Opinie o Hotel Dosłońce w Racławice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Dosłońce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Dosłońce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Dosłońce w Racławice

Koziorożec

Dobrze mówisz , takie zaniedbani że (usunięte przez administratora)się chce bród smród myszy robaki i wiele innych uchybień , łapówki w sanepidzie to pewnie podstawa dla czego hotelu nie zamknięto

Dagmara

@KasTas a powiedziałabyś jakie stanowisko zajmowalas?

Witam, proszę podpowiedzcie czy warto aplikować na stanowisko Specjalista ds. administracji i Kadr?

Sars

Nic się nie zmieniło

Recepcjonistka

Pytania o możliwości dojazdowe, oczekiwania finansowe, podejście do pracy, znajomość języków obcych (kilka pytań w tym języku, miałam za zadanie odpowiedzieć) i znajomość atrakcji turystycznych Racławic i okolic ( :P ). Jedynym minusem było to, że bardzo długo czekałam na rozmowę, siedziałam w lobby z 30min. Było to niecały roku temu, rozmowę przeprowadzał ze mną Pan.

Teresa Ciania

Bylam na balu sylwestrowym 2019 bardzo miłe zostalam zaskoczona zespol z Krakowa i menu na 6 goracaco polecam T. Ciania

Rafał
@Teresa Ciania

Jak to się stało, że wybrałaś akurat to miejsce na spędzenie Sylwestra? Z reguły na wybór przez nas konkretnej sali mają wpływ jakieś określone czynniki. Mógłbym poznać, jak było to w Twoim przypadku?

@Perełkawidzę, że Tobie bardzo odpowiada w firmie. Czy możesz powiedzieć co sprawia, że polecasz ją innym? Konkretnie informacje będą najbardziej istotne i pomocne w podjęciu decyzji o wyborze nowego miejsca zatrudnienia.

@Karolina

Przede wszystkim dyrekcja - odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, zawsze mili i pomocni. Pracownicy również dogadują się między sobą:) Kasa też nie zła, więc czego chcieć więcej? Składaj cv nie pożałujesz... :)))

nikt .
@Perełka

hahahahahahaha ,dobre...

Anonkm
@nikt .

To chyba Pani Dyrektor odpisuje w wolnym czasie...

@Anonkm

Rozumiem, że masz inne zdanie na temat pracy w Hotelu Dosłońce, niż użytkownik @Perełka. Może więc w takim razie podzielisz się nim na forum? Zawsze warto pisać jak najbardziej konkretnie i szczegółowo - dzięki temu osoby zainteresowane pracą w danym miejscu mają jaśniejszy obraz sytuacji panującej w firmie.

nikt.
@Anonkm

po niej to wszystko możliwe....

@Witek, aplikowałeś? Możesz podzielić się z nami informacją jak wygląda proces rekrutacji u tego pracodawcy? Z ilu etapów się składa i jakich pytań można się spodziewać? A może już zostałeś zatrudniony i możesz podzielić się pierwszym swoim doświadczeniem związanym z pracą w Hotelu Dosłońce? @No nie, pracujesz w Hotelu Dosłońce? Możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy?

No nie

Taaa i wziąć kredyt;D

Witek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum? Mam zamiar aplikować i liczyłem na opinie pracowników!

Aktualnie w sieci jest ogłoszenie o pracę dla kelnerki/ kelnera na sezon letni. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Według ogłoszenia jest możliwość zakwaterowania, a jak wyglądają pozostałe kwestie pracy (na przykład godziny pracy, wyżywienie)? Czy umowa jest o pracę czy zlecenie? Wynagrodzenie jest stałe, czy zależne od przepracowanych godzin? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Norbi

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Xyz, to co piszesz faktycznie nie brzmi zbyt dobrze, z czego według Ciebie wynikała ta fatalna atmosfera o której wspominasz? Piszesz również o ogromnej rotacji, proszę rozwiń dla nas ten wątek, dodaj na jakim stanowisku pracowałeś oraz jak oceniłbyś warunki pracy w firmie Hotel Dosłońce? Zachęcam Cię do drugiego komentarza w tym wątku, zapraszam także osoby pracujące obecnie w firmie Hotel Dosłońce do odświeżenia tego wątku nowymi opiniami!

Xyz
@Karolina

Witam, nie chce opisywac zajmowanego stanowiska , generalnie chodzi o podejscie Pani Prezes oraz jej córki dyrektora hotelu do pracownikow. Faktem jest to ze hotel jest położony w maleńkiej wsi i wielu pracowników nizszego szczebla sa to osoby zamieszkujace okoliczne miejscowosci a co za tym idzie hotel jest jedymym pracowaca w terenie, dlatego Pani Prezes i Pani Dyrektor pozwalaja,sobie na ogromny wyzysk , przy bardzo zlym traktowaniu ludzi. Nierzadko zdarzają sie wyzwiska i ublizanie. Gdybym wcześniej uwierzył w opisy na portalu nie tracilbym czasu na prace w takim miejscu. Pozdrawiam

@Karolina

Pani Karolino,czy "ubliżanie pracownikom i ponizanie" jak wspomina Xyz, pozostawia jeszcze pole do pytań w stylu "na czym polegala ta niefajna atmosfera"? Jako byly pracownik,potwierdzam wypowiedź tego Pana/i.strata czasu na pracę w tym miejscu.

Renata

Idealnych firm nie ma ale jeśli jest tak źle to może trzeba zmienić pracę?

@Renata

No to wlasnie dlatego zmienil. Tak jak masa ludzi przed nim.

Xyz

Mialem wątpliwa przyjemność pracować w hotelu. Ogromna rotacja pracowników, marne zarobki, fatalna atmosfera. Poniżanie na porządku dziennym. Nie polecam nikomu.

Perełka

Tu jest super - nie zastanawiaj się tylko składaj cv!

Perełka

Tu jest super - nie zastanawiaj się tylko składaj cv!

As

Ogólnie jeden z fajniejszych hoteli w których byłem

Iza

Ja miałam tam okazję pracować co prawda tylko przez jakiś czas na zastępstwo ale było fajnie. Nie zauważałam jakiejś złej atmosfery czy nie wiem wykorzystywania albo coś w tym stylu. Ludzie tam pracują różni i może nie każdego da się lubić no ale w końcu to praca a nie spotkanie towarzyskie. Jakby była możliwość to mogłabym tam zostać na stałe.

irek

kurdę to co jak już napiszę że było tam spoko to będzie podejrzane ?. wiadomo że nie jest tam idealnie i różne akcje bywają ale bez przesady. ja odszedłem bo akurat dostałem inną lepszą propozycję ale na pewno nie ciekłem. kasa była na czas i to najważniejsze.

Olusz

Idealne miejsce dla zdesperowanych albo Tych, którzy mają po prostu blisko (hotel otoczony jest domami). Wszystko zależało ZAWSZE od humorku jednej osoby.(usunięte przez administratora) bardzo stresująca atmosfera wywołana tylko złym humorem kogoś innego, w innym przypadku pracowało by się na prawdę super, bo współpracownicy w większości bardzo dogadani, goście jak goście - wszystko do ogarnięcia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Dosłońce - Racławice

• Jak się pracuje w Hotel Dosłońce?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Dosłońce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Dosłońce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Dosłońce?

Kandydaci do pracy w Hotel Dosłońce napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Dosłońce