Sale4us

Wrocław

Opinie o Sale4us

użytkownik zarejestrowany

@A.rozumiem, że największe Twoje uwagi dotyczą prowadzenia szkolenia. Czy jeśli miałeś zastrzeżenia co do poziomu jego prowadzenia, to czy zgłosiłeś do swojego przełożonego potrzebę uzupełnienia informacji, które nie zostały wystarczająco dobrze przedstawione? Wspominasz też o tym, że wysokość wynagrodzenia jest zależna od ilości wyrobionych godzin. Zwykle osoby, które pracują w miesiącu więcej godzin zarabiają więcej i mają większe szansę na zdobycie prowizji. Czy też może masz na myśli różnicę w stawce?

A.

Chcesz pracować? Nie polecam. W pierwszej chwili wszystko okej, aż do momentu szkolenia. W pierwszym dniu szkolenia przez ostatnie 15 minut z pozoru miła Pani od szkolenia zrobi ci wykład o rabatach, jeśli coś nie zrozumiesz, nie ogarniesz- Twoja sprawa, na materiałach szkoleniowych sposoby łaczenia i naliczania rabatów a teorii brak. Następnego dnia nie licz na ponowne wytłumaczenie- Nawet jak powiesz, że nie zrozumiałeś trudno, przez godzine będzie Ci dawać zadania z rabatów a potem będą lecieć teksty, innym bardziej zależy, Szkoleniowiec coś od siebie dał a Ty nic, po co tu jesteś a na koniec sie pożegnacie. Czy warto sobie psuć nerwy gdzie co jakiś czas masz zmiany w wynagrodzeniu? To czy wiecej zarobisz zalezy od tego ile wyrobisz godzin, serio? Mam wrażenie, ze nie tak to powinno wyglądać... Już nie chce wspominać o ciągłym lataniu w trakcie szkolenia pogadać przez telefon. Na koniec w momencie gdy Cie wypuszczą możesz być pewien, że szkoleniowiec pójdzie do pokoju obok i powie co nieco o tobie. Po za tym.. Piszą o sobie w niektórych ogłoszeniach, że są najnowocześniejszym CC we Wrocławiu- Gdzie jest ta nowoczesność? Bo wchodząc do biura zastajesz bardzo biedne CC. Konkurencja na Wrocławskim rynku ma już bardziej nowoczesna biura.

użytkownik zarejestrowany

@bombka dziękuję za odpowiedź. Co jest powodem takiego nagłego skrócenia czasu pracy? Często zdarzają się sytuacje, o których wspominasz? Jak rozumiem, wysokość wynagrodzenia jest zależna również od efektywności. Od czego jeszcze jest zależna? Czy można również liczyć na dodatkowe premie, czy też konkursy?

użytkownik zarejestrowany

@ewaa chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach, przypominam jednak o obowiązującym regulaminie portalu. Co konkretnie masz na myśli mówiąc o ucinaniu godzin pracy? Znalazłam ofertę pracy i tam można znaleźć informacje, że ma się duży wpływ na ilość godzin pracy oraz to, w jakich godzinach dnia praca się odbywa. Jeśli chodzi o stawkę godzinową, to również widnieje tam inna, wyższa kwota. Mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat? A może któryś z aktualnych pracowników firmy może odnieść się do tych kwestii? Takie wyjaśnienie będzie szczególnie pomocne dla osób, które na wątek trafiły szukając opinii o Sale4us.

bombka
@Dominika 11.09.2017 11:05

brak efektywności, jestes zagrafikowana na 9h, po 4 mówią, że na dziś kończysz pracę. Stawka godzinowa.... hmmmmm ciekawa kwestia, musisz pracować baardzo dużo, mieć ogromną cierpliwosć by nie trzasnąć drzwiami i wyjść i mieć efektywność, aby dostać obiecane 14..

ewaa

w maju 2017 zakończyłam współpracę, odradzam każdemu! najgorsze call center we wrocławiu, na prawdę lepiej siedzieć na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niż pracować tam za 7zł..... ucinanie godzin pracy, strasznie słaba atmosfera i menadzerki, o mentalności 15latek... szanujmy się, żerowanie na studentach szukających jakiejkolwiek pracy jest słabe, bardzo słabe. nie polecam

użytkownik zarejestrowany

Możecie powiedzieć coś więcej o tym jak wygląda praca konsultanta telefonicznego w Sale4us? Czy w ciągu ostatnich miesięcy zaszły w tej kwestii jakieś zmiany? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy? Szczegółowe, merytoryczne wpisy, które przedstawiają zarówno mocna jak i słabe strony pracodawcy będą dla nich najbardziej pomocne.

szukam pracy

Poszukuję pracy, jak czytam opinie o pracodawcach to 99% jest negatywnych. Nie ma się co dziwić, komu się chce pisać dobrze o firmie w której pracuje lub pracował, chyba samemu szefowi :-). Szkoda czasu na czytanie tych wypocin.

mobilek

a czego sie spodziewasz ? prowizje z nowym rokiem spadly to i kase ucinac trzeba ... OMIJAC Z DALEKA !!!! tutaj nie da sie dobrych pieniedzy zarobic , inne CC ich MIAZDZA kasa klimatem atmosfera i bonusami

pojawiły się nowe zasady ktore powoduje kradziez godzin praconika lub jego pensji (premi) grafikujac sie na dany tydzien jak tego nie zrealizujesz to ci beda nieodrobione godziny ucinac, jesli masz slaby wynik i dochodzisz do wartosci 80 procent wynik sprzedazowy(najnizszy prog sprzedazowy za ktory dostajesz premie za umowy) chcesz jakas premie to nie jestes wstanie odrobic godzin ze cie gdzies tam nie bylo, utna ci to od calych godzin wyracowanych a na dodatek moze miec ucieta premie, jak zaczniesz odrabiac godzinowke spadniesz ponizej 80 procen premi nie dostane a i tak ci utna od calych godzin te godziny co zostaly nieodrobione.iec nie dosc ze ci tna premie i godziny nie masz jak tego sie wybronic wiec sami ocenicie we wlasnym zakresie !!!!!!!

johnny

i dobrze wybrales - pracowalem tam i nie polecam ! kroja na wszystkim a konkursami staraja sie zbudowac atmosfere , kadra - masakra , system szkolen ? - brak slow ... dla przekimania sie miesiac/dwa - miejsce idealne

Szukam pracy

Chciałam zaryzykować i wysłać CV, praca w Call center nie jest mi obca. Czytam fora i wszystko jasne.

re
użytkownik zarejestrowany

Hej, wiecie czy w niedlugim czasie jest szansa, żeby znaleźć u nich zatrudnienie, nie ukrywam, że dobrze by było się teraz załapać, zwłaszca, że oprócz solidnej podstawy są jeszcze socjale, które się chyba miały pojawić.

hm
@re 11.10.2016 14:22

eee.. o jakiej solidnej podstawie Ty mówisz? hahah rozbawiłeś/aś mnie :) przecież oni ciągle do pracy przyjmują! ktoś odchodzi, ktoś przychodzi, ktoś odchodzi i tak w koło macieja.

E

nie ma czegoś takiego jak paczki dla dzieci, opieka medyczna? no tak, z NFZ przy umowy zlecenie, wspólne wyjścia? świętowanie urodzin ? również czegoś takiego nie ma !

jakich dodatków niby?

E

@makaron za czas przerwy regulaminowej nie, natomiast za każdy inny rodzaj przerwy (oddzwanianie, coaching, czas przerwy na zapisywanie notatek po rozmowie) jest również ustalony gdzieś tam z góry i zazwyczaj tego czasu nie wystarczało i straty finansowe są ;) mimo tego, że czas na coaching nie zależy od konsultantów tylko od menagerów, którzy prowadzą jakieś tam "szkolenia", ale to nie istotne .. przyciąć i tak trzeba! w sobotę dla chętnych (rzadko), święta nie.

E

@zeroi Co mi się nie podoba? Między innymi to, że nie wypłacają prowizji za sprzedaż, wszędzie chcą Ci przyciąć, żebyś tylko mniej zarobił. Jest dużo niejasności, o których dowiadujesz się w trakcie zamiast na początku współpracy. Menagerowie nigdy nic nie wiedzą, tak samo jak prezesi (mam na myśli rzeczy dotyczące oferty orange). Tak, jest jedna zaleta .. dużo przerwy - 40 minut ;) Ale to chyba jedyny plus

TOTALNE DNO !

IksDe(xD)

Tam oferta pracy jest 24/h, bo ludzie przychodzą i odchodzą! Rotacja jest ciągle...

oszukany123

Poza tym kazdy może pomyśleć, że osoby skrzywdzone mogą pisać hejty bo tak zazwyczaj jest, a osoby zadowolone będa pisać dobre rzeczy, ale jeżeli chodzi o standardy i wypłacanie pieniędzy to mimo wszsytko powinno być to dopracowane, żeby byli/obecni pracownicy nie pisali takich informacji na forach. Z resztą niech każdy kto chce niech spróbuje tam pracować. Może co niektórym takie warunki pracy odpowiadają.

oszukany123

Myślisz @Sandra_ t, że nie było rozmów z przełożonym na temat foteli? Stwierdzono, że to dość drogi interes i nie stać firmy na to. Poza tym to nie pracownik powinien upominac się o godne stanowisko pracy tylko pracodawca powinien o to zadbać bez gadania! Kariera? Owszem, możesz zostać "managerem" który nie ma umowy o prace, praktycznie podobne pieniadze.

oszukany123

Nie polecam tego dziwnego CC, ludzie którzy tam pracuja i są zadowoleni to zazwyczaj emeryci którzy dorabiają sobie, wtedy dla nich przychodzenie na kilka godzin za nie całe 1200 brutto to się opłaca. Jeżeli chodzi o młodszych to jest straszna rotacja, pracowałem tam nie cały rok i z dnia na dzień było coraz gorzej, od kiedy zmienił sie manager to juz kompletnie dno! Dyrekcja nic z tym nie robi i daje tylko wolną rękę. Non stop jakieś zmiany w regulaminie, w konkursach. Pamiętam jeden z konkursów, podkreślam KONKURSÓW, osoba która zajęła naj mniej punktów miała odcinane godziny!! Żałosne. W końcu miał być to konkurs więc powinno sie w nim coś wygrać/zdobyć. Co do pieniedzy to i może wypłatę wypłacają, ale każdemu zależy najbardziej na premii sprzedażowej z którą już jest gorzej otrzymać. Non stop dyrektorzy mówią że dostaniecie za tydzień, za kilka dni itp, aż w końcu dostaniesz premie, ale nie pełną bo niby klienci zrezygnowali z umowy, a poczatkowo miało to ciebie nie obchodzić czy zrezygnuje czy nie. To może dodam jeszcze, że warnuki pracy nie są za fajne. Latem temeperatura przekracza ponad 30 stopni, a Ty siedzisz w pomieszczeniu około 50m2 gdzie znajduje się około 35 komputerów, skwar i upał niemiłosierny! Dyrektorzy tłumaczą się tym, że niby nie można założyć kliamtyzacji ze względu na to, że jest dużo okien w pomieszczeniu. Do tego fotele, nie sa przystosowane do pracy, zwykłe aulowe krzesła z oparciem do połowy pleców, może wygodnie i się na nich siedzi, ale dziecku do lat 10! Jeszcze raz napisze: NIE POLECAM!!!!!

xyz

Kręcą i oszukują już na starcie. Niby szkolenie płatne (pare dni po pare godzin), a jak przychodzi co do czego to nikt takiego czegoś nie mówił i za to nie zapłacą. W ogłoszeniach piszą, że 13zł brutto na godzinę, a dopiero później od kogoś przypadkiem się dowiadujesz, że masz 13zł jeśli zrobisz ileś tam godzin. Jedna wielka ściema !

MELO

mówię, że to wszystko jest zależne od ilości przepracowanych godzin. nie zrobisz pare razy żadnej umowy to Cię wyrzucą do domu więc masz jakieś 900zł-1200zł brutto. przypadają Ci takie zarobki do gustu?

MELO

w zależności od ilości przepracowanych godzin (od 9zł brutto do 13zł brutto) są to naprawdę gówniane pieniądze bo pracują z reguły po 6h, ale jeśli nic nie podpiszesz w ciągu dnia to menager może Cię wyrzucić po 4h na przykład. wtedy spada Ci godzinówka i masz mniej płacone.

m

ja również nie polecam tego callcenter! i w stu procentach zgodzę się z przedmówcą. JEDNO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

MELO

NIE POLECAM! NAJGORSZE CC WE WROCŁAWIU. MARNE ZAROBKI, ŚCIEMNIANIE, UCINANIE KASY, MAŁO WYKFALIFIKOWANA KADRA.

salek dupalek

hahaha do tego kilka pozytywnych komentarzy dodawanych w tym samym czasie :DD - pewnie na przerwie dostali polecenie sluzbowe do dodania opini hahahahahahahahahaha

xxx

@ytrew Przecież widać, że to fejkowe konta. Ludzie z Warszawy, zero znajomych, zresztą pracowałem tam i nikt taki tam nie pracował

xxx

Opinie na facebooku to tzw. fake. Ludzie, którzy oceniają firmę na pięć gwiazdek w ogóle tam nie pracowali, a wypowiadają się na temat firmy w samych superlatywach. Prezesi próbują jakoś podnieść swoją nie ciekawą opinie na temat firmy, więc zakładają fejkowe konta, śmiech na sali. Oczywiście nie polecam, robią ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie wypłacają pieniędzy, na które się zapracowało i które były obiecane; przycinają na każdym kroku. Wszystko pięknie wygląda jedynie w tysiącach ogłoszeń, które wystawiają na olx, przemiał okropny. Co chwilę ktoś się zwalnia, a oni zatrudniają każdego, dosłownie każdego; kolesia z wadą wymowy albo ukraińca, który po polsku nie potrafi się poprawnie wysłowić.. Jednym słowem PORAŻKA! Omijać z daleka. Pozdrawiam.

sesesese

to pracujcie zamiast w godzinach pracy lizac po jajkach pracodawcow sesese

pracownicy

Witajcie!!! Pracujemy w tej firmie i jesteśmy zadowoleni. Wypłata na czas i dobra atmosfera.

do głąbów sprzedaży

W tej firmie w dresach mogą chodzić nawet kierownicy. Muszę powiedzieć, że pracowałam tam trochę i było bardzo fajnie. Polecam szczególnie projekt gdzie sprzedają komórki. Na stacjonarnych to rzeczywiście siedzą emeryci i Ci którym mniej idzie. A ci co im w ogóle nie idzie to zamiast dalej tam pracować i się rozwijać to siedzą w domu i wypowiadają się negatywnie o firmie:P

trader

*św. mikołaj Nie wymagają aż tak długiego doświadczenia. Jeśli masz nawet krótkie doświadczenie w sprzedaży to na pewno będą Tobą zainteresowani, a nawet jeśli nie masz to szybko się u nich nauczysz wszystkiego.

sw mikolaj

ale w s4u nikt nikomu miejsca nie zajmuje hehe - jest go pelno bo nie ma chetnych do pracy w tym dziwnym cc - niestety odradzam i potwierdzam ze ucinaja gdzie moga a konkursami i dodatkowymi akcjami oraz dobra mina nie nadrobicie :P

Nigdy nie bawiłem się w komentowanie na takich forach, ale czytając komentarze nie mogłem się powstrzymać :) Drodzy czytelnicy, w żadnej pracy za nic nie robienie nie dostaje się kasy! Ta firma wyjątkowo przymyka oczy na osoby, które nawet od poczatku nie miały nic do zaprezentowania! Przyjmują tam każdą grupę wiekową, śmiesznie słyszec, że mając 40 lat jestem emerytem! :) jeżeli ktoś skreśla ludzi zważając na wiek to tylko świadczy o jego niskim poziomie. Firma jest ok i dajcie sobie spokój ci, którzy za robienie "wałków" nie dostali takiej kasy jakąby chcieli! Ja zawsze dostawałem-mimo wieku!

salesik

potwierdzam ,( usunięte przez administratora ) dlatego pracuje tam kilka osob i to sami emeryci ... omijajcie z daleka

Ktoś poleca czy może inne call albo do jakieś windykacji?

saleus

co za bzdura buahahaha tam pracuje moze 8 osob ,( usunięte przez administratora ) OMIJAC Z DALEKA :D

Niko

Szczerze polecam pracę w tej firmie. Pracowałem tam ponad dwa lata. Jeśli się starasz i zależy Ci na pieniądzach to spokojnie zarobisz 2 tys. Pozdro

Zostaw opinię o Sale4us - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sale4us