Simio Polska Sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Simio Polska Sp. z o.o.

Mistrz sprzedazy

Do wszystkich przegrywow z simio... wystarczy sprzedawac i sie zarabia ta trojke z sprzodu. Wy poprostu bardziej nadajecie sie z takim.narzekaniem do mc donald. Sorki, pewno nawet chetnej osobie nie mozecie sprzedac happy meala, bo nie umieta. Hihi. Jakbyscke byli zajebisci jak ja to w simio trojka z sprzodu i kierownik w pracy by ci kawe przynosiol.

Mistrz ortografii
@Mistrz sprzedazy 11.12.2017 21:23

"z sprzodu" "mc donald"

@Mistrz sprzedazy 11.12.2017 21:23

Być może, jeżeli jesteś kobietą, to tą ' trójkę' masz, ale z przodu;))

Elvis Buraczanka

Pracuje się wtedy normalnie gdy jest zgrana ekipa, jeśli zwalnia się najlepszych pracowników to gratuluję Dyrektorom i Kierownikom, to jest nie firma a BIG Brother, dajcie se wszyscy spokój z tą firmą bo to droga do nikąd,każdy kto będzie chciał się rozwijać w takiej firmie będzie stał jak h..na weselu :) Może niedługo Dyrektorzy tej firmy czy jakiś kierownik sami się zwolnia, :)) to nie firma tylko Cyrk tylko pytanie kto jest klaunem :)

Trele morele
@Elvis Buraczanka 03.12.2017 00:40

Karolina co za mocne słowa padają z twoich ust hahah :P Uważasz się za najlepszego pracownika to wszędzie znajdziesz dobrą pracę.

anoonaano

Jest sztuka to jest Nie ma to nie ma Rano znowu gadka o celah W południe Na koniec pracy

heheszki

Dzień jak co dzień. Simio

Food

Simio jest dla ludzi o mocnych nerwach.Praca fajna jak jest fajny kierownik.W Racku niestety te czasy minęły. Kiedyś oddział prezentował się tak dobrze jak jego menadżerka a teraz ... niestety prezentuje się jak obecna.Uwazajcie bo Was może zjeść :D

Bobo
@Food 30.11.2017 22:45

Tam ludzie jedzą ludzi??

Food
@Bobo 03.12.2017 00:45
Tam ludzie jedzą ludzi??

Nie chodzi o spożywanie a o niszczenie.

heheszki

A ile w tym Raciborzu jeszcze osób pracuje?

Nonfood

Usuwacie komentarze.Serio ? Co za dno

Nick

Praca bez szacunku do ludzi pomocy najnizsza krajowa ledwo sie dostaje!wylacznie umowa zlecenie...Racek dno zero rozwoju tylko dolowanie a gora nic nie robi...chce tak awansowac

Mistrz
@Nick 27.10.2017 19:07

Smieciu, to zacznij sprzedawać

Tomeczek

a czy jest jeszcze pracca w RAciborzu? pamietam menadzerke Kasie dobra sztuka mniam mniam i do tego inteligentna bardzo chcialbym taką rzonę

Aneta

@takaona dzięki za informacje. Rozumiem, że Ty nie jesteś zatrudniona w Simio Polska? Skąd w takim razie czerpiesz informacje o firmie? Jeżeli masz jakieś konkretne informacje o tym, jakim pracodawcą jest firma to chętnie się z nimi zapoznamy.

Aneta

@iza, nikt nie odpowiedział na Twoje pytania dotyczące godzin pracy w Simio Polska Sp. z o.o. Czy ktoś z pracowników posiada informacje na ten temat i mógłby się nimi podzielić z innymi zainteresowanymi pracą tutaj? Czy praca jest standardowo od 9 do 17?

takaona
@Aneta 29.08.2017 10:27

pracują od 8- 16

Aneta

@iza Informacje o tym, czym zajmuje się Simio Polska znajdziesz w zakładce "O nas" lub też klikając w link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,851423,0,0,o_nas Zachęcam Cię również do zapoznania się z zawartością pozostałych zakładek oraz stroną internetową firmy.

iza

Witam, Proszę o informacje, co się sprzedaje w tej firmie Simio, myślałam , że usługi Telekomunikacyjne. Proszę o info. Godziny pracy w Katowicach 9-17? dziękuje

uuuuu

Dawajcie jakieś newsy bo stypa. Nie ma się z czego pośmiać. Co u kierowników?

pusia

konsultant klienta biznesowego to nie simio... ta praca nie ma nic wspólnego z usługami telekomunikacyjnymi.

szok

zapraszamy https://www.olx.pl/oferta/konsultant-klienta-biznesowego-CID4-IDmAX4K.html

patryk
@szok 13.06.2017 11:20

to nie praca do simio....

Wysoki brunet

Kasia petarda ciagle wychodzi kiedy chce pilnuje nas jej kolezanka a wtedy nic nie robimy szef na plus

Aneta

@!!!2017-05-25 21:34 piszesz, że odpowiada Ci praca w Simio Polska. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o plusach pracy w firmie? Jak wygląda praca w Twoim dziale?

!!!

Polecam pracę w Simio Racibórz!!! świetna atmosfera/ zajefajne dziewuchy no i jeden rodzynek. ciężka praca ale z chęcią do niej idę. a Kasia- petarda!!!

Rafał

Dobry przystanek na poszukiwanie lepszej pracy. Nie oszukujmy się - biorą każdego:)

Tak jak robisz tak masz placone

Nie wiem skąd te złe komentarze.. może u was w simio jest nudno i tragicznie.. ale w Raciborzu jest czas na prace jak i zabawe :) i przerwy nie sa 5 min jak to piszecie tylko trwaja od 10 do 20 min i sa 3 razy dziennie :) a co do wyplaty..to każdy pracuje na swoj grosz i od jego checi zależy ile dostanie na wypłate ;) także zapraszam do Raciborza :)

Haha
@Tak jak robisz tak masz placone 12.05.2017 12:53

Ha ha Kasia to Ty? A Tak poważnie, możesz tyrać, przeprowadzać mnóstwo rozmów sprzedażowych a koniec końców okaże się, że klient albo jest zadłużony albo zadzwonił na infolinię i zrezygnował. I mimo, że pracujesz na swój grosz i masz szczere chęci to i tak zarobisz tyle co kot naplakal. Chyba, że dostaniesz bazę dla pupilow. Praca ewentualnie dobra dorywczo.

Heheszki
@Haha 14.05.2017 09:41

Za plecami obgaduj a do kasi sie usmiechaj to dostaniesz lepsza baze rob jak dziewczyny:)

Amanda

Kasia w raciborzu nic nie robi procz mawlowania paznokci spoko boss

dd

Dlaczego obiektywne komentarze o oddziale w Bielsku nie są dodawane? Nie sądzę, żeby jakikolwiek naruszał regulamin. To się nazywa obiektywizm?

Aneta

@my_mp4jeśli komentarze znikają, oznacza to że zostały one zarchiwizowane przez naszego administratora za naruszanie zasad regulaminu. Jak najbardziej można wypowiadać się nie tylko pozytywnie, ale również o tym co warto w firmie zmienić. Jednak opinie te nie mogą łamać regulaminu serwisu. Dlatego też przez zamieszczeniem komentarza należy zapoznać się w jego treścią.

my_mp4

Widzę że obiektywne opinie na temat oddziału w Gliwicach są kasowane mimo że ogrom ludzi się z moją opinią zgadza, gowork, pytanie do was- Czy wiecie że nie ma tylko pozytywnych opinii jeśli chodzi o akurat tego pracodawcę?

gos
@my_mp4 12.04.2017 07:08

Moje opinie na temat oddziału w Bielsku-Białej również są kasowane, a próbowałam dodać już 3 razy. Nie sądzę, aby którakolwiek z moich opinii łamała w jakiś sposób regulamin forum, no ale jak widać nawet tutaj trudno doczekać się obiektywizmu. Ciekawa jestem czy ten post się pojawi, czy szanowny pan administrator znów doszuka się jakiegoś naruszenia...

fili

Ile można wyciągnąć na 'ręke'?

Aneta

@Ann informacje znajdziesz w zakładce kontakt: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,851423,0,0,konatkt Jeśli chodzi o miejscowość BIELSKO-BIAŁA to adres dokładny oddziału to: ul. Cyniarska 38 I piętro pok 109, Bielsko-Biała

Ann

Na jakiej ulicy znajduje sie siedziba tej firmy w Bielsku?

Aneta

A co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy są organizowane szkolenia dla pracowników?

Maria

Praca w telemarketingu to naprawdę ostateczność i rotacja jak w ulu

ano

Słowo w słowo moje zdanie!

Anna

Hmmm czytam opinie i tak do głowy przyszło mi jedno........ Call center to nic innego jak praca dla ludzi,ktorzy: -sa pozytywnie nastawieni do świata i ludzi -wiedza,że tylko wtedy osiągnie sie sukces ,gdy nabierze się pokory i odwagi a -ambitnoscią, sytematycznoscia i ochota do dalszej nauki mozna osiągnąc cel.Cel to nic innego jak walka o siebie.SKORO CALL CENTER TOBIE SIE NIE PODOBA ,TO POWIEDZ MI GDZIE TE TWOJE WARTOSCI BO JE MASZ LECZ LENISTWO I SUGEROWANIE SIE OPINIAMI INNYCH I ZYCIE WEDLE NICH A NIE WEDLE SIEBIE ,NIE POMOZE CI W NICZYM.

Staś

No powiem Ci @Are że no w firmie jest dobrze, ale mnie takie opinie nie do końca przekonują, wiesz, jak jest za dobrze i się tak ładnie mówi, to też jestem dość nieufny, ogólnie ja nic do powiedzenia nie ma, ale jak ktoś wie więcej niż Ty, to powinien zabrac głos

Nicole

Jest to praca w której trzeba znaleźć w sobie dużo cierpliwości aby znaleźć idealnego klienta który ma zapotrzebowanie na to co mu proponujemy w świecie już przesyconym takimi usługami w innym przypadku jest to na zasadzie wciskania ludziom czegoś co już mają . A zapomniałabym dodać że ludzie od konkurencji mają zdecydowanie korzystniejsze rozwiązania i to z jakimi usługami wychodziliśmy przypominało proponowanie krzemienia i krzesiwa to rozpalenia ognia komuś kto już posiada zapałki.

JebacCzechow

Jeżeli interesuje Cię praca jako telefoniczny naciągacz staruszek to polecam XD

Asu

Pracowałem jakiś czas temu w tej firmie. Polecam ale nie na dłuższy okres.(bardziej praca dorywcza) Z kim bym nie rozmawiał kto pracuje tam dłużej to nie jest zadowolony. I kasa i atmosfera. Z plotek które tam wysłuchałem podobno wcześniej było lepiej i lepsza stała ekipa tam pracowała ale się posypało i większość się zwolniła.

piotr

Troszke się wszyscy pogubili... mój komentarz dotyczy postu zamiesczonego przez użytkownika Karo. Karo uważa że lepiej jest w Simio gdzie wszystko jest uzależnione od wyników, gdzie na wszystko trzeba sobie zapracować niż w pracy gdzie ma się stałe wynagrodzenie siedząc przy biurku przez 8 godzin. Jak widać z powyższych postów jestem innego zdania i powiem jedno... da się! Nie jestem i nigdy nie będe związany w żaden sposób z T-Mobile i Simio nawet gdyby checili mi dopłacać. Parodiując delikatnie Cezarego Pazurę - Z Simio "nie chciałbym ubić nawet muchy w kiblu". Czytajcie uwaznie:) Pozdrawiam

piotr

Nie pracuje jako konsultant T-Mobile. Z Simio uciekłem po 3 m-cach. Moim zdaniem praca tego typu to dobry przystanek by poszukać czegoś lepszego:) O

Polecam oddział w Gliwicach! świetna atmosfera, ludzie zadowoleni ;) Pracowałam niecały miesiąc i bardzo mi się podobało lecz z prywatnych problemów musiałam zrezygnować. jeśli chodzi o kierowników to spoko a szczególnie jeden z najmłodszych liderów jest na prawdę fajny ;) świetnie dogaduje się z każdą osobą, i z tego co teraz wiem to od niego z grupy wybrano kolejna osobę na lidera więc w szczególności polecam pracę z Nim ;).

sylwia
@anonim 18.01.2016 15:46

Czy były jakieś problemy z wypowiedzeniem? Jaki powód Pani podała jeżeli można wiedzieć.

Gdyby nie wynagrodzenie to było by super.. Niby to zależy od nas ile umów spiszemy ale połowa osób rezygnuje i nie mamy wpływu na decyzję ludzi nawet jak zrobimy 10 umów w ciągu dnia.. Jeżeli chodzi o Bielsko to atmosfera w firmie zajebista i ludzie też super

logika

Sprzedawać

Saba

Oddział w Bielsku jest w porządku. Fajny produkt do sprzedaży. Da się dobrze zarobić, trzeba tylko się przyłożyć. Pomocne szkolenia. Pozytywni ludzie. W porównaniu z moją poprzednią pracą w innym cc naprawdę doceniam.

ala

Pracuje ktoś w oddziale w bielsku?

Baśka

Idź i sama spróbuj - nic nie tracisz. Jak Ci się nie spodoba to się zwolnisz, ale będziesz miała swoje zdanie. Sugerować się zdaniem innych to nie najlepszy pomysł!

Tomuś

Moja Niunia tam pracuje, może dużo $ nie zarabia ale zawsze na nowy dres mi coś kopsnie nieee...

karla
@Tomuś 22.08.2015 00:55

a w którym oddziale pracujesz? i ile trzeba czekać na premie? czy na początku jest tylko podstawa? czy od razu można mieć podstawę + premia?

Paula

Ja polecam pracę w Simio, pracuję już dość długo i zawsze zgarniam premię, wiadomo raz jest jest lepiej raz gorzej, ale zawsze kasa na koncie się zgadza, firma bardzo uczciwa i fajni przełożeni.

bsc

Pracuje w firmie od dawna i mogę powiedzieć jedno większość tych opinii to kompletna BZDURA. Atmosfera jest fajna, zarobki jak dla mnie też w porządku (1900-3200 brutto) często są prowadzone gry i konkursy. Ostatnio okazało się nawet że był prowadzony konkurs i dostaliśmy dodatkowe pieniądze ;)

andr

jak sprzedaje lepiej to ma wiecej, a jak mniej to ma mniej - proste ;)

rafal

(usunięte przez administratora) Sprobuj nic nie stracisz, a nóż się sprawdzisz, ale jeśli mogę ci coś doradzić to potraktuj robotę tam jako "przystanek". Szukaj czegos lepszego w międzyczasie.

Mark

W katowiach całkiem spoko, dobre dla studentów. Pozdrawiam

Angie

Hejka, kiedyś obiecałam komuś, że napiszę tu swoją opinię, mimo, iż nigdy żadnej podobnej nie pisałam postanowiłam to zrobić. Pracowałam w BB 11 miesięcy(kto by pomyślał, że tyle wytrzymam?) a jednak. Simio to dla mnie nie była tylko praca, a raczej słowo "praca" dałabym na ostatnim miejscu. To była dla mnie przede wszystkim nauka. Nauczyłam się wiele rzeczy, o których co prawda wcześniej może i wiedziałam, ale nie chciałam bądź bałam się ich wykorzystać. Dzięki pomocy Menagera BB utwierdziłam się w przekonaniu, że takie rzeczy należy wykorzystywać. Nikt nigdy mnie tak wiele nie nauczył. Oprócz tego spędziłam cudowne 11 miesięcy w gronie wspaniałych osób, które sprawiały, że wstawanie o 8 rano było przyjemne. Meetingi dawały dużo do myślenia, a poranne zabawy łamały w okół każdego wstyd. Dla każdego kto chce spędzić czas w przyjaznej atmosferze, a dodatkowo zarobić pieniądze polecam SIMIO. To nie jest praca dla każdego od razu powiem. Trzeba mieć motywacje, albo po prostu chcieć i się dobrze bawić. Z mojej strony dziękuję za te 11 miesięcy i mam nadzieję, że jeszcze do Was wrócę :)

Zostaw opinię o Simio Polska Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Simio Polska Sp. z o.o.