Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, jak również Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Świecie

Pawel

Dobra praca tzn. warunki zgodne z tym co mi powiedzieli ale nie mówili, że jest świetna ekipa na mojej zmianie - glownie Polacy no i Niemcy. Pracuję na lini produkcyjnej - sprawdzam czy z blachy dobrze są wycięte kształty. Wiem, że jeszcze potrzebują kierowców na TIRY i operatorow wozkow widlowych oraz do nas na linie produkcyjne - mówili, ale też widzę, że dają ogloszenia. Przy zakladzie jest hotel - bardzo blisko. Umowę mam na razie na pol roku.

Helena

Widziałam, że jest oferta zdalnej pracy jako Pomoc biurowa z jęz. niemieckim. Może ktoś powiedzieć, jak to z tymi godzinami? Pracuje się ustaloną liczbę godzin, czy samemu może można sobie wybrać, kiedy chcemy pracować, jak to wygląda?

Kasia Nowy wpis
@Helena

Godz.pracy poranne od 8 lub 9.00 po 3 do 4 godz pracy

Barbara Nowy wpis
@Kasia

no i można podpytać o jakieś wnioski odnośnie tej pracy już w praktyce? jak to przebiega przez te godziny właśnie? i jak oceniacie to stanowisko?

CV Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Chciałabym zapytać, jak długo trwa proces rozpatrzenia CV?

Dario Nowy wpis

Moja ocena pozytywna. Pracuje na produkcji . Zakwaterowanie w mieszkaniu blisko firmy. Zameldowanie, ubezpieczenie, umowa niemieckie. Jasne warunki pracy. (usunięte przez administratora)wywalają (zdarzyło się jedemu). I dobrze bo psują tylko nam opinię

Andriu

Polecam firmę. Umowa podpisywana przed rozpoczęciem roboty - nie żadne krętactwa. Praca na produkcji - ja akurat ściągam z taśmy pokrywy z blachy (to produkujemy). Mieszkanie bardzo blisko zakładu a raczej bardzo bardzo blisko. Sklep daleko ale jak umawiamy się razem autem to jest ok. Wypłaty na czas na konto. Ogólnie polecam.

Nieznana
Klient
@Andriu

Jaka to forma można wiedzieć mało kto coś chwali

logo firmy ELEKTRYK
Pakersi Kamil Kik
(83 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Patryk

Dzień dobry, jakie zarobki przy 3 letnim doświadczeniu na produkcji z czego 2 lata przy różnych maszynach, wyroby metalowe. Język na ten moment podstawowy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

@Pytanie

Obowiązki jak i narzędzia pracy uzależnione są od stanowiska

Aktualność
Nowy podział telefonów do rekrutacji:
- tel. +48-574-486-960 - rekrutacja: monterów, praca w magazynie, na produkcji w Niemczech
- tel. +48-503-790-216 - rekrutacja: manager
Rekrutacja na stanowisko asystenta/ki tylko CV przez stronę Gowork

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Pojawiło się ogłoszenie na GoWork.pl 18 lipca

Czesław
@Pawel

A jak warunki w hotelu. Da się wytrzymać? Dużo ci odciągają z wypłaty za zakwaterowanie?

Bazyl
@Czesław

Spoko, da sie przeżyć.

Zofia
@Pawel

A kobiety przyjmują na linie produkcyjne? I czy trzeba mieć jakieś konkretne doświadczenie, kompetencje?

@Zofia

Witam. Na produkcji praca jest głównie dla mężczyzn z uwagi na ciężar produkowanych elementów metalowych. Jeżeli jednak jakaś kobieta chciałaby podjąć się takiej pracy, nie wykluczamy zatrudnienia.

Adam

Jest OK. Jestem tu kilka dni. Dobry kontakt z biurem, jest tam Polka. Warunki na hotelu OK. Umowę dostałem przed rozpoczęciem pracy. Jak na razie wszystko idzie dobrze.

Pawel

Nigdy nie pisałem opini ale tu musze. Jestem bardzo zadowolony. Mam doświadczenie w pracy dla różnych firm w DE. Tu trafiłem dobrze. Magazyn, rozładunek, załadunek kontenerów. 1 zmiana, soboty pracujące dla chętnych. Kwaterunek w mieszkaniu pracowniczym. A przede wszystkim wszystko na papierze, umowa przed rozpoczęciem pracy, ubezpieczenie itp. Jestem tu już 5 miesięcy.

Jan
@Pawel

Napiszesz coś o tym mieszkaniu pracowniczym ;)? Ile Was tam mieszka, jest przestrzeń, aby odpocząć po pracy?

W firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Pracownik Budowlany?

KL
@Administrator

Tak. Całkiem niedawno. Jest ok

Czesław
@KL

Powiesz jakie dają warunki bo też chce się zatrudnić. Płacą tygodniówki czy wypłata normalnie raz w miesiącu? Jestem ciekawy ile można wyciągnąć?

@Czesław

Dzień dobry. Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie miesięcznym na konto. Wysokość wynagrodzenia zależy od stanowiska (różne stawki godzinowe dla różnych stanowisk pracy)

Kinia

Praca i warunki hotelowe w porzadku. Wyplaty na czas. Polecam

Agata
@Kinia

Długo tam pracujesz? Możesz zdradzić jaką umowę dostałaś?

Kinia
@Agata

@Agata - Witam. Dostałam umowę o pracę na 6 miesięcy a potem na 1 rok. Umowa z niemiecką firmą. Ja już nie pracuję w DE. Musiałam zjechać do kraju. Pracowałam tam prawie 10 miesięcy.

Justyna

Polecam. Dobra praca. Warunki ok. Umowa o prace.

Bartosz
@Justyna

A na jakie wynagrodzenie można liczyć na początku współpracy z tą firmą? Rozumiem że atmosfera też jest w porządku?

Ludwik
@Bartosz

Tak, jest OK. Pensja tez ok (nie będę pisał kwoty). Pracuję jako sprzedawca w sklepie mięsnym. Nauczyli mnie jak sprzedawać ale język trzeba znać na tyle aby dogadać się z klientem (ja się dogadam ale biegle nie mówię)

@Ludwik

Panie Ludwiku, proszę pamiętać, że pracodawca może w całości opłacić kurs niemieckiego. Zawsze można zwiększyć znajomość niemieckiego :)

Agnieszka Gołąbek

Jestem za interesowania

@Agnieszka Gołąbek

Witam. Proszę o kontakt z nami poprzez przesłanie CV lub telefonicznie.

Aktualność
Aktualne oferty pracy:
- praca w magazynie - rozładunek kontenerów - wymagany dobry niemiecki (miasto Pforzheim)
- sprzedawca w sklepie mięsnym w Wittlich - wymagany dobry niemiecki
- rzeźnik w zakładzie mięsnym - przygotowywanie mięs do sprzedaży w sklepie (cięcie na kotlety, gulasz, itp.)  - wymóg podstawy niemieckiego w zakładzie w Wittlich
- manager - Niemcy - biegły niemiecki w piśmie i mowie
- konsultant - biegła znajomość ukraińskiego i niemieckiego (mile widziani obywatele Ukrainy)
tel. do biura rekrutacji
+48-537-755-083
+48-574-486-960
+48-574-557-992
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 do 16.00

Firma MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Opiekunka Do Dziecka. Czy dalej można tam aplikować?

@Administrator

Tak, oferta nadal jest aktualna.

Angelika Mazurek
Kandydat

Witam Angelika Mazurek z tej strony jestem zainteresowana praca w waszej firmie w Chełmnie co należałoby do moich obowiązków posiadam orzeczenie o niepełnosprawności

@Angelika Mazurek

Witam. Proszę o przesłanie CV. Skontaktujemy się z Panią.

Johny

Pracowałem tam ok. 7 miesięcy. Pracę wspominam dobrze. Przed wyjazdem wszystko mi powiedziano więc nie było zaskoczki. Regularne wypłaty, płatny urlop a nawet podwyżkę dostałem. Wiadomo, pracować trzeba. Hotel normalny - wiadomo, że to nie Mariot ale też nie jakieś baraki - normalny budynek, pokoje 2-osobowe. Dużo par tam pracuje. Polecam - firma sprawdzona.

OLKA22
@Johny

O jaki wyjazd chodzi? Służbowy za granicę?

Anzhelika
Kandydat

Chy może osoba z Ukrainy lichyć na pracę?

@Anzhelika

Tak, jeżeli ma pozwolenie na pracę na terytorium Niemiec (dotyczy to każdego obywatela kraju spoza Unii Europejskiej). Firma nie uczestniczy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Niemczech.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 17 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3.1/5 Na podstawie 88 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Curie-Skłodowskiej 4
    86-100 Świecie
  • NIP: 5592050921 REGON: 383147002 KRS: 0000779599

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ