Opinie o JVP STEEL POLAND w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JVP STEEL POLAND. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie JVP STEEL POLAND o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JVP STEEL POLAND w Szczecin

@qwerty

Czy ktoś może konkretnie napisać jak prowadzą rekrutację. Próbuję wrócić do pracy w Polsce. Mam świadomość że zarobki będą niższe ale zmuszony jestem podjąć pracę w kraju. Doświadczenie jest, chęci do pracy również. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz.

Dubois

A ja pracuję na Dubois i żałuję że A.T. nie jest moim majstrem!!!! Przy Makumbie niczego sie już nie nauczę a tam przy A.T. bardzo dużo!!!

Stoczniowiec
@Dubois

O ile wiem nigdy nie było problemu z przeniesieniem na Stocznie, gorzej jest z powrotem na Dubois, ja pracuje na Stoczni i chętnie się z Tobą zamienię.

rimer

Chciałem powiedzieć że lepszego majstra jak A.T. to nie widziałem w swoim całym życiu zawodowym. Facet trzyma całą produkcję na terenie stoczni, ten nowy majster tylko mu pomaga , natomiast Andrzej T. ma na barkach całą produkcję, ustawia ludzi, steruje pracami i wyjaśnia niezgodności . Do tego super zna rysunek i zawsze można się go doradzić jak się czego nie wie. Do tego zna angielski w stopniu komunikatywnym więc wyjaśnia niezgodności z Duńczykami no i ma bezpośrednie świetne relacje z Prezesem Janem. Więc na stoczni niepotrzebny jest w ogóle kierownik bo A.T. świetnie radzi sobie sam i do tego przyucza do zawodu młodego majstra. Dzieje się tak gdyż A.T. zaczynał w Stalkonie a ta firma zawsze wypuszczała fachowców. Andrzeju, podziwiam Cię!!!!!!

Otto
@rimer

Andrzej nie jest zlym majstrem ma dryg i czuje ta prace mi tez zalazl za skore nie raz ale za maska mistrza kryje sie dobry czlowiek. To widac.

Mks krecik

Pod wzgledem kasy firma dobra wyplata naczas jesli masz konto. W mBank. Jezeli chodzi o atmosferę to jedna uwaga niech majstrowie Pan A i pan S zaczną wspolpracowac a nie rywalizować przecież jada na tym samym wózku. No i niech wkoncu zaczna tez bardziej interesowac sie robota technolodzy ktorzy sa ponoc w tej firmie i niech zaczną pomagac gdy jest jakiś problem na produkcji. P. S. PANIE LESZKU Z KJ PRZESTAN PAN DZIALAC WKONCU NA SZKODE TEJ FIRMY NAPRAWDE NA NIEKTORE RZECZY MOZNA PRZYMKNAC OKO. POZDRAWIAM

Rozmowę kwalifikacyjną w JVP STEEL POLAND masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Inspektor ds. BHP?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

;;;;;;;;

A co ''ed'' masz coś na sumieniu...?

;;;;;;;;
@;;;;;;;;

wez się ''ed'' do pracy w końcu a nie się plotami zajmujesz,opinie tutaj nie są obiektywne...

Pln

Witam kolegów po fachu jak u was ze spawaczami na działalności gospodarczej. Jakie probki są do zrobienia?

Zdziwiony

A powiedzcie dlaczego ,żadają aktualnych uprawnień na metodę spawania ( a pewnie im chodzi o normę materiałową) ?? Dla "ciemniejszych"czytaczy -metoda spawania jest dożywotnia , a norma materiałowa jest odnawialna co 2 lata (tzw PRS/DOZÓR) I ci wspaniali (oświeceni) ludzie , zamieszczają takie głupawe ogłoszenia w necie.......

xxx
@Zdziwiony

Jak zamierzasz pracowac jesli nie masz waznego uprawnienia na bycie spawaczem ? To tak jakbys mialbys jezdzic na przeterminowanym prawku... Jesli zlapie Cie policja to mandacik.

rafael

nareszcie Majster w JVP z jajami!!!! Brawo Sylwek, tak trzymać, ucz się chłopie jeszcze języka angielskiego a naprawdę rozwiniesz się, masz wiedzę i sam widzisz że twój kolega czyli drugi majster ....jest jaki jest. Gratulacje! Jesteś młody ale perspektywiczny - to dobry wybór!

dido

to chybA JEDYNA FIRMA gdzie spawacz musi szlifowac po sobie, jestem spawaczem i codziennie szlifuje 6 godzin a spawam 2 godziny, jaka tu logika, do tego zatrudnili szlifierzy ktorzy tylko lamia krawedzie i pala glupa caly dzien bawiac sie komorkami bo nikt ich nie pilnuje.....gratuluje panie kierowniku Michale!! oj, niedlugo juz skonczy sie pana kadencja, Dunczyk panu zaufal bo zna pan języki i może mu pan pierdolic farmazony ale przy pierwszej wpadce bedzie pan musial poszukac innej firmy, a tak przy okazji pozdrowienia z Teleskopa gdzie tez sie pan super sprawdzil

haha
@dido

To marny spawacz jestes skoro musisz 3/4 czasu szlifowac po sobie. Najglosniej krzycza partacze, a czyszczenie swoich wypocin pozwala wiele zweryfikowac

Krisu
@haha

Na Stoczni na szlifierze tak popier ze aż miło popatrzeć i to młode chłopaki ;) jak glucisz to szlifuj na dobre ci wyjdzie :)

Peter

jestem spawaczem z dużym doświadczeniem

Peter

Cześć wszystkim, chciałbym podjąć pracę w Waszej firmie, z tego co wiem to pracujecie jako dwa zespoły, napiszcie gdzie lepiej uderzać Stocznia czy Dubois. Chodzi mi o oatmosferę pracy , stosunek przełożony - robol, jaki jest kierownik tu i tam, będę wdzięczny za odpowiedzi

peter
@Peter

sorry, nie chodzi mi stosunek seksualny a społeczny, międzyludzki

kiedyś powiem

rozgoryczenie , nie wiem co ci naopowiadał twój partner ale w tej firmie nie ma możliwości pracy bez umowy a płatności są na czas. W związku z tym z wielkim bólem i żalem pragnę cię poinformować że jesteś walona(y) w rogi a zarobiona kasiora została wydana w Płoni. :) m/

Amok
@kiedyś powiem

Co tam jest w Płoni? Kiedy odbywają się imprezy i gdzie konkretnie?

rozgoryczenie

Skoro piszecie same superlatywy, to dlaczego mój partner pracuje w JVP bez umowy? i w dodatku jeszcze próbuje złapać szefa, by otrzymać swoje wynagrodzenie?! Coś tu nie gra...

komar

Racja najodpowiedniejszy kandydat na brygadzisteę to Mucha, popieram, facet ma jaja i wiedzę i nikomu nie wlazi w d.....

krzywousty

Hieronim jako brygadzista.... trochę niewypał.....za słodki....najbardziej pasuje do tej funkcji Mucha....

@krzywousty

Hiero jest wrecz slodziutki

leszek
@krzywousty

hirus to taki fajny gosc milutki

krzywousty

nie chcą samodzielnej księgowej bo wolą zatrudnić asystentkę za 1500 zl na rekę i mieć swiety spokoj a ona i tak bedzie zasuwać za ksiegowa - to stary patent w tej firmie - wystarczy spojrzec asystent mistrza, asystent kontroli jakosci, glowne stolki w tej firmie sa obsadzone przez stary uklad ktory jest nie do ruszenia

grace

Potwierdzam, nie było tak dobrej kondycji firmy i zamówień od początku istnienia... Szkoda że tak mało osób zauważa fakt że od obięcia kierownictwa przez Michała jakość sprzedawanej konstrukcji poprawiła się o 1000% zero reklamacji czyli 100% fachowcy, a dla woli przypomnienia to on wraz z mistrzem dobierają ludzi...Pomimo również usilnych starań pewnych osób konstrukcja produkowana przez obie hale wyjeżdza w terminie pamietacie jeszcze nie tak odległe czasy? Co do pozostałych proszę najpierw uderzcie się w pierś i pomyślcie dlaczego nie pracujecie a dopiero później wylewajcie swoje żale na forum (oczywiście jestem w stanie to zrozumieć że dzieci płaczą, żona płacze z powodu rozstania się męża z firmą JVP ale złapcie się za jaja i zachowujcie się jak dorośli ludzie...)

zorro
@grace

Michał nie pisz już więcej pochwał wobec siebie...sam dobrze wiesz jak jest

ddd
@zorro

Michał nabrał pewnością siebie pracodawcę - właściciela, lecz wiadomości ma tylko średnie. Są obszary, że wie bardzo mało. No cóż, Właściciel duński pomylił jego pewność siebie z wysokimi kompetencjami, których niestety jeszcze mu brak.

frish
@ddd

Wiadomości to Michał ma żadne a nie średnie, widać zupełny brak doświadczenia na produkcji....Kierownik Produkcji powinien trochę czasu spędzać na hali a nie cały dzień grzać krzesło przed komputerem...To samo było w Teleskopie - zero pojęcia o produkcji tylko czysta teoria, tak się nie da, no i teraz opiera się na wiedzy majstra T. która nie jest niestety zbyt obszerna ... T. gdyby nie był majstrem w JVP to w innej firmie nie dostałby posady pomocnika montera...mógłby najwyżej szlifować krawędzie w Cermarze za 12 zł na godz.

Jojo
@frish

Michal jest inteligetny, pytanie po co trzyma "majstra" t...

frish
@Jojo

Michał na pewno jest inteligentny i zna języki, to bezsporne,...ale nie ma pojęcia o produkcji i nie nadaje się do tej funkcji...byłbym dobrym technologiem albo jakimś inżynierem projektu

@Jojo

po co trzyma majstra S?

Kempi

Po przeczytaniu 3 stron opinii i komentarzy chciałem zapytać pracujących w firmie kolegów spawaczy czy mozna na Dbois zarobic pare zlotych w spokoju ?? tzn w normalnej atmosferze i jak jest z nadgodzinami dla średniej klasy spawacza?? Z gory dzieki za odp

kiedyś powiem

Panie Mieszko. Z pana opinii wynika że albo jesteś Piotrem B. albo jesteście sobie bardzo bliscy (nie mam nic do gejów). Twierdzenie że teraz pracownicy nie będą mieli kogo się bać albo że trzymał wszystkich za mordę ,może napisać skończony debil lub ktoś zupełnie nie znający się na zasadach kierowania ludźmi w firmie (etat brygadzisty). To po pierwsze ,a po drugie Piotr przychodząc do tej firmy od samego początku usilnie robił wszystko żeby zaistnieć ,oczywiście donosami do mistrza i kierownika. Nic więc dziwnego że nie był lubiany przez pracowników a wręcz był przez nich wyśmiewany. Co do jego umiejętności spawalniczych można mieć również wiele do powiedzenia ,pomijając automat na który praktycznie nie było zmiennika to większość spawaczy umiejętnościami biła go co najmniej o klasę . Co do spadku wydajności po odejściu Rafała również się nie zgodzę . Nie wiem skąd masz dane o spadku wydajności , (to również wydaje się podejrzane) ale moim zdaniem ostatnio wykonywane są zupełnie inne projekty niż za Rafała i jest dużo nowych pracowników co raczej nie wpływa na spadek wydajności ponieważ wszystko oddawane jest w terminie. A wracając do jego fachowości spawalniczej ,jeżeli o wszystko musiał się go radzić spawalnik to dlaczego nie poszedł do kierownika żeby objąć funkcję spawalnika tylko mistrza ? I tak na zakończenie jeżeli nie jesteś Piotrem B. i tęskno ci za Rafałem to pakuj manatki i wyp...... na drugą stronę Odry. A tak z innej beczki może coś dla odmiany o firmie :) JVP steel jest solidną firmą zatrudniającą fachowców naprawdę wysokiej klasy, co do zarobków może nie są one rewelacyjne ,ale można to nadrobić nadgodzinami (50% i 100%), umowa jest pełna ,nie jakaś śmieciówka jak w większości firm na terenie stoczni ,śniadania, ubranie ,wysokiej klasy narzędzia ,również spawarki. Atmosfera dzięki odejściu brygadzisty spawaczy poprawiła się znacząco i nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do naszego grona. ale to ładnie napisałem :)

chrobry
@kiedyś powiem

mi się wydaje ze ten Mieszko to chyba jeden z malarzy

jaja
@chrobry

nikt z nas parowy nie lubil i zaden z malarz by tego nie napisal

zippp

piotrek ty juz sie nie wyglupiaj z tym nickiem mieszko:) odszedles to dobrze dla tych spawaczy i andrzeja biednego chciales ale nie wyszlo... malo tego ty sie ciesz,ze nikt ci nog nie polamal za te twoje niby majstrowanie-podpier...

Zostaw merytoryczną opinię o JVP STEEL POLAND - Szczecin

• Jak się pracuje w JVP STEEL POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy JVP STEEL POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JVP STEEL POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JVP STEEL POLAND