Agro Food Technology Sp. z o.o.

Czeladź

Opinie o Agro Food Technology Sp. z o.o.

BbB

Wydaje mi się, że jako pracownicy przesadzacie w swych opiniach. Jasne jest, że pracodawca wymaga od pracowników dużej efektywności. To już nie te czasy kiedy królowało powiedzenie "czy się stoi, czy się leży ....". Faktem jest, że firma jest uważana za jedną z najlepszych w okolicy jeśli chodzi o warunki pracy.

buba

potwierdzam w całek okazałości opinię o Prezesie.Atmosfera pracy ok...do czasu kiedy nie ma Prezesa, po informacji, ze jedzie od do biura w Czeladzi pracownicy zamierają ze strachu, co znowu będzie "nie tak" i o co będzie awantura. Nie polecam, naprawdę szkoda czasu i nerwów.

Olala

Nawet Prezes wpisuje się tutaj, jako Julia.

bezrobotny

Myśleć pod jakim kątem? Możesz powiedzieć coś więcej o atmosferze, płacach, jakieś konkrety?

Julia

Bezrobotni muszą omijać Trzeba muslec a tacy nie są bezrobotni

bezrobotny

Witam Czy ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć na temat tej firmy. Głównie filii z Czeladzi? Jakie płace itd na st. PH?

Julia

wkrecacie Panie innych w swoje problemy i sama byłam wkrecana w zbieranie haków na pracodawcę tyle ze nikt z was nie znalazł ani nie miał pracy problemy macie sami z sobą nie dzwoń cie i nie piszcie do mnie

nova

Czy możecie sprecyzować co dokładnie jest nie tak. stwierdzienie (usunięte przez administratora)niezbyt wiele wnosi informacji.

Kasia

Jak wszędzie w prywatnej firmie,wole posadkę w budżetówce

cisko

napiszcie cos wiecej !!!! wlasnie do mnie dzwonili w sprawie pracy biurowej i nie wiem czy sie cieszyc czy nie koniecznie...

Lidia

Duże oczekiwania na stażu ,średnie wynagrodzenie

tade

BUHAHAAAAA

Zostaw opinię o Agro Food Technology Sp. z o.o. - Czeladź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agro Food Technology Sp. z o.o.