Opinie o ART PROGRES w Wola Ociecka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ART PROGRES. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ART PROGRES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART PROGRES w Wola Ociecka

Daro

Osoba która niedopilnowała swoich obowiązków, w zakresie BHP maszyn konkretnie lasera, przyczyniła się do powstania pożaru w firmie, wszyscy wiedzą o kogo chodzi, nie wiem co ta osoba robi jeszcze w tej firmie?

@Daro

Był pożar w firmie???? Kiedy?

Hanna

Może ta młoda i niedoświadczona osoba jest tak pracowita, że szefostwo nie widzi powodu żeby zarabiała mniej od innych?

Sfr
@Hanna

Jeżeli ktoś w firmie pracuje długo i edukuje dzieci 16 letnie w wakacje to chyba nie można nazwać tego hierarchią bo takich zatrudnia firma tam ludzi

Maja

@Wiki, piszesz o rotacji pracowników. Pewnie firma cały czas się rozwija i dlatego potrzebuje nowych ludzi do pracy. Napisz coś o atmosferze w pracy i jakie masz relacje ze współpracownikami? Na jakiego rodzaju umowy można liczyć? Zlecenie, czy na czas określony? Nikt nie dodał jeszcze, czy w firmie obowiązuje pakiet socjalny i co wchodzi w jego skład? Może mogłabyś to zrobić? To ważne informacje dla osób poszukujących zatrudnienia.

Maja

@6a6, mogłabyś rozwinąć swoją wypowiedź i napisać dlaczego masz taką opinię? Czy jako pracownik firmy miałaś złe relacje z pracodawcą? Czy nie uważasz, że można by to naprawić? Czy spokojna rozmowa z przełożonym mogłaby coś zmienić? Napisz więcej informacji na temat zatrudnienia. Czy pracodawca przewidywał dodatki do wynagrodzenia takie jak premie, szkolenia lub pakiet socjalny? Szczegóły zatrudnienia, o których napiszesz pomogą osobom poszukującym pracy.

Wiki
@Maja

Ciągle szukają pracowników, duża rotacja w firmie, ludzie popracują trochę i odchodzą. Nie polecam

Firma ART PROGRES prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. księgowośći. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tyr

Unikać, nie warto nawet próbować w tych chlewie pracować

Sympatyczna

Hej, nie wiecie są jakieś przyjęcia do firmy ????????????????????????????????

zibi
@Sympatyczna

tak potrzebują montera reklam

Maja

@Xxxx piszesz, że w firmie dużo osób szybko z pracy rezygnuje. Możesz powiedzieć jak duży jest problem rotacji? Jak wiele osób odeszło z firmy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy problem ten dotyczy szczególnie któregoś z działów?

Z miłości do rozumu
@Maja

Jakim trzeba być kasztanem, żeby nie widzieć, że firma ma kłopoty z naborem pracowników. Każdy kto umie czytać po wejściu na go work nie podejmie pracy w takim chlewie

pracownica

Haha ho ho jaki pusty komentarz.Gratuluje poziomu inteligencji...????

Bardzo "kompetentne" i "wykształcone" panie z biura. Trzeba tlumaczyc co sie człowiekowi nalezy bo pani sliczna nawet nie wie swoja wiedze chyba wpoila sobie z tego co jej powiedzial "wujek google".

Tom

Witam. Firma wystawila plytki na sprzedaz . Przyjechalem i zamowilem plytki. Caly tydzien czekalem na odpowiedz kiedy moge przyjechac . Po tygodniu sie wybralem do firmy . Okazuje sie ze ceny sie zmenily na wyzsze i nie wszystko jest. Jest to firma nie powazna . Sami nie wiedzą co mają i za ile sprzedają. Nie wart z nimi robic biznesu.

gość

poziom komentarza adekwatny do komentującego!

gość

Sam bym tego lepiej nie ujął

Maja

Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Przypominam o obowiązującym regulaminie portalu i zachęcam do zapoznania się z jego treścią http://www.gowork.pl/regulamin Chętnie dowiemy się więcej o firmie jako pracodawcy oraz Waszych doświadczeniach z pracy, jednak nie jest to miejsce do komentowania indywidualnych pracowników firmy.

Xxxx

Jesli ktos ma małe ambicje i obojętne jest mu jak jest traktowany ile zarabia czy warunki ktore sa mu oferowane to bedzie tam pracować ci co sie chodź trochę szanują odchodzą po pierwszym przepracowanym miesiącu.Czesciej ludzie odchodzą niz sie tam przyjmyja dlaczego??? Z prostego powodu pensja na poziomie żebraka a wymagania jak od osoby po fakultetach i najwyższych studiach.nie wspominając o lekceważeniu i braku osoby która jak przyjdziesz z problemem wiesz ze sprawa napewno bedzie rozwiązana , firma i pracujący tam ludzie sprawiają wrazenie jak by nie było na niej szefa i osoby przed która musza rozliczyć sie ze swojej pracy zreszta jak tam byłem juz nie wiem kto tam jest szefem bo ten co niby nim jest zachowywał sie jak pracownik na etacie co sie człowiek nie zapytał zawsze do kogos odsyłał jak by nie wiedział o co pytam.Wiecej można było zyskać empati i pomocy od osoby nowo zatrudnionej niz kogo kolwiek.Nie polecam tej firmy bo potrafi w jednej chwili zrobic z człowieka nikogo i po przepracowanym miesiącu nie wypłacić całej kwoty nawet nie uzasadniając powodów lekceważenie i lans stwarzanie pozorów na rozmowie kwalifikacyjnej a po rozmowie zupełnie inna rzeczywistość o braku wypłat za nadgodziny nie wspomnę

CiekaweBardzo

Czy ktoś z Was pracował moze tam jako technolog - konstruktor? Pozdrawiam

Maja

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Chętnie za to dowiemy się więcej na temat tego, jak oceniacie ART PROGRES jako pracodawcę.

Johnny

Kiedyś tam pracowałem może ze 4 tygodnie. Była to moja druga praca, po ponad roku biegania za koparką na autostradzie. Poziom wyzysku połączonego z zupełnym brakiem humanitarnego traktowania pracownika jest tam niewątpliwie bardzo wysoki. Być może to zasługa poprzedniego kierownika ( już od paru lat tam nie pracuje) a może zupełnego braku organizacji i dyscypliny. Takich firm jest niestety więcej, a biedni ludzie nie widzący perspektyw muszą zatrudniać się w takich właśnie małych piekiełkach. Naprawdę można inaczej. Pozdrawiam.

Maja

Jeśli pracujesz w firmie ART PROGRES chętnie dowiemy się się więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych obecnie. Jak wygląda praca w firmie?

Witam, bardzo proszę o opinię odnośnie Firmy jej realizacji z innymi Kontrahentami, terminowości, rzetelności? Po tym jak czytam jak traktowani są pracownicy jaki w Firmie jest chaos zastanawiam sie czy Firma Art Progress to poważny partner do interesów? Bardzo proszę o opinie.

Lkj
@Gość

Zależy od pracowników i ich ilości jak pracownicy są to jak woły są ganiani wiec na czas zamówienia są ale co za tym idzie? Zwroty za nie dokładność . Bywają firmy które kilkakrotnie zwracały zamówiony towar bo źle był zrobiony .

ten kto tam pracował
@Gość

omijaj tą firmę z daleka...

Xxx

Pracowałem tam przez jakiś czas i masakra szef kazał przychodzić komuś do pracy a potem było że on nikomu nie kazał i nie wypłacił kasy , trzeba (usunięte przez administratora) jak osioł za grosze ,bo jak zobaczy szef że za pomału chodzisz to cisnie do kierownika po Tobie . Kierowników było już 3 jak ja tam pracowałem jak (usunięte przez administratora) szefowi nie liżesz to wypad . Księgowe często mylą się przy wypłatach na ich korzyść wiadome. W zimie na hali zimno nie grzeją a jak juz dmuchną dmuchawą to co z tego jak lodowate powietrze idzie 2 piece jeden na hale drugi na biuro częściej palone na biurze bo rozkaz od szefa i wykonać a piec na hale zawalony sklejką palą to wiadomo . Wgl w tej firmie nikt z biura tj.szef , te lale na biurze nie mają dla pracowników szacunku jeżdżą jak tylko się da po innych wyzywają . Jak ktoś chce umowę to staz proponują bo to będzie niby dobre dla dwóch stron tylko co maja Ci co na stażu będą ? Nic . A szef kasę zgarnie i się cieszy dobrze czasem mieć znajomości w urzędzie pracy tak jak on . Jak do pracy nie przyjedziesz bo gorączka czy angina itd to dzwonią jak na sraczke brygadzista ,kierownik że musi się przyjść ,bo jak nie to pracy dla tej osoby nie będzie . Kierowców tez traktuja jak traktuja zapierdzielaja za grosze jak sie postawisz szefowi ze chcialbys więcej to wylatujesz albo sie msci na Tobie .Chore ale prawdziwe . Chyba w miarę opisalem warunki w tej "firmie" omijajcie ją . Z początku szef robi dobre wrażenie ale po kilku dniach pracy pokazuje kto rządzi .

Zostaw merytoryczną opinię o ART PROGRES - Wola Ociecka

• Jak się pracuje w ART PROGRES?

Zobacz opinie na temat firmy ART PROGRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART PROGRES
  • Wspólna 3