Opinie o ART PROGRES w Wola Ociecka

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ART PROGRES. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ART PROGRES o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART PROGRES w Wola Ociecka

w firmie której pracowałem szef nie traktuje pracowników z szacunkiem, gada "szanujmy się wzajemnie" ale tyle te słowa są warte co nic. to nie jest moja pierwsza praca, ale z czymś takim się nie spotkałem. to ,że jest trudna sytuacja na rynku nie może pozwalać na gardzenie człowiekiem, którego się zatrudnia. Po drugie a co chyba najważniejsze, nigdy nie ma wypłaty na czas... zawsze trzeba czekać bo to to, bo coś tamto i tak dalej... i zawsze coś wymyślą żeby człowiekowi zapłacić jak najmniej... i spodziewasz się te 1500 zł a dostajesz 800... i to za cały miesiąc zapierda...nia. dla tej firmy nie liczą sie ludzie tylko pieniądze... ludzie nie marnujcie czasu na nich. omijajcie tą firme z daleka bo zamiast być wdzięcznym człowiekowi ze nie raz naginał prawa zeby w firmie szło do przodu to jeszcze z żalami i pretensjami wykakują jak coś nie pójdzie po ich myśli... i zadają sobie pytanie jak tak można się zwolnić.... a odpowiedz prosta: normalnie można bo tam gdzie człowiek jest zerem tam lepiej nie pracować, szkoda tylko ze takich firm co wyzyskują człowieka jak ta jest coraz więcej

mujza

@ Dębicka (usunięte przez administratora) na poczatek pewnie szału nie bedzie, ale z czasem zarobki podobno sie poprawiaja - takik bynanjmniej mówił mój znajomy, który tak pracował , wiec chyba n ie wprowadzał mnie w błąd.

amaoi

Świetnie że można się do nich załapać na staż, przecież takie zdobycie doświadczenia jest dość istotne, a pewnie i tak można liczyć na rozsądne zarobki, czyż nie? Dzięki

@amaoi

ja nie byłem na stażu ,wiec ci nie pomogę:)

Maniek

kazdy ma chyba inna stawke bo sa tam pracownicy ktorzy sa długo i sa tez nowi po za tym kazdy zajmowała sie tam czym innym jesli chodzi o hale bo tam pracowałem to nie narzekam dostałem wiecej niz miałem dostawać wiec nie najgorzej wydaje mi sie ze zarobki to kwestia tego czy im sie spodobasz i czy traktujesz prace powaznie ja byłem punktualny i czasem zostawałem po godzinach to szef mi czasem cos extra dorzuci mimo ze nadgodziny miałem płatne to czasem i premia była ,jesli jeszcez masz blisko i nie musisz dojeżdżać to juz wogole super bo wtedy nie trza na paliwko tracic pieniędzy.Ja akurat czesto dogadywałem sie z ludzmi ze zmiany i ci co byli z moich stron to starałem sie z kims zabierac wiec troche uciułałem. Nie narzekam czytałem komentarze wyżej i gdybym nie pracował tam pewnie bym tam nie poszedł ale im wiecej ich czytam tym bardziej mysle ze pisza je ludzie którzy boja sie o stołek ze przyjdzie ktos lepszy i go zwolnią.Bo nie jeden tam tez był taki co tylko przychodził by przyjsc poplątał sie i poszedł a robota nie zrobiona nie rozumiem takich ludzi jak sie komus pracowac nie chce nie ch siedzi w domu i klepie bide bo Ci co chca pracowac pracy nie maja przez takich bo tylko miejsce blokują.Ludzią nie dogodzi, w swoim zyciu juz troche pracowałem i potrafie rozroznic prace w której jest dobrze i taka ktora wyglada dobrze tylko na rozmowie kfalifikacyjnej.W tej z pewnością jest w porządku.

Firma ART PROGRES prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. księgowośći. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Maniek

Właściciel firmy spoko bynajmniej jak ja tam pracowałem nie moge narzekać bo naprawdę bym zgrzeszyl jesli chodzi o innych nie wiem były sytuacje gdzie wiele osob narzekało a ze za mało wypłacił a bo cos im sie nue zgadza ale taka prawda ze tez mi to dawało zawsze do myślenia bo jazdy tylko gadał a nigdy nie próbował wyjaśnić w księgowości czy bezpośrednio u szefa ja zawsze jak chciałem konkrety szkłem do wlasciciela i nigdy nie musiałem sie z czymś zastanawiać.Jesli chodzi o sama robotę ja akurat chwile pracowałem na samej hali przy produkcji wiec moge napisac ze ludzie spoko bo wiekowo rożnie wiec i było z kim pogadać i sie pośmiać co do pracy w biurze nie wiem nic po za tym ze pracuje tam chyba większość kobiet dosc młodych i fajnych jedna jest chyba z właścicielem ale taka nie groźna pogada pożartuje czasem i raczej wydaje sie normalna ale wiadomo ze najlepiej sie pozna ludzi jak sie z nimi przebywa wiec co do pracy w biurze za bardzo nie pomogę.moge tylko powiedzieć ze ja miałem o tyle spoko ze mogłem czesto miec wolne jak żona szła do pracy i musiałem zostac z dzieciakami w innych niestety miejscach nie szli mi tak na rękę jak tu dlatego wydaje mi sie ze możesz złożyć cv a jak ci bedzie odpowiadać to zostaniesz ja niestety z przyczyn zdrowotnych musiałem isc na zwolnienie lekarskie ale myślałem by po powrocie do zdrowia spróbować bezpośrednio porozmawiać z szefem o pracy.Jesli chodź trochę pomogłem to sie cieszę.pozdrawiam

Anna Pałasz

czy moze ktoś napisac do kogo można sie kurerowac z cv?I cos na temat samego właściciela firmy co to za człowiek.I jak z ludzmi pracującymi tam sa wporzatku i można liczyć na normalna atmosferę pracy?bardzo mi zależy na konkretnej opini ponieważ chce starać sie tam o prace do biura.

Czy może ktoś podzielić się informacją, ile zarabia kierowca kat. B, jak wygląda system jego pracy i czy ogólnie nie ma problemów, np. z płatnościami? Dziękuję.

kordian

Napiszcie coś na temat tej firmy. Jaka tam panuje atmosfera. Jakie są stosunki kierownictwo - produkcja i wogóle. Słyszałem opinie, że firma jest niewypłacalna i zalega z wyplatami. Mógłby ktoś podzielić się swoimi opiniami?

Kasztanek

Nie jest najlepszy?a nasz firmę w Polsce która robi takie projekty jak Oni i współpracuje nie tylko z polskimi ale i zagranicznymi firmami.

Tarzan

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą w szczególności kierowców,zmarnujecie tylko czas i WŁASNE pieniądze!!!!O jakim kolwiek zarobku nie ma mowy.W razie czego ostrzegałem pozdrawiam naiwnych :)

Tarzan

Przestrzegam wszystkich przed tą firmą w szczególności kierowców,zmarnujecie tylko czas i własne pieniądze!!!!O jakim kolwiek zarobku nie ma mowy.W razie czego ostrzegałem pozdrawiam naiwnych :)

Daa

Taka prawda ze pieski które najgłośniej szczekają najciszej siedzą na portalu kazdy cwany a w realu wszystkim (usunięte przez administratora) liże. Jeszcze sie nie urodził taki co każdemu by dogodził połowa zatrudnionych w tej firmie to niewie co tam robi bo jedyne co by chcieli to tysiące zarabiać a prostych rzeczy nie potrawia dopilnować. Gdyby tak pilnowali swojego wywiązywania sie obowiązków jak szukają z drugiej strony to by pewnie dalej byli w tej firmie. Od słuchania narzekań juz uszy puchną bo jeden z drugim narzeka a jak go wypierdola to z ogonem podkulonym wraca i juz wtedy wszystko ok. Kazdy docenia jak straci. Jak by tam wyrzucili wszystkich i zatrudnili nowa ekipę to przynajmniej spokój był by z ciągłym wykrzywianiem gęby bo jeden z druga ma podstawowe wykształcenie a oczekuje pensji na dzień dobry jak po inżynierii ludzie którzy czasem chcą pracować to porażka i sa przyjmowani bo albo ktoś im chce dac szanse albo przyjmuje ich kolejny idiota który pożytku nie ma a jeszcze płoty za plecami ta wiocha to miejsce w którym ta firma jedt jak pałac kultury w Warszawie i niech Bogu dziękują bo gdyby tam hej nie było to niejeden by nie wiedział czym sie w zyciu zajac.

Wiecie czy szukają do pracy studentów/ tek ?

ala ma kota

nie poddawajcie się :):)

Denis

Patrząc na firmę i ich rozwój mysle ze ma Ona potencjał.Szkoda ze nie jest gdzieś bliżej Rzeszowa bo chętnie spróbował bym pracy w takiej firmie jak narazie mysle o przeprowadzce wiec jak sie uda pozytywne rozpatrzenie mojego Cv był bym happy bo nareszcie miał bym możliwość pracy z kimś kto ma pojęcie po co jest na rynku pracując w konkurencyjnej firmie jakis czas wiem ze to miejsce które ewidentne w naszym regionie zajmuje 1 miejsce pod katem kontraktów które realizują a ze nie jedno słyszałem mysle ze mógł bym rozwinąć sie bardziej i nabrać większego doświadczenia!bo każdy o podobnej profesji nie posiada takiej wiedzy jak ta firma o dlatego pewnie maja ja za duża konkurencje.

Polecam współpracę wspaniali ludzie i normalny pracodawca,wiele można sie nauczyć poznać w pracy fajnych ludzi,kierownictwo fajne i ugodowe w wielu sprawach pomocne.Pensja w terminie i czasem premia polecam jesli ktoś szuka normalnej pracy!

Jak sie niema własnego życia to sie interesuje życiem innych.zreszta tak jak ustaliliśmy nie ma sensu pisac niech sobie dziewczyna popisze moze IQ sobie podwyższy.Miara mądrych głupocie odpuścić,miara głupich -wglupocie trwać!

gość

Przemiła współpraca i fachowa obsługa.Polecam współpracę rzetelna i otwarta na nowe projekty firma.

mysz

Zazdroszczę odwagi, współczuje głupoty.

gość

Weźcie przestańcie bo dziewczyna ma rację. Sami się nakręcacie. Podpisane z imienia i nazwiska wiec juz musi być podszywanie się? Uszanujcie to. Zadzwońcie. Zapytajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o ART PROGRES - Wola Ociecka

• Jak się pracuje w ART PROGRES?

Zobacz opinie na temat firmy ART PROGRES tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

ART PROGRES
  • Wspólna 3