Opinie o ISiG Andrzej Małysiak w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ISiG Andrzej Małysiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ISiG Andrzej Małysiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISiG Andrzej Małysiak w Bielsko-Biała

olo

Ham, z(usunięte przez administratora) zachowaj swoje opinie nieudacznika dla siebie:-) .Pozdrawiam.

olo

Witam miałem własnie rozptawe z oszustem ,nie stawił się :-) sle zabrnoł e swoich kłamstwach za daleko i teraz odpowie za składanie fałszywej dokumentacji w sądzie ha.!uj e mail:zbigniewpl@o2.pl

ham
@olo

nie stawia się na rozprawy bo szmaciarz dobrze wie że nikomu już nie zapłaci ani złotówki.Nazwij sprawe po imieniu dziad wszystkich wyrolował.

pat

Witam! Też pracowałem w tej firmie też czekam na kase, faktycznie trzeba cos zrobić a nie gadać tylko. Olo jak możesz podaj mi swojego maila

olo

Witaj ,jestem dorosły odpowiedzialny i skoro piszę ze to MUJ NRto niema powodu by w to wątpić,nie mam żadnego interesu w tym by kłamać (usunięte przez administratora)pozdrawiam

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ISiG Andrzej Małysiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
olo

A druga sprawa to taka że ludzie mają prawo znać nr człowieka który jest im winien pieniądze oto nr [usunięte przez moderatora]

k
@olo

tylko co ci da znać numer tego dziada i złodzieja.Jest winien kase kupie ludzi i co z tego jak jej nie odda bo powie że nie ma.To taki stary knif złodzieji i szmaciarzy że mówią że nie mają.Działa dalej i ma was wszystkich gdzieś i te wasze zaległe pieniądze.Uświadomcie sobie że ich nie odzyskacie od tego dziada.

olo

Witam szukam kogoś z byłych pracowników malysiaka,jako świadka w sądzie pracy na okoliczność nie płacenia należnego dodatku z tytułu diet.Druga już rozprawa odbędzie się w gróniu w sądzie w Rybniku ,ale już teraz muszę wysłać do sądu nazwisko świadka,jeśli się zdecydujesz to odezwij się.(usunięte przez administratora)

olo

Witam potrzebuje świadka w sprawie z Małysiakiem ,na grudzień w Rybniku ale już teraz musze podać w sądzie jego imię i nazwisko ,jeśli znajdzie się ktoś pomocny niech się odezwie na forum ,wtedy podam swuj nr pod który puścisz sygnał.Pozdrawiam

iiiiiii

i tak nie odbiera bo wszyscy co dzwonią do dziada to tylko w jednej sprawie kiedy odda kase złodziej i buc.

730 520 704

Strach na wróble to by do Niego pasowało obecnie oj tak gadałem z nim ostatnio ,coś tm działa bo ludzi werbuje

uki

zawsze się kilku naiwnych frajerów do roboty znajdzie, jeszcze im zrobi mętlik w głowie jaki to on super szef i jaka to super firma.(usunięte przez administratora)

a...a

A ja mam w polu stracha na wróble zrobionego z kurtki po panu andrzejuu malysiaaku. Zajebiście to wyglądaaaa :D :D :D :D hahahahahahahahahahaha Ten obraz oddaje to co się z nim stało, czyli zszedł na dziady!

@a...a

to jest naprawdę dobry przykład jak wygląda pseudofirma ISIG i jej właściciel.Ale w kościele modli się gorliwie aby mieć siły wydymać jeszcze kilka firm i pracowników.SUPER DZIAD i to jest prawda

uki

on akurat dobrą opinią firmy najmniej się przejmuje bo ją ma akurat najgorszą.Jedna padnie to się otworzy inną i tak w kółko można robic.Kolego to nie jest typ co zależy mu na renomie i marce firmy.Taki dziad patrzy aby dziś mieć i jak wyruchać innych.

uki

Jedno co ten cwaniaczek ma w bardzo dużym nadmiarze to dłuuuuuuuuuuuuuugi.

olo

Zobaczymy czy się nie zmartwi jak ten wyrok porozsyłam do firm oraz hurtowni z którymi będzie współpracował ,ja jestem cierpliwy,

olo

Mam myśl ,,panie M ,,wyrok nakazujący wypłatę należnej mi kasy poxeruję i rozwiesze po całych Gilowicach,tj wśi w której mieszkasz,:)tak ,tak zrobie niech sąsiedzi wiedzą kto mieszka obok uczciwych ludzi.

pet
@olo

o tym już wszyscy w Gilowicach wiedzą że jest (usunięte przez administratora) i dziadem.Ale szmaciarz się nie martwi.Tylko się śmieje że tylu frajerów znalazł do roboty i ich wydymał.

kloss

Bo tak właśnie wygląda i postępuje typowy Polski katolik.Czyli wydymać innych a w kościele w pierwszej ławce.Typowy SZMACIARZ I BUC

flet

1000% prawdy.Wydymani mogą tylko czekać aż im coś syndyk kapnie jak będzie z czego oczywiście.Potwierdzam DZIAD

kloss
@flet

to jest bardzo delikatne określenie na tego pajaca.Słyszałem dużo lepsze.rzeczywiście dużo ludzi doprowadził do ruiny.Ale myslę że BOG nie jest rychliwy ale sprawiedliwy.

eta

100% popieram.gnebić takich dziadów wielkich pseudo prezesów firm bez grosza przy duszy.Takim prezesem to moze byc nawet gość spod budki z piwem.zero odpowiedzialności i umiejętności w prowadzeniu firmy ale zawsze będą mówić że to Pan prezes.niewazne że z przypadku ale nazwa jest.

wings

czyżby się przenosił? teraz pojawiają się oferty pracy i jako miejsce pracy i siedzibę firmy wskazuje Pszczynę. ktoś coś wie?

kok
@wings

już dawno się przeniósł do Pszczyny i się ogłasza że szuka frajerów do roboty bo nikt normalny u tego dziada robić nie bedzie.Ale zawsze jakiś naiwnych znajdzie.W bielsku chyba wierzyciele już ostro pukali do drzwi i wszyscy dookoła wiedzieli że jest niewypłacalnym dziadem a w pszczynie nowy teren i może się kamuflować jakiś czas.

olo

Napewno nie bede siedział i jęczał tak jak Ty krasnal o swoje trzeba walczyc nie biadolic,szacun dla tych ktorzy podali gnide do sądu ha

kok
@olo

walcz walcz tylko nie z wiatrakami i ilu z wyrokami dostało od tej gnidy kasę obawiam się że nikt.Dziad zawsze będzie dziadem i nikt tego nie zmieni

olo

Moze i nie odzyskam pieniędzy ale i tak pognębię go w sądzie,spytam sędzię co dalej z tym oszutm,czy takim nie powinno sie Abtonic prowdzenia jakiejkolwiek dzialalnosci

krasnal
@olo

i czym go będziesz gnębił.Myslisz że on się przejmuje (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o ISiG Andrzej Małysiak - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ISiG Andrzej Małysiak?

Zobacz opinie na temat firmy ISiG Andrzej Małysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ISiG Andrzej Małysiak