Opinie o ISiG Andrzej Małysiak w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ISiG Andrzej Małysiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ISiG Andrzej Małysiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ISiG Andrzej Małysiak w Bielsko-Biała

Klaudia Mazurek Nowy wpis

Nie mam opinii co do pracy jednak Pan wynajął ode mnie ogrodzenia budowlane i nie zapłacił od trzech miesięcy. Kiedy do niego dzwonie i ponaglam mówi,że na niego ''szczekam'' więc nie polecam pracy u takiego typa kóry nie płaci za wykonane usługi.

Jakie narzędzia pracy zapewnia ISiG Andrzej Małysiak? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Rudy Nowy wpis

Telefon zapewnia żeby można było zadzwonić do podwykonawcy któremu się później nie zapłaci

pracowity

Mały siusiak zabrał swoje pieski na nową robotę a resztę ludzi puścil bez kasy i bez roboty przecież on się nie liczy z ludźmi

Trsciowa Nowy wpis
@pracowity

Powiem tak skurw...synalek puścił zone w długi slub wziol i (usunięte przez administratora) jeb..zaciagnol dlug na 150 tys a dziewczyna musi teraz spłacać mam badzieje że sprawiedliwość na tego h...się znajdzie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w ISiG Andrzej Małysiak?

Jacuś

Trzeba dawać się wyru$hać

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ISiG Andrzej Małysiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Gryfbud Sp. z o.o.
Aneta

@prezes z jaka stawka ?

Prezes

Dzisiaj do mnie osobiście dzwonił prezes. Szuka spawaczy :)

Dawid

@Daniel co? to ta firma upadła??? Masz to potwierdzone?

Daniel

Szkoda, że doszło do upadłości bo to są kłopoty dla wszystkich.

olo

drodzy oszukani ,z zalem stwierdzam ze tez zostalem oszukany przez ta korwe i mimo sodow nic nie wyciagnolem od korwy,malo tego gdy w sadzie dowiodlem iz przedstawil nieprawdziwe dowody,gdy spytalem sedzine czy postawi mu zarzut oszustwa sadu ,to wskazala mi drzwi i kazala wyjsc ,takich mamy sedziow HAHA.Mam wyrok sadu i moge sie nim niestety ale podrzetrzec.TRZEBA KURWEZA......I SYNUSIA TEZ.

kurs HR
@olo

Daj namiary na siebie ,też mam wygraną sprawę !Ale komornik nie może namierzyć kont małysiaka !

dorota
@kurs HR

też mam prawomocny wyrok i co z tego ?

mlg- pandora@ wp.pl
@dorota

Mam informacje i tel do Malysiaka jak coś to napisz do mnie na email i podaj tel to do ciebie oodzwonie

Biały

Panowie kilka wizyt i pisanie maili narzekających wyjdzie ;)

Karol

Szkoda, że tak zakończyła się działalność firmy.

Weronika

@Bartosz, nie znalazłam żadnych ofert pracy na wiodących serwisach z ogłoszeniami. Czy jesteś w dalszym ciągu zainteresowany pracą w tym miejscu? A może już złożyłeś swoją aplikację? @VID, możesz doprecyzować swoją opinię? Każda merytoryczna opinia na temat pracy jest istotna jeśli jest także zrozumiała dla wszystkich użytkowników forum. Czy jesteś pracownikiem firmy?

Bartosz

Czy firma potrzebuje może pracowników? Wiecie coś?

VIP

Pan M pracuje podobno w Poznaniu podwykonawstwo dla firmy Budimex. Firma prowadzona na syna, żonę od syna lub jakiegoś innego członka rodziny.

Cezary

Czy firma działa normalnie?

Weronika

Rozumiem, że niektóre sytuacje mogą budzić frustrację, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Używanie wulgaryzmów oraz zamieszanie gróźb jest niedopuszczalne. Przypominam o obowiązującym regulaminie. Przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.

dario

Witam jestem Następnym oszukanym przez Matysiaka robiłem dla niego w warszawie na ursusie szkoda że nie znalazłem opinii na jego temat wcześniej może bym ocalił swoje pieniądze ale pod nazwą PM-instalacje nic nie było . Teraz wiem że to zwyczajny OSZUST

gustaw
@dario

wiem gdzie mozna go znalezc obecnie ...

gustaw
@dario

zlapal podwykonastwo i czaruje kolejnych ludzi ...

oszukany
@gustaw

Gdzie tego oszusta można znalezdz???

dario

Mnik

Ja jestem ciekaw, może mi ktoś podpowie jakie tutaj trzeba mieć doświadczenie, bo dla mnie to ważna sprawa i niekończący się temat, chociaż o sam fakt skończonych szkół też pytam, sądzę, że jakoś szału nie ma i nie trzeba mieć tutaj za dużo czy jednak tak?

Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe Sp. z o.o. - 14 marca 2016 Pan Andrzejek wielki Prezes. Kręcimy lody dalej :)

pop
@Adam

dymanie następnych frajerów czas zacząć.A że frajerów się nie sieje to ma pole do popisu a potem ostrzyżone barany płaczą.

Zostaw merytoryczną opinię o ISiG Andrzej Małysiak - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ISiG Andrzej Małysiak?

Zobacz opinie na temat firmy ISiG Andrzej Małysiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ISiG Andrzej Małysiak