Elim Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Świecie

Opinie o Elim Ośrodek Doskonalenia Zawodowego

Już drugi miesiąc wiszą pieniądze Smieszni

Gubia gdzies kase albo przejadaja. Mysle ze sie placa kasa jednych innym. Szkoda mowic

hot_anonymus

Ta firma nie ma płynności finansowej, zalega z wypłatami dla pracowników opóźnienia 3miesięczne

Firma chyba znowu ma klopoty .Kolejny raz spoznia sie z wyplata

pietrucha

wszystko ok, praca łatwa, a kasa, nie jest fenomenalnie, ale inne agencje o wiele gorzej, polecam

ewe

Zgadza się kilka dni czekałam na pieniądze, ale po moim telefonie do kierowniczki wszystkie pieniądze otrzymałam co do grosza. Praca była nie trudna, warunki mieszkalne bardzo w porządku, pracodawca na miejscu tak samo. Czasami utrudniony kontakt telefoniczny.

seb

hej, zgadzam się z powyższymi opiniami, że trzeba walczyć o swoje aczkolwiek firma ta wypłaciła co miała mi wypłacić więc pomimo tego polecam...wiadomo, każdemu noga się powinie...pozdrwaiam

mer

hej, i jak wyjechaliscie ? ja mam jechac na dniach i sie zastanawiam czy warto

Nie ciekawie ciągłe problemy z płaceniem musisz mocno walczyć o swoje

nniiee

Odradzam ludzie tam czekaja na pieniadze miesiacami, firma elim nie wyplaca pieniędzy, dostaja pieniadze od szefa firmy niemieckiej ale nie wyplacaja wyplaty, tylko 100euro dostaniesz i masz przezyc miesiac a na reszte kasy masz czekasz. Oni ludziom są winni po 1000euro. Oszusci i zlodzieje.

men

napiszcie cos wiecej o tej firmie,mam propozycje jechac z tej firmy na myjke,jak tam wyglada z wynagrodzeniem prosze o wpisy.

saww

hehe też mam jutro wyjechać ale jak to czytam to chyba nie jade

wyjazd

Witam, mam wyjechać za pare dni, teraz to juz nie wiem. Ktos napisze wiecej info o nich?

oszukany

Uwaga ta agencja to banda złodzieji pracujesz udciwie a kasy nie widzisz nie dajcie się nabrać na ich gdki bajer mają na poczekaniu,nikomu jej nie polece.wielkie oszustwo.

Pomimo zaangażowania oraz poświęcenia pracodawca nie jest w stanie uszanować i zadbać o pracownika. Nie pamietam juz kiedy pracownicy firmy ELIM otrzymali wynagrodzenie w terminie. Czy to jest w porzadku?

Zostaw opinię o Elim Ośrodek Doskonalenia Zawodowego - Świecie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elim Ośrodek Doskonalenia Zawodowego