Opinie o CFT Precyzja w Czosnów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CFT Precyzja. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CFT Precyzja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CFT Precyzja w Czosnów

ula

ja bym chciała pracować w łikendy, wiadomo chodzi o kase, mogłabym non stop praca na cnc nie jest ciężka i wyczerpująca fizycznie

citi

właśnie chodzi mi o to czy dla chętnych łikendy też są pracujące

ula

ktoś wyżej napisał, że nawet w niedziele pracują, niech się wypowiedzą osoby które mają pewne informacje bo tak se gdybać to możemy.....

citi

skoro operatorzy nie piszą programów to jakie są obowiązki operatorów? czy w każdy łikend pracują?

Aplikowałeś do firmy CFT Precyzja? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
citi

w takim razie jakie są obowiązki operatora?

citi

antoni czemu dla desperatów? możesz rozwinąć myśl? praca w niedziele również?

Antonii

W tej firnie programów nie piszą operatorzy. Operatorów szukają cały czas, więc jeżeli jesteś zdesperowany to jedź i rozmawiaj. Stawki zależą od umiejętności. Nadgodziny nawet w niedziele. Wygląda na to że "Adam" i "merlin" nie pracowali w tej firmie a ich pozytywne opinie to tylko złuda. Ja osobiście ich nie polecam. Pozdrawiam Desperatów

citi

czy w łikendy też pracują, nadgodziny?>

citi

czy wymagają pisania programów z ręki?

Antonii

Praca tylko dla zdesperowanych, nie masz innych propozycji idź do "precyzji". Brak kompetentnych ludzi na strategicznych stanowiskach. Atmosfera niesprzyjająca pracy. Zarobki zależą do szefostwa, płacą zazwyczaj mniej niż się należy a powód zawsze się znajdzie. Nie przestrzegają ustalonych stawek, przed podpisaniem przeczytaj uważnie umowę.

Janusz

Co się dzieje w CTF że tak często szukają do pracy ?

ANDREW

Dużo obiecują, jeszcze więcej wymagają i bardzo mało dają. (usunięte przez administratora) jednym słowem. Oszczędności na wszystkim tylko nie na tym na czym być powinny.

Loli

Duzo obiecuja malo daja.

jan

Pacowal ktos w Precyzji?

Zostaw merytoryczną opinię o CFT Precyzja - Czosnów

• Jak się pracuje w CFT Precyzja?

Zobacz opinie na temat firmy CFT Precyzja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CFT Precyzja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CFT Precyzja