Agro Food S.A

Pilica

Opinie o Agro Food S.A

pulker

1, w mojej ocenie jeżeli ktoś czegoś takiego doświadcza to zdecydowanie powinien zgłosić to do odpowiednich służ. Ja bym nie mógł wytrzymać w takiej atmosferze i przede wszystkim nie jest ona zdrowa. Zastanawiam się tylko czy i jakie oferty niedługo się pojawią

ale tu o płace nie chodzi, tylko o znęcanie się psychiczne nas pracownikami

nebo

czy są przyjęcia do pracy w tej firmie ?

bolololo
@nebo 22.01.2016 21:43
czy są przyjęcia do pracy w tej firmie ?

do tej firmy przyjecia beda zawsze (hehe)bo pracownicy rezygnuja ze wspolpracy z czestotliwoscia 2 osoby / miesiac

wolf

Z tego co słyszałem spółka Agroo ...procesuje się ze skarbem państwa, tzn poprzednia zoo a nie obecna akcyjna. Ponoć prezesi nakombinowali podatkowo przy tych przekształceniach z jednej na drugą. Można sprawdzić w sądzie w Katowicach jak to się zakończyło. Coś ze stawkami celnymi.

abc

To życzę powodzenia- ta firma i jej prezes to dramat ! Należy ich omijać... Ogłoszenie na to stanowisko bylo aktualne ponad rok , bo każdy po rozmowie z psycholem -prezesem unikał - jesli szukasz wrażeń to może lepiej skok ze spadochronem itp ale nie praca w tym "zakładzie"

Panie Witku - niech Pan idzie popracować w tej firmie i później poproszę o komentarz. Będzie Pan mógł w rzeczywistości przekonać się, że to co ludzie piszą o tej firmie jest prawdą. Pozdrawiam i życzę miłego spotkania z "panem prezesem"!

Żadnej pozytywnej opinii o tym zakładzie - to musi być dramat!!!

maja

Tragedia!!!!!!!!!!!!! Culinaria i Agro Food to to samo, pracownicy w ciągu miesiąca zmieniają się, jak rękawiczki. Prezes to idiota, prostak, wariat. Samo imię Augustyn mówi samo za siebie, ha, ha, ha. Dziękuję Bogu, że już nie mam z nim nic wspólnego. Ten facet będzie się smażył w piekle, w najgorętszej smole za to jak traktuje pracowników. Z całego serca życzę debilowi, żeby firma padła jak najszybciej, a on niech szybko skończy w piachu i tyle po nim pozostanie.

kontrahent

Zetknąłem się z firmą przypadkiem. Kilka dni pracy(podwykonawca). Pracownicy zastraszeni przez prezesa. Jak dla mnie człowiek na poziomie zenujacym. Holeryk, mniemanie o sobie Bog! Mam pieniadze pracownik jest niczym, smieciem... prostak cham. Kwesto pzdrawiam.

ASTEN

Ogólny s znaczy ,nie wiadomo o co chodzi " zarobki na portiernii niskie

magda77

Proszę powiedz coś wiecej, z tej opinii nic nie wynika. Napisz co to jest ten ogólny (usunięte przez administratora), zarobki, podejście itp.

?

Witam pracowałem w tej firmie około 2 miesiecy . [usunięte przez moderatora] Ogólnie wielki syf z chemią i smrodem do mięsa . Ostrzegam!!!!

Zostaw opinię o Agro Food S.A - Pilica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Food S.A