Norpen007
counter
1 4 8 5 1
Marta Nowy wpis

Macie jakieś problemy podczas wdrażania do firmy ?

Dariusz Nowy wpis

Ostatnio nie widać by firma Norpen007 szukała nowych pracowników do swej firmy, dlatego zachęcam osoby związane z tym pracodawcą do odświeżenia tego wątku! Chętnie dowiemy się informacji o rozwoju tej firmy oraz poziomie płacy i benefitach. Zapraszam was do podzielenia się z nami swoimi opiniami.

Administrator Nowy wpis

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w norpen007? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

gall Nowy wpis

witam, dawno tu nikt nie pisał, może dowiem się od kogoś ,,nowego'' jak wyglada sytuacja firmy? są jakieś aktualne oferty przyjęć. Proszę o informację. Będę wdzięczny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

michał

Ostrzegam przed tym typem, moja przygoda z nim skończyła się na policji.

stachu

ja kupiłem było ok, a kolega kupił i juz narzekał także średnio polecam

on

Cześć Ja miałem podobnie, nie jest pan jedyny. Negatywne wrażenie pozostawił, więcej nic nie kupię u niego.

kupil

Witam, Tworzę nowy temat o użytkowniku allegro - norpen007 -Rheda-Wiedenbrück. Użytkownik ten sprzedaje chińskie badziewie za przeproszeniem, a na towar się czeka miesiącami, jak przyjdzie to uszkodzony i potem jest problem z reklamacją, facet myli mężczyznę i kobietę przez e-maila, wiecznie obiecuje mało działa. Każdy jest cierpliwy i w końcu gdy się wystawi negatywny komentarz to od razu koleś dzwoni nawet poza godzinami pracy i prosi aby się go unieważniła oczywiście obiecuje (co on nie obiecuje) ... Także nie polecam tego użytkownika, kto dostał towar na czas (podróbkę) i nie musiał zgłaszać reklamacji i czekać miesiącami na pieniądze niech się cieszy :) Czekam na Wasze opinie. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Norpen007 - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Norpen007