Opinie o ART PROGRES w Wola Ociecka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ART PROGRES. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ART PROGRES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART PROGRES w Wola Ociecka

Paulina

I tu sobie strzelacie w kolano bo wtedy jego zastępcą był jego szwagier i wspólnik. Niby chcecie coś napisać, obrazić kogoś, że niby coś słyszeliście, coś widzieliście i że to niby nie wy (DOBERMANY ART PROGRESU) ale zrozumcie, że gołym okiem widać jak pierzecie opinie w temacie swojego Szefa aby tylko była czystsza. Wnioskuję, że rozkaz odgórny. A tak na marginesie czy to moja albo wasza wina, że go ludzie nie lubią i piszą takie komentarze? W sumie ważne, że wy go lubicie i nadrabiacie. Zobaczycie że za miesiąc, pół roku a może rok sami będziecie o sobie tutaj czytać podobne opinie :-) warto?

master

A jak w tej firmie zatrudniani są kierowcy? Jaka kasa? Jakie wyjazdy i na jak długo? Przede wszystkim chodzi mi o kierowce ciężarówki?

megi

Sprawy organizacyjne i ta firma?? Dowcip roku. Wcześniej był super kierownik a teraz każdy robi co chce... Gość był wymagający ale konkretny i wszystko było ok. Ale podobno zaczęło mu się dobrze w życiu układać i kogoś straszna zazdrość wzięła...

master
@megi

ta to chyba ze jestes kolesiem w jego typie to moze dal ci spokoj nie dosc ze dar gebe i byl opryskiliwy to jeszcze my pracowalismy jak byla nocka a on spal o czym szef wiedzial bo wiele osob pisalo szefowi sms tak ze nie wylecial za darmo po zatym mysle ze wyzucenie go z hukiem to jedyna najlepsza rzecz w tej firmie bo dzieki temu ze go nie bylo.szef zmienil na nas spojzenie bo wczesniej to my bylismy wszystkiem winni a kierowniczek z bozej laski jak cos zapomnial zwalal na ludzi wiec mysle ze chyba jestes jedyna osoba ktora za nim teskni chociaz pewnie jak tu sie wypowiadasz to tez wyleciales.

zetka
@master

zgadzam sie jaki kierownik!z czym do ludzi!z kierownikiem ten czlowiek nigdy sie nie spotkal!bo jak by wiedzial co to za stanowisko to by sie tak zachowywal ciesze sie ze nie ma go wsrod nas jak i tego rodu nareszcie ktos tam zmadrzal teraz przynajmniej nikt nie donosi do szefa jak robila to siostrunia ja tez (usunięte przez administratora) i dobrze bo nic nieumiala nawet za dobrze sie nie prezentowala wygladala gorzej od sprzataczki czasami wiec raczej nie byla to zbyt dobra wizytowka firmy .

barabarabara
@master

a czemu wypowiadasz się w liczbie mnogiej? co? bo wydaje mi się to typowe dla wypowiedzi kadry zarządzającej :-) pilnuj swoje stadko pilnuj bo więcej ci zaszkodzą niż pomogą

makarooon
@zetka

jak wy już zatrudniacie ludzi kierując się wyglądem to samo o was świadczy. Tak poza tym o miałem okazję poznać tą panią - zostawiałem u niej CV jakieś 3 lata temu - miła i konkretna osoba. nawet umówila mnie z wlaścicielem na rozmowe kwalifikacyjna. nie odpowiadaly mi prace w niedziele na nockach

Paulina

Ale was to boli... A wam kto broni? też zajmijcie się własnymi biznesami, rozwińcie nowe własne firmy. Najlepiej i najłatwiej jest napisac że ktoś cos ukradł, bo że sam sobie na to zapracował to przez gardło nie przejdzie z samej zawiści. Siedzisz, piszesz i pracujesz na kogoś bo samemu (usunięte przez administratora) się ruszyć nie chce żeby zmienić swoje życie bo tak wygodniej prawda? Te wszystkie opinie o Art Progresie nie są krzywdzące i dobrze o tym wiecie. Sami się z niego śmialiście a teraz wielkie DOBERMANY!!!!!! I komu tu brakuje cywilnej odwagi? Powiedzcie mi to prosto w twarz albo zadzwońcie a nie wypisujecie głupoty w komentarzach. Ale przecież tak fajniej co nie? Nikt nie wie kim ja jestem hurrraa! Nie ma mnie tam już dwa lata a widzę po sposobie pisania że komentują tu dwie osoby z firmy :-) Odpuście sobie i przestańcie obwiniać za całe zło tego świata. Wywlekacie tutaj nasze prywatne sprawy więc mam do was malutką prośbę - zapytajcie się własnego szefa (bo to jego firmy dotyczy ten dział i jego osoby tak zaciekle bronicie) czy też chce coś poczytać z własnego prywatnego życia kilka ciekawostek o których może juz sobie zapomniał? Ja z chęcią przypomnę. Tylko najpierw zapytajcie :-) jeszcze jeden parszywy komentarz a nie zostawię suchej nitki.

logika

no to po to tu sie wchodzi i pisze żeby ostrzec innych (usunięte przez administratora) a po za tym to kto ci broni tam iść do pracy!! tu sie tylko pisze swoje opinie a nie daje pozwolenia. bez powodu to nie powstało

gość

Firma normalna, całkiem spoko jak na realia prywatnych firm. Mało jest takich firm które na czas dają wypłatę a tu wszystko w terminie. Nie mam na co narzekać

Firma ART PROGRES prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. księgowośći. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

mars

Co to znaczy "pracownicy biurowi nie spełniają wymagań".

hugo

nie dokonca sie z toba zgodze akurat wyjazdy w firmie byly dobre bo pracowalo sie spokojnie bez cisnien po zatym jesli byles na wyjazdach za granica wiesz ze to ile pensji dostales to itak za duzo w porownaniu z tym co cam sie robilo ja tak naprawde jak tam bylem wypoczywalem bo kasa byla dobra a roboty bylo mniej (usunięte przez administratora)

khaki
@hugo

pracowałam w tej firmie, miałam 5zł na godzinę. obiecywali mi umowę przez pół roku i musialam odejsc bo ile można chodzic i blagac do tego biura

bubbbbuatajshdnchd
@khaki

ja pierszy raz slysze o stawce 5 zl chbya ci sie z firmy pomyliły.(usunięte przez administratora)

piernik
@bubbbbuatajshdnchd

to ja myslałem ze bylem pokrzywdzony bo 6zeta za godzine i 8zeta za nadgodzine mialem. dwa miechy tam wyczymalem no bo to malo kasy

croft
@khaki

ja pracowalam w biurze ale niezbyt długo, płaca zbyt niska, za dużo szło na dojazdy

Bezrobotna

Są jakieś wolne miejsca na produkcji? nie wiecie czasem?

..........

Z perspektywy dwóch miesięcy na wakacjach może wyglądało to super, mimo licznych niedogodności zapewne. Proponuję jednak popracować tam w zimie, szukanie płytek pod śniegiem..."coś pieknego" :)

mono
@..........

niegadaj bo jak jeden krad płytki to mu śnieg nie przeszkadzał

?

ja bym tam wrocila pracowalam na wakacjach 2 miesiace i brygadzisci byli ok wiadome ze byli wymagajacy ale jesli sie wykonywalo swoje zadania to nie bylo problemow

xyz

większość osób jest zatrudniona na umowe o prace. reszta na umowe zlecenie. teraz jest redukcja zatrudnienia, bo kierownik woli zlecać roboty innym firmom niż się użerać z niektórymi.

gość

No, ogólnie jest ok, wymaganie maja wysokie, ale dzieki temu mozna sie sporo nauczyc. Duzo fajnych osob, z ktorymi dobrze sie pracuje. Śmiało możesz składać papiery

gość

Atmosfera jest przyjemna, zarobki też są przyzwoite, nie rozumiem ludzi którzy piszą takie głupoty ja zarabiałem ok 3 000 na rękę, prezes firmy też jest ok, tylko gdyby mnie tak nieprzeswietlali ze wszystkimi tak robią

@gość

zarabiales 3000 zł?? ciekawe kiedy i jak pracowalem tam pare dobrych lat i nikt nie zarabial tyle chyba ze lecial nadgodziny i to po 8 dziennie a i tak na koniec wielki szef obcinal bo za duzo zarobiłes i juz brakowało na nowy silnik do subaru buchahahahahahah.... żenada z takimi opiniami pisanymi przez pracownikow biurowych.... nie polecam tej firmy dopóki pan G jest szefem a Pani B,P,K.... tam pracuja... zdrowia

xxx
@ja

całkowiecie potwierdzam to. szkoda czasu na tą firme.

gość

Przygotuj się że będą szukali opinii na temat twojej osoby. Grzebać w czyjejś przeszłości; żenujące.

anna

A ile zarabia księgowa?

Potwierdzam, już chyba z pół roku szukają księgowej i marketingowca :) każdy popracuje trochę i się zwalnia. Omijać tą firmę z daleka !

Zostaw merytoryczną opinię o ART PROGRES - Wola Ociecka

• Jak się pracuje w ART PROGRES?

Zobacz opinie na temat firmy ART PROGRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART PROGRES
  • Wspólna 3