Opinie o PPHU S.A GALMET w Głubczyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU S.A GALMET. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PPHU S.A GALMET na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU S.A GALMET w Głubczyce

Przepisy swoje realia inne

Prysznice i natryski wymagane są w szczególności w przypadku wykonywania prac powodujących zabrudzenie ciała. Podstawowe wyposażenie natrysków stanowią baterie prysznicowe, wylewki, dozowniki mydła w płynie do ciała, wieszaczki. Prysznice powinny być umiejscowione bezpośrednio obok szatni, by użytkownicy mogli szybko i swobodnie z nich skorzystać. Należy zapewnić bezkolizyjny ruch pracowników przed skorzystaniem z prysznica i tych umytych i ubranych w odzież własną. Na każdych 8 pracowników powinna przypadać min. jedna kabina prysznicowa, a w przypadku wykonywania prac specjalnych (wymagających kontaktu z substancjami trującymi, zakaźnymi, promieniotwórczymi, drażniącymi, uczulającymi, o nieprzyjemnym zapachu oraz przy pracach pylących i brudzących) należy zapewnić min. 1 kabinę natryskową na 5 pracowników.

Pytaj na mieście

Dokładnie tak jest Raz na rok 200 zł na święta Bożego Narodzenia i wypad. Ot cały szacunek dla pracowników Taka patriotyczna firma

Made in Poland

Z dumy i długiej 10,20,30 letniej ciężkiej pracy jaką wnieśli ludzie w rozwój tej firmy niestety pieniędzy nie ma... "Jeden worek" Nic się nie zmienia ,zwodzenie,zwodzenie,zwodzenie

majster od siedmiu bolesci

Masakra w tym zakładzie nawet o wodę trzeba sie prosić. Jak juz. Oszczędza na wodzie to masakra ludzi ma jak by tylko byli do roboty. A niby ściąga socjalne zeby bylo nam lepiej. Lepiej.... Ale dlatych umyslowych z biura. Bo nie dość ze klima to jeszcze trzy rodzaje wody . (usunięte przez administratora) otworz pan oczy i zrob porządek po biurach A nie na halach .

pol

niepolecam

Mariusz
@pol

A ja tak.

Beata

Wpis wygląda jak pisany na zlecenie producenta okien...

ya
@Beata

Faktycznie patrząc z boku może wyglądać na krypto reklamę,ale ten kto tam był wie że to prawda.

@Beata

Fakt. EO ściagaja już ludzi z połowy śląskiego już nie wiedzą jak zachęcać nowych

jakby co to ja nie jestem producentem okien
@Beata

nawet jakby to naprawde napisal producent okien, to co w tym zlego? chyba dobrze, ze jest inny zaklad, ktory oferuje lepsze warunki pracy i placy i informuje o tym ludzi na rozne sposoby, jak dla mnie to tylko swiadczyloby o tym, ze zalezy mu na zatrudnieniu dobrych uczciwych pracownikow Polakow, bo tych wszystkich zagranicznych to bez wysilku mialby na peczki jakby tylko chcial, brawo on

też nie producent okien
@jakby co to ja nie jestem producentem okien

czyli jednak PR okien ;-)

szczery

Po tej wypłacie to więcej ludzi po ucieka z galmetu.

robol

Fatalny pracodawca

szczery

Mnie zastanawia jedno komu przeszkadzały komentarze, że zostały usunięte ze strony. Widać było komuś nie po nosie, że parę osób napisało prawdę jak w galmecie traktuję pracowników. Kiepsko płacą, wykorzystuję, nie dają urlopów, zamiast wc jest dziura w podłodze :) .Ogólnie ciesz się człowieku, że masz prace i cicho siedź.

admin

Witam wszystkich! Znacie aktualne informacje na temat firmy PPHU S.A GALMET? Podzielcie się z nimi – być może pomożecie komuś w podjęciu decyzji o zatrudnieniu!

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU S.A GALMET - Głubczyce

• Jak się pracuje w PPHU S.A GALMET?

Zobacz opinie na temat firmy PPHU S.A GALMET tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PPHU S.A GALMET?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PPHU S.A GALMET?

Kandydaci do pracy w PPHU S.A GALMET napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PPHU S.A GALMET