Odlewnia ELZAMECH

Elbląg

Opinie o Odlewnia ELZAMECH

prac

Totalna beznadzieja, o ile jeszcze kilka lat temu było Ok, tak teraz Prezes pozbywa się całej kadry, nie próbując jej nawet w jakikolwiek sposób zatrzymać. Odchodzą ludzie z doświadczeniem a tylko przez to że zarząd próbuje zaoszczędzać na ludziach zmuszając ich do pracy na 1/2etatu bo niby firma źle stoi, a pracy na warsztacie tyle co zawsze. Zarobki zatrzymały się 10 lat temu. Praca dobra na przyuczenie, ale dłużej nie polecam. Niewolnictwo. Atmosfera pracy pozostawia wiele do życzenia. Każdy kombinuje jak robić żeby się nie narobić.

kat

Krajobraz księżycowy potworny chalas zapach tez daje wiele do zyczenia.Zarobki slabe po trzech latach pracy 16zl/godz.brutto.Trzeba ciężko pracować i urzerac się z ''PAJAKIEM''.Prezes o'k tylko moglby więcej Placic tym pracownikom co się starają i nie sciemniaja.

Zostaw opinię o Odlewnia ELZAMECH - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Odlewnia ELZAMECH