Opinie o JVP STEEL POLAND w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JVP STEEL POLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JVP STEEL POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JVP STEEL POLAND w Szczecin

Kot

To ja jestem najlepszym spawaczem w całej firmie i to mnie będziecie się słuchać! Zobaczycie co to znaczy brzmienie kota!

mieszko

nie jestem żadnym klakierem, trochę kultury, po prostu w tej firmie brakuje porządnego nadzoru - kierownik, majster,są jacy są,.. .a brygadziści to samo...tylko Piotr był brygadzistą z jajami, trzymał wszystko w garści, czy wy ludzie nie widzicie że jak się bedziecie opieprzać i robić tak jak robicie to firma nie zarobi i wy też nie, tu nie chodzi o strach ale o respekt i szacunek przed przełożonym tak aby efektywnie wykonywać swoją pracę... I TEN RESPEKT WZBUDZAŁ PIOTR B. Chyba każdy z was widzi że po odejściu kierownika Rafała wydajność spadła o 30-40%, teraz po odejściu Piotrka spadnie jeszcze z 10%, naprawde tego nie widzicie? Tu chodzi o przyszłość firmy i naszą przyszłość...

mieszko

Będziecie żałować że Piotr B. zwolnił się, takiego człowieka jak on będzie brakować, szkoda że był tylko brygadzistą bo powinien zostać majstrem, trzymał ludzi za mordę i nie pozwalał się opieprzać, wystarczyło że tylko spojrzał na ciebie a mimowolnie brałeś się do pracy, teraz to ludzie w firmie nie będą się już bać nikogo, ani brygadzistów, ani majstra a o kierowniku nie wspomnę. A po drugie Piotr B. jako jedyny znał się na spawaniu, spawalnik zawsze się go radził i wedlug jego wskazówek robił WPSy. Cieszcie się ludzie, wreszcie będziecie mogli nic nie robić, opiepszać się całymi dniami, tylko jak długo pociągnie firma? RAFAŁ WRÓĆ

sandero

30 zl to ma tylko kilka osob - mowimy o kwotach brutto

Rozmowę kwalifikacyjną w JVP STEEL POLAND masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inspektor ds. BHP?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
ciocia

a jakie jest podejście w Waszej firmie do homoseksualistów? czy odnosicie się do nich z szacunkiem i czy zatrudniacie ich? pytam bo chciałbym zostać asystentem mistrza

kolo

tak, naprawde ta firma jest super, 70 fizycznych pracuje na 40 umyslowych, gratulacje

spider

firma jest bardzo rzetelna kasa na czas i spoko zarobki,pelne umowy o prace ile zarobisz tyle masz na papierze. ponadto mozliwosc robienia nadgodzin(50%) i soboty( 100%) sniadania tez sa:) a ty dubojsiaku-wiesniaku jak chcesz majstra z batem i gwizdkiem idz hale obok,do finomaru albo chodz do nas na stocznie szybko cie dojedziemy;) . mam nadzieje ze dlugo w jvp nie popracujesz!!! pomijajac wiesniaka i jego problemy ze zbyt duza kultura pracy trzeba przyznac,ze to bardzo dobra firma.

tomek

Jakie stawki oferuje wasza firma pracownikom? Napiszcie jeśli możecie

sandero
@tomek

Stawki są różne, od 23 brutto na początek do 30 brutto (taką stawkę ma brygadzista spawaczy którego nikt nie lubi), do tego dodatek 50% i 100% za nadgodziny. Gorzej mają podwykonawcy na własnej działalności bo mają płacone za kilogram albo za godzinę (31 zł/godz., trochę mało w porównaniu z tymi na etacie

seba

Dowiedziałem się że wasza firma poszukuje asystenta mistrza produkcji dla mistrza na Dubois, a oto link z ofertą: http://www.lsj.pl/engineering/asystentka-mistrza-produkcji-branza-stalowa-praca-szczecin ciekawe ogłoszenie - asystent ma mieć ukończone studia techniczne, znać język angielski, autocada itd. a z tego co mówili mi kolesie to sam mistrz jest po zawodówce i nie zna języka chciałbym aplikować na tę ofertę ale niestety mam tylko średnie wykształcenie

Alvaro

ja też

Hose

Ja wiem

zibi

Czesć, może ktoś wie czy koledzy Wiśnia i Moralez znaleźli już gdzieś pracę?

duboisiak

mowisz inżynierowie projektu? to jest śmieszne - młodzi gówniarze pracujący za grosze i nie mający o niczym pojęcia i prosto po studiach mają mi pomagać, oni nie odróżniają płaskownika od kątownika, gratulacje, nadzór w tej firmie jest po prostu zajebisty, całe szczęscie że firma ma zlecenia z pierwszej reki ale tak długo się nie pociągnie

staramłoda cebula
@duboisiak

Kolego nadal masz problemy i robisz smród. Smród bo tylko to zostaje po twoim trolowaniu. Obraziłeś już kilka osób. Może potrzebujesz w pracy pały nad głową , bo ja NIE. Ocenę pracowników zostaw ich przełożonym . Twoje wpisy pokazują , że jest ci wskazana wizyta w poradni zdrowia.

duboisiak

Jestem nowy w firmie i pracuje na Dubois i jestem zszokowany majstrem tam urzędującym, on nie nadaje sie do tej funkcji, boi sie ludzi, boi sie krzyknąć czy też zwrócić uwagę, ludzie nim rządzą i robią co chcą. On raczej nadaje się na plebana lub proboszcza. Kto go zrobił majsterm??

Staramłoda cebula
@duboisiak

Kolego skoro jestes nowy w Naszej Firmie to może przestań trolować i zabierz się do uczciwej pracy. Twoje opinie o przełożonych są niesprawiedliwe i sieją ferment . Jeśli masz problem z pracą są inżynierowie danego projektu na pewno Ci pomogą. A teraz do przyszłych pracowników czytających te wypociny.. ...JVP to nie jest szczyt naszych marzeń i są problemy jak w każdej pracy ale porównując moje poprzednie firmy jest OK.

lewy

może i Michał nie ma pojęcia o produkcji ale stary kierownik tez nie za bardzo był w temacie i nie czaił niektórych tematów, zawsze był prowadzony za rączkę przez MArcina Bucholca i Roberta Ledziona, tak naprawde to oni zarządzali produkcją i rozwiązywali trudne tematy, szacun Marcin!!!! jesteś w tej firmie naprawde niezbędny

alpacino

Pracuje w JVP i jak dla mnie to ten Michał nie ma pojęcia o niczym. Produkcja spadła o conajmniej 50% przy tych samych kosztach. Jak ta firma ma zarabiać. Co z tego, że na mniej pilnują

alpacino

Ale o ile ja pamiętam, to za starego kierownika były premie. Coś tam starał sie robić żeby dać ludziom. Wywieszał nawet na tablicy jakieś premie. A później już nic nie było. Może po prostu nie ma już kasy w firmie. Wzieli i zrujnowali to. A taka fajna mogła być firma.

gothem

Skoro zmienił się Szef produkcji i nie trzeba już tak się stresować w pracy, to czy jest możliwe żeby zatrudnienie znalazł w Waszej firmie homoseksualista i nie czuł się dyskryminowany?

spider

to prawda widac golym okiem,ze michal radzi sobie o wiele lepiej.jest o niebo lepej dla nas dla ludzi pracujacych:) co prawda zostalo jeszcze troche smieci po dawnym kierowniku np brak premi ale napewno wszysko sie wyklaruje... miejmy nadzieje:) firma preznie sie rozwija i jest najlepsza opcja dla stoczniowcow na terenie parku przemyslowego. tylko ten piotrus brygadzista spawaczy ciekawy czlowiek nieszczesliwy jakis ;)

gilza

nowy kierownik powoli układa produkcje, jest lepiej niż było, nie ma tego burdelu i haosu co był poprzednio,no i polepszyła sie atmosfera pracy, nie ma już tego że wszytko zależało od porannego humoru pana kierownika jak było poprzednio, widac z tego że nie kazdy moze zarządzać pracownikami, do tego trzeba dorosnąć, trzeba zacząć najpierw nauczyć sie zarzadzać swoją osobą, swoimi nawykami itd a dopiero później rządzić innymi - ogólnie jest dużo lepiej niż było

Zostaw merytoryczną opinię o JVP STEEL POLAND - Szczecin

• Jak się pracuje w JVP STEEL POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy JVP STEEL POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JVP STEEL POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JVP STEEL POLAND