NordWind

Gdańsk

Opinie o NordWind

Marta

Widzę, że większość użytkowników chwali sobie współpracę z NordWind i poleca innym tę agencję. Jednak nie pojawiły się nowe komentarze już od ponad roku. Jak obecnie wygląda współpraca z firmą? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad wyborem właściwej agencji?

kakofon

ale to już ci jak masz zatrudnienie u nich jako ten tyynkarz maszynowy firma w Voralberg sama zapewnia pełne zakwaterowanie i masz problem z głowy? ciekawe w takim razie jak dokładnie warunki tego zakwaterowania i ewentualnie ile się za to płaci, napisz szczerze

Piotr Matyja

Moi mili firma Nord Wind jest najlepsza w Polsce pod względem przekazywania pracowników do zagranicznych firm. Czasami trudno się dodzwonić ale załatwiają i pomagają na medal POLECAM. Wymogi jakie stawiają podyktowane są wymogami firm lub agencji zagranicznych i nie dziwmy się że ktoś nie dostaje pracy bo to w rezultacie wybiera zagraniczna firma. Ale firma Nord wind robi co może aby sprostać wymogom zagraniczniaków. POLECAM super firma

meid

może pracuje ktoś w Szwajcarii przy regipsach lub jako dociepleniowiec ? proszę o jakieś informacje na temat zakwaterowania oraz czy wynagrodzenie zgodne z ustaleniami i terminowo wypłacane pozdrawiam

Jerzy

Nie wiem stasio anioł jakie masz szanse na Norwegie, słyszałem ze ciężko teraz o prace w Norwegii. Z Nord- Wind jestem zadowolony bo obsługe maja dobra, nie maja człowieka gdzieś jak niektóre agencje. Powiem ci ze nawet w niedziele jak mialem pytanie co do mojego wyjazdu to się dodzwonięm i załatwiłem sprawę. W sumie juz 4 razy przez nich wyjezdzam i nawet nie szukam innego pośrednika

Jerzy

Pełen profesjonalizm.Najlepsza agencja z jaka wspolpracowalem.

Elektryk

To jest moja kolejna praca w kraju niemieckojęzycznym. Dogaduję się komunikatywnie - tzn w miarę rozumiem, sklecam jakieś zdania i staram się jak najwięcej nauczyć. Na początku przez pół roku uczyłem się niemieckiego. Angielski miałem w szkole średniej i tu jest lepiej, ale staram się zawsze rozmawiać po niemiecku (angielski przydaje się w finanzamt, czy banku

Elektryk

Od dwóch miesięcy pracuje dzięki Nord Wind w Austrii i nie mogę narzekać. Co prawda Nord Wind przekazał mnie tylko austriackiej agencji pracy, ale wszystko co było obiecane zostało spełnione.

zbigniewczarkowski@poczta.onet.pl

Jest ok.

Maciek

Cześć, wszystkim szukam pracy w Niemczech i słyszałem że to dobra agencja ale chciałem się upewnić do jakich agencji niemieckich oni wysyłają. Kto był przez nich niech napisze z jaką agencją miał na miejscu umowe, myśle że to nie tylko mi pomoże. Z góry bardzo dziękuje

piotr

może coś więcej....

piotr

adam nie zaczeliśmy pracy

yukfu

Czy moglbys dokladniej napisac , o co chodzi z ta firma . ja dostalem oferte o d nich rowniez do austrii , i wyglada uczciwie . a co takiego sie przydazylo ze negatywnie ich oceniasz ?

Zostaw opinię o NordWind - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NordWind