Opinie o Hotel Dosłońce w Racławice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hotel Dosłońce. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Hotel Dosłońce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Dosłońce w Racławice

Klaudia

Każdy na temat tego Hotelu ma swoją opinie, są złe i dobre ale uważam, że powinno się samemu zdanie wyrobić. Część pracowników odeszło z własnej woli, część zostało wyrzuconych bo po prostu przegięli.... Ale !!!!!! Dużo pracowników również wraca po jakimś czasie do tego miejsca więc samo to świadczy o tym, że widocznie nie jest aż tak źle :-) Przyjdź, przekonasz się sama i przynajmniej będziesz mogła z czystym sumieniem później wystawić opinię :-)

Estera

Moja znajoma tam pracowała i mówiła że może nie ma fajerwerków ale jest normalnie bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji. Podobno z wypłatą też jej nie zalegali. Sama mam zamiar wysłać tam cv na stanowisko kelnerki więc nie straszcie ;-(

Klaudia

Szanowna Pani Katarzyno, W odpowiedzi na Pani komentarz na wstępnie chciałam pogratulować fantazji :-) Oprócz tego, że faktycznie w Hotelu Mercure Dosłońce pracuje recepcjonistka o imieniu Klaudia(ja) reszta informacji jest z kosmosu. Bardzo ale to bardzo ciekawi mnie jak mogła Pani rozmawiać ze mną skoro w dniu, w którym była Pani w Hotelu oraz w dniu, w którym została dodana opinia MNIE W PRACY NIE BYŁO :-) Kolejna rzecz, pierwsze słyszę, żebym kiedykolwiek wychodziła przed Hotel i rozmawiała przez telefon. W pracy jak w każdej innej są gorsze i lepsze dni ale jestem na tyle inteligentną osobą, że nie nadawałabym na swoje miejsce pracy w obecności palących gości hotelowych. Jeżeli Pani tak robi to gratuluję głupoty. Rozwiewając resztę wątpliwości osób czytających ten fantastyczny komentarz, pracowałam w Hotelu dwa lata i po przerwie pracuje znowu już od dłuższego czasu więc mam wystarczająco dużą wiedzę by udzielić Pani Katarzynie informacji na temat pobytu w Hotelu jak i również usług w SPA :-) Nie wiem co chciała Pani osiągnąć tą opinią, być może tak na prawdę znam mnie Pani i w jakiś sposób chciała mi zaszkodzić - peszek nie udało się, albo faktycznie ma Pani informację, że pracuje ktoś o imieniu Klaudia w tym miejscu i posłużyła się Pani tym imieniem w celu uwiarygodnienia opinii. Tylko następnym razem proponuję zadzwonić na recepcję albo faktycznie do niej podejść i jeszcze dopytać czy jestem danego dnia w pracy :-) Jeżeli ma Pani jakieś uprzedzenia do Hotelu ewentualnie do pracowników, którzy tam pracują zapraszamy - Dosłońce 56, chętnie odbędziemy prawdziwą rozmowę, tylko pytanie czy ma Pani "jaja" żeby coś takiego zrobić. Większość osób niestety jest tylko "mocnych w gębie" przez internet :-) Podsumowując, nie wątpię, że była Pani na imprezie w naszym Hotelu, również nie zaprzeczam, że coś się mogło Pani nie spodobać ale sytuacja, w której odgrywam główną rolę nie miała miejsca :-) Oczywiście jest to do udowodnienia bo nie wiem czy jest Pani na tyle spostrzegawcza, żeby dostrzec że w Hotelu jest monitoring :-) W przypadku jakichkolwiek pytań służę pomocą. Pozdrawiam.

Waldek

jakimi własicielami?

Recepcjonistka

Pytania o możliwości dojazdowe, oczekiwania finansowe, podejście do pracy, znajomość języków obcych (kilka pytań w tym języku, miałam za zadanie odpowiedzieć) i znajomość atrakcji turystycznych Racławic i okolic ( :P ). Jedynym minusem było to, że bardzo długo czekałam na rozmowę, siedziałam w lobby z 30min. Było to niecały roku temu, rozmowę przeprowadzał ze mną Pan.

blaise

pracowałem tam kiedyś. miejsce ogólnie spoko. szefostwo się nie czepia. nie jest źle.

Beata

Zauważyłam że na tym portalu wypowiadają się chyba sami sfrustrowani pracownicy którzy mogą się ‘wyżyć’. Nie wiem może będę w takim razie wyjątkiem ale obejdzie się bez narzekania na pracodawcę. Wiadomo że wspomnienia z pracy są różne i nie zawsze cudowne no ale tak jest wszędzie bez wyjątku. Z Dosłońca odeszłam na własne życzenie ale nie pamiętam żeby ktokolwiek mnie tam źle traktował czy tym bardziej wykorzystywał. Poza tym po prostu dobrze wykonywałam swoje obowiązki. Pracują tam fajni ludzie którzy tworzą zgraną ekipę a co do szefostwa to wiadomo że zawsze będzie wymagało ale to normalne i nie powód do pretensji.

Koko

(usunięte przez administratora) odnośnie pracy w hotelu dosłońce, opowieści opowiadających o milej atmosferze, "czasami" stresującej pracy, zgranym zespole czy dobrej pensji. Zdaje sobie z tego sprawę, ze część pozytywnych komentarzy to narzucony przez szefostwo, wytwór samych pracowników hotelu - taki urok tego miejsca. Wszystko pisane "na jedno kopyto". Niestety żeby to miejsce dobrze funkcjonowało to trzeba trochę empatii ze strony szefostwa, mieć serce i podejście do ludzi. Dużo młodych i uzdolnionych zatrzymywało się tam, ale na krótki okres - pytanie brzmi, czemu skoro żyjemy w dobie kryzysu na rynku pracy. Otóż nikt o zdrowych zmysłach, kto ma szansę wyboru nie będzie męczył się w zabawę w wykorzystywanie. Tyle z mojej strony, książki na temat dosłońca pisać tu nie będę, szkoda mojego cennego czasu :) pozdrawiam ciepło, trzeźwo myślących :)

Zdun

Dokładnie. Fajna praca fajni ludzie. Szefostwo wymagające a co, ma nie wymagać? ?? Piękny hotel i bardzo miła atmosfera choć stresująca czasem to normalne w tej branży.

froggy

W 100% zgadzam się z Pracownikiem. Jeśli ktoś pracuje dobrze, ma trochę oleju w głowie, to naprawdę jest ok. Czemu piszecie, że umów nie dostajecie???? Umowę dostanie każdy, kto chce pracować i robi to dobrze! A szefostwo jest ok:) Baaardzo lubię tę pracę i jestem zadowolona:)ps.: nie zdarzyło mi się, żeby odtrącili mi cokolwiek z pensji...

Najlepiej przyjdźcie i sami zobaczcie jak jest, a nie słuchajcie opinii innych. Pracowałem w tym Hotelu i teraz też często w nim bywam, żeby odwiedzić znajomych bo większość personelu od lat jest ta sama. I jakoś mają umowy i pracują z uśmiechem na twarzach. A że czasami się trafią jacyś praktykanci/stażyści od siedmiu boleści i chcieliby od razu nie wiadomo jaką umowę i nie wiadomo jaką stawkę no to już chyba nie wina Hotelu. Ja miałem umowę i jeżeli ktoś tylko się sprawdzi na okresie próbnym to i umowę dostaje - Proste.

Liki

Co wy gadacie? Ja tam pracowałam. I mi się podobała ta praca, niestety usiałam odejść z przyczyn zdrowotnych. Fajny hotel i bardzo fajni ludzie tam pracują. Ja polecam to miejsce. Szefostwo wyrozumiałe. Nie rozumiem tych negatywnych opinii na temat Hotelu? Jestem zadowolona że tam pracowałam;)

Monka

Jowcia - nie wiem kto z byłych pracowników pisał poprzednie opinie, ale powiem tak...w Dosłońcu już trochę pracuje i na razie rezygnować nie zamierzam...Jeżeli ktoś oczekuje pracy idealnej i pracodawcy idealnego to chyba sam musi być pracownikiem idealnym..;P A tak na poważnie to jeżeli komuś chce się pracować i choć trochę przykłada się do swoich zadań to naprawdę nie ma na co narzekać

errato

Dla wszystkich obecnie pilnie szukających pracy, firma Hotel Dosłońce Racławice ogłosiła właśnie rekrutację na nowe stanowisko. Proszę was zapoznajcie się z tą ofertą i napiszcie mi czy jest godna uwagi. Pozdrawiam i z góry dziękuję. Czterogwiazdkowy Hotel Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA prowadzi rekrutację na stanowisko Kucharz i M... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5658838?keywords=&region=

zorki

moja narzeczona pracuje tam od 3 lat. nawet miała inne propozycje pracy w między czasie ale nie skorzystała bo mówi że jej dobrze i lubi tam pracować,. A umowę ma normalną

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Dosłońce - Racławice

• Jak się pracuje w Hotel Dosłońce?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel Dosłońce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hotel Dosłońce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hotel Dosłońce?

Kandydaci do pracy w Hotel Dosłońce napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hotel Dosłońce