3 Dodaj merytoryczną opinię

poniedziałek - środa 8.00-16.00
czwartek 8.00 - 15.00
piątek 8.00 - 13.00
Kluki Nowy wpis

Pracowaliśmy tam razem (ja i dziewczyna). Było OK. Zjechaliśmy bo ..... ślub. A o pracy: normalna, niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem podpisana bezpośrednio z niemiecką firmą (nie żadne kontrakty, zlecenia czy inne cuda), 2-zmianowa (nie rozdzielają par więc byliśmy na jednej zmianie). Systematyczne wypłaty na konto. Zakwaterowanie w hotelu robotniczym, pokoje 2-osobowe. Dużo Polaków, tak więc nie trzeba znać niemieckiego aby dogadać się np. z biurem firmy. Mamy zamiar wrócić tam za jakiś czas. Pozdrawiamy naszą linię

Nowy Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.
Kandydat

Jak wygląda zatrudnienie bezpośrednio? Pod zaklad ? Bez żadnych agencji pracy i pośredników, praca tylko pod zakładem bezpośrednio ktos pracuje ?

Nowy
Kandydat

Bezpośrednio zatrudniaja ludzi ? Jakie warunki pracy sa Bezpośrednio? Czy to praca w Bielefeld?

@Nowy

Zakład w Birkenfeld (dzielnica Pforzheim). Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

Nowy Nowy wpis
@MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chodzi o to czy zatrudniaja bezpośrednio pod zaklad bez zadnych pośredników leasing firma itp tylko pod zaklad

Prcownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.
Kandydat

Czy jest praca pakowacza na weju? Z umową o prace a nie o zlecenie ? I lle godzin sie pracuje a ile jest wyplaty za godz wypracowane. Prosze o info

Mati

Praca OK. Hotel też OK. Umowa o pracę niemiecka. Terminowe wypłaty, płatny urlop. W hotelu wspólne kuchnie i brak internetu.

Danee
Kandydat

Hej. W jakiej miejscowości jest ta praca i czy ktoś może jedzi z Kostrzyn N/O lub Okolic?

@Danee

Zakład znajduje się w Pforzheim

Karol

Pracuję przy pakowaniu już od marca tego roku. Jestem tu z dziewczyną. Mamy pokój 2-osobowy (jak prawie wszyscy). Praca uczciwa, dla tych co chcą pracować. Umowa o pracę jest po niemiecku i polsku. Wypłaty systematyczne, urlopy płatne. Dziewczyna awansowała teraz. Oboje jesteśmy zadowoleni. Trochę się tu naoglądaliśmy "pracusiów" (są to na szczęście jednostki) co ciągle chcieli mieć wolne, imprezowali a jak zbadali ich alkomatem to wielki "dramat i niesprawiedliwość". Większość tych "pracusiów" wylatuje a część dostaje drugą szansę. Więc dla czytających te komentarze wszystkie, weźcie pod uwagę, że często piszą te komentarze właśnie "pracusie od imprez:"

Tak2Nie

To do firmy nie podobne. (usunięte przez administratora)i tyle. Wykorzystują! Zabierają pieniądze za nie wiadomo co. W dodatku warunki mieszkalne masakra sami brudasy i pijaki! Nie polecam!!!

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 74 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kata
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.

Czy mógłby ktoś napisać już tam pracujących, po ile godz codziennie się pracuje i czy wogole codziennie praca? Jak z dojazdem? Ile za hotel? Jakie wynagrodzenie?

TakNie

Jak jest z pakietem medycznym w MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z niemieckim pracodawcą (pakowanie wyrobów mięsnych, brygadzista). Tam jest się ubezpieczonym w niemieckiej kasie chorych i TAK można dopisać rodzinę.

Tak4Nie
Anka

Praca OK, zakwaterowanie OK - prawie wszystkie pokoje są 2-osobowe. Firma wypłaca pensję w terminie. Niemiecka umowa o pracę.

Tak1Nie

Aktualność
Praca przy pakowaniu wyrobów mięsnych w Niemczech. Wprowadzono możliwość skorzystania przez pracownika z bezpłatnych obiadów na terenie zakładu.
Tak2Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 276 dni.

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, interesuje mnie praca jako Pracownik Administracyjny.

Memo

Witam Praca pakowacz w jakiej miejscowości jeżeli można spytać Z góry dzięki za odpowiedź !!!

@Memo

Dziękuję ☺

Tak1Nie
Irena
@Memo

Chodzi mi o Andrychów, czy są jeszcze wolne miejsca pracy przy pakowaniu mięsa?

Irena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 307 dni.

Witam serdecznie, proszę o informację czy są jeszcze wolne miejsca pracy w Andrychowie,

Kasia

Polecam. Stabilna praca. Dojechałam tam 4 miesiące temu, do męża, który tam pracuje dłużej. Mamy pokój 2-osobowy, chodzimy na tą samą zmianę do pracy. Praca jak praca. Nie za ciężko ale pracować trzeba. Raz więcej godzin a raz mniej. Terminowe wypłaty. Na razie zamierzamy tam dłużej pracować. Są tam osoby, które pracują ponad 2 lata ale i takie, którzy zwalniają się po 1-2 miesiącach. Znam też 2 przypadki powrotu byłych pracowników do firmy (mąż mówi, że jest ich więcej). Hotel - cudów wianków nie ma tu bo to hotel robotniczy ale jest ok. Normalny budynek a nie jakieś domki campingowe. Nie ma internetu w hotelu ale my składamy się z sąsiadami na wspólny i wychodzą dosłownie gorsze.

Tak6Nie2
Piotr
@Kasia

Co tam się robi i gdzie to jest

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 365 dni.

Okolice Trzebnicy?

Robson

Polecam. Stabilna praca przy pakowaniu. Umowa o pracę, niemiecka. Terminowe wypłaty. Sporo tu par pracuje.

Magda
@Robson

Gdzie jest ta praca? Jaka miejscowość ?

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o MEGAWORKER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Świecie