Opinie o ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające w Poznań

Milosz Nowy wpis

Pracowałem w firmie ANDPOL w Poznaniu przy ul Falistej 4a lokal 7N na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży i importu w okresie od VI-X 2018 r. i gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania pracowałbym tam nadal. To mała, ale profesjonalnie działająca firma, a warunki pracy jak i atmosfera tam panująca są bardzo przyjazne. Wynagrodzenie zgodne z ich warunkami podanymi w ogłoszeniu, a nawet wyższe. Szefostwo nie jest małostkowe J Praca samodzielna, różnorodna i ciekawa, a szef tolerancyjny i bezpośredni. Warunki socjalne, wyposażenie biura b.dobre, a auto firmowe ułatwia szybkie załatwianie spraw poza biurem. Dobre miejsce pracy dla osób chcących zdobyć doświadczenie w pracy handlowca z poziomu biura handlowego, osób anglojęzycznych chcących mieć stały kontakt z partnerami zagranicznymi, a tym samym z językiem jak i wszystkich rozczarowanych i zmęczonych pracą w firmach korporacyjnych. Zaangażowanie i profesjonalne podejście do swoich obowiązków jest tutaj natychmiast dostrzegane i wynagradzane czego nie zawsze można powiedzieć o korporacjach. Polecam tę firmę zarówno poszukującym pracy jak i klientom chcących nabywać dobrej jakości i wysokiego bezpieczeństwa produkty zabezpieczające.

qwerty

[usunięte przez moderatora] . Szantażują niewypłaceniem należności, rozwijając wcześniej niesprecyzowane zapisy umowy. Psucie dobrego imienia za tak drobny utarg to brak profesjonalizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ANDPOL s.c. - Plomby Zabezpieczające