Il Fornello

Opinie o Il Fornello

Dawno na forum nie było merytorycznych wypowiedzi na pracy w Il Fornello. Możecie powiedzieć jak obecnie wygląda sytuacja w firmie?

ilona

Kaś' ja byłam tam wczoraj i zostawiłam CV. Poszłąm w ciemno szkoda ze wczesniej tu nie weszlam, chociaż widzialam ze i tak komentarzy niewiele.

krosno

nie polecam, nieuczciwy kontrahent.

firma kierowana przez oszustów, płacą grosze a także nie wypłacają pieniędzy :( uważajcie na tą restauracje, bo wewnątrz jest brudno oraz po kosztach wszelkie potrawy są przygotowywane.

Zostaw opinię o Il Fornello - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Il Fornello