G.T Agencja Pracy Tymczasowej
3 68 6 1

Opinie o G.T Agencja Pracy Tymczasowej

Gogol

Czy trzeba spełniać jakieś specjalne wymogi stawiane przez agencję? Myślę głównie o znajomości języka przy wyjeździe do pracy za granicę.

wiadomo kto.
Zweryfikowany użytkownik

Witam Pracowałam przez tę firmę w Niemczech w okol. Pforzheim praca jak praca na produkcji na taśmie dało się wytrzymać chłód też znośny ,najistotniejsze to ,że za bardzo tej pracy nie było te 8 godz. (rzadkością) nie było tak jak panie ze Świecia przy rozmowie rekrutacyjnej Barwnie przedstawiały tylko komu i czemu służą takie rekomendacje zapewnienia na pewno nie osobie,która tam przyjechała pracować a nie siedzieć na hotelu,czekając na tel. bo i tak bywało. Brygadziści zapewniali obiecywali że sytuacja poprawi się z kolejnym miesiącem ale tak nie było takie jednostkowe (akcje) na trochę więcej godzin,nie mam żalu do tych ludzi starli się ,taka po protu była sytuacja taki zły czas. Brygadziści Fajni młodzi ludzie,p.Marcin zawsze starał się coś dla mnie wykombinować aby nie odsyłać na hotel po 4 godz. pracy (bo tak się często zdarzało) Mister Daniel też darzył mnie szacunkiem na koniec nazywał mnie mamą,Przemka "przytulaka misia" też dało się lubić nazywał mnie "ciotką"co mnie irytowało,na Mistera Łukasza zawsze mogłam liczyć Wielki-szacun,choć wiem ,że nieraz miał na mnie "nerwa "Zwracałam się do nich mister menadżer cieszyli się chłopaki.Sytuacja pogorszyła się Bardzo w listopadzie napięta nerwowa atmosfera pod każdym względem,powodem wiadomo głównym brak takiej stabilnej pracy 8 godz.(marzenie). Taką Bardzo złą atmosferę tworzyła liniowa ,wiadomo wszystkim, która Panu naczelnemu menadżerowi mówiłam wprost jeżeli wylatuje się z linii 12 nie ma się tam stanowiska to oczywiste ,że trzeba bukować sobie bilet do Polski. Tak właśnie miałam zawsze coś do mnie cierpiała (warczała) nie wiem za co za to że chciałam Uczciwie rzetelnie pracować za to ,że byłam sobą . Dlatego spakowałam się i wyjechałam nie zasłużyłam na takie poniżanie. Inaczej to sobie planowałam ,myślałam że tam zostanę na Bardzo długo . Ogólnie dobrze wspominam ten jednak nie stracony czas,tak wyszło ,czasami ludzie ludziom gotują taki życiowy scenariusz wbrew ich woli pozdrawiam Fajnych ludzi ,których dane było tam poznać,pracować z nimi. Może są i tacy co i mnie dobrze wspominają.

Ola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie polecam

mis

Do huty szkła szukają chyba w Parczewie?

Agnieszka

@rozbawiony, najwidoczniej treści zamieszczone w komentarzy nie były zgodne z regulaminem serwisu gowork.pl i dlatego administrator miał prawo w ten sposób zamieścić komentarz. Co do sytuacji firmy, użytkownik @anonymous, twierdzi, że czas pracy to 300 godzin, natomiast @Teska, że nic takiego nie miało miejsca, z czego może wynikać taka rozbieżność?

Stefan

Czy możecie podpowiedzieć jak pracuje się z agencją w Niemczech? Widziałem ofertę pracy na produkcji?

Ed
@Stefan 14.03.2018 23:20

Agencja tylko rekrutuje a umowę o pracę podpisuje się z niemiecką firmą.

anonymous
@Stefan 14.03.2018 23:20

witam to jedna wielka polylka w tej fabryce pracowac w takiej zimnicy a ludzie sie ciesza sie z godzin ze 7 dni w tygodniu tyraja i zadnego dnia wolnego w umowie jest po 8 godz a pracuje sie duzo wiecej. za 300h prawie dopiero sie zarobi(usunięte przez administratora)e i przy dodatku nocnym 25% bo na godz netto wychodzi (usunięte przez administratora) smiech. (usunięte przez administratora) caly czas jest mlyn ktos odchodzi a ktos przychodzi. duzo polakow odchodzi wiec sciagaja obcokrajowcow.(usunięte przez administratora)zastnowcie sie czy chcecie tak tyrac za taka kase a w dni cieplejsze od 6 do 20h ciagnie pierwsza zmiana.

lucaas82@onet.pl
@anonymous 22.03.2018 09:24

(usunięte przez administratora) myślę nad tą pracą ale te komentarze coś za ładne i za słodkie są o tym biurze, gdyby to nie było problemem dla Ciebie...

Rozbawiony
@lucaas82@onet.pl 23.03.2018 10:37

Panie Moderator rozumie że jest weekend ale jaki sens ma zamieszczanie 1/5 komentarza który tak zmoderowany nie ma sensu?

Teska

anonymous coś mijasz się z prawdą. Ja pracowałam tam 7 miesięcy i może się nawet znamy chociażby z widzenia (zjechałam z przyczyn nie związanych z firmą) i nikt z osób z którymi pracowałam, nigdy nie miał 300 godz. !. Pracowaliśmy 6 dni w tygodniu. Zmiany dzienne do soboty włącznie i jak ktoś przechodził na nocki to w niedziele szedł na 20.00 na zmianę (może tu myślisz, że to 7 dni pracy) ale nocne kończyły się rano w sobotę i szło się na dzienne, dopiero w poniedziałek. Płaca jak płaca. Mi się opłacało. Szczerze o nas wyjeżdżających, to bez języka i doświadczenia, dyrektorami raczej nie będziemy.

janek

jakieś badania lekarskie są potrzebne czy robią na miejscu a kasiorka na konto czy przelew

Kinia

Praca OK. Załoga to połowa kobiet i połowa mężczyzn. Fajnie, że to niemiecka umowa o pracę a nie jakiś kontrakt czy oddelegowanie. Szkoda tylko, że praca jest daleko od Polski ale coś za coś (chociaż to nie UK czy Hiszpania). Potwierdzam poprzednią opinię - pensja jest na czas.

Endriu81
@Kinia 13.12.2017 10:06

Jakie warunki w hotelu?

Dario
@Endriu81 14.12.2017 20:32

To hotel robotniczy. 2 piętra, pokoje 2,3,4-osobowe, wspólna bardzo duża kuchnia, łazienki dla połowy w pokojach a pozostałych wspólne, parking, niedaleko markety, brak internetu. Warunki normalne (przynajmniej dla mnie i mojej dziewczyny)

Agniesia
@Kinia 13.12.2017 10:06

czy trzeba dogadywać się po niemiecku, czy jest szefostwo mówiące po polsku z którym można załatwić sprawy papierkowe?

ktosia
@Agniesia 21.12.2017 15:12

Tak, można dogadać się po polsku

agniecha
@Kinia 13.12.2017 10:06

a można wiedzieć jak z zarobkami?

zakrecona

Hej. Czy może ktoś napisać ile mniej więcej jest wypłaty już po odciągnięciu wszystkiego? Wyjeżdżam pierwszy raz i stawka 8,84 nic mi nie mówi bo dokładnie nie wiem jaki jest podatek w Niemczech :/ Chciałabym konkretnie wiedzieć. Jeśli ktoś może to proszę o informację. Dzięki z góry :)

Mariola

Witam czy można załatwić pracę telefonicznie do biura mam daleko dziękuję za odpowiedź.

G.T Agencja Pracy Tymczasowej
pracodawca
@Mariola 03.02.2018 17:13

Witam. Rekrutacja może odbyć się drogą telefoniczną i mailową lub osobiście. Umowę o pracę podpisuje się bezpośrednio z niemieckim pracodawcą w Niemczech. Tel. do biura rekrutacji +48-660-230-163 lub +48-692-823-866

Wojtas 83

Witam chciałbym sie dowiedziec na czym polega praca. Kiedyś w Anglii obiecali podobne stanowisko przy pakowaniu artykułów miesnych a okazło się że to była zwykła rzeźnia gdzie musiałem 12 godzin wieszać na haki przekrojone świnie więc mam obawy heheheh ;D. Jest znośnie? kregosłup nie siada po tygodniu? Opiszcie proszę jak to wyglada. Pozdrawiam

Edziu
@Wojtas 83 26.01.2018 16:07

Spokojnie, to tylko pakowanie przy taśmie (na tacki wyrobów z mięsa) lub kartonowanie. Praca nie ma nic wspólnego z rozbiorem czy wieszaniem półtusz.

Zainteresowana.

Czyli mozna im zaufać i bez wachania wyjechac. (A ten hotel jest jakos na miejscu czy kawalek jest do pracy)?. Wlasnie z chłopakiem bym wyjechała. Nie wiem co o tym myśleć.

Nowy
@Zainteresowana. 19.01.2018 09:37

Ja zaufałem i nie żałuję. Wprawdzie jestem tu dopiero parę tygodni ale już mam jakieś rozeznanie. Są to osoby pojedyncze jak i pary, starsi i młodzi. z hotelu do pracy jest kawałek ale dojeżdżamy busem z firmy (odciągają 55 euro za miesiąc). Można też kolejką ale znam na razie tylko 1 osobę, która tak dojeżdża, raczej wszyscy busem lub samochodem.

Gosc

I czy niedziele sa wolne od pracy?

Gosc

A czy praca jest ciezka ? ile godzin sie pracuje mniej wiecej? Baska pracujesz tam 4miesiac wiec ile na czysto wyszlas miesiecznie?

Gosc

Witam czy dojazd jest do Pforzeheim? a praca w Birkenfeld? jakie sa waunki w hotelu? i czy wyplaty sa kazdego 25-kazdego miesiaca ? regularnie przelewane?

Baska
@Gosc 05.01.2018 06:44

wypłaty są regularne a nawet kilka dni wcześniej - jestem tu już 4 miesiące, hotel jak hotel, cudów nie ma ale nie jest źle.

Gosc
@Baska 05.01.2018 09:56

A praca ciezka czy lajtowa? bo z tego co mowia to ze ciezko nie ma to prawda?

Miśka

Przyjechałam 3 tygodnie temu do pracy do Niemiec na stanowisko pakowaczki za pośrednictwem tej agencji. Jak na razie wszystko się zgadza z tym co mówili w biurze. Umowę o pracę mam, kartę ubezpieczeniową dostałam dziś, warunki w hotelu takie jakich się spodziewałam wyjeżdżając. Nie ma tu "obozu pracy". Jakoś tak normalnie. Oby tak dalej. No może tylko to, że nie ma internetu w hotelu.

Sylwia
@Miśka 17.05.2017 15:33

Witam a jaka płaca na godzinę

jurek

Ja słyszałem,że bez znajomości języka tez można dostać tam pracę . Kolega był i wrócił bardzo zadowolony . Agencja we wszystkim mu pomogła .

Kaśka

Pracuję w Niemczech już prawie 3 miesiące. Najważniejsze - wypłaty są na czas! Co miesiąc. Dostajemy też wydruki z pensji gdzie można wszystko sprawdzić. Praca normalna.

Agnieszka

@Lutek - czy podejmując pracę w G.T. możemy liczyć na kursy językowe? Wspominasz, że pracę można dostać bez znajomości języka obcego. Jednak utrudnia to w znacznym stopniu komunikację w obcym kraju. Niektórzy pracodawcy oferują swoim pracownikom udział we wspomnianych przeze mnie kursach, co znacznie ułatwia życie za granicą.

Bartek

Podoba mi się, że GT ma takie proste roboty. Nie wszyscy jesteśmy wykształconymi ludźmi a ci bez studiów też chcą żyć dobrze.

Lutek

Gramolka, poszukaj dobrze. Mają ofertę pracy w Niemczech jako pakowaczka/pakowacz na niemiecką umowę o pracę i bez języka i doświadczenia.

Gramolka

Piszecie, że agencja GT wysyła ludzi do Niemiec a ja nie mogę znaleźć żadnej ofert na Niemcy, czy ciągle wysyłają?

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona ze współpracy z Agencja Pracy Tymczasowej G.T. Dla zainteresowanych, oferty pracy Agencji możecie znaleźć na portalu GoWork.pl - http://www.gowork.pl/praca/agencja-pracy-tymczasowej-g.t.;pr

Miśka

Wyjeżdża się we własnym zakresie ale w Agencji G.T. wszystko mówią. Dają numery telefonów do ludzi w Niemczech, adres hotelu itd. (ja dostałam na e-mail). Można do nich dzwonić i o wszystko się pytać. Trochę trudno jest się dodzwonić bo często zajęte ale do mnie oddzwaniali (nie wiem jak do innych). Ja wyjeżdżałam w niedzielę a Agencja nie pracuje w niedzielę więc dzwoniłam już na podane numery do Niemiec. To nie jest mój pierwszy wyjazd za granicę przez agencję (różne agencje). Co mi się tu szczególnie podobało to to, że mnie prowadziła jedna pani od 1 telefonu do wyjazdu i nie musiałam co telefon przedstawiać sprawy od nowa nowej osobie. Jak ktoś inny odebrał telefon to przekazał tej z którą od początku rozmawiałam. A tak to ogólnie kontakt telefoniczno-mailowy bo w biurze nie byłam. Za daleko do nich miałam.

Agnieszka

@Miśka to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona. A jak oceniasz współpracę z Agencja Pracy Tymczasowej G.T.? Możesz liczyć na jej wsparcie podczas wyjazdu?

Feliks

Agencja Pracy Tymczasowej G.T. to tylko praca i jeśli było tak źle to trzeba wziąć kasę i zmienić firmę. Ale myślę, że osób pracujących za ich pośrednictwem jest sporo więc te kilka wpisów o niczym nie świadczy. Generalnie starają się dobrze organizować .

Jola

Czy z całą pewnością nie można powiedzieć coś dobrego o agencji? Lubię znać opinie z obu stron wówczas mogę mieć zdanie

Agnieszka

Chcecie dowiedzieć się więcej na temat firmy? Koniecznie odwiedźcie zakładkę 'O nas' zamieszczoną przy wątku firmy - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,848573,0,0,o_nas

Agnieszka

Korzystaliście z usług tej Agencji? Spełniła Wasze oczekiwania? :)

Zostaw opinię o G.T Agencja Pracy Tymczasowej - Świecie

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.T Agencja Pracy Tymczasowej