SOLVECO SA Zakład Blachownia

Kędzierzyn-Koźle

SOLVECO SA Zakład Blachownia

Opinie o SOLVECO SA Zakład Blachownia

Miron

Czego dotyczyła reorganizacja? Czy ogólnie potrzebujecie teraz ludzi?

Rudzik

Firma po reorganizacji. Dobra atmosfera. Zespół zaangażowany. Nowi ludzie na stanowiskach kierowniczych. Dobry kierunek.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w SOLVECO SA Zakład Blachownia? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

norbert

kurcze, strona wprowadza w błąd :) mówię o ich witrynie oczywiście. Wchodzę i widzę zakładkę "oferty pracy- NOWE" i już się cieszę. Zakładka okazuje się być pusta. Tu moje pytanie, czy ktoś się orientuje jak to z zatrudnieniem do nich obecnie jest? :)

anna.ch

Szkoda, że tak mało dociera informacji o Solveco. Firma, która mogła być potentatem przy najmniej na rynku polskim teraz tonie (jeśli już nie utonęła). Brak jakiejkolwiek kompetentnej osoby od Zarządu po Handlowca. Wszyscy z branży omijają szerokim łukiem. Z jedyną kompetentną osobą (przypominam, tam pracował P.RZ.) rozwiązano w sposób wyłącznie zrozumiały dla tej firmy(Zarządu) umowę. Bez komentarza. Na temat Solveco od niej nie dowiemy się niestety niczego. Próba nawiązania relacji biznesowych z tą firmą skończyła się na jakiś przedziwnych opowieściach osoby oddelegowanej do kontaktu :) Może ktoś wie, co się tam dzieje?

bora

fajna firma z dobrym pomyslem na biznes. wykonawstwo nieco gorsze. obecny zarzad kompletnie przypadkowy - bez pojecia o chemii i biznesie ktorym maja sie zajmowac. ciagle pod czujnym okiem wlasciciela, ktory faktycznie rzadzi (albo mysli ze rzadzi) firma. jakas smutna pani z ksiegowosci defacto zarzadza tym balaganem. pozbyli sie kompetentnych ludzi i obnizajac pensje probuja naprawic firme. slabo to wyglada. w firmie daje sie wyczuc lekki mobing. pora stad uciekac.

Pionek

Witam Odradzam tą firmę. Praca brudna i śmierdząca, robi się wszystko, nie przestrzega się zasad BHP, podstawa pieniężna marna (wywala się osoby chcące podwyżki z 1500zł do 1600zł podstawy -ustawowo się należy, ale nie w tej firmie), a kierownictwo...-największa porażka tej firmy(kierownik nie ma pojęcia co się dzieje w firmie (pyta się pracowników...co i jak itp), poza tym po co jest tam pan technolog skoro niby wszystko wie, a robi tylko zamieszanie i uczy się wszystkiego od pracowników(skutki jego decyzji -produkcja mniejsza bo wyparki stoją lub szwankują, ale zarządowi to nie przeszkadza..)

Zostaw opinię o SOLVECO SA Zakład Blachownia - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLVECO SA Zakład Blachownia