Opinie o PROGRESSO w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PROGRESSO. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PROGRESSO o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROGRESSO w Wrocław

Klaudia Nowy wpis

Firma działa tylko we Wrocławiu?

Pudełeczko Nowy wpis

Myślę, że niektórzy swoje błędy próbują przerzucić na firmę. Kto myślący najpierw się przeprowadza a następnie dzwoni do firmy pytać o pracę? Przestroga dla nie myślących.

paciu3 Nowy wpis

Moje wrazenia ze wspolpracy z Progresso. Bardzo dobry ontakt na poczatku z agencja, rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy Industrias Allegre we Wroclawiu bardzo pozytywnie. Firma zdecydowala sie na zatrudnienie mnie. Pani Edyta z Progresso poinformowala mnie o pozytywnym przejsciu procesu kwalifikacyjnego i zapytala czy jestem zainteresowany wspolpraca z ww. firma. Zostawilem sobie 2 dni an odpowiedz poniewaz mialem inne ofery pracy. Jednak zdecydowalem sie na prace za posrednictwem Progresso. Zadzwonilem do innych pracodawcow aby zrezynowac z ich ofert na rzecz Industrias Allegre. Jako ze praca byla we Wroclawiu a ja jestem z Sosnowca przeprowadzilem sie do Wroclawia oczekujac na skierowanie na badania z Industrias Allegre. Wynajalem mieszkanie i po 5 diach bez kontaktu ze strony firmy zadzwonilem do Progresso zaniepokojony co z moja praca. Pani Edyta poinformowala mnie ze firma zmienila swe zamiary, zatrudnili kogos z zewnatrz i jest jej bardzo przykro. No coz, mnie rowniez jest przykro poniewaz wydalem pieniadze na przeprowadzke, koszty wynajmu we Wroclawiu, odrzucilem inne oferty i teraz szukam ponownie pracy. Ku przestrodze

Patrycja Nowy wpis

Jak oceniacie współpracę z tą firmą? Oferują korzystne warunki?

werf

a wiesz co mnie bardziej by od nich chyba mimo wszsytko zainteresowala oferta pracy na stanowisko projektanta przestrzeni logistyczej we Wroclawiu- trzeba j. niemiecki znac

włefi

w tej firmie jak najbardziej warto pracować, naprawdę warto jeśli uda ci się tam dostać, przede wszystkim dlatego, że na umowę o pracę zatrudniają i z dobrym socjalnym pakietem ;)

Bob21

Natknąłem się dzisiaj na świeżą ofertę pracy od PROGRESSO, możecie skomentować czy warto składać CV na to stanowisko? Pilnie proszę o komentarze, dziękuję i pozdrawiam.   Progresso dla swojego Klienta, rozwijającej się firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, poszukuje kandyda... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5723357?keywords=&region=

ok

Czy sytuacja w firmie w ktorej staram sie o prace ulegla zmianie?? Nie wiem jak mam odniesc sie do opinii, ktore sa tu napisane. Czesto zdarza sie tez tak, ze pracownik sie leni, nie wykazuje zadnych checi do pracy a pozniej ma pretesje do pracodawcy i w rozny sposob przejawia swoje niezadowolenie.... Czy napisze mi ktos jak jest w przypadku tej firmy?? Gdzie rzeczywiscie jest problem?

mechanik

Stado...z którym moja walka zakończyła się pod koniec ubiegłego roku na szczęście. Sam Wielki Giampiero przyjechał zwalniać ludzi z obowiązku i ciąć stawki do 1/4 początkowej wysokości.Pozatrudniali na miejsce doświadczonych fachowców małolatów po szkole, bez najmniejszego doświadczenia, którzy zgodzili się na stawkę 15zł/h. Nie wiem czy Cosei jeszcze prowadzi gdzieś w tym krau "twórczość"...ale wiem że Giampiero nawet nie zadbał o własnych ludzi...do tego stopnia że specjaliści z odległej Italii nocowali na trawniku w momencie gdy Pan Giampiero zajmował najdroższy apartament w najdroższym hotelu w Piotrkowie :) Wszędzie długi...rachunki...kwatery itp. nie płacone w terminie lub w ogóle...ludzie pozwalniani z niepowypłacanymi należnościami...nawet zgłoszenia pracowników do ZUS nie zostały dostarczone na czas. Co się zatem wyklucza? Moim zdaniem tylko to, że taki i jemu podobni powinni zostać wymiecieni z tego niegdyś normalnego kraju. Żal że nie ma skutecznych przepisów prawnych i odpowiednich służb które by sprawowały pieczę nad tego rodzaju patologią. Facetowi na budowie omal palca nie urwało...a włoski nadzorca skwitował że to jego wina i nic go to nieinteresuje bo dźwig na budowie ważniejszy i jeszcze kolesia zrypał na czym świat stoi. Gość sam pojechał do szpitala, bo kierownik udał że o niczym nie wie i nic nie widział, choć natychmiast o tym był poinformowany. Ciekawi mnie jak długo pociągnęła by polska firma na włoskim rynku w momencie gdyby odstawiała takie numery i zalegała ludności tubylczej z wypłatą za wykonaną pracę. Zdaje mi się że wszystkie baby z gminy w kilka minut na budowę by z widłami wpadły:)

Demon

Radzę uważać...Progresso + COSEi = bankrut. Nie dajcie się zwariować...ludzie pożyczali pieniądze żeby podjąć pracę, a teraz czekają aż firma łaskawie wypłaci pobory. Nie wspominając o kryteriach doboru pracowników. Okazało się że do kilku spokojnych mechaników firma w efekcie dobrała ekipę alkoholików...chyba tak żeby weselej mieli. Przecież nikt normalny nie zgodzi się pracować z proponowane stawki na dodatek na wyjeździe. Takimi działaniami i za sprawą Progresso zostałem wpuszczony w przysłowiowy kanał. Komu dziękować? Oczywiście Progresso, gdyż firma nie sprawdziła czy zleceniodawca rekrutacji COSEi jest firmą rzetelną a przede wszystkim wypłacalną. Odliczam dni kiedy to zakończę lukratywny kontrakt jaki za sprawą Progresso przyszło mi podpisać. Zdaje się że w tym kraju sukces odnoszą jedynie obiecywacze...

baron

ja bym radził sie zastanowić zanim ktoś przyjmie zaproszenie na stawienie sie w tej pseudo agencji. z tego co wiem, potrafia zapraszac osoby calkowicie nie pasujace do profilu klienta tylko po to by kogokolwiek postawic na rozmowe. pamietajcie, jak za duzo sie slodzi, to moze zemdlić. od kilku lat nie maja niestety dobrych opinii, daleko im do randstad czy addeco.

zawiedziony

Szczerze, to samo mnie spotkało, nikt nie raczył oddzwonić,(usunięte przez administratora)

adam

Brak wypłacalności-potwierdzam, fatalne podejście do prowadzenia rozmowy. Ściągają ludzi z różnych części kraju, gwarantują że odpowiedź będzie na miejscu, po czym ingorancja na wybitną skalę. Współczuje klientom agencji,(usunięte przez administratora)

maria

Ja również zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną do klienta Progresso i sytuacja była identyczna... nikt nie raczył się odezwać i poinformować o wyniku rozmowy czy też zaproponować rozmowy u innego pracodawcy. Brak szacunku do ludzi ze strony firmy.

asia

Myłam na rozmowie kwalifikacyjnej u klienta Progresso. Pomimo tego, że Pani z agencji zapewniała, że zostanę powiadomiona o wynikach rozmowy w przeciągu tygodnia- dwóch to nikt nie raczył tego robić. Jeżeli ciąga się kogoś na drugi koniec miasta na rozmowy kwalifikacyjne to firmy, która jest agencją pośrednictwa pracy, wypadałoby poinformować kandydatów o wynikach tej rozmowy. Tego wymaga kultura.

mario

Arogancka postawa [usunięte przez moderatora] firmy, niewypłacalność.

Zostaw merytoryczną opinię o PROGRESSO - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PROGRESSO?

Kandydaci do pracy w PROGRESSO napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PROGRESSO
1.1/5 Na podstawie 14 ocen.

PROGRESSO