SOLVECO SA Zakład Blachownia

Kędzierzyn-Koźle

SOLVECO SA Zakład Blachownia

Opinie o SOLVECO SA Zakład Blachownia

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w SOLVECO SA Zakład Blachownia? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

norbert

kurcze, strona wprowadza w błąd :) mówię o ich witrynie oczywiście. Wchodzę i widzę zakładkę "oferty pracy- NOWE" i już się cieszę. Zakładka okazuje się być pusta. Tu moje pytanie, czy ktoś się orientuje jak to z zatrudnieniem do nich obecnie jest? :)

anna.ch

Szkoda, że tak mało dociera informacji o Solveco. Firma, która mogła być potentatem przy najmniej na rynku polskim teraz tonie (jeśli już nie utonęła). Brak jakiejkolwiek kompetentnej osoby od Zarządu po Handlowca. Wszyscy z branży omijają szerokim łukiem. Z jedyną kompetentną osobą (przypominam, tam pracował P.RZ.) rozwiązano w sposób wyłącznie zrozumiały dla tej firmy(Zarządu) umowę. Bez komentarza. Na temat Solveco od niej nie dowiemy się niestety niczego. Próba nawiązania relacji biznesowych z tą firmą skończyła się na jakiś przedziwnych opowieściach osoby oddelegowanej do kontaktu :) Może ktoś wie, co się tam dzieje?

bora

fajna firma z dobrym pomyslem na biznes. wykonawstwo nieco gorsze. obecny zarzad kompletnie przypadkowy - bez pojecia o chemii i biznesie ktorym maja sie zajmowac. ciagle pod czujnym okiem wlasciciela, ktory faktycznie rzadzi (albo mysli ze rzadzi) firma. jakas smutna pani z ksiegowosci defacto zarzadza tym balaganem. pozbyli sie kompetentnych ludzi i obnizajac pensje probuja naprawic firme. slabo to wyglada. w firmie daje sie wyczuc lekki mobing. pora stad uciekac.

Pionek

Witam Odradzam tą firmę. Praca brudna i śmierdząca, robi się wszystko, nie przestrzega się zasad BHP, podstawa pieniężna marna (wywala się osoby chcące podwyżki z 1500zł do 1600zł podstawy -ustawowo się należy, ale nie w tej firmie), a kierownictwo...-największa porażka tej firmy(kierownik nie ma pojęcia co się dzieje w firmie (pyta się pracowników...co i jak itp), poza tym po co jest tam pan technolog skoro niby wszystko wie, a robi tylko zamieszanie i uczy się wszystkiego od pracowników(skutki jego decyzji -produkcja mniejsza bo wyparki stoją lub szwankują, ale zarządowi to nie przeszkadza..)

Zostaw opinię o SOLVECO SA Zakład Blachownia - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLVECO SA Zakład Blachownia