Opinie o Maxi Pizza w Katowice Sloneczna 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Maxi Pizza. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Maxi Pizza o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maxi Pizza w Katowice Sloneczna 1

Rafal

Zarobki srednie a raczej marne. Brak umowy lub umowa tylko zlecenie. Szefowie gardza toba. Wysmiewaja ze robisz jak wol.

grzib

Ciasto też jakby (usunięte przez administratora) mieszane... :(

Rafał

Najgorszy pracodawca na swiecie!!!

darek

Ja w tej firmie rozwoziłem placki jakiś rok temu, ale wyjazd za granice kraju, bo wiadomo lepsza kasa, ale na polskie realia w tej firmie da się wyżyć i naprawdę uczciwi ludzie, jak mało gdzie. Po prostu tam pracuje kilkanaście osób młodych i myślą że za darmo dostaną nie wiadomo co. Tu jest Polska. Ja osobiście polecam, i jak jestem w Polsce to zawsze wpadnę tam zjeść i odwiedzić tam ludzi

Czy po rozmowie w Maxi Pizza rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
dddd

Sciama jak nic. Wymyslone opinie. Te pozytywne

ola

bardzo sympatyczna praca, pracowałam jako barmanka,ale ze względu na studia musiałam odpuścić pracę, polecam tą firmę , atmosfera w porządku, szefostwo wyrozumiałem, pieniążki zawsze na czas. Polecam (jedzenie mają naprawdę dobre i świeże)

rudolf

Oprocz znizek nic za darmo nie dostaniesz.

rudolf

Na pizze 50% zniszki inne rzeczy 25%

Lopez

W wiekszosci osob pracuje bez jakich kolwiek umow. praca tzw na czarno. szefowie robia z ludzi niewolnikow. wysmiewaja sie z innych. barmanka jedna na zmianie ,chyba ze jest weekend to we dwie robia. a tak to coz pampers. na kuchni zle odebrany telefon pomylone skladniki brak premi. kase na kuchni wszyscy maja taka sama. nie wazne czy pracujesz 5 lat czy 1 dzien. dostawcy pizzy zarabiaja smieszne pieniadze. auto zepsute 1 dzien brak premi. dostarczanie spoznionych pizz do klientow z winy kuchni. masz stare auto licz sie ze za chwile go zezłomujesz przy takiej eksploatacji. jestes chory musisz pracowac bo po premi. 1 dzien=brak premi 1 miesiac. czyli choroba 7 dni gdy jestes wypisany to brak premi na 7 miesiecy. kierownicy ciesza sie gdy jedziesz z 1 kursem w jedna strone 15 km. czyli nic w tedy nie zarabiasz. dziennie po 200 km sie robi. napiwki to 10 zl na dzien.

seba

ja tylko dodam ze co chwile ogłoszenia sa do maxi pizza. czy to kuchnia czy dostawca. chyba to o czyms swiadczy. powodzenia dla nowych nie polecam!

Maxi Pizza
@seba

Drogi użytkowniku "seba" na serwisie gowork przez 6 lat naszej działalności było do tej pory jedno ogłoszenie, dlatego nie rozumiem skąd ma Pan takie informacje , owszem pojawiają się raz na jakiś czas ogłoszenie z rekrutacją ale to świadczy że jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i cały czas zatrudniamy dodatkowe ręce do pracy.Serdecznie Pozdrawiamy

sylwana

fajna praca, ja pracowałam przy produkcji pizzy, ale ze względu na wyjazd do Holandii musiałem zrezygnować. fajne miejsce super szefostwo, atmosfera w pracy super (może starsi pracownicy mogli by być bardziej wyrozumiali) pieniążki zawsze na czas. Polecam P. S. lala czy ty pracowałaś w Katowicach, bo ja tam pracowałam osiem miesięcy i to co piszesz to jakieś brednie

lala

Szefowie dramat, bardziej skapych ludzi nie spotkalam. nowi maja taka sama kase co osoby pracujace po 3 lata. Dostawcy liczcie sie z kosztem na paliwo miesiecznie ponad 1000 zl. o premii zapomnijcie, bo jest wirtualna :) miesiecznie trzeba liczyc okolo 200-500 zl na naprawy. Jesli popsuje ci sie auto a jestes wypisany na nastepny dzien, tracisz cala premie. Elastyczny grafik pracy to sciema, masz robic kiedy oni chca a nie kiedy ty chcesz. Najgorszy pracodawca w kaTO, OMIJAC SZEROKIM LUKIEM.

adi
@lala

ja tam jeździłem przez wakacje i było ok, robiłem ile chciałem dniówek i premie dostałem tak jak mnie poinformowano. ja miałem auto w gazie i dało się zarobić

patka

hej pracowałam tam jakiś czas temu, praca spoko czasem trzeba się napracować głównie soboty, ale da się wytrzymać fajna atmosfera szefostwo również, pieniądze zawsze terminowo wypłacane no i zarobki też ok jak na nasze realia

lossus

Niestety nie mogę polecić firmy maxi pizza. Niezdecydowany szef, informuje na początku, że nauka pracy w kuchni potrwa ok miesiąc, po czym opiernicza już po 1h kiedy jeszcze nie wiesz gdzie co leży. ^^ Tak naprawdę nie oczekuj, że da Ci szansę jeśli nie ogarniasz już pierwszego dnia. . Dlatego osobom bez doświadczenia stanowczo nie polecam. Zrazicie się w ogóle do lokali tego typu ( a nie wszędzie tak jest! ) .. co do produkcji tej pizzy- Ja już tego nie zjem !o.O

anna1

Pracowałam tam jakiś czas temu ale ze względu na wyjazd za granicę zrezygnowałam.Praca bardzo fajna, można poznać nowych ludzi, szefostwo jest ok.Wynagrodzenie zawsze jest na czas , dosyć wysokie stawki są też premie. Polecam młodym ludzią.

rodson

Jeśli chodzi o S-c praca nie jest zła jeśli ktoś lubi pracę na wysokich obrotach i w ciągłym ruchu, wynagrodzenie i pracodawca różwnież w porządku, gorzej ze starymi pracownikami. Oni mają czas siedzieć na schodkach, a ty masz w tym czasie mieć czas zrobić 3 rzeczy na raz, bo gdy nie ma szefa nie ruszą łaskawie swoich "kierowniczych" tyłków, a ty przecież jesteś "nowy" i potrafisz cuda...

Kumot

Pracowałem tam i było ok, kasa zawsze na czas miła atmosfera w pracy, rabaty pracownicze, , Spoko, tylko odwaliłam maniane i musiałam odejść z pracy. Teraz żałuje, ale życie

ninka

Pracowałam jakiś czas temu w tejże firmie i wiem na pewno - nie jest to praca na stałe. Zaczynając tam prace trzeba już wszystko znać i umieć bo jak nie od razu się leci. tak samo wygląda gdy ktoś jest chwilowo niedyspozycyjny z powodu choroby - leci sie w trybie ekspresowym. Z wypłatami nie ma problemu, wypłacana całość w terminie. Z szefem ciężko sie dogadać, gdy ktoś potrzebuje wolnego słyszy :dogadaj sie z kimś z drugiej zmiany - nawet gdy sie nikogo nie zna. Jeżeli ktoś mieszka z rodzicami, jest studentem i potrzebuje tylko dorobić na imprezy polecam. Natomiast jak ktoś juz nie mieszka z rodzicami, musi opłacić wszystkie rachunki i czesne za studia i jeszcze siebie utrzymać- SZCZERZE NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Maxi Pizza - Katowice

• Jak się pracuje w Maxi Pizza?

Zobacz opinie na temat firmy Maxi Pizza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Maxi Pizza