Opinie o ART PROGRES w Wola Ociecka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ART PROGRES. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ART PROGRES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART PROGRES w Wola Ociecka

jfgvghn

watpie by kto kolwiek tu zagladal przecież żeby być w temacie o co tu chodzi trzeba było by sledzic watki od początku(usunięte przez administratora)

yes

strzał w 100!!

icio

To ta pani czasem tam o szacunku się nie wypowiadała? Co ja tak rozwścieczylo? Ze takie rzeczy pisze? Bo ja nie widzę żadnych komentarzy w nią uderzających. Zajmij się dzieckiem wyrodna matko bo pokątnie mówią ze do niego podobny

olik

Strzał w 10.

k....

to też pewnie sama pisała? bo też część usunięte? hipokryci

Firma ART PROGRES prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. księgowośći. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
rybaków 100

GOLYM OKIEM WIDAĆ ZE TO CELOWE ODWRACANIE UWAGI OD TEMATU WĄTKU CZYLI FIRMY ART PROGRES CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA KOMENTARZ(usunięte przez administratora) I MOZE TYM RAZEM NAPISZE COŚ CO MOŻE NAM SIĘ PRZYDAĆ W POZWACH

k....

chyba zbyt osobiście podchodzisz do sprawy, tudno w to uwierzyć że ktoś moze się z tym nie zgadzac co wypisujesz i pisze pozytywy bo nie wszyscy plują jadem jak ty? pozytywne zdanie i juz pewnie sama pisze bo nikt jej juz nie lubi i to dzięki tobie?. nie gniewaj sie, pracowałam z nią w arcie, i to fajna dziewczyna

Ja tylko weszłam na stronę nie znam cię wiec spalzuj.bo chyba niechcesz mieć kolejnego wroga? Nie wystarczy ze tylu ich sibie nadrobiłaś własna głupota.

cobra
@Karolina

Miały być opinie o firmie a nie jakieś opowieści i legendy usłyszane od kogoś a napisane przez kogoś kto kogos nawet nienznal

janki

No ty kłapiesz i kłapiesz i to jeszcze nie na temat. Żale i bóle nie w temacie wylewaj gdzie indziej pokrzywdzona mysiu

theend

Słowo przeciwko słowu. Efekt marny. Ludzie się nie znają a się obrażają. Piszą głupoty na innych bo podszyc się można pod każdego.Paranoja. Wniosek? Odpuścić głupszemu. Krzywdy ludzkie same się wyrównują. Pozdrawiam

zozolek

na każdego można coś napisać więc ja w to nie wierzę. gość po takim czasie wypisuje takie opowieści a ja pytam: czemu dopiero teraz? ktoś ich nie nawidzi i ich i jego więc jak najlepiej to razem powiązać? tylko w ten prostacki sposób.

kizoo

ja mialem 8 zł na zwykle i 10 na nadgodziny - to tak nawet znśnie chociaz na te drugie czekalo się zporo z wyplatą

mysz

szybka odpowiedz władzy zarządzającej widze firma czuwa nad stanem strony.

zgrozzzoooo

masz świadomość tego że po IP cie dopadną? to jest strona gdzie dodaje się opinie o firmie a nie próbuje zastraszać kolego z kanałów. Teraz sie obudziłeś? współczuję ci maksymalnie.

melody

podtrzymuje wyzej kolegów....pisz pisz chcemy czytać!!!!

cyprys

ja myślę że to celowe opowiadanie, niby można myśleć ze to ona i on. prowokacja nie napalajcie sie (usunięte przez administratora)

hahah

ludzie tyle tu sie poca nad wypisywaniem z nadzieja ze czytaja to szefowie a pewnie niewiedza o istnieniu strony pewnie dupe na Karaibach grzeja i sie z was smieja:D:D:D

jak mieszkasz na tej wsi to idz bo tam nie ma gdzie isc do pracy,itak pewnie ludzie wielbią te firme bo tam jest takie zadupie na tej wiosce ze psy dupami szczekaja.wsumie gdyby ten facet tam nie postawil tej firmy to 2/3 ludzi nie miało by tam pracy w każdej robocie jest cos nie tak ale to dzięki ludzia ktozy tam pracują najczęściej sąsiad pracuje z sąsiadem wiec ktoś z zewnątrz jest inny gdyby zatrudnili wszystkich spoza tej wiochy to była by na pewno lepsza atmosfera

inek

bo sie wam serwery w tym hołhozie wypalą od wypisywania pozytywnych komentarzy na SWÓJ TEMAT, przecież ten fałsz i obłuda aż szczypie w oczy :-)

mela

Chciałam się przyjąć do tej firmy, tak czytam komentarze i szczerze mówiąc nie trzeba być bardzo inteligentnym żeby po tych wpisach zorientowac sie kto tu najwiecej pisze mysle ze zwolnieni pracownicy. niewierze do koncaze tak jest jak tu czytam. duzo osob tam idzie do pracy i zostaje bo wiele moich znajomych tam jest i nienazekaja maja czasem cs z opoznieniem wyplacone ale z doswiadczenia i moich poprzedich prac wiem ze to normalne wazne zeby bylo wyplacone i szczerze mowiac jak siedze w domu to nie tak zalezy mi na pensjijak na tym by wkoncu zaczac napewno kwestia finansowa jest wazna ale gdybym miala sie sugerowac kazdymi komentarzami o firmie do ktorej chce wyslac cv musiala bym w warszawie szukac pracy i tez by pewnie takie negatywy byly. wiec lepiej samemu sprawdzic a jak nie bedzie ok poprostu w zgodzie sie rozstac nigdy nie pale za soba mostow i raczej nigdy nieposunela bym sie do poblicznego takiego pisania bo chyba jak ludzie sie rozstaja z firma maja czas by to co chca wyjasnic zostalo wyjasnione ?szkoda by mi bylo czasu na takie rzeczy bo pewnie szukala bym juz nowej pracy.jak czytalam komentarze to niektore sa napisane na takim poziomie ze niedziwie sie ze juz tam nie pracujecie. same wulgaryzmy nic wiecej przeciez jak ktos na poziomie to czyta to mysli boze kto tam pracowal.

kozak

no to po co tu wchodziłeś??????

Paulina

szanowna organizacjo używająca nicku WIELEBNY: za niedługo to będziecie nas obwiniać nawet za głód w Afryce. Obawiam się, że to ta dość spora ilość wrogów jaką posiadacie kreuje negatywny wizerunek waszej firmy. Do tej pory nie komentowałam jak wygląda praca w Art Progresie ale za to publiczne bezpodstawne obrzucanie błotem może powinnam wskazać kilka uwag z 5-letniego okresu zatrudnienia Panie Grzegorzu?

Zostaw merytoryczną opinię o ART PROGRES - Wola Ociecka

• Jak się pracuje w ART PROGRES?

Zobacz opinie na temat firmy ART PROGRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART PROGRES
  • Wspólna 3