Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Do Zezol

Co znaczy nadgodziny za wolne ? Czy chodzi o to ze pracując w 4brygadówce trzeba będzie zasuwać 30 dni w miesiącu? ?? Bez dni wolnych ???

Do Zezol

A widzicie! Trzeba nauczyć się szanować tych którzy są bo po nich zawsze mogą przyjść gorsi. I teraz tak właśnie jest. Ale bądźmy dobrej myśli ze jeszcze wszystko da się naprawić.

zezol

za króla był syf a teraz robi się jeszcze gorszy syf tylko patrzeć jak ten kołchoz padnie i powodzenia

Aga

Ludzie jaka odwaga żeby smarować ludziom dupy na takim forum.Żenada.

pracowniik
@Aga

@Aga to nie odwaga smarować kogoś anonimowo, to zwykłe frajerstwo pozdro ;-)

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
zezol

ludziska zostawcie brygadzistki i koordynatorki w spokoju od sierpnia zaczyna się nowy problem będziemy robic nadgodziny za dni wolne bez dodatku i setek generalny poprawil sytuacje do września a nowy wprowadza rzady od sierpnia idzie lato slonce wszyscy drelichy z siebie i do wody co do wolnych dni teraz nie można otrzymać urlopu jak masz wzżna sprawę do załatwienia a potem wyskoczy tyle ludzi i tym bardziej nie otrzymasz wolnego ciekawe kto takie pomysly wdraza w zycie pozdrawiam

Nmnm

Jeżeli piszesz tak jak pracujesz to tragedia.

Luiza

Śmiać mi się chce z Was ludzie.ta to ta tamto.masakra. z tego co widzę to ta Pani pomaga ludzia na montażu duzo i brygadzistka tez. Popatrzcie na siebie.

Rrrr

Wszystkie koordynatorki sam fajne oprucz Eweliny b.tamte sie tak nie trzepiaja jak Ewelina B.niechadza zeszytem jak ona.niech Ewelina b.cofnie sie jak byla montarzystko.a teraz sie jak derektorka.wszystkego sie trzeamte koordrki zapytaja czy doby wszystko mawozitrzepiatamtezapytamamyb chociaz aa ona to bw.my nie nazekamy ngrzeczniechociazEwebraka prace bo jest oki.tylko na Eweline I jej poprawe.....

Aga:)

Ja również podzielam zdanie. Praca spoko. Brygadzistki różne zarówno jak i pracownicy. Jak czasami na linię trafi taka patologia i nieroby to nic dziwnego że brygadzistki czy koordynatorki ścigają. Ja osobiście mam spoko brydzie, więc nie pakujmy wszystkich do jednego wora, większość koordynatorek jest spoko. pozdrawiam montażystka

montazysta

Jak dla mnie nie jest zle...bez przesady...praca jest, zarobic mozna (teraz jak niby wejda te premie) bo przedtem rzeczywiscie lipa troszke. Co do brygadzistek sa rozne.ja mam akurat spoko.koordynatorki tez ujda.nie mam nic zlego do powiedzenia np.na Dominike P. Czy Magde P. Sa gorsze koordynatorki od nich☺

gbenNN

Ludzie weźcie się za robotę zamiast zajmować się pierdołami. Skoro Olsa jest taka zła, najgorsze brygadzistki,koordynatorki,kierownictwo I tragiczne warunki w pracy a w was jest taki przerost ambicji I inteligencji to wont gdzie indziej. Nikt was w olsie na siłę nie trzyma. Kretynizm I anaalfabetyzm nie zna granic. Brak słów jacy wy jesteście płytcy...

dekox

Niektórym to się chyba naprawdę nudzi w domu żeby pisać jakieś pierdoły na temat koordynatorek czy brygadzistek. Koordynatorki muszą wymagać od brygadzistek i ludzi, aby ich współpraca była jak najlepsza, a to, że ktoś jest pracy nienauczony to już jego problem. Napewno by się nikt nie czepiał gdyby nie miał ku temu powody, ale stanowisko koordynatorki czy brygadzistki wymaga tego, aby były stanowcze w tym co robią bo, ludzie by weszli im na głowę. Zaraz by co druga osoba brała wolne albo siedziała na skrzynce do końca zmiany żeby tylko odbębnić 8 godzin. W innych zakładach jest o wiele gorzej, a każdy narzeka. Zarobki nie są złe, na głowę nie pada, pod drzewem się nie załatwiasz, jeszcze jest dowóz za którego płacąc nie odczuwasz, że tracisz. Więc nie wiem w czym problem? W tym, że czasem trzeba dać z siebie więcej żeby inni się nie czepiali i były za to zadawalające premię?

Ccc

Widzimy jak chodzi na linie 58 oni tam maja znia wesolo I ta grygadzistka ich masakra.wspolczuje im tam.

Ccc

Tu macie racje co na temat (usunięte przez administratora) jeszcze pusci te swoje falszywe oczka.musicie zna zrobic pozodek.

Nnn

To popracuj znia to zobaczysz jaka ona jest Ewelina.b.nie kosztem ludzi.kierownik taki nie jest jak ona.spolczuje jej Meza

Bobzu

Chce sie dziewczyna wykazac

Nnn

Ty sie opanuj jak niewiesz jaka ona jest.moze ty jej lizesz (usunięte przez administratora) I mas tyle lat

Nnn

Wiem co to jest szacunek.a ona go nie ma Ewelina b.ona jest najgorsza od tych wszystkich ordynatorek.one tak nie chodza jak ona.ewelinie B juz ojebalo moze chce isc w gore I tam zadzi.ludzi dobija az jak widza to brak sil do niej.

Bobzu

Ewelinie to juz w ogole palma odbila. Nie da sie pracowac. Najnormalniejsza z nich wszyystkich to agnieszka. Spoko babka

loxxx
@Bobzu

Odbiło i to totalnie. Na montażu w porządku dziewczyna. Dało się z nią pogadać,a teraz o wszystko się czepia.. Chce najwidoczniej pokazać swoją władzę. Ale jak wrócą z powrotem 3 zmiany to zostaną te najbardziej w porządku: Dominika, Kaśka i Agnieszka. Ona będzie mogła się czepić jedynie poręczy na schodach.

Kkkk

Gorsza jest jej koleżanka Dominika P. Obie takie same. Czepiają się tylko.

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042