Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

wasz pan

Tu jest Polska i tu pisze się po polsku a jak sie nie podoba to "człowieku" wracaj tam skąd przybyłeś.

чоловік
@wasz pan

Tu nie jest Polska tylko internet - jak się nie podoba "człowieku" - шкребти!

Cześć
@чоловік

Nieroby piszą po kacapsku opieprzaja się lenie a kasę chca jak dyrektor nie podoba się to do domu

Zenek

Piszcie czy zadowoleni jesteście z tegorocznej podwyżki płac i nowej premii,piszcie.

dancio

wszyscy zarabiają po 2000 zł na rękę za 8 godzin w tygodniu ??? jest możliwość zarobienia tam więcej ???

sceptyczna
@dancio

2000zł to zarabiają na czterobrygadówce (praca siedem dni bez przerwy) . 3 zmianówka bez nadgodzin około 1800 ( w najlepszym wypadku).

analityk
@sceptyczna

I tak o 400 zł za dużo więc nie psioczyć tylko norma,norma i jeszcze raz norma.

montażystka

czy to prawda ze od Nowego Roku wszyscy montazysci maja otrzymać po 600 zł podwyzki?

olsiołeczka
@montażystka

Skąd Wy ludzie bierzecie takie informacje? Będzie znów podwyżka zarobków o 150 zł w lutym. A czegoś takiego jeszcze w życiu nie słyszałam.... :D

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
brygadierka

W Nowym Roku wszystkiego dobrego olsiusie i olsiusiułki.

Makumbaska

a teraz ciekawostka .... BEZPŁATNE URLOPY (dla ludzi którzy nie maja wypoczynkowego ) oraz Regulatory dla pracowników na 4 brygadówce za święta w których był postój. BEZPRAWIE szerzy się w OLSIE i w dodatku kur** śmieją się nam w ryj . Nikt nic z tym nie robi , PIP ma to w PIŹ... Dodam że zastanwiam się nad skargą złożoną do PIPU ale nie w Szczecinie gdzie to koledzy panów kierowników z olsy , lecz do PIPU w Warszawie.. Ciekawe co oni powiedzą na te urlopy wypoczynkowe , bezpłatne itd w świeta ustawowo wolne od pracy. Co za żenada , ludzie zarabiają po 2000 na 4 brygadówce a oni jeszcze kur** chca ich okradać.

tak tak.
@Makumbaska

To nie do PIPu ale trzeba się zwrócić do NIKu..

Byłem na rozmowie u jakiegoś dupczynskiego czy coś takiego jak widziałem tego gościa to chyba mi się odechcialo tej pracy cała firma tak wygląda???

mart87
@Zainteresowany

No koles to pomylka tam

NIck
@Zainteresowany

Co ci powiedzieli ?? Jaki dział itd?? może sie wypowiem z ciekawości

@NIck

W dziale planowania i magazynów ale na pewno się nie skuszę po tym co zobaczyłem i wyczytałem lepiej w biedronce pracować.

pała

Juz nie mogę na was robole sie doczekać.Niech mi tylko jutro jakiś robol czy robolka przyjdzie na kacu to zapewniam was że nie będzie zlituj sie.Za pysk i za bramę i nie ma to tamto.czy robole i robolki zrozumiały? Pytam się zrozumiały?

Cześć
@pała

Uważaj za tą bramą bo każdy tam może być za takie pisanie widać poziom człowieka i jego kulturę osobistą

cukiereczek
@pała

Masz tak naje...bane w głowie koleś, że już nikt nie ma ochoty Cię czytać czy komentować. Jesteś tak żałosny, że nie da się tego w kilku słowach opisać. Gdyby ktoś był tu bystry to podał by Cię na policję za obrażanie pracowników i szybko wyszło by kim jesteś. Dlatego nie cwaniakuj.

jurij

pszypominam robolom rze fkrutce siem zobaczymy i nie bendzie to tamto

wasz pan

Jak tam olsioły i olsiczki,po światecznym wypasie w swoich izbach poszło wam w boczki czy cycki? No dobra a teraz biegusiem do hal i norma norma i jeszcze raz norma karwasz twarz wasza barabasza

@wasz pan

A Tobie poszło między nogi "Nasz Panie"?

Praca
@montażystka

Jak w głowie pusto to chociaż niech na nogi się leczy nasz pan wiemy kto to

kolega
@montażystka

Mózg mu wpadł do wora z niby jajami.

montażystka

A kiedy wyleci Kaśka Z.? Podobno nie złe z niej ziółko.

A.W

Mam pytanko kto idzie do pracy po świętach kiedy to dokładnie 27 grudnia czy 28

były niebieski

Za jajco. Musicie się wpierd... w czyjeś życie?

Niunia
@były niebieski

Nalezalo sie. W sumie to i tak sie dziwie ze sie tak długo trzymała

montazystka

Kogo zwolnili p. M. Piazze za co

Bylu

A to prawda ze p. MP poleciala z hukiem?

@Bylu

To prawda. Zwolnili ją 16 grudnia. Ryczała jak bóbr.

Likwidator

Bez przesady, Patrząc w kontekście innych zakładów w okolicy to w Olsie mimo zamieszania można zarobić więcej niż w innych zakładach - nie wszystkich... Ale fakt ,ludzie są tam tylko mięsem armatnim... Nie daj Boże ,żebyś zachorował lub ktoś z Twojej rodziny... jesteś już za bramą. Pomijam,że to wbrew wszelkim Polskim i międzynarodowym konwencjom ochrony obywatela. Najgorsze jest to ,ze widzę kto przychodzi na badania wstępne do Olsy i życzę temu zakładowi przetrwania ..... A co do Ukraińców - tak jak Po;acy w innych krajach,ale pamiętajcie,że na Ukrainie taniej i jak sytuacja się tam uspokoi to tam przeniosą fabrykę....... Jedno jest pewne - traktowanie pracowników zakładu jest poniżej godności człowieka - jeśli takowa komuś została...

@Likwidator

Z tym się zgodzę, że można więcej zarobić. Dlaczego nikt nie zmienia pracy? Bo, jest różnica płacić za dojazd 200zł, a 10 zł...

Obiektywnie

HR w tej firmie to jeden wielki burdel. Ludzie walczcie o swoje. O każdą niewyplacona godzinę, regulator, okres zatrudnienia/ wypowiedzenia. O wszystko. HR to bezprawie. Zresztą jak dyrekcja i tworzenie harmonogramow kilka razy w miesiącu. Premiowanie wybrańców, olewanie najlepszych pracowników. Trzymanie ludzi z nn-KAMI, którzy mają ich więcej niż życia i zwalnianie doświadczonych i przeszkolonych pracowników. Ukraińcy już nie podejmują pracy, teraz biorą się za Mołdawie. Dochodzcie swoich praw. Puście złodziei z torbami.

Anita

Uwaga na metalizacje jest ryzyko rak. Oddychanie aluminium

TomekBHP

BHP CO ROBI ? metalizacja to najgorszy dział w całej olsie- tzn. ludzie tam mają naprawdę ciężką pracę nie wspominając o szkodliwych warunkach, o których nic się nie mówi. Chodzi konkretnie o związki , które powstają w procesie spalania aluminium, a które dostają się do organizmów poprzez oddychanie- wdychanie oparów, czy też wchłaniane są przez skórę. Dlatego proszę nie mówić źle o pracownikach metalizacji bo i tak mało kto chce tam pracować.

wasz pan

Olsice i Olsioły mniej gadania więcej roboty,solidnej roboty czy Olsioły zrozumiał? Pytam się czy Olsioły zrozumiały?

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą