Opinie o Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. w Elbląg

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo żeliwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. w Elbląg

Kuba -śrut

Pracowałem krótko zwolniłem się po 3 mc gdzieś . Atmosfera była dobra praca praca jak praca trzeba robić nikt za darmo ci nie da. Warunki pracy kiepskie brudno zimno W zimne na hali ponad minus 10 . Zawsze mi się wydawało ze na odlewni można zarobić nic bardziej mylnego . Wynagrodzenie 2000 z hakiem czas się tam zatrzymał .pozdrawiam

Były
@Weronika

Właśnie ludzi brak, zwalniaja się bo garbaty obiecuje gruszki na wierzbie a ich nie ma. Firma w kiepskiej kondycji finansowej. W biurach pozostali tylko ludzie którzy nie moga znaleźć roboty w innym fachu bez innego doswiadczenia niz odlewnia. Na halach tylko ludzie pod emeryture

Jako doświadczony człowiek w branży chcę aplikować jako mistrz formierni. Jakie wynagrodzenie firma proponuje na tym stanowisku? Jak spełniam wszystkie wymagania to mogę liczyć od razy na uop na dłuższy czas? Czy trzeba przejść okres próbny? Praca jest zmianowa?

Kuba -śrut

Marzena
@Kuba -śrut

Nie dochodziły do tego żadne premie ani nic takiego? Tak poza tym to na jakiej umowie odbywa się zatrudnienie? Miałes umowę o pracę?

Były Nowy wpis
@Marzena

Ta firma nie pamięta czegoś takiego jak premia

Weronika Nowy wpis
@Były

a były wzmianki o premiach na forum... pytanie w takim razie jaki jest konkretny powód ich braku, który teraz deklarujesz? Zastanawia mnie to, że warunki miałyby być takie jak tu opisał a wciąż mieliby ludzi do pracy

Były Nowy wpis

Weronika

No i faktycznie tak właśnie jest jak ktoś napisał, że tylu chętnych do firmy by się pchało? na stronie oferty mają dla wielu stanowisk i teraz pytanie czy kogoś serio brakuje czy to tak informacyjnie? ktoś wie?

Marian
@Weronika

Może i są oferty ale to Titanic

Przekupki
@Marian

Wszystkim źle bo mało ale siedzą do emerytury niech każdy zrobi rachunek sumienia i oceni swoją pracę.

Edyta
@Marian

Ale co masz konkretnie na myśli, że firma tonie czy co? Warto zaczynać z nimi? Możesz podzielić się swoją opinią?

siwy

po 10 latkach 2 700 na reke odlewnia i wszystko jasne co nie pasuje kasujemy a prawda boli w oczki dudki uciekaja zero szacunku dla ludzi sciemniac klamac w imie zasad pozdrawiam stara gwardie brakuje ludzi ale pod brama 50 stoi w pana mijsce jakos tak to bylo ,,,

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko INSPEKTOR DS. HANDLU I MARKETINGU powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
obecny pracownik

Jest dobrze. Nie narzekajcie, w innych firmach jest gorzej. Odchodzą tylko ci chytrzy na pieniądze, ci co im się pracować nie chce, niewdzięcznicy co nie potrafią zmobilizować się do pracy w czasie kryzysu. 2200 na rękę to mało? Proszę was. Takie pieniądze w Elblągu są niedostępne w większości firm. Do tego premie miesięczne, świąteczne czy imprezy integracyjne. Czy to naprawdę źle?

pro
@obecny pracownik

No to zaszalałeś:) gdzie taką kasę dają ? Chyba na kierowniczym stanowisku? Mógłby się jakiś kierownik odnieść do tego?

!!!!

Zatrudnionych osób jest około 140 i stale rośnie. Nikt tu się nie obraża i nie poniża, tylko ciężko pracuje. Odśwież informacje zanim zabłyśniesz na forum.

Halina
@obecny pracownik

@obecny pracownik A jaki kryzys masz na myśli, firma ma kłopoty? Rozwiń swój komentarz .

...
@obecny pracownik

A o jakich imprezach integracyjnych jest mowa w tym zakładzie pracy?

hahaha
@...

O czym? Jedyne imprezy to dawne historyczne już dni odlewnika a raczej pijackie mordobicia. A teraz to jak zrobosz sobie sam.

siwy
@obecny pracownik

co ty bierzesz podziel sie 16 lat na odlewni i 3000 tysiaki na reke nie dostanisz

Tyyyy
@obecny pracownik

Nie wiem o jakiej odlewni piszecie bo sa dwie nowa i stara ....stara to porażka (usunięte przez administratora)i nic więcej mlody z ojcem pracuje myśli że jest kimś a jest zwyklaym gownem pracuje w tej firmie ale już nie długo majster kolano to (usunięte przez administratora)ciotka załatwiła mu posadę majstra a on (usunięte przez administratora) wie byl drugi majster rudy kompetentny człowiek a ten ma gdzieś wszystko zwolnić takiego (usunięte przez administratora) może by inaczej się pracowało....

Rece opadają.
@obecny pracownik

Czy ty człowieku jestes normalny? 2200 na rękę? To zapomoga nie wynagrodzenie. Wlasnie przez takie podejscie w Elblągu mamy rynek pracy jaki wszyscy dzisiaj znaja. Firmy z milionowymi obrotami placa mistyczne 3000 po wyszarpaniu sie przez pracownika. Ale przeciez "nie wazne jakie pieniadze wazne ze jest praca"

Rafał
@Rece opadają.

Masz racje. Takie wypłaty to porażka. Ale tak teraz w niektórych miejscach płacą. Nie wiesz czy są tam jakieś premie albo ekstra płatne nadgodziny żeby więcej wyciągnąć?

lemon
@Rafał

Nic wiecej nie ma. Mój znajomy tak robił i tez narzekał.

Renata

hm, ale to @obecny pracownik nie mówi prawdy czy jak?

Meksyk

Witam .spoko atmosfera,robota nie jest ciężka a zarobki najlepsze w Elblągu

Kuba
@Meksyk

Fakt praca nie jest ciężka a co do zarobków to się nie zgodzę ! Gola pensja nie ma nadgodzin sobót tez nie ma ! I wydaje mi się ze pensja w wysokości 2500 bez żadnych dodatków bo premia w wysokości 160zl to marne zarobki

Były
@Meksyk

Najniższa krajowa, nawet w biedronce zarobki większe

Marzena
@Były

Rzeczywiście nie do końca dobrze to wygląda... Może chociaz są jakieś benefity pozapłacowe?

garbus

A ktoś tam normalny jeszcze pravuje? Oprócz "najmadrzejszych" członków rodziny K?

?????,
@garbus

Pewnie ty bo inaczej By firma nieistniala Kandyduj do sejmu. Najmądrzejszy

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.?

Przekupki

Ale atmosferę tworzą ludzie.tam pracujący więc albo bierzecie się do roboty albo próbujcie szczęścia tam gdzie jest atmosfera wszyscy nawzajem się opluwają a później wina k w tej firmie zrobiło się tak jak przekupki na rynku każdy o każdym tylko ja cacy ta firma była super i ludzie w niej pracujący wiem coś o tym

kandydat

Jestem po odlewnictwie i chciałbym pracowaćw odlewni. W ge wiadomo jak jest. Czy w Elzamechu mogę się czegoś nauczyć? Rozwinąć skrzydła? Czy firma inwestuje w młodych, dokształca, dba o kadrę inżynierską?

odlewnik
@kandydat

Odpuść sobie. Ta firma ściągnie cię tylko na (usunięte przez administratora)

Tyyyy
@kandydat

A (usunięte przez administratora) jeszcze żyje czy już go ktoś zabił nie kompetentna osoba chciałem z nimi interes zrobić ale (usunięte przez administratora)to tylko duzzzo kasy potrzeba

Pstryk

To trzeba zmienić pracę

wozkowy

Na portelu jest ogloszenie ze szukaja wozkowego, jaka jest realna mozliwa pensja na tym stanowisku w odlewni ale nie taka podana przez szefa albo kadry przed lub w trakcie rozmowy. Tylko realna, rzeczywista

bly
@wozkowy

2100 netto. Obiecują dużo więcej, premie itd. A po podpisaniu umowy zapominają o obietnicach. Odradzam

Jaki jest wkład kierownictwa Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

odpowiedź

Żaden. Nawet potrafią nakablować na podwładnego, wsadzić go na minę. Najpierw wydaja ci polecenie, a jak coś nie po myśli prezesa było to wszystkiego się wyprą. Jest jeden w biurze, też przyjety po rodzince, nie kierownik, ale zwykły pracownik, co wszystkim miny podklada. A z kierownikami jest tak przy podwładnych na prezesa i dyrektora migacza gadaja, obsmarują ich, a potem lezą do nich i obgadują pracownikow. W tej firmie każdy musi myśleć o sobie, nie o innych.

ciekawski
@odpowiedź

Mareczek?

carlitos
@ciekawski

Marek to taka cicha woda. Siedxi cichutko w biurze ale ciągle szpieguje, każdy krok i sqojego kierownika i innych kolegów z biura, a potem przy prezesie wytyka błedy wybielając swoje. Witold dużo gada jak nie ma prezesa i dyrektora nieroba. Andrzejek tylko kursuje co chwila na oczyszczalnie na zakladowe plotki. Tomaszek kierownik bez kompetencji wiedzy a pracownicy tylko z boku śmieją się z niego.

bmw

Wy skończcie beszczescić dobre imię firmy, która daje wam pensje i godnie żyć, cieszcie się z tej pensji jaką macie, bo patrząc na historię firmy i tak jest dobrze bo mogło być 50% pensji, i jeszcze może być.

Darekzet.

Pracowałem w ELZAMECH-U 2 lata. Wg mnie praca była ciekawa, niestety pieniądze już nie. Atmosfera była super. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś, kto potrafi wkurzyć. Jednak gdyby nie kwestia pieniędzy pracowałbym tam dalej.

...
@Darekzet.

Witam, a czy jest tam też miejsce dla kobiet? Czy pracuja tu tylko mężczyźni?

Darekzet.
@...

W Elzamechu na produkcji są tylko trzy kobiety - jako operator suwnic. Jest jeszcze kilka kobiet w biurach. Reszta załogi to mężczyzni.

prawie_byly

Zle sie dzieje, nic dobrego nie wrozy tej firmie. Kazdy szanujacy sie czlowiek dlugo tu nie zagrzeje miejsca. Slabo placa, wymagaja cudow, leja zlom. Kazdy odlew ma wady, a tym klienta sie nie zatrzyma

Pedro

@jeszcze kilka dni pracownik Może coś jest na rzeczy z naszą pracą? Dobry pracodawca szanuje ludzi na których może liczyć i którzy starają się dobrze pracować.

ck
@Pedro

Dobry pracoodawca. (usunięte przez administratora)takim nie jest. Co najwyżej dla (usunięte przez administratora).

Według mnie firma zdecydowanie godna polecenia. Po pierwsze traktuje się tu pracownika z szacunkiem, po drugie można liczyć na dobre wynagrodzenie i nie trzeba się martwić że braknie pieniędzy, po trzecie atmosfera w firmie jest naprawdę ok - nie ma spin, problemów czy jakichś nieporozumień, chyba że ktoś ich szuka na siłę. Jeśli jakaś nieścisłość się pojawia to wszystko jest bardzo szybko załatwiane. Uważam że firma to dobry wybór i na krótszy i na dłuższy czas.

jeszcze kilka dni pracownik

Hahaha. Żarty wszystko się zgadza ale jakby czytać przeciwnościami nie godna. Brak szacunku do pracownika, brak pieniedzy, ciągłe spiny itd itd

Forma

Jakiego udziału

Anioł

Zamiast pisać to coś zrób a jak nie potrafisz to się zwolnij

zlomek

A są tam tacy z takim stażem?

zainteresowany

Jak firma stoi z pracą? Zamówienia są? Zastanawiam się nad pracą w Elzamechu ale widząc co się dzieje na świecie w branży to pytanie czy jest sens zmieniać pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. - Elbląg

• Jak się pracuje w Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Odlewnia Elzamech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.?

Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Dolna 4A
    82-300 Elbląg

Odlewnia Elzamech Sp. z o.o.