Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.

Mrągowo

NIP: 7422207891 KRS: 0000337145

Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.

Opinie o Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.

BioAlchemik

Jakiś czas temu dowiedziałem się o istnieniu tej firmy oraz o tym, że rzekomo potrzebowali ludzi o określonych kwalifikacjach i znajomości pewnych technik laboratoryjnych. Wysłałem swoje CV i w ciągu jedynie kilku tygodni zostałem "zaproszony" na rozmowę. Oczekiwano ode mnie stawienia się tego samego dnia i to "byle jak najszybciej", bo panu prezesowi nie chciało się czekać. Pierwsze odczucie z jakim poziomem profesjonalizmu będę miał do czynienia... Na rozmowie, na każde moje zdanie i każdy opis tego co wiem, co umiem, co robiłem, w czym mam doświadczenie, było przerywane tekstami typu "a niech pan nie opowiada, że wie/umie, bo my wiemy lepiej, że pan nie wie/nie umie", "ktoś nam powiedział, że to trudne i nikt tego nie umie", "tego to żadne laboratorium nie potrafi" itd. itp. Dowiedziałem się też, że "na uczelniach nic się nie robi" - a jeżeli robi to źle - więc moje 7 lat doświadczenia laboratoryjnego oraz np. biegła znajomość m.in. HPLC i ELISA to jest "nic". No a skoro "nic nie umiem" to oni mogą mnie łaskawie przyjąć tylko na "staż i przeszkolenie". Pożegnaliśmy się i na tym się skończyło. (PS. Swoje doświadczenia i opinie umieszczam dla informacji i ostrzeżenia innych. Mój poziom umiejętności i kwalifikacje zweryfikowała rzeczywistość, gdy kilka miesięcy później opuszczałem Polskę z podpisaną umową o pracę na stanowisku naukowym w dużej firmie biotechnologicznej w Wielkiej Brytanii.)

Zostaw opinię o Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o. - Mrągowo

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Innowacji Przemysłu Mleczarskiego Sp. z o.o.