . nie zaden rzeczoznawca . A sprzedawca się tlumacxy potem z decyzji udając że decyzja zapadła z "góry" -sprzedawca bierze awantury z klientami na siebie . jak kogoś trzeba opiepszyc za coś ze źle robi to jest pierwsza a sama oszukuje . bramki odołączaja bo by był ochrzan od szefowej. Wynoszenie rzeczy do domu po kilka sztuk a Ty chcesz coś zmierzyć w domu to problem. Nievh się ktoś za to wezmie. My mamy obslugiwac a kierowniczki spacerują po galerii . żenada. Moje sugestie dla Skrzeszewscy Sp.j.: Zmiana personelu !

Klient

Z życia Klienta firmy Państwa Skrzeszewskich: - spodnie drogie ale myślisz sobie, że porządne, solidnie wykonane, trwałe itd - po zaledwie kilku miesiącach po zakupie w kroku robi się dziura - myślisz sobie: „no cóż trudno, przecież jest gwarancja”. Nic bardziej mylnego. Gwarancja zostaje odrzucona pod argumentem „naturalnych śladów zużycia materiału” (po kilku miesiącach?!! spodnie za ~300 PLN??!!!) - odwołujesz się od wyniku reklamacji - ta sama historia. Jak z liścia w twarz... Co zrobisz? Pójdziesz z tym do Sądu? Nie polecam. Kupowałem na poziomie +1 w Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5, Kraków)

Ed
@Klient 26.11.2017 21:43

Tez kupilam w Galerii Kazimierz, po trzech miesiacach spodnie pekly, reklamacji nie uznali, tez uszkodzenie mechaniczne przetarcie. Odwolalam sie i czekam. Przetarcie nie jest uszkodzeniem mechanicznym

rebejojo
@Ed 08.05.2018 14:38

Ta firma to jakiś żart. Nie ma szans, żeby uznali reklamację. Ten sam szablon z wiadomością zwrotną o nieuznaniu reklamacji. W moim przypadku ta historia powtarzała się kilka razy. Nie chciałbym pracować w firmie, która podchodzi z takim brakiem szacunku do drugiego człowieka, obrażając jego inteligencję.

Rob
@Klient 26.11.2017 21:43

Dokładnie taka sama sytuacja - szkoda się wygłupiać z reklamacją i dodatkowym odwołaniem, trzeba omijać ich sklepy szerokim łukiem

anonim

(usunięte przez administratora)

Smiechnasali

Słuchaj wolne miejsca to są cały czas . Bo jak tylko ktoś się rozezna to ucieka byle szybciej . Nie ma wolnych weekendów . Chętnie pokazałabym wam mój były grafik , nie płacą za nadgodziny. Aha i najważniejsze podobno dostajesz podstawę plus to co wyrobiska ze swojego targetu. Nigdy nie widziałem targetu mając 35 tys na moim własnym indeksie dostałem 1450 zł wypłaty .

Tomasz
@Smiechnasali 20.06.2016 17:37

Święta racja, tak jest

JJK

To jest bardzo porządna firma. Każdy kto tu dobrze pracuje jest zadowolony. Ja jestem bardzo zadowolona!!! Problemy niektórych to nie problemy firmy ale ich problemy osobiste. Firma zwolni takich dwóch, trzech pracownikow bo sie nie nadają, a oni pózniej piszą jakieś bzdury. Jak się ktoś nadaje to pracuje tu nawet 20 lat.

Michal
@JJK 18.07.2016 10:41

Tak pracuje jak wół po 13 godzin a w grafiku jest mu płacone 12godzin Pracownik galeri krakowskiej Pozdrawiam

Dumny pracownik
@JJK 18.07.2016 10:41

Takie teksty słyszę cały czas, wszyscy to nieroby oprócz szefostwa. Zapierdol po 13 godzin, musisz przyjść wcześniej i wysprzątaj lokal a potem dylaj 13 godzin. WYZYSK A JJK to szefostwo albo pracownik który jest zmuszony pisać te bzdury po przymusem

Nieznajoma w lepszym świecie

Praca jest prosta i ciężka psychicznie. Ale wiedziałem na co się piszę. Podstawowe wynagrodzenie, resztę musisz wywalczyć w sprzedażny dla siebie ale w tym nie widzę nic złego. Za to premia uznaniowa nie jest jasno określona i nigdy nie wiesz ile dostaniesz do reki a w zasadzie w kopercie. Ja się czuje oszukiwana bo bo za sprzedane 50 tys zł dostałam jedyne 2200 zł. Przypominam że to po 12 godzin dziennie, częste nadgodziny za które nikt Ci nie zapłaci bo jak nie sprzedasz kasy nie dostaniesz. Odzież pracowniczą musisz kupić sobie sama i dostajesz na to tylko -30% a marża jest dużo większą Nie polecam, już nie pracuje. Pracuje u konkurencji mam jasne zasady i wiem za jaki utarg ile dostane na dodatek mam fajny socjal i rabat pracowniczy, a o poszanowaniu mojej pracy nie wspomnę.

Administrator

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się przedsiębiorstwo na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Busko-Zdrój.

Cezary

Chciałbym przypomnieć, że to jest forum dla pracowników.

Administrator

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Skrzeszewscy Sp.j. o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Administrator

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w Skrzeszewscy Sp.j.?

Marek60
@Administrator 03.02.2018 11:42

Ponownie rozpatrzono moją reklamacje i uznano jako zasadną, jestem mile zaskoczony tylko po co te nerwy.

Administrator

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w Skrzeszewscy Sp.j.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Marek60

Od kilku lat jesteśmy klientami firmy dokonując zakupów rocznie za kilka tysięcy złotych i zawsze wszystko było dobrze do momentu pierwszej reklamacji. W grudniu zakupiłem kurtkę za kilkaset złotych. Jak zapewniała Pani sprzedająca ,kurtka puchowa i po miesiącu z kołnierza kurtki w środkowej części puch zniknął bez żadnych uszkodzeń mechanicznych, cuda !!!. Do tego zaczął się pruć wieszak wewnętrzny z tasiemki, ale to tylko wieszak. Zgłosiłem reklamację już wtedy można było stwierdzić , że nie jest to po myśli personelu nagle Pani stała się no powiedzmy nie miła. Poprosiłem w zgłoszeniu o naprawę lub wymianę, tylko ,w trakcie tej czynności zapytałem czy kurtka ma być wyprana czy ze względu na ubytek puchu w takim stanie w jakim jest/higienicznym/. Została przyjęta do reklamacji z marszu bez problemu. Po tej czynności jedna z osób personelu dyskretnie mi powiedziała ,że i tak z tego nic nie będzie chyba ,że skończy się sprawą w sądzie w sądzie. Faktycznie bardzo szybko dostałem sms /6 dni/ z opinią cyt. „Jest to typowe uszkodzenie mechaniczne ….” Cud się stał puch wyparował … To były nasze ostatnie zakupy w tej sieci. Ps. Kurtkę wysyłam do producenta zobaczymy co dalej.

MichalM

Witam, Nie wiem jak wygląda praca w tej firmie natomiast miałem styczność z firmą jako konsument i to jak zostałem przez nich potraktowany pozwala mi przypuszczać że muszą traktować pracowników jak śmieci skoro tak nie szanują klientów. Dwukrotnie w odstępie kilku miesięcy reklamowałem spodnie. Pierwsza reklamacja dotyczyła przetarcia w kroku, następna rozejścia się szwów w spodniach jeansowych. Obie wady produktu nastąpiły dosłownie kilka miesięcy po zakupie spodni. Obie reklamacje i odwołania od nich zostały rozpatrzone w sposób negatywny. W uzasadnieniu zostało między innymi napisane że są to typowe uszkodzenia mechaniczne powstałe na skutek tarcia:) W związku z tym rozumiem ze kupując spodnie za kilkaset złotych naturalne jest zgodnie z opinia firmy ze ze maja one wytrzymać maksymalnie kilka miesiecy. Zgodnie z przeprowadzonym przeze mnie wywiadem wiekszość reklamacji i odwołań jest odrzucanych. jest to stała praktyka firmy. Uwazajcie na ta firme i najlepiej ich bojkotujcie. W krakowie np wiekszosc sklepow Lee i Wrangler nalezy do nich. Zdecydowanie odradzam!!!

Jakub
@MichalM 24.05.2017 18:25

U mnie było tak samo - spodnie u nich kupione przecierały się w kroku a kosztowały dwie i pół stówy. Reklamacja została dwukrotnie odrzucona. Kupowałem w Galerii Krakowskiej. Nigdy więcej Skrzeszewscy.

Ja
@MichalM 24.05.2017 18:25

Reklamacje są rozpatrywane przez pracowników/kierowników sklepu a nie przez rzeczoznawców co już jest oszustwem, w tej firmie nie ma żadnego działu reklamacji wszystkim zajmują się pracownicy, reklamacje rozpatrzone pozytywnie dostają tylko znajomi szefostwa lub kierownictwa sklepów a jest to narzucane z góry przez szefową

Dominik
@Jakub 20.06.2017 23:13

Miałem dokładnie to samo.

Rysiek
@MichalM 24.05.2017 18:25

Czy to będą Skrzeszewscy, czy oficjalny sklep Wragler.com, czy Pepe Jeans. Sytuacja jest wszędzie taka sama. Portki się zużywają. Pieniądz robi pieniądz bez względu na markę. Zarówno w przypadku elektroniki, odzieży czy też samochodów.

Izka

Myślałam o pracy w firmie Skrzeszewscy i po lekturze opinii jestem bardzo zniesmaczona. Czy o takich sytuacjach mówiliście właścicielom?

MP

Z całego serca odradzam kupować w tym sklepie a o pracy już nie wspomnę jak najdalej od tej firmy i tych ludzi szefostwo jest najgorsze z jakim się spotkałem nie wspominając o 13 godzinnych zmianach.

leniek

No wiaodmo jednak, że jak w każdej firmie czase jednak różne osoby sa zwalniane czy odchodza same to wszystko zależy jednak od tego jak wygląda praca konkretie i czy ludzie po prostu się nadają jednak.

Robert :)

To oszuści, więcej o nich nie trzeba wypisywać.

Kazik

Ludzie, czy nie widzicie, że to cały czas jedna i ta sama osoba wypisuje te negatywne opinie? Dyskusję podkręca moderator z Gowork. Ja od razu widzę, które wpisy to moderator.

anonim

(usunięte przez administratora)

501

Najwyrazniej na bilbordach ich nie umieszczaja.W kosciele tez nie ogłaszaja.Chyba trzeba w internecie szukać...

anonim

(usunięte przez administratora)

krk

Nie słuchaj głupot, praca jest ok i zarobki też

Wyzysk....

Nikt sie nie mści . Tylko stwierdza przykre fakty które niestety dla firmy są samą gorzką prawdą.

Wyzysktomojedrugieimie

Widzę ze każda negatywna opińia na temat owej pseudo firmy jest równoważona pozytywna opinia pisana przez samych zainteresowanych . Po długiej pracy w tej firmie nie słyszałam o stanowiskach do fakturowania chyba ze w biurze a nie na sklepie wsród normalnych sprzedawców. Premie zależne od wyników ale czego ilości wprowadzonych do systemu faktur bo chyba nie od sprzedaży ciekawe to gdzie sprzedaż w tym wszystkim ,?. Czytając wszystkie opinie człowiek nawet nie będący pracownikiem/ byłym pracownikiem odnosi ńieodparte wrażenie ze kazdy niepochlebny komentarz jest pisany przez jedną osobę. To wlasnie uroki internetu kazdy moze napisać to na co ma akurat ochotę i natchnienie.

Barabara

Wszystkie negatywne komentarze na temat pracodawcy są zgodne ze stanem faktycznym. Wszystkie pozytywne śmiem twierdzić zostały napisane przez właścicieli owej pseudo firmy. Umowa na czas nieokreślony wypowiedzenie w ten sam dzien i kolejna umowa na czas określony to standard u tego pracodawcy. Wynagrodzenie zależne od humoru właścicieli nie miało na nie wpływu zaangażowanie w pracę ani wyniki z loginu. Chyba że ktoś był konfidentem i donosił na innych wspołpracowników wówczas miał on szanse na dodatkowe premie. Dodatek za obsługę kasy zawsże zależny od humoru i licznika wejść do sklepu. Wypłata w terminie, ale nigdy nie wiadomo w jakiej wysokości. Urlopy nie dokończ pewne nawet gdy informuje o zapłaconej zagranicznej wycieczce. Nadgodziny niepłatne. Odpowiedzialność materialna po cenach sklepowych bez rabatów . Zabezpieczenia wołają o pomstę do nieba . Zawsze to łatwy zarobek na pracownikach którzy musieli pokrywać straty ze swojej pensji. Ubrania służbowe wymagane , ale nie oferowane w hurtowych cenach , zawsze po cenach detalicznych jak dla normalnego klienta. Niemile wulgarne telefony z biura właścicieli obwiniające pracowników o rzeczy na ktore nie ma sie wpływu takie jak brak ruchu w sklepie, niska efektywność . Każda nieobecność taka jak nagły urlop lub zwolnienie lekarskie po powrocie do pracy dla każdego pracownika równoznaczna była z przeniesieniem na najbardziej odległy od domu sklep ( kara za l4 etc.) lub wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron. Wyzywanie od idiotek jest na porządku dziennym. W poprzednich wątkach ktoś pisze o miękkim sercu szefowej zastanawiam sie tylko czy mówimy o tej samej osobie. Pracuję kilka lat i nie odczułam jej serca raczej brak szacunku i lekceważenie wszystkich podwładnych. Odradzam z całego miękkiego serca prace dla tej osoby . W innych sklepach nawet w sieciówkach korporacjach ludzie są traktowani z szacunkiem i wiedzą ile wynagrodzenia wpłynie na konto. Przez te kilka lat pracy nie miałam możliwości pracy z osobą ktora po skończonej pracy dla ww firmy wypowiadała sie o nich z szacunkiem i w pozytywny sposób . Nawet pracownicy biurowi bezpośrednio związani z szefową nie nalezą do sympatycznych osob. Po tych kilku latach nauczyłam sie jak nie powinna wyglądać komunikacja pracodawca-pracownik.

anonim

(usunięte przez administratora)

Texas ranger

Jak to w kraju kwitnącej cebuli: 1400, zleconko, po kilku miesiącach umowa. Gacie po zniżce za ponad 200 zł, którą najczęściej wykorzystasz jak coś zajumają i to trzeba odkupić. Chuck

Ghost

Firma ok. Pracuje pare miesięcy i jest bardzo dobrze. Pozdrawiam wszystkich pracownikow i szefostwo.

prawdziwy demaskator

Niestety większość negatywnych opinii to prawda i nie pisana przez zwolnionych ludzi, ale takich którzy wyzwolili się od tej niewolniczej pracy bez wynagrodzenia za nadgodziny! A niepłatne nadgodziny to tylko wierzchołek góry lodowej. Trzeba dodać bardzo częste ochrzany o byle co i kompletny brak szanowania pracownika podchodzący pod mobbing. Znajdzie się kilka innych ciekawych wątków i chyba pora zgłosić te oszustwa do PIPu! Serdecznie współczuję obecnym i gratuluję byłym pracownikom!!!

Demaskator

Siema wszystkim. Proszę z dystansem podchodzić do negatywnych opinii bo to pisze osoba, która została zwolniona z tej firmy bo poprostu nie pasowała do tej pracy i nie radziła sobie. Teraz na pewno robi karierę- w domu! W każdym razie ma bardzo dużo czasu zeby siedzieć w internecie.

Carlos

Jeśli szukacie pracy to omijajcie tą firmę wielkim łukiem. No chyba, że lubicie czuć się jak niewolnicy i nie macie ochoty na związki ani wakacje. Aha zapomniałem dodać, że część wypłaty musicie przeznaczyć na leki wzmacniające odporność bo chorowanie w tej firmie jest grozi "dyscyplinarką" - chorować nie wolno bo pani basia zadzwoni i wytlucze Ci wszystkie bakterie osobiście. Nadgodziny są niepłatne, jeśli byliście grzeczni i zrobiliście zajebiaszczy utarg dostaniecie kopertę z uwaga zzz no z czym? Z paroma stówkami ilość par nie ma związku z poświęceniem, ale z aktualnym nastrojem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mamy

Golf2

Pracowałem i w większości potwierdziam. Te fajna firma i fajni ludzie. Na marginesie dodam ze doświadczenie tam zdobyte przydało mi się bardzo!

Go!

Byłem na rozmowie ale oni przyjmują ludzi na staż tylko z myślą o zatrudnieniu ich pózniej na stałe. Dlatego szukają ludzi z doświadczeniem w handlu lub ze znajomością języka angielskiego. Jeśli ktoś chce przyjść i odbyć staż bez chęci późniejszej pracy to nie chcą przyjmować. Szkoda.

Mailand
@Go! 31.01.2015 16:11

Golf2 - takiś stary a takis glupi. Nie ma czegoś takiego jak praca na stałe. Zwlaszcza w tej "firmie". No chyba, ze masz na mysli pracę na stojąco 10, 11 godzin .. Można pracować na czas okreslony albo nieokreslony, zlecenie lub o dzieło. Tu pracuje sie na czas określony przez czas nieokreslony jeśli rozumiesz w ogóle treść wiadomości

Zostaw opinię o Skrzeszewscy Sp.j. - Busko-Zdrój

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Skrzeszewscy Sp.j.