Opinie o Vinidesign w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vinidesign. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vinidesign na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinidesign w Gdańsk

Kasia Nowy wpis

@marek dlaczego bałagan ? Co tam jest nie tak?

Marek Nowy wpis

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie nowych ludzi?

Marek Nowy wpis
@Marek

Nie polecam tej firmy. Nie firma a bałagan, (usunięte przez administratora) za darmo.

Anka Nowy wpis

@frederick a powiesz coś więcej o atmosferze w tej firmie ?

Frederick

Nie polecam tej firmy. Oszustwo 100%.

Czy po rozmowie w Vinidesign rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Franek

Mam zupełnie inne zdanie o firmie. Jeśli nawet coś nie do końca było idealnie wykonane to poprostu zdarzyć się może !!

Maciej

Bardzo nie profesjonalna. Chciałem zrealizować w tej firmie projekt. Miałem duże problemy z uzyskanie wyceny. Praktycznie brak kontaktu z kimkolwiek. Po jakimś miesiącu uzyskałem jakąś nierealną wycenę. Nie polecam.

@Anonim, stosujesz bardzo mocne słowa - pamiętaj że wypowiadasz się na forum publicznym, i mimo tego że nie podpisujesz się pod swoim komentarzem wciąż ponosisz odpowiedzialność za to, co piszesz. Oskarżenie o oszustwo to bardzo poważny zarzut. @Filip, co masz na myśli? Do czego się odnosisz? Twój komentarz jest bardzo ogólny i muszę przyznać że nie wiem co miałeś na myśli. Możesz wyjaśnić?

Filip

Może trzeba spojrzeć na jakość swojej pracy?

Pani która jest właścicielką tej firmy, wynajmuje również mieszkanie w centrum Wrzeszcza. Jest osobą która jawnie oszukuje ludzi. Wszędzie i we wszystkim szuka pieniędzy. Nieuczciwa i perfidnie wyrachowana. Życzę tej Pani by doświadczyła na własnej skórze tego co sama robi ludziom. Przydałby się nalot Urzędu Skarbowego oraz Inspekcji Pracy.

Józek

Jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może to jakieś przejściowe kłopoty?

Świnie a nie ludzie. Nie polecam tej firmy!

Aleksandra

NIE PODEJMUJCIE PRACY W TEJ FIRMIE - Oszustwo - Właścicielka nie wywiązuje się z umowy, nie zapłaciła wynagrodzenia (umowa na własnej działalności). Wyrzuca ludzi po 1-1,5 m-ca pracy po 11 godzin dziennie, nie płacąc im umówionego wynagrodzenia. Dlatego zatrudnia głównie ludzi z Ukrainy, a potem ich wyrzuca. Nie dajcie się nabrać - wstępne rozmowy o pracę były prowadzone przez firmę rekrutującą . Tym przypadkiem powinna zająć się Państwowa Inspekcja Pracy.

mini

Firma jak z lat 60-tych, okropny bałagan. Mąż właścicielki ciska przedmiotami w pracowników. Właścicielka robi wszystko aby nie zapłacić wynagrodzenia. Chcesz mięć spokój nie zatrudniaj się w Vini Deign. Bardzo nie solidna firma

@mini

nic się nie zmieniło

piotrek

jak można robić wszystko, by wynagrodzenia nie zapłacić @,mini.. kompletnie tego nie rozumiem i brzmi to trochę jak naciągany wpis. Chociaż tak jak Pawcio, mam mieszane myśli po przeczytaniu komentarzy.

Pawcio

Uważasz, że pytanie o umowę o pracę W PRACY jest nie na miejscu? A pod koniec miesiąca pracodawca powie ci, że umawialiście się na 500, a nie 1800 i co wtedy? Firmę znam ze słyszenia, szukałem kogoś do realizacji zlecenia, ale po opiniach chyba zrezygnuję i poszukam innej firmy.

szef misiu
@Pawcio

Czesc Pawciu Na twoje pytanie odpowiedz jest prosta: uczepic sie i dawac najgorze oceny tej firmie wynika z faktu iz ten pracownik uwaza sie za najlepszego fachowca i jak mu szef powiedzial ze zle robi cos to wzial to do serca i nie mogl mu tego darowac. A szef duzo robil i nie musi udowodnic komus ze potrafi jezeli pracownik ma podejscie jednorazowe, czyli odstawic fuszerke i z koncem miesiaca odejsc (i liczyc na cala kase za swoja pseudo robote).

technolog

Nie ma co pracować w tej firmie. Bardzo słaba firma. Prosić o umowę o pracę pierwszego dnia, jak nie to będzie połowa z tego.

OLX

Nie polecam, Pani Małgorzata bardzo CWANA i robi wszystko żeby tylko nie wypłacić pieniędzy!!! ODRADZAM !!!

Mac_gda

Witam, nie zgodzę sie z wcześniejszymi opiniami , pracowałam w firmie i miałem zapewniona i umowę o prace i znacznie więcej niż 1800 :) szefostwo wymagające ale tez bez przesady - to ze ktoś wymaga czegoś od nas i płacąc nam za wykonanie pracy jest chyba normalne. A faktycznie praca na corianie jest dość łatwa :) grunt to umieć obsługiwać narzędzia. Jeśli ktoś ma pytania odnośnie pracy proszę podać chętnie odpowiem

fryc

Witam, jesli jest ktos jeszcze poszkodowany przez firme Vinidesign i nie dostal obiecanego zatrudnienia i wynagrodzenia za swoja prace, prosze o kontakt na maila vinid@onet.pl

marek

Mielismy niestety okazje wspolpracy z VINI DESIGN z Gdanska ktora wspominamy bardzo niekorzystnie. Dostarczone blaty oraz lada byly bardzo niskiej jakosci a cena ktora niestety zaplacilismy o wiele wyzsza o czym dowiedzielismy sie dopiero pozniej po porownaniu cen z innymi wykonawcami Corianu. Niestety rowniez etap projektowania i zatwierdzenia nie obyl sie bez problemow wynikajacych z nieprofesjonalnego podejscia do tematu przez wlascicielke Malgorzate Leveque. Stanowczo nie polecam tej firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o Vinidesign - Gdańsk

Vinidesign