3 Dodaj opinię
3 69 150 5 1

Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kasia
Nazwa działu: Produkcja

Polecam. Stabilna praca. Dojechałam tam 4 miesiące temu, do męża, który tam pracuje dłużej. Mamy pokój 2-osobowy, chodzimy na tą samą zmianę do pracy. Praca jak praca. Nie za ciężko ale pracować trzeba. Raz więcej godzin a raz mniej. Terminowe wypłaty. Na razie zamierzamy tam dłużej pracować. Są tam osoby, które pracują ponad 2 lata ale i takie, którzy zwalniają się po 1-2 miesiącach. Znam też 2 przypadki powrotu byłych pracowników do firmy (mąż mówi, że jest ich więcej). Hotel - cudów wianków nie ma tu bo to hotel robotniczy ale jest ok. Normalny budynek a nie jakieś domki campingowe. Nie ma internetu w hotelu ale my składamy się z sąsiadami na wspólny i wychodzą dosłownie gorsze.

Piotr Nowy wpis
@Kasia

Co tam się robi i gdzie to jest

Piotr Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Okolice Trzebnicy?

Robson Nowy wpis

Polecam. Stabilna praca przy pakowaniu. Umowa o pracę, niemiecka. Terminowe wypłaty. Sporo tu par pracuje.

Magda Nowy wpis
@Robson

Gdzie jest ta praca? Jaka miejscowość ?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Pakowacz?

TakNie

Jak się pracuje z ludźmi z MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Jaro
@Pytanie

Dobrze. Mam porównanie z innymi firmami.

TakNie

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, interesuje mnie praca jako Pakowacz.

@Pytanie

W umowie z pracodawcą niemieckim jest podstawa i dodatek nocny, ilość urlopu i inne warunki pracy. Megaworker nie jest pracodawcą, jest nim firma niemiecka (niemiecka umowa o pracę)

zainteresowana

Witam czy ktoś może już pracuje na nowych warunkach przez tę Mega Worker,proszę o uczciwą informację pozdrawiam.

Irena
@zainteresowana

Jeżeli jesteś zainteresowana pracą w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na stanowisku Pakowacz to z informacji, które udało mi się znaleźć pracodawca oferuje min. niemiecką umowa o pracę (pierwsza na 0,5 roku, kolejna na czas nieokreślony), możliwość rozwoju: https://www.careerjet.pl/jobview/a6abb96e6b30daa6bddf9cc0290a9406.html Czy praca w takim charakterze odpowiadałaby Ci? Dlaczego zainteresowała Cię praca akurat w tej firmie?

Kasia
@zainteresowana

Ja tam wracam po 0,5 rocznej przerwie. Wcześnie pracowałam tam 8 miesięcy. Stabilna firma. Praca normalna, przy taśmie. Pracować trzeba wszędzie a dla mnie ważne jest to, że pensje były i są wypłacane w terminie. Mam tam znajomych i wiem, że mogę tam jechać bez obaw.

Aktualność
Niemiecka firma otwiera nową linię produkcyjną. Zwiększamy rekrutację. Zatrudnienie dla kobiet, mężczyzn, par. Przejrzyste warunki zatrudnienia. Niemiecka umowa o pracę. Pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości jęz. niemieckiego.
Zapraszamy do kontaktu z biurem rekrutacji:
tel. 795-295-226 oraz 537-755-083

Aktualność
Rozpoczynamy z nową energią.
Megaworker Sp.z o.o. przejęła zadania firmy Agencji Pracy Tymczasowej G.T.
Podejmujemy się współpracy wyłącznie ze sprawdzonymi firmami tak aby nasi kandydaci do pracy mieli stabilne zatrudnienie.
ktoś

"Może i tam coś się poprawiło trochę w tej firmie " przede wszystkim atmosfera lżejsza nie toksyczna (usunięte przez administratora)

Tak2Nie1
Renata
@ktoś

Doceniam Twoją kreatywność, jednak tak naprawdę Twój powyższy komentarz nie wnosi zbyt wiele do dyskusji o G.T Agencji Pracy Tymczasowej. Dlatego bardzo bym Cię prosiła, żebyś podszedł do sprawy poważnie i wyraził - w sposób merytoryczny - swoją opinię na temat tego pracodawcy. Dasz radę? Na ich stronie jest informacja, iż dla osób wyjeżdżających z nimi do Niemiec oferują dogodne warunki mieszkaniowe w hotelu robotniczym oraz płacowe. Jak - według Ciebie - przedstawiają się warunki mieszkaniowe, o których nadmienia firma?

ktoś
@Renata

Nic specjalnego 250 euro nie wiadomo za co internetu tam nie ma stęchłe "pokoje" wykładziny linolea nie do doczyszczenia kuchnia też wiele ma do życzenia dziwne że ludzie jeszcze godzą się na takie warunki godziny pracy niepełne ???

Ryszard
@ktoś

Wiesz może, czy w trakcie zatrudnienia za pośrednictwem firmy G.T Agencja Pracy Tymczasowej można zmienić mieszkanie? Załóżmy, że zatrudniony pracownik nie jest zadowolony z warunków mieszkalnych to, czy może on coś ewentualnie zmienić? Proszę o odpowiedź.

Czesław

Od kilku miesięcy nikt nie wypowiadał się na temat firmy G.T Agencja Pracy Tymczasowej. Czy ktoś z osób odwiedzających ten wątek wyjeżdżał za pośrednictwem tej agencji do pracy w Niemczech i może przybliżyć warunki zatrudnienia? Ja znalazłem na stronie firmy http://agencja-gt.pl/dla-pracownikow/ ogłoszenie rekrutacyjne do pracy w Niemczech w Zakładach Mięsnych na stanowisko brygadzisty, pakowacza, a także dla osób do przyuczenia. Co myślicie o tych propozycjach? Czekam na Wasze komentarze.

były pracownik
@Czesław

Witam byłam tam w ubiegłym roku ,nie polecam tej firmy mizerne zarobki mało godzin i warunki na hotelu Fatalne.

TakNie1
Nazwa działu: Produkcja

Ja powiem tylko jedno zdanie na temat tej firmy wszystko było by ok gdyby nie jedna pani liniowa z 12-tki która nie szanuje pracowników i psuje całą atmosferę w pracy przez którą też dużo fajnych i mądrych ludzi zjeżdża i myśli że jest żoną brygadzisty to jej wszystko wolno

Tak5Nie
były pracownik
@Pracownik

(usunięte przez administratora)od dawna wie co się dzieje kto sieje taki ferment i nic z ty nie robi ???Bo po co przyjadą kolejni następni tej firmie najwidoczniej nie zależy na stałych dobrych pracownikach.

Tak1Nie1
Nazwa działu: Produkcja

Witam ja powiem o tej firmie tylko jedno zdanie że gdyby nie pani liniowa z 12-tki która jest bardzo fałszywą i niemilą osobą pani O. Przez którą tracą naprawdę dobrych pracowników ,atmosfera tam byla by calkowicie lepsza i nie uciekalo by z tamtad tylu naprawdę madrych ludzi.

Tak3Nie1

zainteresowana

Witam co się dzieje w tej Firmie cisza taka nikt nic nie pisze nie ma burzy dyskusyjnej na forum tacy zarobieni ,sezon się zaczął ??? w tamtym roku mizernie to może teraz lepiej z produkcją napiszcie coś ludzie.

Gogol

Czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymogi stawiane przez agencję? Myślę głównie o znajomości języka przy wyjeździe do pracy za granicę.

wiadomo kto.

Zweryfikowany użytkownik

Witam Pracowałam przez tę firmę w Niemczech w okol. Pforzheim praca jak praca na produkcji na taśmie dało się wytrzymać chłód też znośny ,najistotniejsze to ,że za bardzo tej pracy nie było te 8 godz. (rzadkością) nie było tak jak panie ze Świecia przy rozmowie rekrutacyjnej Barwnie przedstawiały tylko komu i czemu służą takie rekomendacje zapewnienia na pewno nie osobie,która tam przyjechała pracować a nie siedzieć na hotelu,czekając na tel. bo i tak bywało. Brygadziści zapewniali obiecywali że sytuacja poprawi się z kolejnym miesiącem ale tak nie było takie jednostkowe (akcje) na trochę więcej godzin,nie mam żalu do tych ludzi starli się ,taka po protu była sytuacja taki zły czas. Brygadziści Fajni młodzi ludzie,p.Marcin zawsze starał się coś dla mnie wykombinować aby nie odsyłać na hotel po 4 godz. pracy (bo tak się często zdarzało) Mister Daniel też darzył mnie szacunkiem na koniec nazywał mnie mamą,Przemka "przytulaka misia" też dało się lubić nazywał mnie "ciotką"co mnie irytowało,na Mistera Łukasza zawsze mogłam liczyć Wielki-szacun,choć wiem ,że nieraz miał na mnie "nerwa "Zwracałam się do nich mister menadżer cieszyli się chłopaki.Sytuacja pogorszyła się Bardzo w listopadzie napięta nerwowa atmosfera pod każdym względem,powodem wiadomo głównym brak takiej stabilnej pracy 8 godz.(marzenie). Taką Bardzo złą atmosferę tworzyła liniowa ,wiadomo wszystkim, która Panu naczelnemu menadżerowi mówiłam wprost jeżeli wylatuje się z linii 12 nie ma się tam stanowiska to oczywiste ,że trzeba bukować sobie bilet do Polski. Tak właśnie miałam zawsze coś do mnie cierpiała (warczała) nie wiem za co za to że chciałam Uczciwie rzetelnie pracować za to ,że byłam sobą . Dlatego spakowałam się i wyjechałam nie zasłużyłam na takie poniżanie. Inaczej to sobie planowałam ,myślałam że tam zostanę na Bardzo długo . Ogólnie dobrze wspominam ten jednak nie stracony czas,tak wyszło ,czasami ludzie ludziom gotują taki życiowy scenariusz wbrew ich woli pozdrawiam Fajnych ludzi ,których dane było tam poznać,pracować z nimi. Może są i tacy co i mnie dobrze wspominają.

Tak12Nie3
Ola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

mis

Do huty szkła szukają chyba w Parczewie?

Tak2Nie

Agnieszka

@rozbawiony, najwidoczniej treści zamieszczone w komentarzy nie były zgodne z regulaminem serwisu gowork.pl i dlatego administrator miał prawo w ten sposób zamieścić komentarz. Co do sytuacji firmy, użytkownik @anonymous, twierdzi, że czas pracy to 300 godzin, natomiast @Teska, że nic takiego nie miało miejsca, z czego może wynikać taka rozbieżność?

Stefan

Czy możecie podpowiedzieć jak pracuje się z agencją w Niemczech? Widziałem ofertę pracy na produkcji?

Ed
@Stefan

Agencja tylko rekrutuje a umowę o pracę podpisuje się z niemiecką firmą.

anonymous
@Stefan

witam to jedna wielka polylka w tej fabryce pracowac w takiej zimnicy a ludzie sie ciesza sie z godzin ze 7 dni w tygodniu tyraja i zadnego dnia wolnego w umowie jest po 8 godz a pracuje sie duzo wiecej. za 300h prawie dopiero sie zarobi(usunięte przez administratora)e i przy dodatku nocnym 25% bo na godz netto wychodzi (usunięte przez administratora) smiech. (usunięte przez administratora) caly czas jest mlyn ktos odchodzi a ktos przychodzi. duzo polakow odchodzi wiec sciagaja obcokrajowcow.(usunięte przez administratora)zastnowcie sie czy chcecie tak tyrac za taka kase a w dni cieplejsze od 6 do 20h ciagnie pierwsza zmiana.

lucaas82@onet.pl
@anonymous

(usunięte przez administratora) myślę nad tą pracą ale te komentarze coś za ładne i za słodkie są o tym biurze, gdyby to nie było problemem dla Ciebie...

Rozbawiony
@lucaas82@onet.pl

Panie Moderator rozumie że jest weekend ale jaki sens ma zamieszczanie 1/5 komentarza który tak zmoderowany nie ma sensu?

Teska

anonymous coś mijasz się z prawdą. Ja pracowałam tam 7 miesięcy i może się nawet znamy chociażby z widzenia (zjechałam z przyczyn nie związanych z firmą) i nikt z osób z którymi pracowałam, nigdy nie miał 300 godz. !. Pracowaliśmy 6 dni w tygodniu. Zmiany dzienne do soboty włącznie i jak ktoś przechodził na nocki to w niedziele szedł na 20.00 na zmianę (może tu myślisz, że to 7 dni pracy) ale nocne kończyły się rano w sobotę i szło się na dzienne, dopiero w poniedziałek. Płaca jak płaca. Mi się opłacało. Szczerze o nas wyjeżdżających, to bez języka i doświadczenia, dyrektorami raczej nie będziemy.

Tak4Nie

janek

jakieś badania lekarskie są potrzebne czy robią na miejscu a kasiorka na konto czy przelew

Kinia

Praca OK. Załoga to połowa kobiet i połowa mężczyzn. Fajnie, że to niemiecka umowa o pracę a nie jakiś kontrakt czy oddelegowanie. Szkoda tylko, że praca jest daleko od Polski ale coś za coś (chociaż to nie UK czy Hiszpania). Potwierdzam poprzednią opinię - pensja jest na czas.

Endriu81

Jakie warunki w hotelu?

Dario
@Endriu81

To hotel robotniczy. 2 piętra, pokoje 2,3,4-osobowe, wspólna bardzo duża kuchnia, łazienki dla połowy w pokojach a pozostałych wspólne, parking, niedaleko markety, brak internetu. Warunki normalne (przynajmniej dla mnie i mojej dziewczyny)

Tak2Nie

Agniesia
@Kinia

czy trzeba dogadywać się po niemiecku, czy jest szefostwo mówiące po polsku z którym można załatwić sprawy papierkowe?

Tak4Nie

ktosia
@Agniesia

Tak, można dogadać się po polsku

Tak9Nie

agniecha
@Kinia

a można wiedzieć jak z zarobkami?

Tak18Nie

zakrecona

Hej. Czy może ktoś napisać ile mniej więcej jest wypłaty już po odciągnięciu wszystkiego? Wyjeżdżam pierwszy raz i stawka 8,84 nic mi nie mówi bo dokładnie nie wiem jaki jest podatek w Niemczech :/ Chciałabym konkretnie wiedzieć. Jeśli ktoś może to proszę o informację. Dzięki z góry :)

Tak69Nie

Mariola

Witam czy można załatwić pracę telefonicznie do biura mam daleko dziękuję za odpowiedź.

Tak7Nie

@Mariola

Witam. Rekrutacja może odbyć się drogą telefoniczną i mailową lub osobiście. Umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z niemieckim pracodawcą w Niemczech. Tel. do biura rekrutacji +48-660-230-163 lub +48-692-823-866

Wojtas 83

Witam chciałbym sie dowiedziec na czym polega praca. Kiedyś w Anglii obiecali podobne stanowisko przy pakowaniu artykułów miesnych a okazło się że to była zwykła rzeźnia gdzie musiałem 12 godzin wieszać na haki przekrojone świnie więc mam obawy heheheh ;D. Jest znośnie? kregosłup nie siada po tygodniu? Opiszcie proszę jak to wyglada. Pozdrawiam

Tak16Nie

Edziu
@Wojtas 83

Spokojnie, to tylko pakowanie przy taśmie (na tacki wyrobów z mięsa) lub kartonowanie. Praca nie ma nic wspólnego z rozbiorem czy wieszaniem półtusz.

Tak12Nie

Zainteresowana.

Czyli mozna im zaufać i bez wachania wyjechac. (A ten hotel jest jakos na miejscu czy kawalek jest do pracy)?. Wlasnie z chłopakiem bym wyjechała. Nie wiem co o tym myśleć.

Tak17Nie
Nowy
@Zainteresowana.

Ja zaufałem i nie żałuję. Wprawdzie jestem tu dopiero parę tygodni ale już mam jakieś rozeznanie. Są to osoby pojedyncze jak i pary, starsi i młodzi. z hotelu do pracy jest kawałek ale dojeżdżamy busem z firmy (odciągają 55 euro za miesiąc). Można też kolejką ale znam na razie tylko 1 osobę, która tak dojeżdża, raczej wszyscy busem lub samochodem.

Tak33Nie

Gosc

I czy niedziele sa wolne od pracy?

Tak26Nie

Gosc

A czy praca jest ciezka ? ile godzin sie pracuje mniej wiecej? Baska pracujesz tam 4miesiac wiec ile na czysto wyszlas miesiecznie?

Tak94Nie

Gosc

Witam czy dojazd jest do Pforzeheim? a praca w Birkenfeld? jakie sa waunki w hotelu? i czy wyplaty sa kazdego 25-kazdego miesiaca ? regularnie przelewane?

Tak18Nie

Baska
@Gosc

wypłaty są regularne a nawet kilka dni wcześniej - jestem tu już 4 miesiące, hotel jak hotel, cudów nie ma ale nie jest źle.

Tak9Nie

@Baska

A praca ciezka czy lajtowa? bo z tego co mowia to ze ciezko nie ma to prawda?

Zostaw opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie