MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Aktualnie poszukujemy pracowników (kobiety i mężczyzn) na stanowiska:
- pakowanie wyrobów mięsnych (miasto Pforzheim) - zatrudnienie "od zaraz"

- rozładunek kontenerów - pomocnik magazyniera (miasto Pforzheim) - zatrudnienie "od zaraz"

- pakowanie art. spożywczych m.in. kaw, herbat (miasto Fulda) - wolne etaty od 13.08.2021 ale z uwagi na bardzo atrakcyjne warunki zakwaterowania, rekrutację rozpoczynamy już teraz

Zatrudnienie każdego pracownika (niezależnie od stanowiska) na niemiecką umowę o pracę.

Telefony do biura rekrutacji:

CV proszę przesyłać na adres: informacja@op.pl
Anzhelika Nowy wpis
Kandydat

Chy może osoba z Ukrainy lichyć na pracę?

Nowy wpis

@Anzhelika

Tak, jeżeli ma pozwolenie na pracę na terytorium Niemiec (dotyczy to każdego obywatela kraju spoza Unii Europejskiej). Firma nie uczestniczy w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na pracę w Niemczech.

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie pracę na stanowisku Magazynier - Pracownik Magazynowy w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ rekrutacji na stanowisko Pracownik Fizyczny? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

Pracodawca

Nie mamy ofert pracy we Francji.

Anulka273ch

Jestem zainteresowana pracą czy jest możliwość dojazdu gdzie i kiedy

@Anulka273ch

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Wszystko wyjaśnimy i postaramy się odpowiedzieć na Pani pytania. Biuro czynne pn-pt w godz. 8.00 do 16.00 tel. +48-574-557-992 +48-574-486-960 +48-537-755-083

Czy urlop w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest płatny 100%?

@Pytanie

Tak, oczywiście

Mirki

Pracuję tu z żonką :) Jest OK. Fajna ekipa. Praca normalna - nie dla leni ale też nie ciężka, wiadomo pracować trzeba. Informacje jakie uzyskaliśmy przed wyjazdem się sprawdzają na miejscu. Umowa o pracę podpisywana przed rozpoczęciem pracy, z ubezpieczeniem. Hotel normalny jak na hotel robotniczy. Są tu wyłącznie pokoje 2-osobowe. Niemieckiego faktycznie nie trzeba znać. Zamierzamy jeszcze tu popracować.

Aktualnie poszukujemy pracowników (kobiety i mężczyzn) na stanowiska:
- pakowanie wyrobów mięsnych (miasto Pforzheim) - zatrudnienie "od zaraz"

Telefony do biura rekrutacji:

CV proszę przesyłać na adres: informacja@op.pl
Rado
Kandydat

A jakie rejony ta praca ? Ile od granicy ja z lubania

@Rado

Miasta: Pforzheim i Fulda

Kamilla

Nie zgodzę się, że obiecują a nic nie ma. Wszystko co mówią się sprawdza. Stawki, wszystkie dodatki są takie jak mówili w biurze i co ważne są nie na "gębę" ale na umowie. To samo dotyczy pracy, hotelu. Może nie zarobi się tu milionów ale pensja też nie jest najniższa. Ale bez niemieckiego i bez doświadczenia nie można wymagać cudów. Dla mnie ważne jest, że praca lekka, mogłam tu przyjechać z partnerem, wszystko jest na umowie o pracę, jestem ubezpieczona i zameldowana. Stać mnie na uczciwe życie, może bez comiesięcznych wakacji na Kanarach ale jest OK.

Piotr
@Kamilla

A w której pracy pracujesz?? Jak mogę spytac??

Aktualność
Nasze numery telefonów do biura rekrutacji:
+48-537-755-083
CV można wysyłać na adres: informacja@op.pl
Tadek

Nie polecam, firma wiele obiecuje a mało jest w rzeczywistości

Joanna

Nie polecam nikomu!

Lucyna

Polecam pracę. Jasne warunki zatrudnienia. Normalne warunki hotelowe. Fakt zdarzy się jakiś (usunięte przez administratora) ale szybko traci pracę. Jestem tu z matką juz parę miesięcy i naprawdę jest ok.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Pytanie

Wolnych etatów na dzień dzisiejszy mamy kilkanaście. Decyzja o pozytywnym wyniku rekrutacji może być znana już nawet tego samego dnia co rozmowa z kandydatem do pracy.

Jagoda

Pracowałam tam (pakowanie). Chwalę sobie. Było OK. Umowa o pracę, terminowe wypłaty. Praca normalna. Właśnie staram się tam wrócić po Świętach.

Dariusz j
Kandydat

A jak ktoś chce przyjechać do pracy musi robić na covid testy ?

@Dariusz j

Witam. Proszę o kontakt telefoniczny. Odpowiemy na każde pytanie. Tel. +48-574-557-992 lub +48-574-486-960

Dariusz j
Kandydat

Para wyjedzie do pracy. 26 i 23 lata. Jak teraz z badaniami na covid . ? I jaka stawka godzinowa ?

Darek
Kandydat

Witam ja w sprawie pracy pakowacz czy oferta jest aktualna. Jak z zarobkami i z dojazdem . Jestem z narzeczona chętny do wyjazdu i zacząć pracować

Halina

Polecam. Pracuje tu juz ponad rok. Normalne warunki. Wyplaty w terminie. Niemiecka umowa o prace.

Ogłoszenie na Pakowacz do MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ pojawiało się w GoWork.pl, czy ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 9 to opinie pozytywne, a 4 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ