Opinie o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin Suchy Las. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin Suchy Las o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin Suchy Las w Suchy Las

Anonimowa

Pracuję obecnie w Leroy Suchy Las i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś przyszedł tutaj pracować a nie się obijać i nic nie robić to na pewno zostanie doceniony.

Polecam zalas ??!!

Przyznam się dziewczęta że miło sam na sam przemyśleć (usunięte przez administratora)postępowania :/

Norbert

Tak rzadko zaglądacie na forum bo dobrze się pracuje? Myślę aplikować i liczyłem na więcej informacji.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Leroy Merlin Suchy Las. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
zooza1

A mnie nie chodzi o opinię, a namiary na jednego z pracowników :)

@zooza1

Na którego ?

Witam wszystkich, jestem klientem Leroy Merlin od kilkunastu lat , zawsze byłem zadowolony z współpracy , zakupów i obsługi. Przez te wszystkie lata wydałem dziesiątki tysięcy złotych w Leroy. Od kiedy powstał oddział w Suchym Lesie, to zacząłem robić zakupy w tym oddziale bo mam bliżej i muszę z przykrością stwierdzić, iż ten oddział to jakieś nie porozumienie, słabe zaopatrzenie towaru, obsługa na bardzo niskim poziomie, zero profezjlizmu, kadra mało wyszkolona. Ten sklep naraził mnie na ogromne koszty które nie powinny mieć miejsca, nikt za to bierze odpowiedzialności, a takiego dobrego klienta jak ja traktuje się jak totalnie zero.

Jarosław
@Adam

Rozumiem, że jesteś rozczarowany współpracą ze sklepem i piszesz o tym, ale jeśli nie zauważyłeś to forum poświęcone jest opiniom obecnych pracowników firmy. Oczywiście opinia klienta jest też ważna, ale tu wypowiadają się osoby, które pracują w Leroy Merlin. Na stronie https://www.kariera.leroymerlin.pl/ jest sporo ofert pracy. Warto tam zajrzeć.

Obecny pracownik

Praca na, niektórych działach fizycznie porównywalna jak na budowie(noszenie, pakowanie ciężkich przedmiotów) - płaca 3000 zł brutto tj. 2157 zł na rękę i tak przez pół roku nie ważne czy masz doświadczenie czy nie. Z działów średnio odchodzi od 1-4 osób. Premia to Yeti - ktoś gdzieś ponoć widział... Więc zanim tu przyjdziesz to zastanów się czy warto tyrać za takie grosze.

NOWA
@Obecny pracownik

A jaka stawka na stanowisku koordynator działu kas i punktu obsługi klienta ?

Agnieszka

@Obecny pracownik, rozumiem, że jesteś rozczarowany brakiem premii? Być może jest ona uznaniowa i z tego powodu nie zawsze jest wypłacana. Napisz, czy pracodawca zapewnia szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe? Rozumiem, że praca jest ciężka i wyczerpująca fizycznie, ale czy przy podpisywaniu umowy nie maiłeś określonego zakresu obowiązków? Czeka na Twoja opinię.

Cezary

Prawda jest taka , że nie wszyscy lubią pracę w handlu. Może tu jest problem??

Zyga
@Cezary

Myślę, że problem polega na wynagrodzeniu !

Agnieszka

Na stronie Leroy Merlin w zakładce praca jest bardzo dużo ofert pracy w różnych lokalizacjach. Rekrutacja odbywa się zarówno do sklepu jak i do siedziby centrali. Link do ofert: https://www.kariera.leroymerlin.pl/praca-w-sklepie/ https://www.kariera.leroymerlin.pl/praca-w-centrali/ Czy ktoś z Was jest zainteresowany pracą w firmie? Pracodawca oferuje pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie, zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów, szansę na dalszy rozwój i szkolenia. Jeśli chcecie aplikować możecie to zrobić bezpośrednio na stronie. Napiszcie swoją opinię, co myślicie na temat tej oferty rekrutacyjnej?

Byłemzainteresowany pracą, dla LM w Suchym Lesie na wyżej wymienionych stanowiskach, stąd moje pytanie o ilość etapów rekrutacji. Byłem, już ???? nie jestem.

Agnieszka

@Nick, jesteś zainteresowany pracą w Leroy Merlin Suchy Las? Firma poszukuje pracowników na stanowiska: kasjer, logistyk-magazynier, doradca klienta-dział narzędzi. Czy będziesz aplikował na któreś z tych stanowisk? Może, ktoś z obecnych pracowników mógłby pomóc @Nickowi i przybliżyć mu na czym polega czterostopniowa rekrutacja i czy jest trudna do przejścia?

Witam. Na czym polega 4-o etapowa rekrutacja w sieciach LM? Czy LM Suchy Las też ją stosuje?

Agnieszka

@Lis, piszesz tak jak @lesio o kontroli ze strony pracodawcy. Pewnie kierownik ma w zakresie sowich zadań nadzór nad pracownikiem. Czy spokojna rozmowa mogłaby poprawić Wasze relacje i dać więcej zaufania co do wykonywanych obowiązków? Napisz jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? @lesio nie napisał nic o dodatkach jakie przysługują pracownikowi. Może Ty mógłbyś dodać o nich kilka słów?

Agnieszka

@lesio, nie jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i relacji z przełożonym. Uważasz, że nadmierna kontrola ze strony pracodawcy nie jest motywująca dla pracownika. Napisz coś więcej na temat warunków zatrudnienia - czy oprócz wspomnianej atmosfery widzisz jakieś plusy w firmie? Pracodawca przewiduje benefity takie jak premie, szkolenia podnoszące kwalifikacje lub pakiet socjalny? Czy pracownik ma zniżkę na asortyment sklepu? Zachęcam Cię do dodania opinii.

Lis
@Agnieszka

Kontrola w firmie to podstawa, to powinno być motto kierownika :)

lesio

Słaba atmosfera, węszący dyrektor, który patrzy na każdy twój krok.. dosyc słabe

Agnieszka

@Prac.ownik, na forum Gowork.pl nie można nikogo obrażać. Zabrania tego regulamin (https://www.gowork.pl/regulamin). Napisz na forum jakie warunki pracy proponuje pracodawca i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Swoją obiektywną opinią pomożesz innym osobom, które poszukują pracy.

Niezadowolona
@Agnieszka

Agnieszka, co ty się tak rządzisz tutaj, może firma cie podstawiła?

Prac.ownik

Napewno nikogo nie chciałem obrazic. Jeśli ktoś się czuje obrażony to przepraszam. Pisząc buc mialem na myśli taką cechę jak zarozumiałość. Są cechy pozytywne i negatywne takie jak np. bycie fałszywym i zrozumiałym. Myślę, że to ważne dla osób szukających pracy.

Prac.ownik

A jak nowy dyrektor? To prawda że taki fałszywy buc?

Agnieszka

@Igor jeśli dalej jesteś zainteresowany pracą w Leroy Merlin Suchy Las zajrzyj na: https://www.kariera.leroymerlin.pl/praca-w-sklepie/ Jeśli liczysz się z relokacją, możesz zawsze poszukać pracy w centrali firmy: https://www.kariera.leroymerlin.pl/praca-w-centrali/ Czy będzie to Twoja pierwsza praca handlu czy może poszukujesz już stanowiska dla osób z doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin Suchy Las - Suchy Las

• Jak się pracuje w Leroy Merlin Suchy Las?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin Suchy Las tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin Suchy Las?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Leroy Merlin Suchy Las