Opinie o REDDATA Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy REDDATA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w REDDATA Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REDDATA Sp. z o.o. w Warszawa

alan Nowy wpis

Nieprawda, komentarze negatywne sa usuwane nawet zgodne z regulaminem na stronie www.gowork.pl potwierdzone na 100%

Marta Nowy wpis

@Janusz portal ma prawo do usunięcia jedynie komentarzy nie spełniających warunków regulaminu forum (które można znaleźć na stronie www.gowork.pl ). Inne komentarze, zarówno pozytywne jak i negatywne, na forum pozostają.

edf Nowy wpis

@Adel pewnie ze tak atmosfera w pracy jest na prawde wazna

Michał Nowy wpis

W firmie panuje miła i fajna atmosfera. Pensje są wypłacane w terminie. Podobno nie ma firm idealnych, ale tutaj jest nieźle.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie REDDATA Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Janusz

Dlaczego admin usuwa opinie ? Niczym sie nie różniła usunieta opinia od tej powyzej, z tym ze nie była pochlebna. Za to, że firma reklamuje sie na waszym portalu, to może wybierac jakie opinie się pojawją. To jaka jest wiarygodność tych opinii - żadna. A portal który powinien byc bezstronny na to pozwala - wstyd.

an

Ja pracuje juz kilkanascie lat i jest super. Pensje z premią ponad 10 tys. a są tacy co jeszcze wiecej. Do tego pelny pakiet socjalny i medyczny, samochod służbowy dobrej klasy itp. Atmosfera super, szef sam cie wspiera i pomaga. wyskoczy nawet na piwo :)

Az

Ja myślę, że z tym to nie powinno być problemu człowieku, ogólnie jest coraz lepiej i coraz bardziej "do góry" z zarobkami, zmniejszeniem czasu pracy, no ogólnie

Adel

No i jak jest naprawdę czy firma się rozwija, czy dzieje się coś fajnego, czy kadry wyrabiają i czy w końcu nadejdzie ta podwyżka o której mówią niektórzy?

ab

Nowy_Klient

Współpracuję z Reddata od 3 miesięcy. Na razie wszystko działa bez zarzutu.

Kolak

(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) c (usunięte przez administratora) ukuje wszystkich bez wyjątku i nie ważne czy ktoś był wielole (usunięte przez administratora) m. (usunięte przez administratora) u. Wpiszcie w google ciąg: Historia firmy REDDATA jest długa Powodzenia w czytaniu

Piotrek

Uczciwa firma, rozliczają się w terminie. Współpracowałem z nimi. Było wszystko w porządku, fajny zespół.

Filip

Moge prosić o jakies konkretne wskazówki co do pensji, jakis przedział sumowy, bo "pensja marna" mało mówi o płacach w reddata.

@Filip

Pensje od 2 do 5 tys.. Najważniejsze, że płacą w terminie.

mikrus

login, skoro z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej, to ciekawi mnie, co Cię trzyma w reddata, bo ja gdybym czuł się źle w pracy pewnie bym się zwolnił.

her

No to szkoda, że się dzieja takie rzeczy, ja miałem reddata za inną firmę, słyszałem raczej pozytywne opinie, a tu proszę, takie kwiatki.

rrr

Zostało 3 pracowników i to całe reddata? To kto tam jeszcze pracuje, księgowa, sekretarka i zastępca kierownika? (usunięte przez administratora)

piotr

(usunięte przez administratora)te informacje są prawdziwe a jesli dalej nie wierzysz to zacznij z ta firma współpracowac to sie przekonasz po pierwszej wypłacie. Pozdrawiamy

robol

Ani Pan C, ani Pan M. czytaj ze zrozumieniem. Oni zostali zwolnieni, w sumie nie wiadomo za co. Prezes rozkręcił mega aferę i pozbył się połowy pracowników. Niech sam robi teraz jak taki mądry. Bo te jego teksty, że nikt nic nie robił były rozwalające.

prac

Pracuje w firmie REDDATA. W sumie jest OK - pensja w terminie. żadnych powiązań z firmami wymienionymi wyżej - pomówienia konkurencji !!!

Zostaw merytoryczną opinię o REDDATA Sp. z o.o. - Warszawa

REDDATA Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 51 ocen.

REDDATA Sp. z o.o.