Metal Expert

Opinie o Metal Expert

Ciech

ojciec ponoć odchodzi plotki mówią że jest ciężko chory J ezeli to prawda to /Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy/ to zło powróciło do właściciela Niektórym wyrządził dużo zła Cała trójca t.z. R,D ,E ma dużo brudu za paznokciami pod względem chamstwa obrażania innych wyzywania na środku hali to jest ich żywioł i wysoka adrenalina JEŻELI JRSTEŚ BARDZO PRACOWITY i milczysz siedzisz pogodzinach i potrafisz tyrać jak wół to możesz pracować ,nauczysz sięmyślwć kombinować jak to dobrze i na wczoraj to zrobić ,a jeszcze jak zaczniesz podp.....ać to będzie C i w miarę dobrze MY to musimy znosić bo o pracę nie jast łatwo

J23

Mobbing w Metal Expert to norma wrzaski krzyki też norma podniesienie adrenaliny też norma PO DPIEPRZANIE JEDEN DRUGIEGO LIZUSTWO TEŻ NORMA A ojciec na pokaz super a poza plecami człowiek bez żadnyh hamulców aby adrenalina była na wysoko Co tu pisac szkoda słów

@J23 30.10.2018 12:43

Mobbing to obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników. To co piszesz to poważne zarzuty. Pamiętaj, że forum to miejsce publiczne, więc informacje, które tu zamieszczasz powinny być prawdziwe. Jeśli zdarzenia, które opisujesz miały naprawdę miejsce to zachęcam Cię do skorzystania z nowej funkcji na forum. Możesz anonimowo napisać wpis o nieprzyjemnych zdarzeniach w firmie, potwierdzając go dowodami.

j23
@Marzena 30.10.2018 15:23

odczułem to na własnej skórze diagnosta ma ogromnie szerokie plecy nikt nie da rady Ma

@j23 30.10.2018 17:21

Jeśli potrzebujesz pomocy to tak jak napisałam we wcześniejszym komentarzu - zachęcam do zgłoszenia. Jeżeli masz świadków potwierdzających Twoją wypowiedź uzyskasz pomoc ze strony Gowork.pl. Pamiętaj tylko, że to co piszesz może dotkliwie wpłynąć na osoby i firmę, do których się odnosisz, dlatego konieczne są dowody.

j23

niepotrzebnie wsadziłem kij w mrowisko

Marzena

@nikodem, jeśli pracujesz w Metal Expert to napisz proszę jak oceniasz pracę w tej firmie. Interesują mnie takie kwestie jak warunki zatrudnienia, atmosfera pracy oraz system premiowy. Powiedz, czy firma prowadzi obecnie rekrutacje? Przypominam Ci również, że według regulaminu, na forum niedozwolone jest używanie wulgaryzmów: https://www.gowork.pl/regulamin Proszę, stosuj się do niego dodając komentarze, ponieważ wpisy, które naruszają regulamin mogą zostać usunięte.

Marzena

@nikodem @Twój kolega wygląda na to, że pracujecie w Metal Expert. W związku z tym proszę, żebyście napisali trochę więcej, aby ułatwić zainteresowanym osobom decyzję o ewentualnym podjęciu tam zatrudnienia czy wysłaniu dokumentów aplikacyjnych. Czy jesteście zadowoleni z atmosfery i relacji jakie panują w firmie? Jest możliwe podpisanie umowy o pracę? Jest duża rotacja pracowników?

nikodem

To nie Mirek pisze i weście się w garść fachowcy od pirolizy

anonymous

Piroliza to wielka ściema chodzi tylko o wyrwanie kasy z UE. Oczyszczanie osadu ściekowego to wielka bzdura i jeden wielki smród. A kierowniczek i jego (usunięte przez administratora) Łuk. nie mają zielonego pojęcia na temat pirolizy a zarabiają kosmiczne pieniądze za nic i nieróbstwo. Uważajcie na tego kierowniczka bo to sprzedawczyk i ma swojego konfidenta.

Twój kolega
@anonymous 31.05.2018 17:54

Jak sie jest wyrzuconym za kultywowanie alkoholizmu w pracy to nie nalezy mieć pretensji do pracodawcy. Mirku wez sie w garść i nie pisz głupot. Aaa i nie dzwoń, że chcesz wrócic skoro było aż tak źle.

Wiktor

Konkurencja inspiruje do pisania ?

Opinie dotyczące pracy w Metal Expert to cenne wskazówki dla osób rozważających zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Wiesz jak wygląda poziom wynagrodzenia w firmie? Dysponujesz informacjami na temat benefitów pozapłacowych? Napisz o tym!

Jasiek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

TIG HL-045

Jakos spawacz bez wiekszego doswiadczenia warto udezyc na jakas praktyke ? Czy nie ma sensu ?

Dominik

@3456 nie wiem, czy w dłużej perspektywie nie najważniejszy. Nawet jeśli warunki zatrudnienia są wybitnie dobre, ale na myśl o przyjściu do pracy zaczynasz się denerwować, to w końcu chcesz pracę zmienić. Tutaj nie ma żadnej rotacji wśród pracowników, więc można wyciągnąć odpowiednie wnioski.

a kysz

malo ci lizod....pie ze firma zdrowie z ciebie wyssala i ze kiedys fajny byl z ciebie gosc a teraz zalosna rysiowa wydmuszka? warte to dla okruchow ze stolu pana? jeszcze nie skumales ze wyssie wszystko z ciebie i nawet ta odrobina godnosci nie pozostanie. naprawde nie.masz dla.kogo tylka nadstawiac. przypomnij sobie kolego tredera i swoje idealy sprzed lat. zwiazek z ta kreatura upodli cie tak.ze juz z tego.gnoju sie nie domyjesz.

Nauczyciel

Kolejny wpis durnia o podobnym profilu z zachwiana osobowością. Już mi ręce opadają, bo się czyta takich mazgai, którzy myślą że trafia do Królestwa a Tu jeb prawdziwe życie, , jakaś straszna lipa. Martwi mnie to, że tak wiele osób czyta negatywne komentarze i wierzy ludziom, piszącym swoje wypociny ,którzy oczerniają wszystko i wszystkich bo sobie nie poradzili ( lub nie potrafili się dostosować ), nie chce mi się wierzyć, że wszyscy są tacy durni. Jak żyć się pytam ??? Może Irej zepnij poślady i spróbuj, niech firma zweryfikuje Cię "life" co potrafisz, a nie polegasz na opiniach frustratów ?? Coś mi się wydaję, że Ty po prostu pracować nie chcesz ....

ciach pach

Ooooo my tu gadu gadu a menel ekspert ma jubileusz! Ponad 100 ocen negatywnych! BRAWO! czy cos jeszce trzeba dodac?

afda

osobiście odradzam. Jeżeli macie inną alternatywę, to nawet nad Metal Expertem się nie zastanawiajcie. Nie będziecie rozliczani z pracy a z donosów. pozdrawiam

satuk

uważajcie na małego - kapusta

xyz122

jak uwielbiasz to nastaw

Jola

Uwielbiam Was

Pracuję w ME pięć lat i jest wiele z tego co tu piszecie, ale... Dyrektor R otoczył się ludźmi z którymi wypił za czasów Zamechu morze wódki. Dla Nas te zapijaczone duchy to wazeliniarze a tak po prawdzie kumple dyrektora, którzy wiele razem przeszli. Dlatego jest tak, że gość wynosi miedź a policja ją ze złomowca przynosi z powrotem z nazwiskiem delikwenta jubilera a góra to aprobuje. Dlatego nie zepsuci jeszcze ludzie z obrabiarek, czy hartowni, montażu rozważają oferty z innych firm. Niestety dla ME na przełomie marca i kwietnia dwie firmy zaczną robić nabór. Jedna z E-ga, druga (silny gracz z Pasłęka) Pracownicy nie pijący bez protekcji nie mogąc liczyć zbytnio na rozwój finansowy odejdą. A szkoda bo mimo, że nie mają tak dużego doświadczenia mają podejście, kulturę pracy i trzeźwe myślenie. W ME naprawdę nie jest źle dla pracowników. Najgorsze to te zapijaczone złodziejskie mordy denerwują. A co się dzieje na Modrzewinie kiedy wpada tam oddelegowana brygada z 13tki to brak słów. I RS i DK to widzą i mają wywalone. Ale to ich firma, ich zasady. Ogólnie polecam ME jako pracodawcę. A jak wywalili Cię za picie z innego zakładu to tu Cię na pewno przyjmą. Jeszcze jak przyjdziesz naje...ny na rozmowę kwalifikacyjną pod szlabanem Alstomu startujesz od naprawdę dobrej stawki.

PFFFFFFFFFF

No jasna sprawa ze wszyscy wiedza co i jak, mogą sobie wazeliniarze pisac ile wlezie ale wystarczy popatrzec na te komentarze, przecież widać gołym okiem, że pisane pod wpływem, bo zrozumieć sie tego nie da! powiedzcie mi tylko metal expert czemu macie ponad 100 opinii negatywnych i czemu kogo sie nie zapyta to mowią co mówią, zaraz ten podpity bełkot napisze, ze jak się sugeruje tym co mówią, to bla bla bla, ale chyba kazdy wie, że we wszystkim jest ziarno prawdy.. co, może zazdroszcza wam? Wszyscy jak jeden mąz marzą by pracować w Met-ex i z zawiści pytani mówią o was jak najgorzej? I żeby nie było nie pisze o poszczególnych ludziach ale o firmie jako o ogóle, a opinii dobrej choćbyście tu siali propagande jak chcecie, to Me nie ma i mieć nie będzie. Firma serwisowa działa na zawał ale zapewnia też jakość :-) Każdy wie jak jest :-) Pozdrawiam!

pod buda

No ba! Nawet ukrasc mozna i jeszcze potem premie lyknac a w uzasadnieniu powiedziec ze sie nie mialo na picie, a wiadomo nie ma picia, nie ma pracy :) wiwat 3 zmiana!

Europa

O co Wam chodzi? Firma na prawdę ok. Dobrze płacą i nie katują pracownika. Do pracy możesz przychodzić najebany jak bomba i w niej się doprawić. Oczywiście na terenie Alstomu trochę trudniej, ale na Modrzewinie!!! Bajka. Mój kolega bardzo sobie chwali i kasę i atmosferę. Musi być zadowolony bo nie widziałem go jeszcze wracającego po trzeźwemu z pracy, zresztą idącego po trzeźwemu też nie. Podobno tam większość pije, bo tak było za Zamechu i już. Cytuję " dobry fachowiec musi pić " Skoro szef na to przyzwala to w czym problem? Ważne, że ludzie sobie chwalą. A ci co im pijący przeszkadzają niech nie składają papierów. Ja w poniedziałek wysyłam !!!

MhRP

I nie składaj ! Jeżeli polegasz na opinii branżowej ? to Twoja wiedza jest taka sama jak tej branży, bo jak byś znał realia to byś nie pisał głupot. Nikt nie pisze że tu są kokosy, ale jak czytasz wypociny ludzi, którzy myśleli że za 2h pracy zarobią 10 tysia to itd.....Polecam Ci nieoficjalny słownik branżowy " firma serwisowa" " firma działająca na zapalenia płuc z powodu potrzeb klienta ". Wiem nie znasz. Jak to ??? Tak to jest ......ale trzeba otworzyć umysł..i oczy...

A.

Ja sledze rynek w celu polepszenia obecnej sytuacji ale szczerze to wy wszyscy jestescie tam nienormalni. Dostaje powiadomienia z go work i wchodze z nadzieja ze sie czegos dowiem ale widze ze nie ma sensu. Z jednej strony wielce poszkodowani pracownicy z drugiej cudowny zarzad i szefowie..jak juz ktos pisze wspaniali zarzadzajacy i cudowna firma to nalezy brac nogi za pas. Wydaje mi sie ze u was nikt tak naprawde nie pracuje. Ci co narzekaja to pewnie siedza i nic nie robia czekajac az im skapnie a ci co 'haruja' do 19 to na logike nie musieliby harowac tak dlugo gdyby nie zalatwiali prywatnych spraw w czasie godzin pracy :) Nie wierze w taka wydajnosc. W pracy obowiazuja terminy i z doswiadczenia wiem ze ci co siedza to siedza na pokaz a czesto ci wychodzacy o 15 pracuja sumiennie te 8 h i sa poszkodowani bo ich realny czas pracy jest po prostu dluzszy, bo te 8 h pracuja! a nie sciemniaja prace wloczac sie po miescie, z 12 h przepracowujac rzeczywiste 2 h. Ale wiadome, ze dla oka szefa ladniej wyglada jak sie siedzi po godzinach i przejdzie po produkcji 20 razy i popozoruje. A soboty sa platne wiec znam kombinacje gdy tak sie rozklada prace zeby miec uzasadnione przyjscia w weekendy i dodatkowa kase. Znam to wszystko z autopsji bo pracuje w jednej firmie na Dolnej i myslalem ze ME duza firma i moze nie ma kwasow i glebokiej komuny ale widac to samo, narzekacze i sciemniacze a nikt tak naprawde nie robi nic.Dlatego tez opinia w srodowisku branzowym o was jest mocno slaba. Szkoda tylko tych solidnych, ktorzy gina w morzu bijacego sie motlochu, bo tacy zazwyczaj sie nie chwala ze nocuja w pracy i haruja, ani nie narzekaja ze ktos na nich donosi albo nie docenil tylko robia swoje! I dokładnie jak sie komus nie podoba to nikt nie trzyma na sile a 'pracusie' niech sie naucza organizowac swoja robote i mniej prywaty w tym. Tak to wyglada z boku. Smutne tez ze go work nie czysci tych nic nie wnoszacych i zenujacych przepychanek pracusiow z frustratami, bo przez to czytac sie tego nie da a tym bardziej mija ochota by skladac tam swoje papiery.

mFcm

Reasumując tematy i zamykając te śmieszne dyskusje, znajomość specyfiki tej firmy i pracy w niej jest taka sama jak była praca jej byłych pracowników. Przecież nikt nikomu nie każe pracować na siłę. Zwalniajcie się i znajdźcie sobie lepsza a nie narzekacie zza ściany. Ciekawe jak Wam się powiedzie ....Czytając Waszą mentalność tam też wszyscy będą bebe...

o.n.a.

|Hu hu ha| - Posługujemy się terminami encyklopedycznymi czy mówimy o tym o co chodziło w wypowiedzi, do której się odniosłam? Bo jak się okazuje są to dwie różne sprawy. Może podsumuję firmę dla osób zainteresowanych, bo przecież o to tutaj chodzi: jeśli pracujesz, a właściwie harujesz, jeśli lubisz to co robisz, a tutaj jest to związane z ciągłymi problemami i codziennymi wyzwaniami, jest dużo stresów, czasami musisz siedzieć po godzinach (czego większość wypowiadających się tutaj osób nie wie, bo ucieka do domu równo o 15:00) - JEŚLI jesteś gotowy na taką pracę to ME to bardzo dobry start, dobra lekcja. Pozdrawiam.

....

A ja poprosze telefon ala alkohole na jutro!!!! Bede miec kacyka i miloby bylo zgrzewke piwka do biureczka. Dziekuje!!!

hu hu ha

zainteresował mnie ten tajemniczy pracownik godzinowy i po wygooglowaniu okazało się że taki termin nie istnieje! Jednak po wnikliwym śledztwie okazało się, że pojęcie pracownika godzinowego jest ladnie wytlumaczone w Wielkiej Encyklopedii PRL-u :-) Otóż pracownik godzinowy to pracownik, który godzi sie za godziwe pieniądze wykonywać różne usługi (często niegodzi(no)we) niekoniecznie też związane z jego wyuczoną profesją (o ile ją posiada). Po latach praktyki można awansować na pracownika należytego, cytuje za ww encyklopedią: "pracownik należyty: czy się stoi czy się leży to 100 zł się należy".

o.n.a.

do pracownik-cy : godzinowi czyli nie godzina 7:00 - 15:00 jak to ktoś wcześniej napisał "bo jeśli jedni są rozliczani za to, że wychodzą przepisowo o 15" - PRZEPISOWO o 15:00, dobre! :) Gdybyś zostawał dłużej to pewnie byś widział kto zostaje w pracy do 18, 19! Kto przychodzi w soboty na 7 i zostaje tyle ile potrzeba. Niestety nie zostajesz po godzinach, więc myślisz że wszyscy pracują tak jak Ty :) pozdrawiam

Zostaw opinię o Metal Expert - Elbląg

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal Expert