Opinie o Eco-Vital w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Eco-Vital. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Eco-Vital o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco-Vital w Bydgoszcz

Miki9191

trudno powiedzieć jak wygląda taka rozmowa na przedstawiciela, bo to zależy po pierwsze na jakiego trafisz rekrutera, a po drugie od tego czy masz do tego predyspozycje. jednak bez obaw - jeśli spodobasz się rekruterowi, to na pewno dostaniesz szanse wykazania się na próbnym wyjeździe. a wtedy już wszystko zależy od Ciebie. ;)

pajak

witam! na ph biora kazdego czy wybieraja odpowiednie osoby? o co wgl pytaja na rozmowie? z gory dzieki :)

Ciekaw

Jak wyglada praca w tej firmie??

lolita
@Ciekaw

ja pracuje od 8 miesięcy i bardzo mi się podoba. miałam już dwie podwyżki i wkrótce będę wnioskować o następną. :) inne plusy - socjal, można się dogadać kiedy się chce wolne, no i pensja jak w zegarku. generalnie, polecam!

kasiko3

czesc wszystkim.mam pytanko a mianowicie zostalam zaproszona na rozmowe do EV na stanowisko telemarketerki i chcialabym dowiedziec sie mniej wiecej ile tam mozna zarobic siedzac na sluchawce?z gory dzieki za odpowiedz.

Telemarketer

PRZED ROZMOWĄ STRASZNIE SIĘ DENERWOWAŁAM ALE JAK SIĘ PÓŹNIEJ OKAZAŁO NIE POTRZEBNIE BYŁA BARDZO MIŁA ATMOSFERA , PAN KTÓRY MNIE REKRUTOWAŁ BYŁ MIŁY DAŁO SIE Z NIM POROZMAWIAĆ

ŻADNE Z PYTAŃ MNIE NIE ZASKOCZYŁO I NIE ZDZIWIŁO WSZYSTKIE BYŁY NA TEMAT I W MIARĘ PROSTE

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
polak_potrafi

ok

?

byłam na rozmowie i zaproponowali od6-10zł netto, chciałam zapytać od czego to zależy i czy juz po pierwszym miesiacu można liczyć na wypłate wiekszą niż ta najnizsza ktora wychodzi z tych 6zł?

PaiChVo

A więc mamy takie stanowiska: pracownik w Dziale Rozliczeń Finansowych pracownik w Dziale Kadr i Płac pracownik w Dziale Rekrutacji kierownicy i dyrektorzy oddziałów graficy, programiści, informatycy, magazynierze i personel sprzątający Jest w czym wybierać :)

Po99

Brat pracuje w EV jako telemarketer, jako student zawsze mail problem z praca, tu grafik ustawia jak chce, chce to pracuje 6 godizn, chce to 8, byle norme wyrobil. A ze czasem ktos go (usunięte przez administratora)bo sie obija to juz sie przyzwyczaił nawet xD

c85

anonim - 2013-08-21 00:25:06 witam chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym jak wygląda praca w firmie Eco-Vital w dziale księgowości? czy jest tam wymagane aby mieć skończone studia w tym kierunku?nie :)

takitam

takatam - 2013-08-09 09:34:12 takitam - 2013-08-08 16:03:30 czy pracując jako PH dostajesz służbowy samochód ? bo w aplikacji tak pisali a na rozmowie nic nie było wspomniane? jakie sa zasday pracy PH czy oprócz wyjazdów w ciągu tyg tez normalnie jeździ się po Bydgoszczy do klientów ? dostajesz, ale tylko na czas wyjazdu.na czas wyjazdu tzn?

takatam

takitam

nonimA

anonim - 2013-08-07 17:01:47 nonima czy ciężko jest się dostać do biura firmy Eco Vital? trzeba mieć jakieś doświadczenie aby tam pracować w biurze?generalnie wszystko rozstrzyga się na rozmowie, ponieważ to rekruter decyduje w którym dziale mógłbyś się sprawdzić. biur jest dużo, każde ma inne zadania, np. kadry, księgowość, rekrutacja. do niektórych z nich potrzebne jest doświadczenie, do innych nie.

nonimA

pewnie, że można! jeśli masz opory przed sprzedażą, to polecam biuro. spoko atmosfera, wklepujesz dane do kompa w klimatyzowanym pomieszczeniu i tylko od Ciebie zależy ile godzin dziennie pracujesz.

nonimA

dwie podwyżki i kilka przeniesień na inne stanowiska (niektóre równoległe do tego, na którym byłam, inne na wyższe). podwyżkę można dostać raz na 3 m-ce i polega to na podniesieniu stawki godzinowej. miałam też premie, przyznawane za zrobienie coś extra czy jakieś tam wykazanie się.

nonimA

ja pracuję pół roku i miałam już i podwyżki i awanse.

Sysia

HEJKA SAMO SZKOLENIE JAK JA BYLAM TO BYLO BEZPLATNE ALE POZNIEJ WYJAZDY TO JA JUZ MIALAM PLATNE:) ALE MOZE SIE COS ZMIENILO OD CZASU MOJEGO SZKOLENIA TO JUZ TROSZECZKE MINELO...:x

SweeterThanHoney

hihihi szkolenia super praca i ludzie tez kolezanka mnie wkrecila i jestem mega zadowolona super i moge rowniez pracowac w drogiej pracy

noname3

to zalezy od stanowiska jakie zajmujesz ale 900zl wyciaga kazdy. ja pracuje jak PH i zarabiam zdecydowanie wiecej niz 900.

jolo

różnie, zależy od terminarza ale też od tego na ile ty jesteś dyspozycyjny:)

Zostaw merytoryczną opinię o Eco-Vital - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eco-Vital?

Kandydaci do pracy w Eco-Vital napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eco-Vital