Opinie o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI w Żarów

mm

zakład jak każdy inny, nie ma na pewno takiej presji jak w korporacjach, po prostu każdy niech robi swoje i pokaże , że można , co do problemów z płatnościami też jakoś nie wierzę

nowy

Witam mam jutro rozmowe na lidera. czytam opinie i widze te dobre i zle. czyli tak jak w kazdej firmie. myslicie tak naprawde ze warto u was pracowac? bo troche wytraszylo mnie to z pensja:( a rozmowe mam na zaklad z wyrobem drewnianym itp.

mm

ostre słowa czy Ciebie również zwolnili? nie zapłacili Tobie?

so
@nowy

którym to juz z kolei liderem mialbyś być???? wszyscy są beee Poszukiwania tam nie mają końca. 1000 razy mozna było ta ekipe obsadzić zmotywować i produkować. Probować można podziel się opinią potem.

dżem
@so

w korporacjach nikt tak się nie zachowuje. byłaby afera i taki ktoś od razu dostałby kwit na pożegnanie obojętnie czy byłby szefem czy szeregowym pracownikiem. takie zachowanie poprostu nie przystoi. W oborze zwierzęta tak się nie zachowują. Więc przepraszam- poniżej krytyki to jest.

@dżem

pracuje w korporacji i pracowałem w kilku innych również więc zachowania nie są mi obce , a czy przystoi czy nie to zupełnie inna bajka

@mm

chyba nie masz na mysli ultra plus za korporacje

@Nelly

naturalnie, że nie , ale nawiązałem do wypowiedzi iż w korporacjach jest ok odnośnie zachowania i postępowania , a pracuję w korporacjach od 20 lat

@mm

zakład jak każdy innny - tak napisales/napisalas - jak mozesz to wiedziec jezeli pracujesz w korporacjach?? ultraplus korporacja nie jest tez sie tgodziles/zgodzilas

wrok

Jeszcze pozwole sobie napisać do 'BYŁEGO" i 'KLONA" bo zamęt wprowadzacie PANOWIE!!!!.To o czym piszecie , to historia!!!! Dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd??? Pewnie pracowaliście za kadencji któregoś Dyrektora - (usunięte przez administratora) Przykre na prawdę - bo to nie były dobre czasy zakładu PŁYTA .W sumie to nie wasza wina . WSZYSCY ZAINTERESOWANI ŻYCIEM ULTRA PLUS- PRZYJMIJCIE DO WIADOMOSCI ,ŻE FIRMA JEST DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCYM SIĘ PRZEDSIĘBIORSTWEM , DBAJĄCYM O SWOICH PRACOWNIKÓW , INWESTUJĄCYM W LUDZI ORAN NAJNOWSZE TECHNOLOGIE . Przyjdzie , zobaczycie , przekonacie się sami . Porozmawiajcie z ludzmi których zastaniecie - oni wiedzą co dzieje się w chili obecnej . A tych byłych też zapraszamy , wpadnijcie a się zdziwicie

mała

ten dżin dostał dużą premię ,bo napisał takie bzdety.ja rozmawiam z ludzmi którzy tam pracują,i jest inaczej.

DŻIN

LUDZIE PRACUJE TAM JUZ KILKA LAT I NIE ZAMIEZAM SZUKAC INNEJ PRACY JEST TO JEDYNY ZAKŁAD W OKOLICACH ŻAROWA W KTORYM DOSC DOBRZE PŁACA I NIEMA TAKIEGO RYGORU JAK NA STREFACH A CI CO NARZEKAJA NA ZAROBKI TO PRZEWAZNIE NIC NIE UMIĄ A PRZYCHODZI TAKICH 4 NA 5 APROPO WYPŁAT NIGDY MI SIE NIE ZDAZYŁO ZE OSZUKALI MNIE NA WYPŁACIE KASA ZAWSZE JEST NA CZAS

aladyn
@DŻIN

I dżin wyskoczył z butelki,cuda ludzie.

Przedstawiciel Handlowy

Spotkanie profesjonalne, mnie akurat rekrutowała Pani Prezes, widać było, że jest dobrze przygotowana, przedstawiła mi model działania firmy, produkty, pokazała materiały którymi posługują się handlowcy. Z tego co opowiadała firma cały czas się rozwija, wiec są szanse na większe zarobki i dodatkowe premie od wyników.

Raczej bez zaskoczeń, rozmowa była dość luźna, co pozwoliło mi się otworzyć i ustalić wszystkie warunki bez zbędnego stresu, jak ktoś jest pewny swoich umiejętności i ma doświadczenie bez problemu sobie poradzi. Przynajmniej na takie stanowisko jak handlowiec.

mała

Jaka cisza ,jest tam ktoś.

Nelly

przedstawiciel zarzadu nie ma imienia i nazwiska?????

Teodora

Tak obserwuje te wątki. I patrzę że jakaś cisza nastała przed 10tym na matki boskiej pieniężnej:) ciekawe co nam ten dzień przyniesie.

petek

Kolego-koleżanko możesz zdradzić więcej szczególików . :)

Diego

i uszy do góry ! Prawo trzeba egzekwować!

Diego

Osoba która zakłąda związki jest prawnie chroniona i nie mozna jej zwolnić bez porozumienia ze zwiazkami i tylko z cieżkiego naruszenia obowiązków pracowniczych!!!! To przywilje i ochrona być szefem zwiążków- co Wy piszecie?

mm

a na zakładzie metalu jak jest?

nie ważne

dzisiaj słyszałem że zwolnili ludzi którzy byli dobrzy w tym co robią

mała

tam najlepiej wychodzą ci co siedzą w biurze bliżej koryta.

ooo2

Z tego co piszecie wynika że jest źle a nawet bardzo źle. Szkoda bo takich firm dziś nie powstaje zbyt wiele a z nimi również miejsc pracy. Ciekawi mnie jednak dlaczego całość winy przypinacie zarządowi a nie sobie. Czy nie ma w was - pracownikach żadnej winy? Nie chce mi się wierzyć że ludzie którzy zarządzją tą firmą od lat nagle stali się tak bardzo krytykowani. Może prawda jak zwykle tkwi w szczegółach?....

oooo

Nic do zarzadu nie dociera... nie spotkalem sie z taka ignorancja nigdy i z takim brakiem wiedzy w temacie zarzadzania . To jest cos niesamowitego.

ooo

Kto teraz jest szefem produkcji na Kwiatowej? Nie moge się dodzwonić do nikogo w sprawie płatności. Może chociaż tu się dowiem....

niagara

chyba zartujesz i chyba ktos Ci kazal to napisac ... nie ma tu zadnej szansy

No to do dzieła koledzy i kolezanki

!

O tak będzie się działo , no ale tak to już jest jeśli ktoś bierze się za to czego nie potrafi w ogóle robić. Zarząd powinien siedzieć w domu a nie robić bałagan w firmie tylko wiadomo ze jak ktoś nie porami się przyznać do tego ze nie idzie mu w jakimś temacie to świadczy o braku profesjonalizmu i tak to już jest w tym naszym pięknym kraju i w ultra plus także.

solo

Ciekawe jest to bedzie jak zaraz wszyscy którzy coś znaczą w tej firmie i potencjalni pracownicy będą omijać szerokim łukiem ta firmę. Managerów biorą bez przygotowania, widać że nikt z nich wcześniej nie miał kontaktu z ludźmi ani nie zarządzal niczym w poprzedniej firmie wiec co można od niego wymagać + temat wiecznego wtrqcania się do roboty przez nie mających nic wspólnego z jakościowym zarządzaniem (usunięte przez administratora)

• Jak się pracuje w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Zobacz opinie na temat firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI?

Kandydaci do pracy w SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SIMPLY OFFICE SOLUTION.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI