REDDATA Sp. z o.o.

Opinie o REDDATA Sp. z o.o.

Marta
użytkownik zarejestrowany

@alan, tak jak napisałam takie sytuacje nie mają miejsca na serwisie gowork.pl. Czy możesz podać dowody na istnienie takich sytuacji, które opisujesz? Może wtedy będzie łatwiej odnieść się do tego?

alan

Nieprawda, komentarze negatywne sa usuwane nawet zgodne z regulaminem na stronie www.gowork.pl potwierdzone na 100%

Marta
użytkownik zarejestrowany

@Janusz portal ma prawo do usunięcia jedynie komentarzy nie spełniających warunków regulaminu forum (które można znaleźć na stronie www.gowork.pl ). Inne komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne, na forum pozostają.

edf
użytkownik zarejestrowany

@Adel pewnie ze tak atmosfera w pracy jest na prawde wazna

Michał

W firmie panuje miła i fajna atmosfera. Pensje są wypłacane w terminie. Podobno nie ma firm idealnych, ale tutaj jest nieźle.

Janusz

Dlaczego admin usuwa opinie ? Niczym sie nie różniła usunieta opinia od tej powyzej, z tym ze nie była pochlebna. Za to, że firma reklamuje sie na waszym portalu, to może wybierac jakie opinie się pojawją. To jaka jest wiarygodność tych opinii - żadna. A portal który powinien byc bezstronny na to pozwala - wstyd.

an

Ja pracuje juz kilkanascie lat i jest super. Pensje z premią ponad 10 tys. a są tacy co jeszcze wiecej. Do tego pelny pakiet socjalny i medyczny, samochod służbowy dobrej klasy itp. Atmosfera super, szef sam cie wspiera i pomaga. wyskoczy nawet na piwo :)

Az
użytkownik zarejestrowany

Ja myślę, że z tym to nie powinno być problemu człowieku, ogólnie jest coraz lepiej i coraz bardziej "do góry" z zarobkami, zmniejszeniem czasu pracy, no ogólnie

Adel
użytkownik zarejestrowany

No i jak jest naprawdę czy firma się rozwija, czy dzieje się coś fajnego, czy kadry wyrabiają i czy w końcu nadejdzie ta podwyżka o której mówią niektórzy?

ab

Nowy_Klient

Współpracuję z Reddata od 3 miesięcy. Na razie wszystko działa bez zarzutu.

Kolak

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) c (usunięte przez administratora) ukuje wszystkich bez wyjątku i nie ważne czy ktoś był wielole (usunięte przez administratora) m. (usunięte przez administratora) u. Wpiszcie w google ciąg: Historia firmy REDDATA jest długa Powodzenia w czytaniu

Piotrek

Uczciwa firma, rozliczają się w terminie. Współpracowałem z nimi. Było wszystko w porządku, fajny zespół.

Filip
użytkownik zarejestrowany

Moge prosić o jakies konkretne wskazówki co do pensji, jakis przedział sumowy, bo "pensja marna" mało mówi o płacach w reddata.

Marcin
@Filip 18.06.2014, 18:23

Pensje od 2 do 5 tys.. Najważniejsze, że płacą w terminie.

mikrus
użytkownik zarejestrowany

login, skoro z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, to ciekawi mnie, co Cię trzyma w reddata, bo ja gdybym czuł się źle w pracy pewnie bym się zwolnił.

her
użytkownik zarejestrowany

No to szkoda, że się dzieja takie rzeczy, ja miałem reddata za inną firmę, słyszałem raczej pozytywne opinie, a tu proszę, takie kwiatki.

rrr
użytkownik zarejestrowany

Zostało 3 pracowników i to całe reddata? To kto tam jeszcze pracuje, księgowa, sekretarka i zastępca kierownika? (usunięte przez administratora)

piotr

(usunięte przez administratora)te informacje są prawdziwe a jesli dalej nie wierzysz to zacznij z ta firma współpracowac to sie przekonasz po pierwszej wypłacie. Pozdrawiamy

robol

Ani Pan C, ani Pan M. czytaj ze zrozumieniem. Oni zostali zwolnieni, w sumie nie wiadomo za co. Prezes rozkręcił mega aferę i pozbył się połowy pracowników. Niech sam robi teraz jak taki mądry. Bo te jego teksty, że nikt nic nie robił były rozwalające.

prac

Pracuje w firmie REDDATA. W sumie jest OK - pensja w terminie. żadnych powiązań z firmami wymienionymi wyżej - pomówienia konkurencji !!!

Zostaw opinię o REDDATA Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie REDDATA Sp. z o.o.