Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Dzis wracam tam po urlopie (platnym). Zabieram kolege z jego dziewczyna. Praca normalna ale na jasnych warunkach. Umowa o pracę z niemiecka firma. Ja juz mam przedluzana na 1 rok. Praca w zakladzie miesnym, prosta - ukladanie wyrobow na szalki ale pracowac trzeba jak wszedzie. Wyplaty w terminie. Dla tych co nie maja wlasnego mieszkania, zakwaterowanie w hotelu robotniczym, pokoje 2-osobowe. Pracuja tu osoby obu plci od 19 lat do ok. 65 lat i daja rade. Ci 40 plus nawet lepiej niz mlodzi. Co wazne, dla tych co nie znają niemieckiego, umowa w jez polsko-niemieckim, polski koordynator. Nie toleruja pijakow. Tacy nie tylko firmie psuja prace ale i nam w zespole psuja atmosfere, dlatego duzy plus dla firmy.

@Adam

Hej, mógłbyś mi napisać więcej szczegółów? Podaj maila albo daj znać to podam swój. Ps. Jestem zainteresowana pracą dlatego szukam informacji :) Pozdrawiam

@Adam

Witam, a jak wygląda wynagrodzenie?

@Nowy

Nie wiem co Cię tak właściwie interesuje, lepiej zadzwoń do nich lub napisz. Nie podam adresu mail bo sorry ale nie wiem kim jesteś. Co do pensji to ja mam już inną stawkę ale na początek to chyba 9,35 euro brutto/godz. Może od nowego roku to się zmieni? Nie wiem. Wypłaty raz w miesiącu na konto.

@Adam

Jesteś teraz w Niemczech?bo jestem zainteresowany wyjazdem powiedz jak atmosfera w pracy w jakiej miejscowości jest hotel blisko do sklepu ?bo jak byłem ostatnio z innej firmy to hotel na zadupiu w Strobenried jakaś wieś wszędzie daleko

@Kicaj.

Firma nie miała nigdy hotelu w Strobenried

Marek F.

Ogólnie wszystko już wiem ale chcialbym siędowiedzieć jak to wyglada na początku tzn.czyli czy dojazd za własne pieniądze i czy np po przepracowanym tygodniu można liczyć na zaliczkę.Było nie było jestem osobą bezrobotną i nie bardzo stać mnie za zasilek dla bezrobotnych polski przeżyc miesiąc w niemczech.

@Marek F.

Zaliczkę wiem że dają a co ci odpisali na dojazd z Polski do Niemiec?kto płaci?

Kicaj

Są możliwe zaliczki?

@Kicaj

Jest możliwość otrzymania zaliczki ale tylko do pierwszej wypłaty. Potem zaliczek nie udziela się.

@MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jestem zainteresowany,jakie macie oferty teraz?Trzeba mieć konto walutowe?bo ja bym chciał na komisjowanie

Albo na pakowacza

witam, czy wie może ktoś ,jak wyglądają warunki mieszkalne w hotelach w miejscowości Karlsruhe ?prosił bym o w miarę szybką odpowiedź, z góry dziękuję

@Marek

Pracodawca nie ma hotelu robotniczego w Karlsruhe

Pakowacz

Chciałbym zapytać o pracę dla par

Praca dla par

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
kris

Witam czy osoba nieslysząca może aplikowac do pracy jako monter rowerow?

@kris

Witam. Niestety nie, technologia pracy może stwarzać zagrożenie dla osoby niesłyszącej.

Kicaj

Czy są możliwe zaliczki?

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, interesuje mnie praca jako Pracownik Administracyjny.

Są możliwe zaliczki?

Dariusz

Dzien dobry jestem zainteresowany pracą monter rowerow ale dzwonie do was i sie wlancza automatyczna sekretarka jak sie z wami kontaktowac?

@Dariusz

Dzień dobry. Proszę o CV na maila: informacja@op.pl lub proszę skorzystać z formularza na Gowork. Oddzwonimy do Pana.

Witam, czy oferta pakowacz w chłodni jest nadal aktualna? Jest to praca od zaraz? Jakie wynagrodzenie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Joanna
@Nowy

Mieszkam w Pułtusku czy jest aktualna pracą?

@Joanna

Witam. Praca jest w Niemczech w mieście Pforzheim. Oferta jest aktualna. Jeżeli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt telefoniczny z nami.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? 18 listopada na portalu GoWork.pl  pojawiło się ogłoszenie na Pakowacz. Ktoś z Was aplikował?

Megaworker nie jest pracodawcą tylko bezpośrednio firma niemiecka i to ona wypłaca wynagrodzenia i odprowadza składki na ubezpieczenie zdrowotno-emerytalne

Jak wygląda zatrudnienie bezpośrednio? Pod zaklad ? Bez żadnych agencji pracy i pośredników, praca tylko pod zakładem bezpośrednio ktos pracuje ?

Bezpośrednio zatrudniaja ludzi ? Jakie warunki pracy sa Bezpośrednio? Czy to praca w Bielefeld?

@Nowy

Zakład w Birkenfeld (dzielnica Pforzheim). Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

@MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chodzi o to czy zatrudniaja bezpośrednio pod zaklad bez zadnych pośredników leasing firma itp tylko pod zaklad

Prcownik

Czy jest praca pakowacza na weju? Z umową o prace a nie o zlecenie ? I lle godzin sie pracuje a ile jest wyplaty za godz wypracowane. Prosze o info

Mati

Praca OK. Hotel też OK. Umowa o pracę niemiecka. Terminowe wypłaty, płatny urlop. W hotelu wspólne kuchnie i brak internetu.

Danee

Hej. W jakiej miejscowości jest ta praca i czy ktoś może jedzi z Kostrzyn N/O lub Okolic?

@Danee

Zakład znajduje się w Pforzheim

Karol

Pracuję przy pakowaniu już od marca tego roku. Jestem tu z dziewczyną. Mamy pokój 2-osobowy (jak prawie wszyscy). Praca uczciwa, dla tych co chcą pracować. Umowa o pracę jest po niemiecku i polsku. Wypłaty systematyczne, urlopy płatne. Dziewczyna awansowała teraz. Oboje jesteśmy zadowoleni. Trochę się tu naoglądaliśmy "pracusiów" (są to na szczęście jednostki) co ciągle chcieli mieć wolne, imprezowali a jak zbadali ich alkomatem to wielki "dramat i niesprawiedliwość". Większość tych "pracusiów" wylatuje a część dostaje drugą szansę. Więc dla czytających te komentarze wszystkie, weźcie pod uwagę, że często piszą te komentarze właśnie "pracusie od imprez:"

To do firmy nie podobne. (usunięte przez administratora)i tyle. Wykorzystują! Zabierają pieniądze za nie wiadomo co. W dodatku warunki mieszkalne masakra sami brudasy i pijaki! Nie polecam!!!

Kata

Czy mógłby ktoś napisać już tam pracujących, po ile godz codziennie się pracuje i czy wogole codziennie praca? Jak z dojazdem? Ile za hotel? Jakie wynagrodzenie?

Jak jest z pakietem medycznym w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można dołączyć rodzinę?

Umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (pakowanie wyrobów mięsnych, brygadzista). Tam jest się ubezpieczonym w niemieckiej kasie chorych i TAK można dopisać rodzinę.

Anka

Praca OK, zakwaterowanie OK - prawie wszystkie pokoje są 2-osobowe. Firma wypłaca pensję w terminie. Niemiecka umowa o pracę.

Memo

Witam Praca pakowacz w jakiej miejscowości jeżeli można spytać Z góry dzięki za odpowiedź !!!

@Memo

Pforzheim

Memo

Dziękuję ☺

Irena
@Memo

Chodzi mi o Andrychów, czy są jeszcze wolne miejsca pracy przy pakowaniu mięsa?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie