Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Opinie o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.

Zen

Stawka godzinowa 12 zl brutto gdzie przy przepracowaniu 160 godz na miesiac nie wyjdzie sie najnizszej krajowej. Szczyca sie dodatkami, ale zeby nie one to musieliby dac wyrownanie do najnizszej. Dodatek np za dojazdy 25 z brutto!!! Po potraceniu podatku zostaje 16 zl co.daje 3litry paliwa na miesiac!!!! Ogolnie praca nie byla ciezka ale brak szacunku do pracownika, z Kierownictwem nie mozna nic ustalic, mowia jedno robia drugie! Dyskryminacja kobiet pracuja za jeszcze nizsze stawki, a czasami wykonuja ciezsza prace niz Operatorzy, slyszalem ze nawet umowy dostaja krotsze, zeby tylko w ciaze nie zaszly.... Praca dla cierpliwych i nie chcacych nic wiecej niz zaklad daje.

Dominika
@Zen

Zgadzam się. Operatorzy siedzą i nawet nie pomogą

Xl

Porażka totalny brak poszanowania człowieka jesli chodzi o stawke godzinową (usunięte przez administratora)bruto.może zgłosić to do inspektoratu pracy?

Lidia

@Ja to ja *16, na jakiej umowie jesteś zatrudniony w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Czy oprócz wynagrodzenia i wspomnianego przez Ciebie pakietu socjalnego, firma zapewnia różnego rodzaju benefity? Mam tu na myśli dofinansowanie do karty sportowej lub do opieki medycznej.

Zosia

Zarobki afrykańskie, wymogi kosmiczne

dno
@Zosia

zaden ukrainiec nie pracowalby za takie pieniadze

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?

Do godnego wynagrodzenie można sobie dorobić poprzez nadgodziny.Zwłaszcza na hali produkcyjnej nr.15.Bez odbijania kartą zegarowa i rejestrowania czasu pracy mozna pracowac na okrągło.

seba
@anonymous

I poprzez bycie (usunięte przez administratora) albo d*podajką. Wtedy na pewno zostaniesz osobą kontaktową z górą.

Lidia

@Zainteresowany, w dalszym ciągu prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kontrolera Jakości. Wymagane jest wykształcenie minimum średnie oraz 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Czy zamierzasz aplikować do firmy?

Czy szukają jeszcze osoby do pracy?

Lidia

Cofresco Poland poszukuje aktualnie Kontrolera Jakości. Jak oceniacie pracę na tym stanowisku? Jak wygląda kwestia rozwoju zawodowego? Czy firma zapewnia pracownikom dostęp do szkoleń lub kursów podnoszących kwalifikacje?

Extruzja dział którego rowniez nie polecam! Komiczny zmianowy, cztery zmiany i kiepskie pieniądze!

grześ
@Meno

potwierdzam, nie wiem skad tych ludzi biora

Lidia

@Meno, jaki typ umowy Cofresco Poland oferuje swoim pracownikom? Czy zapewniony jest pakiet socjalny lub inne pozapłacowe benefity? Zachęcam Ciebie również do napisania czegoś więcej na temat atmosfery panującej w firmie.

Czyscioch

Polecam pracę sprzątaczki, które kończą swoją pracę 2 godziny przed czasem. Wielce zarobione bo podłogę umyją że jak chcesz wejść na szatnie to na skarpetach.

Aster

No masz racje ! Szkoda ze nie maja ludzi bardziej kompetentnych i inteligentnych na poziomie, biorą na to stanowisko byle kogo ! Pozdrawiam i życzę lepszej pracy ! Więcej ludzi by chciało tam pracowac gdyby nie Ci ludzie !!!

Natka

Najgorszy dział to extruzja, zadzi tym działem patolog ( zmianowy) zero inteligencji, nie polecam tego działu w Cofresco bo bedziesz traktowany jak gown....!

Inspekcja pracy

Szanowne kierownictwo powinno zapewnić pracownikom godne warunki pracy. Temperatura panującą na hali nie jest odpowiednia do wykonywania pracy fizycznej. Może by tak trzeba było zadbać o osoby tam pracujące i zamontować klimatyzację. Nie mówiąc już o godnym wynagrodzeniu, które niestety nie jest adekwatne do wykonywanej pracy. A to właśnie nie kierownicy, czy zmianowi a właśnie operatorzy odwalają kawał dobrej roboty. Mam nadzieję, że ktoś sobie weźmie te słowa do serca i coś z tym w końcu zrobi.

P

Jeżeli praca w sobotę spowoduje przekroczenie dobowej normy czasu pracy, pracownikowi należy się z tego tytułu dodatek do wynagrodzenia w wysokości 50% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy ponad 8 godzin (art. 1511 § 1 pkt 2 k. p.). Zgodnie z powyższym za czas przepracowany w ramach ośmiu godzin pracodawca jest zobowiązany do oddania pracownikowi dnia wolnego. Gdy czas jego pracy przekroczy 8 godzin, za te dodatkowe godziny ma prawo do dodatku. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by pracownik odebrał czas wolny za nadgodziny. Przykład 2. Pani Ewelina pracuje od poniedziałku do piątku. Na polecenie pracodawcy wykonywała pracę w wolną sobotę przez 11 godzin. Pracodawca zgodnie z przepisami udziela pani Ewelinie z tego tytułu dnia wolnego. Oznacza to, że za 8 godzin pracy pani Ewelina otrzymała rekompensatę w postaci dnia wolnego, a za 3 godziny nadliczbowe otrzymała dodatek wysokości 50%. Jeżeli pracodawca nie będzie mógł oddać dnia wolnego pani Ewelinie, za 8 godzin pracy otrzymuje dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia za każdą godzinę pracy oraz za pozostałe 3 godziny dodatek w wysokości 50%.

Qwerty
@P

Nadgodziny w niedzielę i święta oraz w nocy musza byc placone 100%. Z tego co sie orientuje to 1 i 3 maj i 31 to sa święta., wiec 100%. Wysadzki tez mozliwe, ale kto przyjdzie w majówkę lub Boże Ciało do pracy zeby sobie to na wysadzke wziac??? Tak czy siak te 13 zeta nijak ma się do tych przepisów.

Cofresco Minden
@Qwerty

Ja pracowalem w Cofresco Minden , tutaj jak mielismy pracowac ( kto chcial ) w swieta , chociarz rzadko sie to zdarzalo , to placili nam 350% procent dniowki , co wychodzilo mniej wiecej ( gdzies 10 lat temu ) 350 euro brutto za jeden dzien pracy . No ale niestety w Minden juz nie produkujemy , i to sem nevrati .A szkoda , bo to byla porzadna firma .

Biednypracownikcofresco

Niska płaca, wymagania wysokie. Wysokie opłaty, że ledwo starcza tej skromnej wypłaty.

halinka

Widzieliscie pismo od kierownika które jest wywieszone ? że za nadgodziny będzie płacone (usunięte przez administratora). Czy czasem nie powinno być 100 procent za nadgodziny ? Zrobiłam zdjęcie tego pisma bo to chyba tak nie powinno być. Musze się gdzies dowiedzieć.

Qwerty
@halinka

Mnie sie wydaje ze musza płacić 100 % za weekendy a nie(usunięte przez administratora). To jest minimalna stawka za normalne godziny a nie nadgodziny. Za tyle niech sam kierownik w majówkę przyjdzie, przecież robota lekka.

Dziadzia

Proszę Was narzekają że operatorów nie mają. Ta uczysz się na 1 maszynie to jak już w miarę umiesz to dają Cię na inną maszynę i tyle. Zarobki najniższą krajową a żeby było śmieszniej dodatki wliczone w najniższą. (usunięte przez administratora). Śmiech na sali. Kierownictwo jak i wyżej WIEDZĄ ile zarabiają ludzie Ale mają to gdzieś. Bo w głównej siedzibie nie zgadzają się na podwyżki. Ta niech patrzą ile pracownicy w Anglii i w Niemczech zarabiają. Tyle co oni mają na tydzień my mamy na miesiąc. I najlepiej poganiać bo za mało robimy . Ta jasne to widać jakie wskaźniki macie i kto je robi jaka osoba . Skoro na 1 maszynie robiliśmy ponad normy a na zebraniu Dyrektor mówi że ta maszyna ma za mało wydajność. He . Podnieście zarobki normalnym procownikom a nie zmianowym i liderom. Nie tylkk starym pracownikom ale tez mlodym

Kukiz15

Zarobki szału nie robią ale ciepło jest już teraz na jednej hali to 33st. Zapraszamy

Teresa nowa BM.

Niby ma być klima a kiedy to nikt tamoj nie wie kiedy

Nunus

Nie ma co narzekać pracować trzeba wszedzie a co ludzie piszą to tylko ich zdanie! Kto che pracować to prace bedzie szanował

Objective
@Nunus

Zakład w którym zarobki są na tym samym poziomie jak w innych brodnickich firmach. Ludzie którzy donoszą najwięcej praw naginają a oczerniają innych aby się podbudować. Kierownik nie jest w stanie wszystkiego zweryfikować choć nie można mu tego odmówić ,że próbuje. Praca jest ok choć wymaga trochę intelektu. Brakami w personelu w pewnym stopniu obciążony jest personel obsługujący maszyny. Kierownicy zmian wykonują swoją pracę dobrze choć niektórzy chyba mają wyższe ambicje i próbują zaistnieć. Dyrektor i Kierownik produkcji kulturalni i inteligentni ludzie , lecz w niektórych przypadkach źle dobrali sobie im podległych kierowników zmian.

@Nunus

No pewnie za najniższą krajową to wszędzie się prace dostanie . I skończcie głupoty pisać że zarobi są ok

Zostaw merytoryczną opinię o Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. - Brodnica

• Jak się pracuje w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 13 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing Sp.k.