NEGELAP - Automatyka s.j.

Sosnowiec

Opinie o NEGELAP - Automatyka s.j.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia dla nowych pracownikow tej firmy? Jakiej umowy można się spodziewać na start? Czy z czasem warunki ulegają zmianie? Czasami informacja o możliwościach w dłuższej perspektywie są bardzo przydatne, bo zmieniają nastawienie pracownika.

mama
użytkownik zarejestrowany

sugerując się wpisem w krs, a to wiadomo przecież że chyba najwiarygodniejsze obecnie źródło takiego info, firma jak najbardziej nadal fukcjonuje, poza tym strona internetowa też ich działa więc nie widzę powodu do paniki i firma zapewne nadal działa.

Zostaw opinię o NEGELAP - Automatyka s.j. - Sosnowiec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NEGELAP - Automatyka s.j.