3 Dodaj merytoryczną opinię

czwartek 8.00 - 15.00
piątek 8.00 - 13.00
Tak2Nie
Marek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.
Kandydat

witam, czy wie może ktoś ,jak wyglądają warunki mieszkalne w hotelach w miejscowości Karlsruhe ?prosił bym o w miarę szybką odpowiedź, z góry dziękuję

kris Nowy wpis
Kandydat

Witam czy osoba nieslysząca może aplikowac do pracy jako monter rowerow?

Nowy wpis

@kris

Witam. Niestety nie, technologia pracy może stwarzać zagrożenie dla osoby niesłyszącej.

Dariusz
Kandydat

Dzien dobry jestem zainteresowany pracą monter rowerow ale dzwonie do was i sie wlancza automatyczna sekretarka jak sie z wami kontaktowac?

Nowy wpis

@Dariusz

Dzień dobry. Proszę o CV na maila: informacja@op.pl lub proszę skorzystać z formularza na Gowork. Oddzwonimy do Pana.

Marek F.
Kandydat

Ogólnie wszystko już wiem ale chcialbym siędowiedzieć jak to wyglada na początku tzn.czyli czy dojazd za własne pieniądze i czy np po przepracowanym tygodniu można liczyć na zaliczkę.Było nie było jestem osobą bezrobotną i nie bardzo stać mnie za zasilek dla bezrobotnych polski przeżyc miesiąc w niemczech.

Kandydat

Witam, czy oferta pakowacz w chłodni jest nadal aktualna? Jest to praca od zaraz? Jakie wynagrodzenie? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

Joanna
@Nowy

Mieszkam w Pułtusku czy jest aktualna pracą?

@Joanna

Witam. Praca jest w Niemczech w mieście Pforzheim. Oferta jest aktualna. Jeżeli jest Pani zainteresowana, proszę o kontakt telefoniczny z nami.

Aktualność
Obecnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

- pakowacz/pakowaczka wyrobów mięsnych
- monter rowerów
- traktorzysta w stadninie

Każde zatrudnienie na umowę o pracę (to nie są kontrakty czy zlecenia) podpisywaną z niemieckim pracodawcą.
Praca w Pforzheim

piątek 8.00 - 13.00
Tak2Nie
kris
Kandydat

Witam- mam takie pytanie, czy osoba nie słysząca kwalifikuje się tez do tej pracy pakowacza - brak słuchu ale nie ma problemu z komunikowaniem się , gdyż doskonale czytam z ust- poza tym jestem sprawny fizycznie. Czy ktoś mógłby mi odpowiedzieć odnośnie do mojego pytania- z góry dziękuję.

@kris

Witam. Niestety z uwagi na Pana bezpieczeństwo, nie może Pan podjąć pracy przy pakowaniu. To jest hala produkcyjna, praca przy taśmie, są sygnały dźwiękowe np. w przypadku nagłego zatrzymania taśmy, czy inne sytuacje sygnalizowane dźwiękiem.

Adam

Dzis wracam tam po urlopie (platnym). Zabieram kolege z jego dziewczyna. Praca normalna ale na jasnych warunkach. Umowa o pracę z niemiecka firma. Ja juz mam przedluzana na 1 rok. Praca w zakladzie miesnym, prosta - ukladanie wyrobow na szalki ale pracowac trzeba jak wszedzie. Wyplaty w terminie. Dla tych co nie maja wlasnego mieszkania, zakwaterowanie w hotelu robotniczym, pokoje 2-osobowe. Pracuja tu osoby obu plci od 19 lat do ok. 65 lat i daja rade. Ci 40 plus nawet lepiej niz mlodzi. Co wazne, dla tych co nie znają niemieckiego, umowa w jez polsko-niemieckim, polski koordynator. Nie toleruja pijakow. Tacy nie tylko firmie psuja prace ale i nam w zespole psuja atmosfere, dlatego duzy plus dla firmy.

Nick
@Adam

Hej, mógłbyś mi napisać więcej szczegółów? Podaj maila albo daj znać to podam swój. Ps. Jestem zainteresowana pracą dlatego szukam informacji :) Pozdrawiam

@Adam

Witam, a jak wygląda wynagrodzenie?

Adam
@Nowy

Nie wiem co Cię tak właściwie interesuje, lepiej zadzwoń do nich lub napisz. Nie podam adresu mail bo sorry ale nie wiem kim jesteś. Co do pensji to ja mam już inną stawkę ale na początek to chyba 9,35 euro brutto/godz. Może od nowego roku to się zmieni? Nie wiem. Wypłaty raz w miesiącu na konto.

TakNie1

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? 18 listopada na portalu http://GoWork.pl się ogłoszenie na Pakowacz. Ktoś z Was aplikował?

@Pytanie

Megaworker nie jest pracodawcą tylko bezpośrednio firma niemiecka i to ona wypłaca wynagrodzenia i odprowadza składki na ubezpieczenie zdrowotno-emerytalne

Aktualność
Informujemy, że w związku z zmieniającymi się warunkami na granicy polsko-niemieckiej z uwagi na COVID-19, wszystkim wyjeżdżającym z Polski wystawiane są przez niemieckiego pracodawcę, imienne dokumenty umożliwiające przekroczenie granicy w razie jej zamknięcia oraz bez ewentualnej obowiązkowej kwarantanny. Wszyscy nowi pracownicy (jak i wracający z urlopów) mają przeprowadzane bezpłatne testy na COVID-19.
Kluki

Pracowaliśmy tam razem (ja i dziewczyna). Było OK. Zjechaliśmy bo ..... ślub. A o pracy: normalna, niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem podpisana bezpośrednio z niemiecką firmą (nie żadne kontrakty, zlecenia czy inne cuda), 2-zmianowa (nie rozdzielają par więc byliśmy na jednej zmianie). Systematyczne wypłaty na konto. Zakwaterowanie w hotelu robotniczym, pokoje 2-osobowe. Dużo Polaków, tak więc nie trzeba znać niemieckiego aby dogadać się np. z biurem firmy. Mamy zamiar wrócić tam za jakiś czas. Pozdrawiamy naszą linię

Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.
Kandydat

Jak wygląda zatrudnienie bezpośrednio? Pod zaklad ? Bez żadnych agencji pracy i pośredników, praca tylko pod zakładem bezpośrednio ktos pracuje ?

Kandydat

Bezpośrednio zatrudniaja ludzi ? Jakie warunki pracy sa Bezpośrednio? Czy to praca w Bielefeld?

@Nowy

Zakład w Birkenfeld (dzielnica Pforzheim). Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

@MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chodzi o to czy zatrudniaja bezpośrednio pod zaklad bez zadnych pośredników leasing firma itp tylko pod zaklad

Prcownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 115 dni.
Kandydat

Czy jest praca pakowacza na weju? Z umową o prace a nie o zlecenie ? I lle godzin sie pracuje a ile jest wyplaty za godz wypracowane. Prosze o info

Mati

Praca OK. Hotel też OK. Umowa o pracę niemiecka. Terminowe wypłaty, płatny urlop. W hotelu wspólne kuchnie i brak internetu.

Danee
Kandydat

Hej. W jakiej miejscowości jest ta praca i czy ktoś może jedzi z Kostrzyn N/O lub Okolic?

@Danee

Zakład znajduje się w Pforzheim

Karol

Pracuję przy pakowaniu już od marca tego roku. Jestem tu z dziewczyną. Mamy pokój 2-osobowy (jak prawie wszyscy). Praca uczciwa, dla tych co chcą pracować. Umowa o pracę jest po niemiecku i polsku. Wypłaty systematyczne, urlopy płatne. Dziewczyna awansowała teraz. Oboje jesteśmy zadowoleni. Trochę się tu naoglądaliśmy "pracusiów" (są to na szczęście jednostki) co ciągle chcieli mieć wolne, imprezowali a jak zbadali ich alkomatem to wielki "dramat i niesprawiedliwość". Większość tych "pracusiów" wylatuje a część dostaje drugą szansę. Więc dla czytających te komentarze wszystkie, weźcie pod uwagę, że często piszą te komentarze właśnie "pracusie od imprez:"

Tak2Nie1

To do firmy nie podobne. (usunięte przez administratora)i tyle. Wykorzystują! Zabierają pieniądze za nie wiadomo co. W dodatku warunki mieszkalne masakra sami brudasy i pijaki! Nie polecam!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 157 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 247 dni.

Czy mógłby ktoś napisać już tam pracujących, po ile godz codziennie się pracuje i czy wogole codziennie praca? Jak z dojazdem? Ile za hotel? Jakie wynagrodzenie?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie