Kraków

Opinie o GALTON

Jerzy

Sądzę, że wysokość zarobków zawsze była, jest i będzie kością niezgody. Nikt nie pracuje charytatywnie ani agenci ani firma!

użytkownik

UWAGA! Firma zmieniła nazwę na KLG PROPERTIES! Właściciel ten sam, więc wiele pisać nie trzeba. Uważajcie wysyłając CV lub korzystając z usług jakiś agencji.

Aaaaaaaa

Ja również mam bardzo złe wspomnienia z"firmą" galton. Właściciel robi wszystko żebyś nie dostał ciężko zarobionych pieniędzy! !!!!!! Ktoś dobrze napisał co nieco o tej firmie, proszę traktować wpisy na tej stronie jako ostrzeżenie, nie dajcie się zwieść uśmiechowi "Pana" Szymona ani marketingowi szeptanemu, profilowi na facebooku, nie idźcie tam bo będziecie następni!!!!

fredrik eklund

Właścicielem jest jakiś dzieciak który chce z każdego ściągnąć jak najwięcej kasy, ostrzegam przed tą firmą. Nie karmić trola to zdechnie

Agnieszka

@Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko. byłeś zatrudniony w GALTON? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Piszesz, że nie polecasz powyższej firmy. Co w takim razie według Ciebie w GALTON wymaga zmiany?

Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko.
@Agnieszka 16.05.2017 13:31

Tak, byłam/em zatrudniona/y w galton. Moje doświadczenia? Mało pozytywne. Szef mający ciągłe, nieuzasadnione pretensje, pani manager chcąca robić szkolenia doświadczonej już kadrze, gdy sama była bez jakiejkolwiek wiedzy o nieruchomościach, a wystawienie FV zajmowało jej 2 godziny i 10 telefonów do księgowej czy też ciągłe narzucanie durnych ideologii, nic nie wnoszących do relacji z Klientem, a wręcz go odstraszających. Czy coś się tam da zmienić? Patrząc na chore podejście i ambicje szefa - nie. Miał kapitalny, rozumiejący się i doświadczony, budowany od 3 lat zespół, który poprzez swoją postawę, zachowanie i dziwne decyzje rozwalił w 2 miesiące. Czy da się zbudować coś trwałego na chorych ambicjach, gdy nie ma się ku temu odpowiednich narzędzi? Odpowiedzcie sobie sami.

Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko.

Bardzo NIE POLECAM! Szef - totalnie nieszczery, kłamca i wyzyskiwacz. Z wiecznym, fałszywym uśmiechem na twarzy. Nie dziwię się że z końcem roku 2016 odeszło z biura kilku najlepszych agentów z największym doświadczeniem. Ich miejsce zajmują teraz studenci, którzy zmieniają się co chwilę, a szef dalej opowiada ze pracują agenci z wieloletnim doswiadczeniem. Najnowsze aparaty szerokokątne? Drony? Tablety? Umowa o pracę? Nadgodziny do odbioru? Karty rabatowe i atrakcyjne nagrody? Pierwsze slyszę, a o takich nowinach mozna dowiedziec się z wywiadu.

Agnieszka

@Pracownik Galton powiedz proszę coś więcej na temat przebiegu tego szkolenia.

Pracownik Galton

Pracowałem w GALTON SZYMON BENDA i potem tak: jak nie lubisz rozczarowań to nawet CV tam nie wysyłaj. Właściciel opowiada ile to zarabiają agenci nieruchomości a następnie z uśmiechem na twarzy wciska Ci umowę niewolnictwa- jak chcesz się zwolnić to masz płacić 3000zł TRZY TYSIĄCE ZŁOTYCH za szkolenie na którym dostałeś 2 kartki i się dowiedziałeś że masz dzwonić do ludzi i kłamać że masz klienta na ich mieszkanie.... ŻENADA. Zastraszają sądem więc ludzie płacą, i nie wystawił mi faktury tylko na kartce wypisał potwierdzenie co już zgłosiłem do urzędu skarbowego. Mam nadzieję że wyjaśnią sprawę.

Krzysztof od działki

Dziękuję za porady i pomoc podczas sprzedaży domu i działki pod Krakowem. Polecam Krzysztof.

olij

Ja to chętnie na tego specjalistę sprzedaży bym się załapał, bo oprócz narzędzi pracy, jest tutaj szansa na odpowiednie zatrudnienei w ramach umowy o pracę. W końcu o taką stabilność jest teraz dość trudno.

tito ortiz

szczerze? szeptanka i to niezbyt udana - opinie pisane tym samym stylem, w równych odstepach czasu. Każdy post poprawiony w autokorekcie, idealny bez żadnych błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Nierealne...

Lena

Bardzo polecam agencje, zwłaszcza Agentke nieruchomości Pani Marceline Gudzele! Działają bardzo profesjonalnie, niesamowicie szybko ( klienta udało się znaleźć w ciągu 2 dni :), staly kontakt, robią bardzo dobra reklamę nieruchomości, opis, profesjonalne zdjęcia, dokladnie i szczegolowo przygotowana umowa! Jestem bardzo zadowolona z usług i serdecznie polecam!

Bartek

Na pewno mogę polecić ( usunięte przez administratora ) , bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Co do reszty agentów to nie wiem.

coś tu śmierdzi...

Te dobre opinie wyglądają jak by pisała je jedna osoba...

@coś tu śmierdzi... 23.05.2016 02:44
Te dobre opinie wyglądają jak by pisała je jedna osoba...

Wszystko jest możliwe. Pewne jest jednak jedno - ta ewentualna osoba nie jest pracownikiem naszego biura i nie robi tego na nasze polecenie ani za naszą wiedzą. Pozdrawiamy ;)

Andrew

Polecam usługi Galton, sam bardzo byłem zadowolony z pracy jaką wykonała dla mnie ta firma.

GALTON

Bardzo dziękujemy za komentarze i oczywiście zapraszamy do dalszej współpracy. Praktycznie w każdym miesiącu spotykamy się z nowymi kandydatami, którzy chcą do nas dołączyć. Dlatego wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@galton.pl. Dziękujemy TEAM GALTON!

Arek K

Współpraca z Galtonem była bardzo udana. Mam nadzieje, że kolejna pozytywna opinia dla Państwa firmy przyniesie kolejnych klientów.

UKR

Polecam współpracę, z firmą. Znaleźli szybko mieszkanie do zakupu, wszystko sprawdzili i w 1 tydzień to się wszystko odbyło.

MartinP

Oprócz tego, że szybko znaleźli klienta na zbycie mojej nieruchomości to do tego fachowa wiedza agenta i doświadczenie było duże co wydaje mi się przyspieszyło cały proces. Polecam!

Właściciel Jurek

Jestem zadowolony z obsługi mojego mieszkania przez Galton. Mogę polecić ich innym właścicielom. Znają się na tym co robią. Miła i szybka współpraca już przy niejednym mieszkaniu.

Monika

Chciałabym poinformować i podziękować Państwa firmie za obsługę naszego mieszkania, spotkania z Państwa pracownikiem były na najwyższym poziomie jego kompetencji!To Państwa pracownik zdjął ze mnie wszystkie obowiązki dotyczące zawarcia umowy, wielokrotnego pokazywania oraz poprowadził rozmowę w języku obcym i przygotował umowę z klientami którzy sie zdecydowali! Po zakończeniu całego procesu miałam wrażenie że właśnie tak ma wyglądać pośrednictwo. Życzę wszystkiego dobrego!

Kupujący-Kraków

Określę firmę Galton jako firmę, która zna się na tym co robi. Kupowałem przez nich mieszkanie i chętnie zostawiam opinię. Bardzo dobra obsługa, szybkość z doprowadzeniem do zakupy, wszystko to czego taki klient jak ja potrzebował. Dzięki!

Student

Polecam firmę! Studiuję w Krakowie i korzystałem z tego biura. Dziewczyna, która mi pokazywała mieszkania była zawsze dostępna i załatwiła wszystko o czym rozmawialiśmy.

Oskar

Byłem obsługiwany przez agenta, którego oddział mieści się przy ul Lea, bardzo szybko i bardzo sprawnie przeszedłem z agencją przez proces najmu mieszkania. Zostałem poinformowany o wszystkim i widać było że z właścicielem się znali co też było na plus. Ja mogę polecić.

Marta Klientka

Witam, chętnie podzielę się moją opinią na temat firmy Galton oraz jej pracownika. Z polecenia trafiłam do tej firmy, bezpośrednio zajmował się mną właściciel i nadzorował cały proces sprzedaży mojego mieszkania. Chciałam polecić firmę w 100%, do sprzedaży mojego mieszkania podeszli bardzo profesjonalnie, całość transakcji trwała 2 miesiące, włącznie z załatwieniem kredytu dla klienta kupującego moje mieszkanie. Agencja zadbała o wszystko, kontakt był nawet w bardzo późnych godzinach wieczornych jak i w niedziele. Chciałam podkreślić, że zaangażowanie oraz podejście do mnie jako klientki było bardzo profesjonalne. Opinie zawsze o firmach mogą być różne, polecam zadzwonić w pierwszej kolejności aby porozmawiać z pracownikiem firmy i dowiedzieć się wszystkiego.

Klient

Klientom biura Galton polecam przyjrzeć się dokładnie podpisywanej umowie pośrednictwa, biuro oczekuje pełnej prowizji nawet w przypadku gdy klient zrezygnuje z danego lokalu. Odradzam zdecydowanie.

@Klient 16.06.2015 20:51

Dziękujemy za opinię na nasz temat, jeśli zaszła jakaś sytuacja nie komfortowa dla naszego klienta to bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszą firmą w celu wyjaśnienia problematycznej kwestii.

DB

Pisanie oceny po odbyciu rozmowy nie jest zbyt obiektywne- przecież to oczywiste że jak w każdej firmie sprzedażowej wciskają kit rekrutom. Jaka jest atmosfera? Liczy się tylko kasa, to czy zarabiasz, czyli ile mieszkań wciśniesz ludziom i za jakie pieniądze. Wieczne pretensje o wszystko, ciągłe straszenie obcięciem wypłaty, nerwowa atmosfera, szefostwo wiecznie niezadowolone... Praca teoretycznie po 8h, w rzeczywistości po 12h dziennie, 2 soboty pracujące, w praktyce zwykle 4 soboty, bo się poumawia spotkania i trzeba na nie iść.I nikogo nie obchodzi że pracujesz 6 dni po 12h. Masz wyciągnąć pieniądze od klienta i tyle! Pracowałam tam w zeszłym roku i do dzisiaj mam traumę. Myślę że wszystkie dobre opinie zostały napisane przez tą firmę a nie pracowników ( nie ma takiej opcji)

@DB 04.06.2015 09:44

Bardzo ciekawe jest to co zostało napisane, natomiast w zeszłym roku żadna kobieta nie świadczyła dla nas usług. PS. Odpisuje pracownik firmy, który jest za to odpowiedzialny.

Po rozmowie Asia

Pytacie o tą firmę, byłam ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Galton, oferta pracy bardzo ciekawa, jednak stanowisko dość wymagające, czasowo nie dla mnie ze względu na studia ale może na wakacje się skusze! Jak dla mnie SUPER! POLECAM!

eM

Firma GALTON to jeden wielki oszust!!! Umowy są knstruowane w taki sposób że ledwo wyciągniesz chociaż grosz! Straszą sądem, klientów traktują jak szmaty, pracowników zresztą też. Wiem bo sam pracowałem. W 100% NIE POLECAM TEGO CHŁAMU!!!

Pracownik w Galton
@eM 20.01.2015 18:39

Jestem pracownikiem Galton i nie mogę się zgodzić z przedmówcą ponieważ ja klientów jak szmat nie traktuję i są zadowoleni i mnie polecają. Zastanawia mnie jedna sprawa dlaczego ktoś komu nie wyszło w takiej branży jak nieruchomości zwala winę na wszystko inne tylko nie na siebie...? To jest praca w sprzedaży i nie każdy się do niej nadaje, może najpierw trzeba się zastanowić co się chce robić...? Ja natomiast zapraszam osoby chcące się rozwinąć w tej branży, choć nie ukrywam że jest trudna i trzeba najwięcej dać od siebie.

Janusz

Agenci zawsze uśmiechnięci i profesjonalni. Korzystałem już z ich usług, dobrze znali prezentowane mieszkanie, oferta była pełna i wiarygodna, na miejscu wszystko się zgadzało. Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebował pomocy, na pewno się do nich zgłoszę. Polecam :)

Zostaw opinię o GALTON - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GALTON