GALTON

Adres: ul. Wiejska 8E, 47-400 Kraków

NIP: 6391983730 REGON: 243045595

2 118 48 5 1

Opinie o GALTON

Filtruj opinie po kryteriach:

Agnieszka

@Kocia karma Co dokładnie masz na myśli? Takie nieuzasadnione oskarżenia mogą być odebrane jako niewiarygodne insynuacje. @Olga Na jakiej podstawie oparta jest Twoja opinia? Tak ogólny wpis również nie brzmi wiarygodnie, dlatego dopytuję o szczegóły. Przypominam, że zależy nam na poznaniu rzeczywistego obrazy firmy GALTON.

Olga

Słyszałam, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

TakNie1

Kocia karma

To oszustwo , jest pozew zbiorowy oszukanych klientów i pracowników . Mail do osoby organizujacej pozew : pozewzbiorowyszymonbenda@wp.pl Karma wraca Panie szymon benda :) nie koniecznie kocia.

Tak11Nie

Agnieszka

@oszukany jeśli pracodawca nie wywiązuje się z umowy, należy z nim porozmawiać o zaistniałej sytuacji, a jeśli to nie skutkuje, poszukać pomocy w państwowych organach. Czy wyjaśnił Ci przyczyny decyzji o braku wypłaty wyrównania do pensji? Czy ktoś z przeglądających forum ma aktualne informacje o sytuacji w GALTON? Zapraszam do przekazania własnych opinii. Zaznaczam, że na forum mogą pojawiać się wypowiedzi wyłącznie zgodne z prawem i stanem faktycznym przedsiębiorstwa.

Tak4Nie

Agnieszka

@oszukany, czy otrzymałeś już wyrównanie wynagrodzenia? Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w GALTON? @XAX, humory? O czym dokładnie mówisz? Mógłbyś doprecyzować? W tym momencie jest to dla mnie nieco niejasne. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w GALTON w Krakowie i zechciałby podzielić się na forum swoją opinią na temat pracy w tym miejscu?

oszukany
@Agnieszka

Nie dostałem pieniędzy i na pewno nie dostanę. Dostałem papiery do podpisania bo podobno puścił przelew a następnie się rozmyślił i uznał że nie dostanę pieniędzy. To najgorszy rodzaj oszusta byłem na Policji i nic z tym nie zrobią. Jeżeli ktoś wie co zrobić w tej sytuacji to proszę o pomoc.

Tak9Nie

Elwira

Każdy jest dorosły i podejmuje decyzję także w kwestii finansów. !

oszukany
@Elwira

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią. Natomiast jeżeli ktoś został oszukany , poniósł straty moralne jak i finansowe to powinien o tym napisać żeby uchronić innych przed popełnieniem jego błędów prawda? Ja podpisuję się rękami i nogami pod każdą złą opinią. Zostałem potraktowany jak ostatnia szmata,dziwne że ta firma jeszcze istnieje a Pan S. nie poniósł konsekwencji. Może warto nagłośnić sprawę np do uwaga w TVN bo oni się zajmują takimi sprawami.

Tak10Nie

DB

Pisanie oceny po odbyciu rozmowy nie jest zbyt obiektywne- przecież to oczywiste że jak w każdej firmie sprzedażowej wciskają kit rekrutom. Jaka jest atmosfera? Liczy się tylko kasa, to czy zarabiasz, czyli ile mieszkań wciśniesz ludziom i za jakie pieniądze. Wieczne pretensje o wszystko, ciągłe straszenie obcięciem wypłaty, nerwowa atmosfera, szefostwo wiecznie niezadowolone... Praca teoretycznie po 8h, w rzeczywistości po 12h dziennie, 2 soboty pracujące, w praktyce zwykle 4 soboty, bo się poumawia spotkania i trzeba na nie iść.I nikogo nie obchodzi że pracujesz 6 dni po 12h. Masz wyciągnąć pieniądze od klienta i tyle! Pracowałam tam w zeszłym roku i do dzisiaj mam traumę. Myślę że wszystkie dobre opinie zostały napisane przez tą firmę a nie pracowników ( nie ma takiej opcji)

Tak27Nie

@DB

Bardzo ciekawe jest to co zostało napisane, natomiast w zeszłym roku żadna kobieta nie świadczyła dla nas usług. PS. Odpisuje pracownik firmy, który jest za to odpowiedzialny.

TakNie1

@GALTON

Kłamstwo ma krótkie nogi: https://web.archive.org/web/20141124182417/http://www.galton.pl/kontakt PS. Odpisuje GALTON który jest za to odpowiedzialny.

Tak5Nie

Agnieszka

@XAX, czy warunki pracy na samej prowizji są negocjowalne? Czy jednak każdy, który chce rozpocząć pracę w GALTON musi liczyć się z tym, że nie otrzyma żadnej podstawy, a jedynie prowizję od klientów? Czy faktycznie firma ma takie problemy z wypłacaniem zaległych wynagrodzeń?

@Agnieszka

nie zaległych tylko bieżących, i nie problemy tylko humory.

Tak5Nie

Pracownik Galton

Pracowałem w GALTON SZYMON BENDA i potem tak: jak nie lubisz rozczarowań to nawet CV tam nie wysyłaj. Właściciel opowiada ile to zarabiają agenci nieruchomości a następnie z uśmiechem na twarzy wciska Ci umowę niewolnictwa- jak chcesz się zwolnić to masz płacić 3000zł TRZY TYSIĄCE ZŁOTYCH za szkolenie na którym dostałeś 2 kartki i się dowiedziałeś że masz dzwonić do ludzi i kłamać że masz klienta na ich mieszkanie.... ŻENADA. Zastraszają sądem więc ludzie płacą, i nie wystawił mi faktury tylko na kartce wypisał potwierdzenie co już zgłosiłem do urzędu skarbowego. Mam nadzieję że wyjaśnią sprawę.

Tak32Nie

@Pracownik Galton

Nie napisałeś najważniejszego że pracujesz na samej prowizji, więc duża szansa że nie będziesz miał żadnego zarobku przez kilka miesięcy a jak masz ciężką sytuację finansową i chcesz się zwolnić bo nie możesz sobie pozwolić na brak kasy to masz placić 3000zł temu "sympatycznemu" Panu. Czy to w ogóle jest legalne? Proponuje żeby firma oddała w ten sposób pozyskane pieniądze pracownikom. Zmiana nazwy firmy, wrzucanie zdjęć i ładnych grafik na Facebooka, to próba przykrycia wielkiej śmierdzącej kupy małym listkiem...

Tak11Nie

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w GALTON o opisanie nowej atmosfery panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki pracy? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Jerzy

Sądzę, że wysokość zarobków zawsze była, jest i będzie kością niezgody. Nikt nie pracuje charytatywnie ani agenci ani firma!

użytkownik

UWAGA! Firma zmieniła nazwę na KLG PROPERTIES! Właściciel ten sam, więc wiele pisać nie trzeba. Uważajcie wysyłając CV lub korzystając z usług jakiś agencji.

Tak28Nie

Aaaaaaaa

Ja również mam bardzo złe wspomnienia z"firmą" galton. Właściciel robi wszystko żebyś nie dostał ciężko zarobionych pieniędzy! !!!!!! Ktoś dobrze napisał co nieco o tej firmie, proszę traktować wpisy na tej stronie jako ostrzeżenie, nie dajcie się zwieść uśmiechowi "Pana" Szymona ani marketingowi szeptanemu, profilowi na facebooku, nie idźcie tam bo będziecie następni!!!!

Tak16Nie

fredrik eklund

Właścicielem jest jakiś dzieciak który chce z każdego ściągnąć jak najwięcej kasy, ostrzegam przed tą firmą. Nie karmić trola to zdechnie

Tak16Nie

Agnieszka

@Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko. byłeś zatrudniony w GALTON? Co więcej możesz napisać o swoich doświadczeniach? Piszesz, że nie polecasz powyższej firmy. Co w takim razie według Ciebie w GALTON wymaga zmiany?

TakNie

Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko.
@Agnieszka

Tak, byłam/em zatrudniona/y w galton. Moje doświadczenia? Mało pozytywne. Szef mający ciągłe, nieuzasadnione pretensje, pani manager chcąca robić szkolenia doświadczonej już kadrze, gdy sama była bez jakiejkolwiek wiedzy o nieruchomościach, a wystawienie FV zajmowało jej 2 godziny i 10 telefonów do księgowej czy też ciągłe narzucanie durnych ideologii, nic nie wnoszących do relacji z Klientem, a wręcz go odstraszających. Czy coś się tam da zmienić? Patrząc na chore podejście i ambicje szefa - nie. Miał kapitalny, rozumiejący się i doświadczony, budowany od 3 lat zespół, który poprzez swoją postawę, zachowanie i dziwne decyzje rozwalił w 2 miesiące. Czy da się zbudować coś trwałego na chorych ambicjach, gdy nie ma się ku temu odpowiednich narzędzi? Odpowiedzcie sobie sami.

Tak24Nie

Gdzie ciemno jest i ślisko - blisko jest urwisko.

Bardzo NIE POLECAM! Szef - totalnie nieszczery, kłamca i wyzyskiwacz. Z wiecznym, fałszywym uśmiechem na twarzy. Nie dziwię się że z końcem roku 2016 odeszło z biura kilku najlepszych agentów z największym doświadczeniem. Ich miejsce zajmują teraz studenci, którzy zmieniają się co chwilę, a szef dalej opowiada ze pracują agenci z wieloletnim doswiadczeniem. Najnowsze aparaty szerokokątne? Drony? Tablety? Umowa o pracę? Nadgodziny do odbioru? Karty rabatowe i atrakcyjne nagrody? Pierwsze slyszę, a o takich nowinach mozna dowiedziec się z wywiadu.

Tak32Nie

Agnieszka

@Pracownik Galton powiedz proszę coś więcej na temat przebiegu tego szkolenia.

Tak3Nie

Krzysztof od działki

Dziękuję za porady i pomoc podczas sprzedaży domu i działki pod Krakowem. Polecam Krzysztof.

olij

Ja to chętnie na tego specjalistę sprzedaży bym się załapał, bo oprócz narzędzi pracy, jest tutaj szansa na odpowiednie zatrudnienei w ramach umowy o pracę. W końcu o taką stabilność jest teraz dość trudno.

Tak2Nie1

tito ortiz

szczerze? szeptanka i to niezbyt udana - opinie pisane tym samym stylem, w równych odstepach czasu. Każdy post poprawiony w autokorekcie, idealny bez żadnych błędów stylistycznych i interpunkcyjnych. Nierealne...

Tak20Nie

Lena

Bardzo polecam agencje, zwłaszcza Agentke nieruchomości Pani Marceline Gudzele! Działają bardzo profesjonalnie, niesamowicie szybko ( klienta udało się znaleźć w ciągu 2 dni :), staly kontakt, robią bardzo dobra reklamę nieruchomości, opis, profesjonalne zdjęcia, dokladnie i szczegolowo przygotowana umowa! Jestem bardzo zadowolona z usług i serdecznie polecam!

Tak2Nie

Bartek

Na pewno mogę polecić ( usunięte przez administratora ) , bardzo dobrze mi się z nim współpracowało. Co do reszty agentów to nie wiem.

coś tu śmierdzi...

Te dobre opinie wyglądają jak by pisała je jedna osoba...

Tak20Nie

@coś tu śmierdzi...

Wszystko jest możliwe. Pewne jest jednak jedno - ta ewentualna osoba nie jest pracownikiem naszego biura i nie robi tego na nasze polecenie ani za naszą wiedzą. Pozdrawiamy ;)

Andrew

Polecam usługi Galton, sam bardzo byłem zadowolony z pracy jaką wykonała dla mnie ta firma.

GALTON

Bardzo dziękujemy za komentarze i oczywiście zapraszamy do dalszej współpracy. Praktycznie w każdym miesiącu spotykamy się z nowymi kandydatami, którzy chcą do nas dołączyć. Dlatego wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres biuro@galton.pl. Dziękujemy TEAM GALTON!

Arek K

Współpraca z Galtonem była bardzo udana. Mam nadzieje, że kolejna pozytywna opinia dla Państwa firmy przyniesie kolejnych klientów.

UKR

Polecam współpracę, z firmą. Znaleźli szybko mieszkanie do zakupu, wszystko sprawdzili i w 1 tydzień to się wszystko odbyło.

MartinP

Oprócz tego, że szybko znaleźli klienta na zbycie mojej nieruchomości to do tego fachowa wiedza agenta i doświadczenie było duże co wydaje mi się przyspieszyło cały proces. Polecam!

Właściciel Jurek

Jestem zadowolony z obsługi mojego mieszkania przez Galton. Mogę polecić ich innym właścicielom. Znają się na tym co robią. Miła i szybka współpraca już przy niejednym mieszkaniu.

Monika

Chciałabym poinformować i podziękować Państwa firmie za obsługę naszego mieszkania, spotkania z Państwa pracownikiem były na najwyższym poziomie jego kompetencji!To Państwa pracownik zdjął ze mnie wszystkie obowiązki dotyczące zawarcia umowy, wielokrotnego pokazywania oraz poprowadził rozmowę w języku obcym i przygotował umowę z klientami którzy sie zdecydowali! Po zakończeniu całego procesu miałam wrażenie że właśnie tak ma wyglądać pośrednictwo. Życzę wszystkiego dobrego!

TakNie

Zostaw opinię o GALTON - Kraków

Chcę opublikować: