Opinie o LOTOS Reda/Rumia w Reda

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LOTOS Reda/Rumia. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w LOTOS Reda/Rumia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LOTOS Reda/Rumia w Reda

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa LOTOS Reda/Rumia w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Nowy Nowy wpis

Jak wyglada sytuacja pracy w lotos reda? Jakies opinie pracownikow?

Damian Nowy wpis

Pomimo obsługi przez okienko, na prośbę dostępu do toalety pozwolono mi skorzystać jak normalnemu klientowi. Dziękuję za zrozumienie W dalszej drodze miałem możliwość KORZYSTAĆ z własnych CZYSTYCH rąk. Dziękuję...

XD Nowy wpis

Jak macie gadać (usunięte przez administratora) na temat lotosu w redzie to oszczedzęcie sobie czasu i wymyślania. rekrutacja jest co jakiś czas gdy potrzeba pracowników, a wy cos (usunięte przez administratora) ze nie ma. Najpierw się dowiedzcie potem mówcie (usunięte przez administratora)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LOTOS Reda/Rumia? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Reda
logo firmy PRACOWNIK PRODUKCJI przewodów hydraulicznych (m / k) (098)
Reda
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Jak długo trwa proces awansu w LOTOS Reda/Rumia?

Nie masz szans na awans, załoga jak i kierownicy stała załoga

@Anonim

To w takim razie nieciekawie. Sam się ze mną pewnie zgodzisz, że dla wielu ludzi możliwość awansu i rozwoju jest po prostu niezbędna. Chciałabym jeszcze jednak dopytać o ewentualne szkolenia w LOTOS. Chodzi mi szczególnie o to, czy nowi pracownicy mogą na jakieś liczyć. Jak to wygląda?

Miron

Firma prowadzi czasami rekrutacje? Jaką mogą być szanse na dostanie się tu do pracy?

AntyUkład

uwaga! DZIAŁ SPONSORINGU Zmieniła się władza w Polsce, a w LOTOSIE jak był układ PO, tak jest nadal! Od około roku zwalniani są pracownicy bez względu na stanowisko, tylko za to, że nie wchodzą w układy z sitwą, która istnieje w LOTOSie od wielu lat powiązaną z PO. Jeśli Twoje sympatie są po stronie, PiS, Kukiz, ogólnie konserwatywne, to niczego dobrego nie możesz się spodziewać po pracy w LOTOS!

Aneta

@Igor w tej chwili nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy w LOTOS Reda/Rumia. Natomiast jeśli szukasz zatrudnienia, zachęcam Cię do częstego odwiedzania naszego forum. Regularnie pojawiają się tu informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Tobiasz

poprawię się od 2000 do 2600 w zależności od rodzaju umowy - student , praca

Tobiasz

ogólnie mam informacje ale z przed kilku miesięcy : Odnośnie samych warunków nie koniecznie dotyczą tylko tych obiektów , bo to chyba na wszystkich Lotosach jest podobnie: - pensje około 2200-2500 netto (etat w zależności od rodzaju umowy) oraz dodatki za pracę w niedziele niehandlowe i święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenie LUXMed i chyba premia kwartalna za obecność w pracy oraz świadczenie urlopowe - większość wprowadzona parę miesięcy temu. Brakuje jeszcze multisporta i byłby komplet. Reszta to chyba bez zmian, z tego co wiem dalej są zmiany 12 h ale pewnie to już zależy bardziej od stacji i kierownika. Stacje całodobowe. Praca głównie przy komputerze na kasie lub przy dystrybutorach na placu . Odnośnie reszty , to chyba nic się nie zmieniło, a przynajmniej nic mi do głowy nie przychodzi.

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jerzy

Zastanawiająca jest ta kiepska częstotliwość wpisów na forum!

Moze byc

Aneta

Jakiś już czas wątek jest nieaktywny, więc przydałoby się odświeżyć informacje na temat warunków zatrudnienia w LOTOS Reda/Rumia. Jakie dokładniej proponowane są warunki przez pracodawcę? Czy pracownik może liczyć na jakieś benefity? Zachęcam Was do wypowiedzi.

Aneta

@Maciejto bardzo ważna informacja, że w firmie zachodzą zmiany korzystne dla pracowników. Piszesz, że za kilka miesięcy będzie naprawdę dobrze. Co jeszcze ma ulec poprawie w najbliższym czasie?

Maciej

No płace trochę poszły w górę od poprzednich wpisów . Obecnie prawie 2000 netto to już jest a jak na zlecenie to nawet wiecej kasy będzie. Trochę się poprawia.pogonili tych narwanych dziadów , spokojniej jest, atmosfera się poprawia, związki zawodowe wracają . Na pewno jest jeszcze sporo do zrobienia ale da się ogarnąć temat i pewnie za jakiś czas parę miesięcy będzie juz naprawdę dobrze. Szczerze i tak jest niebo lepiej niż było parę lat temu. Na lotosach nie ma już takiej presji i wyzysku pracuje się po prostu spokojniej . Nie ma już TK i to najważniejsze

zyg

@Marcin a to jest wynagrodzenie pracownika stacji? W sumie nie są to kokosy, ale umówmy się - przecież też nie wymaga się od nas w tej pracy cudów. Ogólnie praca jest ok, ja chcę zmienić stację paliw, bo też na jednej pracuję i mam mniejszą kasę niż w LOTOSIE

Sorry, ale zarobki typu 1500-1600 uważacie (niektórzy) za dobre/zacne? Przecież to sa okolice minimalnej.

Tatko

Nie wiem czy to Pan z Pucka czy szef co chwilę podkreśla słowo zacnie. Ale powiem tak zarabia się normalnie. Subway to restauracja stacja to stacja. Łączenie baru fast food i stacji to po prostu jakieś dziwactwo i naprawdę ciężki kawałek chleba dla pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o LOTOS Reda/Rumia - Reda

• Jak się pracuje w LOTOS Reda/Rumia?

Zobacz opinie na temat firmy LOTOS Reda/Rumia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

LOTOS Reda/Rumia