Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

John

Ten zakład na kwiatowej miał więcej zarządzających niż KGHM. Za każdym razem gorzej. Nowy jest chyba najgorszym managerem w historii tego zakładu.

ulek

w rankingu na stronach Diory znajduje sie jako 2 zła firma

mus to mus

Jak to czytam to nie chce mi się tu nawet aplikować naprawdę taki koszar ?

praca

(usunięte przez administratora) nikomu nie chce się pracować

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
opinia

zgadzam się nie wiadomo kto ma co robić i za co jest odpowiedzialny - bałagan na maxa

opinia

Trzeba przyznać rację bo ja nie mam zielonego pojęcia co mam robić a to po OC nowy zakład jest a koleś co tu uważa się za szerfa to jakieś dziwny człowiek ciekawa jestem skąd go wzięli bo juz chyba tu nikt nie chce pracować .

obserwator

Pracuje tu bardzo krótko i nie mam pojęcia kto lub co to jest tupcik (usunięte przez administratora) Ludzie pracują tu w mega dużym stresie i na najwyższych obrotach(usunięte przez administratora)tak się nie da pracować to nieporozumienie. Szukam innej pracy. Pozdrawiam Wszystkich wytrwałych.

tadek

Odwalcie się od faceta. Szlag mnie trafia jak czytam takie wpisy. Jest lepszym człowiekiem niż wam się wydaje wy(usunięte przez administratora) Trzeba kogoś do końca poznać żeby wypisywać opinie. Jedno wam powiem. To jest facet na którego zawsze można liczyć w niedoli i choć nie wszystko mu wychodzi szanuję go za to jaki jest. Bije was wszystkich na głowę inteligencją i doświadczeniem. Pracowałem z nim kilka lat więc wiem o czy mówię. Jeszce raz. Odwalcie się!

Benny

Panowie, jakie stawki dają na dzień dobry na stanowiskach produkcyjnych, magazynowych z doświadczeniem?

Łukasz

Nabór jest ciagle!(usunięte przez administratora)Na pewno rośnie firma a prace to najlepiej samemu sprawdzić. Co Wy ma to?

Kris

Teraz jest nabór szukają ludzi napiszcie czy warto? Jak z warunkami pracy?

Mnie interesuje praca w UP to moze coś o tym?

milutki256@wp.pl

teraz płacą normalnie nie na raty (usunięte przez administratora)

??

witam podobno sa otwarte 2 nowe hale w zarowie i rusku ktos mial srycznosc?

wrok

dawno nie zaglądałem ,a opinie się mnożą...ojojoj Chyba ci byli pracownicy maja duzo wolnego czasu , brak roboty i złości w sobie ,że taka fajna robotę stracili i dlatego te głupoty wypisuja.Tym zainteresowanym mogę szczerze polecić prace w ULTRA PLUSIE w każdym Oddziale.Firma niewiarygodnie się rozwija .Rotacja ludzi jest we wszystkich firmach ale i powody są różne .Najczęściej pracodawca zaczyna od umowy (usunięte przez administratora),bo tylko w taki sposób może sprawdzić umiejętności i predyspozycje kandydata. W firmie jest ponad połowa pracowników która pracuje ponad kilka lat i jakoś nie narzekają,mają stabilną prace ,dobre umowy i wynagrodzenie . Na płycie jest najwieksza rotacja bo ten zakład sie dopiero rozpedza.Było tam pare osób które wyleciały ,ale z powodu sabotazu na maszynach jaki uprawiali.Kolejni pewnie tez wyleca jak nie wezma sie za robote.Operatorzy maja najlepsze zarobki , ale i na liniach jak robisz na akord i masz wiecej zrobione to za wszystko płacą .Sa przodownicy którzy zarobkami na linii przebijają operatorów . W zakładach sa kamery i sprawdzane sa nagrania,ci co pracują sa docenianiu ci co nie pracuja , choc powinni - najpierw jako ostrzezenie maja obciete premie bąd wylatują. Tak wiec zależy czy chcesz na prawde pracowac ,czy sie poszwendac na zakładzie .Jeśli pracowac to pewnie Cie docenia i nawet bedą w ciebie inwestowac dając szkolenia.Mamy ich teraz dużo .Ja osobiście jestem zadowolony,praca nie jest bardzo ciężka ,cały czas się czegoś nowego uczę i dobrze zarabiam . Mieliśmy ostatnio pare szkoleń - to super ,nigdy czegoś takiego wcześniej nie było .W sprawie pracy wszyscy piszą na rekrutacja@ultraplus.pl .Najlepiej sam sprawdz ,bo ci co zniechęcaja to na pewno nie sa osoby godne naśladowania . Powiem szczerze ,że fajnie być w firmie która się rozwija . Sam sie zastanów ,chyba ten prezes i dyrektorzy nie sa tacy zli skoro potrafia firme napędzać . POWODZENIA

Nonia
@wrok

hahaha dobry dowcip, ale bzdury wrok wypisuje.

beta

najniższa i to na raty

logi

jak wygląda wynagrodzenie na początku na stanowisku produkcyjnym, również najniższa krajowa ?

meblarz

(usunięte przez administratora)dlatego tez nikt z okolic nie chce tam pracowac,unikajcie tej firmy

Nelly

jek chcesz to aplikuj, przekonasz sie czy warto czy nie. Polecam przeczytac opinie one pokazuja jaka firma w naprawde. Te negatywne nie wziely sie z niczego.

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI