LOTOS Reda/Rumia
counter
2 16 46 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Czy LOTOS Reda/Rumia organizuje staże dla studentów?

Alicja Nowy wpis

Pracują tam jakieś kobiety?

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 206 dni.
Kandydat

Jak wyglada sytuacja pracy w lotos reda? Jakies opinie pracownikow?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 287 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Damian

Pomimo obsługi przez okienko, na prośbę dostępu do toalety pozwolono mi skorzystać jak normalnemu klientowi. Dziękuję za zrozumienie W dalszej drodze miałem możliwość KORZYSTAĆ z własnych CZYSTYCH rąk. Dziękuję...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 489 dni.

Czy jest możliwość w LOTOS Reda/Rumia pracy na część etatu?

XD

Jak macie gadać (usunięte przez administratora) na temat lotosu w redzie to oszczedzęcie sobie czasu i wymyślania. rekrutacja jest co jakiś czas gdy potrzeba pracowników, a wy cos (usunięte przez administratora) ze nie ma. Najpierw się dowiedzcie potem mówcie (usunięte przez administratora)

Jak długo trwa proces awansu w LOTOS Reda/Rumia?

Anonim
@Pytanie

Nie masz szans na awans, załoga jak i kierownicy stała załoga

@Anonim

To w takim razie nieciekawie. Sam się ze mną pewnie zgodzisz, że dla wielu ludzi możliwość awansu i rozwoju jest po prostu niezbędna. Chciałabym jeszcze jednak dopytać o ewentualne szkolenia w LOTOS. Chodzi mi szczególnie o to, czy nowi pracownicy mogą na jakieś liczyć. Jak to wygląda?

Miron

Firma prowadzi czasami rekrutacje? Jaką mogą być szanse na dostanie się tu do pracy?

AntyUkład

uwaga! DZIAŁ SPONSORINGU Zmieniła się władza w Polsce, a w LOTOSIE jak był układ PO, tak jest nadal! Od około roku zwalniani są pracownicy bez względu na stanowisko, tylko za to, że nie wchodzą w układy z sitwą, która istnieje w LOTOSie od wielu lat powiązaną z PO. Jeśli Twoje sympatie są po stronie, PiS, Kukiz, ogólnie konserwatywne, to niczego dobrego nie możesz się spodziewać po pracy w LOTOS!

Aneta

@Igor w tej chwili nie znalazłam żadnych nowych ofert pracy w LOTOS Reda/Rumia. Natomiast jeśli szukasz zatrudnienia, zachęcam Cię do częstego odwiedzania naszego forum. Regularnie pojawiają się tu informacje o aktualnie prowadzonych rekrutacjach.

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jaką macie atmosferę w pracy?

Tobiasz

poprawię się od 2000 do 2600 w zależności od rodzaju umowy - student , praca

Tobiasz

ogólnie mam informacje ale z przed kilku miesięcy : Odnośnie samych warunków nie koniecznie dotyczą tylko tych obiektów , bo to chyba na wszystkich Lotosach jest podobnie: - pensje około 2200-2500 netto (etat w zależności od rodzaju umowy) oraz dodatki za pracę w niedziele niehandlowe i święta, ubezpieczenie grupowe, świadczenie LUXMed i chyba premia kwartalna za obecność w pracy oraz świadczenie urlopowe - większość wprowadzona parę miesięcy temu. Brakuje jeszcze multisporta i byłby komplet. Reszta to chyba bez zmian, z tego co wiem dalej są zmiany 12 h ale pewnie to już zależy bardziej od stacji i kierownika. Stacje całodobowe. Praca głównie przy komputerze na kasie lub przy dystrybutorach na placu . Odnośnie reszty , to chyba nic się nie zmieniło, a przynajmniej nic mi do głowy nie przychodzi.

Marek

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Jerzy

Zastanawiająca jest ta kiepska częstotliwość wpisów na forum!

anonymous

Moze byc

Aneta

Jakiś już czas wątek jest nieaktywny, więc przydałoby się odświeżyć informacje na temat warunków zatrudnienia w LOTOS Reda/Rumia. Jakie dokładniej proponowane są warunki przez pracodawcę? Czy pracownik może liczyć na jakieś benefity? Zachęcam Was do wypowiedzi.

Aneta

@Maciejto bardzo ważna informacja, że w firmie zachodzą zmiany korzystne dla pracowników. Piszesz, że za kilka miesięcy będzie naprawdę dobrze. Co jeszcze ma ulec poprawie w najbliższym czasie?

Maciej

No płace trochę poszły w górę od poprzednich wpisów . Obecnie prawie 2000 netto to już jest a jak na zlecenie to nawet wiecej kasy będzie. Trochę się poprawia.pogonili tych narwanych dziadów , spokojniej jest, atmosfera się poprawia, związki zawodowe wracają . Na pewno jest jeszcze sporo do zrobienia ale da się ogarnąć temat i pewnie za jakiś czas parę miesięcy będzie juz naprawdę dobrze. Szczerze i tak jest niebo lepiej niż było parę lat temu. Na lotosach nie ma już takiej presji i wyzysku pracuje się po prostu spokojniej . Nie ma już TK i to najważniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o LOTOS Reda/Rumia - Reda

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

LOTOS Reda/Rumia