Opinie o Port 110 Sp. z o.o. w Iława

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Port 110 Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Port 110 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Port 110 Sp. z o.o. w Iława

Administrator Nowy wpis

W firmie Port 110 Sp. z o.o. podobno płacą nawet 3400 PLN . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Pracownik Gospodarczy? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Pracownik Gospodarczy.

Zanzi bar Nowy wpis

Praca na maksimum miesiąc , nie dłużej chyba że ktoś ma ochotę chodzić po sądach i walczyć o swoje pieniądze, obiecują wypłaty a dostaniesz ochłapy , kpina ' nie polecam nawet stołowania się tam ,

Edyta Nowy wpis
@Zanzi bar

A jak długo pracowałeś/aś w firmie? Być może problemy z wypłatami są chwilowe i związane z trudną sytuacją gastronomii spowodowaną obostrzeniami? Każdy boi się o siebie i zgadzam się, że pracując w firmie powinniśmy być spokojni o swoje wynagrodzenie ale obecna sytuacja jest ciężka dla wszystkich. Chciałabym się po prostu dowiedzieć czy wcześniej, przed pandemią też zdarzały się takie sytuacje.

Zanzi Bar Nowy wpis
@Edyta

Tak było dluuugo przed pandemia, a zgrywanie przez szefostwo ze jest pandemia i ciężkie czasy to przegięcie !!!gdzie kilka kroków dalej właściciel postawił bloki z mieszkaniami za miliony, a ta restauracja jest tylko po to żeby podnieść ego i żeby córcia miała gdzie jeść swój rosołek bez pietruszki ,...

TenderHustla

Jak w opisie z 2013 nic się nie zmieniło jest jeszcze gorzej,... Łamanie praw pracownika jest na początku dziennym , można zapomnieć o umowie, o najniższej krajowej też . Pani Marta odpowiedzialna za wypłaty zawsze znajdzie powód żeby urwać z wypłaty kilka stòw i wcale nie musi udowadniać nikomu czemu tak się stało , Pan Dyrektor Mateusz.B nakłada tylko nowe obowiązki i wymaga od pracownika teorii całkowitej a praktyka jest tematem tabu,człowiek na stanowisku dyrektora "po znajomości" bez praktyki . łataja dziurę budżetową z pieniędzy pracowników .Nie polecam nikomu pracy w Porcie 110 .

Anonimowy

Nie polecam nikomu tam pracować, właściciel restauracji sknera, daje ludziom umowy na zlecenie lub młodym do 25 lat prace interwencyjne. Udaje biednego a jest obrzydliwie bogaty, mimo tego nie płaci pieniędzy takich jakich powinien. Czasami wgl nie płaci za nadgodziny.Nie liczy się z ludźmi. Nic dodać nic ująć, śmiech na sali. Pracować tam powinni tylko i wyłącznie ci którzy nie mogą sobie pozwolić na to by nie pracować dłużej niż tydzień.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Port 110 Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku POMOC KUCHENNA wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Iława
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
Iława
ATN Service ApS

Zostaw merytoryczną opinię o Port 110 Sp. z o.o. - Iława

• Jak się pracuje w Port 110 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Port 110 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Port 110 Sp. z o.o.?

Port 110 Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Konstytucji 3 Maja 7
    14-200 Iława