MMI Multimedia Interactive

4 22 40 5 1

Opinie o MMI Multimedia Interactive

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Powiedzcie co się dzieje teraz w MMI Multimedia Interactive? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam wysyłać CV?

Tymon
 Opinia

Czy jest powód, że przestajecie pisać na tym wątku?

Opinia

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Radom.

Agda
 Opinia

Umowa o pracę? w życiu... tam na pewno nie ma takiej formy zatrudnienia dla konsultantów. "Praca na umowie-zleceniu".

Paulina
 Opinia

@Inka, o jakie stanowisko pytasz?

żerek
 Opinia

z tego co mi wiadomo to niestety, ale kasa nie jest specjalnie dobra. oczywiście poprawcie mnie jesli się myle

radek
 Opinia

ok, czyli jak to wygląd ana chwilę obecną, rekrutują normalnie czy jednak nie? naprawde wolałbym się dowiedzieć wszystkiego niż potem być zaskoczony na rozmowie dlatego dobrze, że tutaj coś piszecie, zawsze to jakieś relacje z pierwszej ręki tam naprawde. Czekam jeszcze na wasze koemnatarze na ten temat,z góry wielkie dzięki.

miss piggy chrum
 Opinia

widze szanowna koleżanko Kablowa że jesteśmy w podobnej sytuacji ( a skąd geneza takiego nicku?), ponieważ ja również mam spore doświadczenie w pracy na różnych słuchawkach w różnych call center, ale uważam że zasługuję na coś więcej i szuma teraz nowego pracodawcy w tej branży. czy MMI Multimedia Interactive da mi od razu umowę o pracę na czas nieokreślony?

Inka
 Opinia

Ile można zarobić za godzinę oraz czy są premie i dodatki extra ?

Margo
 Opinia

Co do zarobków to zapewniam, że specjaliści nie głodują, bo trzeba odróżnić pracę na słuchawkach od obsługi backofficowej. Osoba inteligentna i oblatana w kompie i exelu, która ma chęć ma szanse na awans, podwyżkę, rozwój. Tak jak w każdej normalnej korporacji. To jest szansa dla dobrych osób z Warszawy, którzy dojeżdżają na dobrą pracę w Radomiu. Polecam.

zetka
 Opinia

wystarczy zobaczyc na ilosc ogloszen w wyszukiwarce...widac ze cos jest tam nie tak, duża rotacja, marne pieniadze, chyba ze pensja glodowa kogos interesuje, dla studentow owszem

Barbara
 Opinia

Po pierwsze Europe Calling to osobna firma zajmująca się sprzedażą przez telefon. Ma siedzibę w tym samym budynku co Multimedia. Multiemdia Interactive jest to korporacja outsourcing‎owa świadcząca usługi obsługi księgowej, obsługi klienta, obsługi wprowadzania dokumentów, archiwizacji, Call Center - infolinię i sprzedaż, obsługi IT. Firma obsługuje kilkanaście dużych firm z całego kraju. Jest kilkadziesiąt rodzajów stanowisk. Można pracować jako analityk danych, księgowa, informatyk, programista, archiwista, agent call center itp. Zaczyna się od Call Center bo przechodzi się tam pierwsze szkolenia, albo można znaleźć pracę d razu jako specjalista, jeśli ma się doświadczenie. W firmie pracuje ponad 200 osób. Są ulgi do teatru, można wygrać bilety do kina, imprezy integracyjne, wyjazdy na mecze koszyków. W tym momencie nie ma takiej drugiej firmy w Radomiu. Można przyjść, zobaczyć, zapytać.

doki:
 Opinia

masz możliwość kupienia biletów do teatru na korzystniejsych warunkach:) naprawde bardzo fajna sprawa:)

Opinia

veet - 2013-08-29 19:39:02 HE - 2013-08-29 19:33:24 Dobre.... MMI to nie Europe Calling. A skąd się wzięliście co? Zmiana nazwy firmy i w głowach się poprzewracało P/P Pracownik.Ja pracowałem w Europe Calling a teraz pracuje w MMI. Zmiana nazwy firmy - poza tym nic się nie zmieniłoProszę się nie podszywać pod mój nick.

HE

Opinia

Jak będziesz robił wyniki to pozwolą ci dłużej popracować, nie będziesz miał wyników to będą wyganiać do domu :)

nick
 Opinia

nie rozumiem Twojego stwierdzenia, że nie chce sie pomóc takim osobom jak TY. Pytanie było o zarobki, odpowiedź padła klikukrotnie. Pytałeś o możliwość zostawania dłużej, udzielono Ci odpowiedzi. Czego jeszcze oczekujesz? szkolenia na forum? podania sprzętów na jakich się pracuje? szascunkowych wyników obecnych pracowników? wyników wewętrznego badania satysfakcji w firmie? co jeszcze chcesz wiedzieć w granicach oczywiście zdrowego rozsądku to napisz, a odpowiem.

Tak3Nie

xyz
@nick 10.08.2013 09:55

nie pozwolą Ci pracować więcej niż 8h dziennie no chyba że jest dużo pracy wtedy raczej nie masz wyboru, bo jak nie zostaniesz to będziesz na czarnej liście... a za te dodatkowego godziny nie zapłacą tylko będziesz mogła odebrać w dogodnym dla nich terminie

mega_lux
 Opinia

no to nie MMI, spróbój. Będziesz wiedział wszystko. Przecież nie podpisujesz cyrografu tylko starasz sie o pracę.

Opinia

Nie prościej przyjść i przekonać się na własnej skórze? Z pewnością już podczas pierwszego dnia szkolenia można pozyskać takie informacje od przełożonego..

zleceniowiec
 Opinia

Kodeks pracy czyli praca 8 h, a każda nadgodzina jest płatna lub do odbioru (i musi być minimum 11 h przerwy pomiedzy 1 zmianą a drugą) nie obowiązuje umów zlecenie, możesz siedzieć i po 16 h jeśli dasz rade.

bb
 Opinia

hej, napisane jest wyzej, 10 zł brutto za h ile pracujesz tyle zarobisz. na. Nie ma podstawy na umowę zlecenie.

pracownik DOK
 Opinia

Polecam. Firma fajna, perspektywy dobre, zespół młody i bardzo ambitny. Każdy dzień niesie ze sobą nowe wyzwania, dzięki którym nudy u nas nie zastaniesz:)

Opinia

Rodzaj umowy jest uzależniony od wagi stanowiska. Także na pewno warto zapytać podczas rozmowy rekrytacyjnej. A co do firmy to polecam prace w MMI. Przyjdzie i przekonajcie się sami :) Aha i MMI to nie Europe Calling u nas Calling Center to tylko jeden z działów cała firma nie zajmuje sie telemarketingiem.

odp
 Opinia

zależy czy pracujesz na umowę o pracę czy na zlecenie i masz stawkę godzinową. Wiadomo, że nikt nie powie Ci ile ma podstawy na umowe o pracę a stawka godzinowa to 10zł brutto ile wypracujesz, tyle zarobisz.

Zostaw opinię o MMI Multimedia Interactive - Radom