Agencja Pracy Tymczasowej G.T.

Świecie

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej G.T.

Agnieszka

@Lutek - czy podejmując pracę w G.T. możemy liczyć na kursy językowe? Wspominasz, że pracę można dostać bez znajomości języka obcego. Jednak utrudnia to w znacznym stopniu komunikację w obcym kraju. Niektórzy pracodawcy oferują swoim pracownikom udział we wspomnianych przeze mnie kursach, co znacznie ułatwia życie za granicą.

Bartek

Podoba mi się, że GT ma takie proste roboty. Nie wszyscy jesteśmy wykształconymi ludźmi a ci bez studiów też chcą żyć dobrze.

Lutek

Gramolka, poszukaj dobrze. Mają ofertę pracy w Niemczech jako pakowaczka/pakowacz na niemiecką umowę o pracę i bez języka i doświadczenia.

Gramolka

Piszecie, że agencja GT wysyła ludzi do Niemiec a ja nie mogę znaleźć żadnej ofert na Niemcy, czy ciągle wysyłają?

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona ze współpracy z Agencja Pracy Tymczasowej G.T. Dla zainteresowanych, oferty pracy Agencji możecie znaleźć na portalu GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/agencja-pracy-tymczasowej-g.t.;pr

Miśka

Wyjeżdża się we własnym zakresie ale w Agencji G.T. wszystko mówią. Dają numery telefonów do ludzi w Niemczech, adres hotelu itd. (ja dostałam na e-mail). Można do nich dzwonić i o wszystko się pytać. Trochę trudno jest się dodzwonić bo często zajęte ale do mnie oddzwaniali (nie wiem jak do innych). Ja wyjeżdżałam w niedzielę a Agencja nie pracuje w niedzielę więc dzwoniłam już na podane numery do Niemiec. To nie jest mój pierwszy wyjazd za granicę przez agencję (różne agencje). Co mi się tu szczególnie podobało to to, że mnie prowadziła jedna pani od 1 telefonu do wyjazdu i nie musiałam co telefon przedstawiać sprawy od nowa nowej osobie. Jak ktoś inny odebrał telefon to przekazał tej z którą od początku rozmawiałam. A tak to ogólnie kontakt telefoniczno-mailowy bo w biurze nie byłam. Za daleko do nich miałam.

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A jak oceniasz współpracę z Agencja Pracy Tymczasowej G.T.? Możesz liczyć na jej wsparcie podczas wyjazdu?

Miśka

Przyjechałam 3 tygodnie temu do pracy do Niemiec na stanowisko pakowaczki za pośrednictwem tej agencji. Jak na razie wszystko się zgadza z tym co mówili w biurze. Umowę o pracę mam, kartę ubezpieczeniową dostałam dziś, warunki w hotelu takie jakich się spodziewałam wyjeżdżając. Nie ma tu "obozu pracy". Jakoś tak normalnie. Oby tak dalej. No może tylko to, że nie ma internetu w hotelu.

Feliks

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. to tylko praca i jeśli było tak źle to trzeba wziąć kasę i zmienić firmę. Ale myślę, że osób pracujących za ich pośrednictwem jest sporo więc te kilka wpisów o niczym nie świadczy. Generalnie starają się dobrze organizować .

Jola

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego o agencji? Lubię znać opinie z obu stron wówczas mogę mieć zdanie

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie odwiedźcie zakładkę 'O nas' zamieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,848573,0,0,o_nas

Agnieszka

Korzystaliście z usług tej Agencji? Spełniła Wasze oczekiwania? :)

Blistra

Szukam jakiejś pracy przez GT i nic nie ma! Kiedyś pracowałam za ich pośrednictwem i byłam bardzo zadowolona. Może ktoś słyszał o nowych ofertach? Czy teraz mieli jakieś roboty poza Niemcami? Dziękuję.

Gramolka

Słyszałam o pracy w biurze w Gdyni. Czy to jest jeszcze aktualna oferta? Może ktoś wie, jakie tam są zarobki i generalnie jaka jest tam atmosfera? A jak szefostwo?

Najlepiej zadzwoń do Agencji to Ci powiedzą. Transport Ty sobie załatwiasz na swój koszt. Zakwaterowanie w hotelu robotniczym (hotel jak hotel, nic specjalnego ale nie jest źle, można mieszkać). Wypłaty w zależności od ilości godzin przepracowanych. Najważniejsze, że to niemiecka umowa o pracę a nie polska tymczasowa czy kontrakt.

hemp

Witam. Posiada ktos jakies swieze informacje na temat tej agencji. Jakie zarobki na czysto, jak z zakwaterowaniem i czy przejazd oni organizuja (oplacaja) czy trzeba samemu sobie organizowac.

hemp

Witam. Posiada ktos jakies swieze informacje na temat tej agencji. Ile mozna wyciagnac na miesiac. I jak jest z transportem do Niemiec, oni oplacaja czy trzeba wlasny transport kombinowac. I jak z zakwaterowaniem jakie warunki mieszkaniowe.

JmT

Pakowacz/Pakowaczka zawsze się tutaj przyda, plusami są elastyczne godziny pracy i naprawdę dobre zarobki, moim zdaniem jedne z najelpszych zresztą w regionie, minusem że jest to niestety jak wiadomo praca dodatkowo i chociaż praktycznie nigdy się nie kończy to nie ma umów

Oxi
@JmT 18.10.2016 21:14

Marcin witam czytam wasze odpowiedzi i nie mogę dowiedzieć się 2 żeczy tak na prawdę ilość godz pracy dziennie. I zarobek na czysto przy 200 godz pracy .oczywiście wynagrodzenie nneto na reke . Odpiszcie na pyt

ele
@Oxi 01.11.2016 18:46

Ja tez nic nie moge sie dowiedzic zero kontaktu z firma. Czy ktos pracowal tam

dfrg

a czym się rozni taka niemiecka umowa o prace od takiej zwyklej? dziekuje za informacje jakiekolwiek

edrf

wlasnie teraz glownie tego pakowacza szukaja w kilku miastach napsiali w ogloszeniu ze oferowana jest tutaj miedzy innymi niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony oraz możliwość podpisania umowy na czas określony (3-4 miesiące) ktos moze zainteresowany?

natala

@f możesz skorzystać z takiej opcji, ale miej na uwadze, że to nie jest bezpłatne rozwiązanie. Jest na pewno tańsze i nie trzeba się zajmować szukaniem :)

jusi3993

Hej Zastanawiam się nad wyjazdem do pracy przy pakowaniu mięsa w BIRKENFELD, czy ktoś może podzielić się jakąś szczerą opinią o pracy u nich i agencji G.T.?

f

a pakowaczka u was to ma zapewnione zakwaterowanie w hotelu robotniczym? napiszcie proszę pilnie szczerze

pati

zgadza się, ja jadę autokarem sindbad w sobotę 16.07 o 18:10, będę tam w niedziele o 9:15

pati

jedzie ktoś do Pforzheim z soboty na niedzielę? liczę na to ze tak, odzywać się :)

Ania

Czy jedzie ktoś z Częstochowy teraz ze środy na czwartek do Pforzheim na pakowanie mięsa? kontakt do mnie 501 589741 Ania

Este

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. poszukuje do różnych miast aktualnie Brygadzistów, jeśli ktoś z Was jest zainteresowany to na ich stronie znajdzie wszystko to czego szuka, moim zdaniem wartościowa sprawa

Ola

Witam Po odliczeniu mieszkania,ubezpieczenia jaka wychodzi na czysto pensja ? Proszę mi powiedziec czy ta firma jest wypłacalna ?

madzia

heej.. jedzie może ktoś teraz w poniedziałek na pakowanie mięsa do Pforzhein? ;)

maja

sa jeszcze przyjecia do pracy , pakowacz miesa????

maja

sa jeszcze przyjecia do pracy , pakowacz miesa????

ala

czy nadal sa przyjecia do tej pracy, prosze o odpowiedz. W jakim wieku przyjmuja, czy sa limity wiekowe

gość13

Nie wprowadzajcie w błąd ludzi. Agencja na dzień dzisiejszy (sprawdzałem przed chwilą) jest polską firmą i była polską. Każdy może to sprawdzić. Agencja a firma w Niemczech to dwa różne zakłady. Jak piszą w ogłoszeniu, że niemiecka umowa o pracę, to umowa jest z niemiecką firmą a nie z Agencją.

Pracuje tam od marca 2015. Wynagrodzenia płacone są w terminie lub z opóźnieniem 1-2 dniowym. Każdy dostaje też wyciąg z wypłaty gdzie wszystko widać (ile godzin, itd). Poza tym to nie agencja wypłaca pensje tylko niemiecki pracodawca.

Niezatapialny

Komentarz The rain pasuje jak najbardziej. Agencja pracy najpierw polska, a potem niemiecka ma tylko jeden rodzaj pracy w fabryce Muller zajmującej się przetworami mięsnymi w Birkenfeld.

pracuś

A skąd wiecie ile zarobiliście, jak wynagrodzenia są wypłacane 1 raz w miesiącu? Ja pracuję już 2 miesiące. Mi i mojej koleżance zgadzają się godziny pracy ze stawką. Zamiast pisać po 1 dniu pracy ile się dostanie wynagrodzenia (jakieś bzdurne wyliczenia) to należy poczekać chociaż do 1 wypłaty a potem jak coś się nie zgadza, można narzekać. Mam nadzieję popracować tam jak najdłużej. A słyszeliście na hotelu, ilu "starych" pracowników chce tam wrócić ponownie? Ja słyszałam! Sporo. (teraz tak mi przyszło do głowy: może część tych hejterskich wpisów to od nich aby nikt nie pojechał to będzie miejsce dla nich - zastanawiające). A! I do tego o pracował 1 dzień - wypłaty są dokładnie co miesiąc (25-tego) a nie inaczej.

gosc

Jedzie ktoś teraz w niedzielę ?

czyjas

Hej ludzie powiecie cos wiecej jak tam jest sa dobre warunki mieszkaniowe?? ciezka praca jest internet??

nieznajoma91

Ludzie potzrebuje transport z Raubling do Pforzheim jak cos pisać na sabina_ko@wp.pl PILNE NA NIEDZIELE!!!!!!!

nieznajoma91

Dlugo pojedziesz... Ja i tak musze załatwić transport zeby z tej dziury uwolnic sie

Bartek

Ja jade autokarem i on jedzie przez całą Polske i w Gorzowie jest dopiero o 21:10

nieznajoma91

Tak pewnie nie podrodze bo musze sie tam tez dostac jakosc a samochodem czy autokarem??

Ja będe jechał z Gorzowa Wiel w niedzielę

Bartek

Ja mam jechać w niedziele czyli 28.06.2015 czy ktoś też jedzie?

@Bartek 23.06.2015 10:41
Ja mam jechać w niedziele czyli 28.06.2015 czy ktoś też jedzie?

hej ja pojade ale jestem na terenie niemiec akurat

nieznajoma91

Hej gdzie to jest dokladnie kolo Pforzheim mam jechac a niewiem gdzie dokladnie pomocy i wiecej inf potrzebuje jest to na stałe dobrze sie wychodzi??

gość

3 lata temu to na pewno miałeś inną stawkę. Czas leci i pewnie podwyżki były. A poza tym to miałeś polską czy niemiecką umowę? Moja znajoma tam pracuje i ma niemiecką umowę z Niemcem podpisywaną. Pracuje tam już (albo dopiero) od lutego 2015r. i jest zadowolona.

mariu

Widze zeludzie bzdury pisza albo prawde ja bylem tamtrzy lata temu i stawke mialem 4.85 euro netto wmiesiacu po280 godzin i to niejest w phforztaim tylko w birkenfeld no chyba ze ten bus was stamtad wozi ja bylem na hotelu wpsychiatryku kolo pracy; )) wytrzymalem trzy miesiace tam a robilem po 200-260 godzinmiesiecznie

Domi

Tego dowiesz się w biurze ile co kosztuje. Pracuję tam więc wiem, że w biurze w Polsce mówią prawdę. Odzież i buty dostajemy za free.

The Rain
@Domi 21.05.2015 08:15

Też głupoty pleciesz. Za buty jak już pisałam płaci się w pierwszym koszcie dla agencji . A przecież za pranie odzieży czyli kitel i spodnie odciągają z wypłaty 25 euro.

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej G.T. - Świecie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej G.T.