Opinie o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Olsa Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Olsa Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż oświetlenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Olsa Poland Sp. z o.o. w Kostrzyn nad Odrą

siostra wielokrotnie przełożona

Piszcie,piszcie "ols-ioły" co jeszcze lezy wam na watrobie,piszcie.

Ginter

A o kim mówisz? Z tego co wiem jest ich chyba 4 a może więcej?

Maja

Obecnie Olsa Poland poszukuje osób do pracy jako Ślusarz Narzędziowy. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć o tym co czeka osoby zatrudnione na tym stanowisku?Jak wygląda typowy dzień? Jakie są warunki pracy? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które myślą nad aplikacją do firmy.

żegnam

Masz rację tak taku ale to już się ciagnie od dłuższego czasu,ale to moje chyba ostatnie dni wolę market..

niewolnica Olka
@żegnam

No to sio,sio,sio

End
@niewolnica Olka

takich ciemnych bab jak. ,, Ty,, właśnie tu trzeba. Twoja inteligencja jest poniżej dna o czym dobitnie świadczy twoja opinia. Bez odbioru.

Pracownik Produkcji

Jak powiedziałem że znam włoski i angielski ale w podstawie to powiedzieli że to ich nie interesuje

Ile chcesz zarabiać jakie wykształcenie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
tak tak

Według mnie zaczyna się demontaż trzeba robić dożo a z drugiej strony robią wszystko żeby to się nie udało pani kierowniczka z dolnej hali niczym z PiSu zamiast odradzić takie działanie to z panią z biura chcą zniszczyć ludzi i wykorzystać jak tylko się da..

Obecny

Były pracowniku to i tak dużo dostaje nowy ja po 2 latach pracy mam na umowie 2250 zł brutto:-D

Muszę przyznać że Olsa to jednak patola. Atmosfera jak za PRL-u, kierownicy jeden mądrzejszy od drugiego, nie wspominając że większość to koledzy albo przydupaski tzw. wybrancy, którzy nie odezwą się słowem w sumie co się dziwić taki nieudacznik tylko tu coś może osiągnąć za nic nie potrafienie. Jeszcze jedno zarobki oferowane przez Olse to istne kokosy dla nowych pracowników:-D 2150 zł brutto czyli do rączki jakieś 1560 zł za pracę na produkcji to jakieś jaja są xD praca z tymi pseudo brygadzistkami, koordynatorkami i kierwoniczkami to istna męczarnia. Dla wózkowych tez nie lepiej bo 2350 zł brutto to jakieś 1750 zł do ręki + 250 zł brutto (w najlepszym przypadku zarobisz 1850 zł za miesiąc) premii obecnościowej jeśli się nie spóźnisz ani nie opuścisz nawet dnia w pracy, w innym przypadku zapomnij. Osobiście wytrzymałem 4 miesiące, w poniedziałek wyjeżdżam do Niemiec. Wszystkim normalnym i ogarnietym radzę uciekać z tego patologicznego zakładu. Pozdrawiam Marcin.

maxymilian

Jesli chodzi o wtrysk każdy popełnia błedy. Sa tu pracownicy lepsi i lepsiejsi. Ci lepsiejsi są wyruznieni i zostali technologami natomiast lepsi też są dobrzy. Każdy z nich robi tyle ile potrafi i robią to dobrze. Nie ma ludzi niezastapionych więc przestańcie mi tu pier... że bez kogoś Olsa nie da rady. Właśnie da radę bo nikt tu nikogo nie trzyma na siłę. Jeśli chce ktoś zmienić pracę to ma takie prawo i życzę im powodzenia. Firma jest jak najbardziej w porządku, jeśli jest ktoś ustawiaczem i chciał by pracować w tak dobrze rozwinietej Firmie to powinien tu się zatrudnić. Pracuję tu 2 lata i nie jest tak źle jak wszyscy piszą. Zarobki zależne od umiejętności ale można się dogadać.

Pogoń Szczecin
@maxymilian

Z całym szacunkiem ale na wtrysku nie jest tak różowo jak piszesz. Każdy z nas zapierdziela jak murzyn, daje z siebie wszystko a i tak codziennie jest zje...... od kierownika ze nic nie robimy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to moim zdaniem jest kłamstwem to co piszesz. Wysokość zarobków nie zależy od tego kto ile potrafi. Chłopaki którzy pracują dłużej zarabiają więcej bo poprostu był inny kierownik.Przykladem może być to ze jest u nas technolog który jest najbardziej ogarnięty w całej olsie i zarabia dużo mniej od niektórych ustawiaczy,także zarobki napewno nie są adekwatne do umiejętności.

max
@Pogoń Szczecin

Ktory technolog zarabia mało? Wy myślicie ze prawdę wam powiedzą Wszyscy sa dobrzy a opier... to tak musi być. I nie piszcie ze jest zle bo nikt nie trzyma tu na siłę. Zarobki sa ok. Większość z was pracuje w pierwszej firmie na wtrysku wiec nie piszcie ze malo zarabiacie z doświadczeniem w jednej firmie. Poprostu boicie sie ze ktos przyjdzie z wiekszym doświadczeniem i będzie lepszy Ja nie narzekam bo daje rade i jest w porządku.

Pogoń Szczecin
@max

Juz przyszedł jeden z większym doświadczeniem.Asystentom do pięt nie dorasta. Inżyniera mu dali a nawet dobrze wody nie podepnie, wiec to może być drugi przykład ze pieniędzy nie dają za umiejetnosci a od tego jakie masz rzekome doświadczenie w cv a tam można napisać naprawdę wszystko

Max
@Pogoń Szczecin

Nie jeden z was wodę źle podpisać nawet doświadczeni. Nie w tym sensie. Jak pójdziesz do innej firmy to gwarantuje Ci że po próbnym zweryfikuje twoje umiejętności. Z tego co zauważyłem to dla was każdy nowy jest zły a dla tego bo wy znacie formy(i tez popełnianiacie bledy) i wyśmiewacie się z tych co je dopiero poznają. Wy uważacie że jeden od drugiego jest lepszy i podstawiacie sobie kłody zamiast tworzyć team. To was boli, wiele z was poraz pierwszy pracuje na wtrysku w jednej firmie i uważacie się za pępek świata. Jedna firma to nie doświadczenie więc życzę wam powodzenia. Ale niezniechecajcie innych chcących tu pracować.

Zofia
@Pogoń Szczecin

ten inzynier co wody podpiąc nie umie to M.H?

bbb
@Zofia

R.S

Lampa Alladyna

Piszcie,piszcie ols-ioły i ols-sice jak obchodzicie Świeto Pracy,piszcie,co ja gadam przecież tyracie,nabijacie kabze kasozernym kapitalistom. Pis z wami.

Puk stuk

Do króla mu daleko ha ha

brydzia

Cały zakład do pracy w sobotę... masakra..

luti

dyro = wielkie zamieszanie

Qwerty

Ten nowy dyrektor ma nie równo pod sufitem drze sie stresuje ludzi krzesla pozabieral wszedzie no jakas masakra. Dawno nie po....

ooolsssa

oj miś z linii 58 usunął komentarz............. oj brydzia MN wstydzi się haha

prawwwda

Olsa masakra brak ludzi , a przede wszystkim zero szacunku do nich i docenienia...... brydzia z 58 ten miś ma się za góre a jest pionkiem.. leń !!!!! Dużo o niej mówią ze jak chodzi to się czołga haha a mine ma jak (usunięte przez administratora) kot na pustyni!!!!! PORAŻKA

Puchacz

Belcerek dumy to ty nie masz skoro piszesz takie brednie. A z tego co wiem to kiero wtrysku to p. J..... Tak więc pisz prawdę.

Puk puk

WSZYSTKIM NORMALNYM Z FORUM ŻYCZĘ WESOŁEGO ALLELUJA

@Puk puk

A sobie,czego sobie zyczysz?

Puk puk
@Lampa Alladyna

A to nie jest koncert życzeń pustaku

@Puk puk

Jakim trzeba być PUK,PUK-niętym aby pisać o sobie pustak,pytam sie was jakim?

Balcerek

Pozdrawiam wszystkich . Były pracownik

Tiki

Świeta

Jak żyć

Zero szacunku dla ludzi pracy że logistyka dała (usunięte przez administratora) to niech sama przyjdzie i nadrobi braki a nie tylko produkcję męczy ale tak jest pan​ każe a sługa musi ale jak Kuba Bogu to tak Bug Kubie wesołych świąt

święty
@Jak żyć

Nie zdziwcie się jeśli będziemy musieli pracować w każde święta- czterobrtgadówka oczywiście- w końcu pracujemy w "systemie ciągłym".

Zostaw merytoryczną opinię o Olsa Poland Sp. z o.o. - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Olsa Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 106.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Olsa Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 22 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Olsa Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Olsa Poland Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Olsa Poland Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 761 ocen.
  • Al. Milenijna 5
    66-470 Kostrzyn nad Odrą