vinidesign

Gdańsk

vinidesign

Opinie o vinidesign

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Marta

@Anonim, stosujesz bardzo mocne słowa - pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym, i mimo tego że nie podpisujesz się pod swoim komentarzem wciąż ponosisz odpowiedzialność za to, co piszesz. Oskarżenie o oszustwo to bardzo poważny zarzut. @Filip, co masz na myśli? Do czego się odnosisz? Twój komentarz jest bardzo ogólny i muszę przyznać że nie wiem co miałeś na myśli. Możesz wyjaśnić?

Filip

Może trzeba spojrzeć na jakość swojej pracy?

Anonim

Pani która jest właścicielką tej firmy, wynajmuje również mieszkanie w centrum Wrzeszcza. Jest osobą która jawnie oszukuje ludzi. Wszędzie i we wszystkim szuka pieniędzy. Nieuczciwa i perfidnie wyrachowana. Życzę tej Pani by doświadczyła na własnej skórze tego co sama robi ludziom. Przydałby się nalot Urzędu Skarbowego oraz Inspekcji Pracy.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w vinidesign?

Józek

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może to jakieś przejściowe kłopoty?

anonymous

Świnie a nie ludzie. Nie polecam tej firmy!

Aleksandra

NIE PODEJMUJCIE PRACY W TEJ FIRMIE - Oszustwo - Właścicielka nie wywiązuje się z umowy, nie zapłaciła wynagrodzenia (umowa na własnej działalności). Wyrzuca ludzi po 1-1,5 m-ca pracy po 11 godzin dziennie, nie płacąc im umówionego wynagrodzenia. Dlatego zatrudnia głównie ludzi z Ukrainy, a potem ich wyrzuca. Nie dajcie się nabrać - wstępne rozmowy o pracę były prowadzone przez firmę rekrutującą . Tym przypadkiem powinna zająć się Państwowa Inspekcja Pracy.

mini

Firma jak z lat 60-tych, okropny bałagan. Mąż właścicielki ciska przedmiotami w pracowników. Właścicielka robi wszystko aby nie zapłacić wynagrodzenia. Chcesz mięć spokój nie zatrudniaj się w Vini Deign. Bardzo nie solidna firma

@mini 22.02.2016 13:37

nic się nie zmieniło

piotrek

jak można robić wszystko, by wynagrodzenia nie zapłacić @,mini.. kompletnie tego nie rozumiem i brzmi to trochę jak naciągany wpis. Chociaż tak jak Pawcio, mam mieszane myśli po przeczytaniu komentarzy.

Pawcio

Uważasz, że pytanie o umowę o pracę W PRACY jest nie na miejscu? A pod koniec miesiąca pracodawca powie ci, że umawialiście się na 500, a nie 1800 i co wtedy? Firmę znam ze słyszenia, szukałem kogoś do realizacji zlecenia, ale po opiniach chyba zrezygnuję i poszukam innej firmy.

szef misiu
@Pawcio 29.01.2016 14:48

Czesc Pawciu Na twoje pytanie odpowiedz jest prosta: uczepic sie i dawac najgorze oceny tej firmie wynika z faktu iz ten pracownik uwaza sie za najlepszego fachowca i jak mu szef powiedzial ze zle robi cos to wzial to do serca i nie mogl mu tego darowac. A szef duzo robil i nie musi udowodnic komus ze potrafi jezeli pracownik ma podejscie jednorazowe, czyli odstawic fuszerke i z koncem miesiaca odejsc (i liczyc na cala kase za swoja pseudo robote).

technolog

Nie ma co pracować w tej firmie. Bardzo słaba firma. Prosić o umowę o pracę pierwszego dnia, jak nie to będzie połowa z tego.

OLX

Nie polecam, Pani Małgorzata bardzo CWANA i robi wszystko żeby tylko nie wypłacić pieniędzy!!! ODRADZAM !!!

Mac_gda

Witam, nie zgodzę sie z wcześniejszymi opiniami , pracowałam w firmie i miałem zapewniona i umowę o prace i znacznie więcej niż 1800 :) szefostwo wymagające ale tez bez przesady - to ze ktoś wymaga czegoś od nas i płacąc nam za wykonanie pracy jest chyba normalne. A faktycznie praca na corianie jest dość łatwa :) grunt to umieć obsługiwać narzędzia. Jeśli ktoś ma pytania odnośnie pracy proszę podać chętnie odpowiem

fryc

Witam, jesli jest ktos jeszcze poszkodowany przez firme Vinidesign i nie dostal obiecanego zatrudnienia i wynagrodzenia za swoja prace, prosze o kontakt na maila vinid@onet.pl

marek

Mielismy niestety okazje wspolpracy z VINI DESIGN z Gdanska ktora wspominamy bardzo niekorzystnie. Dostarczone blaty oraz lada byly bardzo niskiej jakosci a cena ktora niestety zaplacilismy o wiele wyzsza o czym dowiedzielismy sie dopiero pozniej po porownaniu cen z innymi wykonawcami Corianu. Niestety rowniez etap projektowania i zatwierdzenia nie obyl sie bez problemow wynikajacych z nieprofesjonalnego podejscia do tematu przez wlascicielke Malgorzate Leveque. Stanowczo nie polecam tej firmy!

Unite

Potwierdzam przedmówcę. Jestem stolarzem, praca jest prosta (corian jest łatwy w obróbce) i mogłaby być przyjemna gdyby nie napięte szefostwo, które nie pozwala się skupić na pracy. Okropna szefowa.. Non stop krytykują, zadają stos głupawych pytań i wywierają presję (jest to zamierzone, ponieważ chcą w ten sposób osłabić pewność siebie a co za tym idzie stawkę godzinową) Wymagają wykwalifikowanych pracowników a oferują stawkę 1800 złotych. Paranoja. Dodam, że firma na pierwsze wrażenie wydaje się być lojalna, lecz zdecydowanie tak nie jest! Odradzam!

kery

Przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie , praca na śmieciówce potem własna działalność a obiecują umowe o pracę za porządne pieniądze , brak komunikacji z szefem i z szefową praca bez płatnej przerwy wymagają mega jakości na zwykłych narzędziach.praca na terenie stoczni remontowej to brak kontroli ze strony służb do tego powołanych . praca ciężka ciężkie elemęty . zastanów się pozdro .

Zostaw opinię o vinidesign - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie vinidesign